Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99901) Tomassy00 válasza laposonly11 (#99900) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Szerinted ha a magyar népesség is akkora lenne mint a ruszki, akkor hány magyar csaló lenne ? :F

[ Szerkesztve ]

(#99902) general


general
addikt

helló!

srácok, tudnátok nekem korrekt tutorialt ajánlnai (youtube), ami friss, jet témában? :)
szeretnék rendesen megtanulni jet-tel repülni, de nagyon nehezen megy. :B örülnék tippeknek.
azért írtam, h frisset, mert találtam jókat, viszont ott azt mondják, hogy a gázt azt nagyjából tartja magától a gép. hát nem. rémlik, hogy régebben így volt, de mintha ez megváltozott volna (esetleg valami patchcsel?) tehát ha nem nyomom a gázt, akkor bizony azonnal lassul és puff...:D hogy a fenében kell ezt érzésből 0 javasolt 300-315 között tartani? illetve bill. kiosztás javaslatnak is örülnék. nincs joystickom, de ha jól tudom, nem is ajánlott ide.

a lényeg, hogy örülnék tippeknek, tutorialnak a témában! anno BF2-vel imádtam repülni, ment is elég jól, főleg a heli, de jettel is élveztem, de ez most nagyon nincs meg, totál más az irányítás, érzékenység. :) és idegesít, hogy 20mp alatt leszednek, mert bénázok. :DDD

nem ér kiröhögni, nem vagyok már huszonéves kölyök, kizárólag pihenésképpen játszom néha, de azt szeretném élvezni! ;] szóval a hasonszőrű veteránok adhatnának pár tippet.

köszi és üdv!

(#99903) Zsoxx válasza general (#99902) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Joy nélkül felejtős szerintem.

(#99904) stoon válasza Zsoxx (#99903) üzenetére


stoon
őstag

csak szerinted! :U

(#99902) general :emelkedés vagy gyorsítást szokták a spacere tenni ,a többit hagyni szokták!(ne keljen löködni az egeret ) de biztos jön egy ember aki sokat jetezik! zéró ,lofagi,ati07mr nincs köztünk ő szokott elég sokat repkedni, de a haverja galli itt van még bár már lassan kifulladós lesz ez a topik , javarésze a gémereknek bf1 el tolja próbáld meg ott megkérdezni! :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#99905) laposonly11 válasza general (#99902) üzenetére


laposonly11
senior tag

Joy nélkül esetleg extra érzékenyre állított egérrel tudsz megfelelően gyorsan fordulni, viszont azzal jobban kileng majd a célkereszt.

"tehát ha nem nyomom a gázt, akkor bizony azonnal lassul és puff..."

Nem tudom melyik játékkal játszol, de nem a BF4-el az biztos, itt nem kell nyomni a gázt, így nem lassul le magától a repülő és nem is zuhan le (Nincs semmiféle puff :DDD ). Egyedül a vadászoknál van a gyors repülés plusszban, ami a shift folyamatos nyomva tartását jelenti.

Ordo est anima rerum.

(#99906) fornettisuti válasza general (#99902) üzenetére


fornettisuti
veterán

Emelkedést rakd space-re, az kell minden forduláshoz, igy a leggyorsabb.
Ha remegős a kezed lövés is mehet külön gombra, hogy csak célra kelljen tartani.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99907) general válasza laposonly11 (#99905) üzenetére


general
addikt

dehogynem lassul, tényleg ne tudom, miért mondod ezt. nálam ez van. nyomom a gázt, megy, gyorsul, ha elengedem, azonnal lassul, elég durván, ha nem nyomom újra, le is zuhan. nem véletlenül kérdeztem, amit elsőre kérdeztem!
jaja, láttam tutorialt is, ahol szintén ezt javasolták, hogy a space-re tegyem az emelkedést, megtörtént, csak hát szokni kell. :-) néha csak nyomogatok mindent összevissza..:-) be kell álljon az izomreflex. majd pár év múlva írok..:-D :DD

(#99908) fornettisuti válasza general (#99907) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mire belejössz, lelövik a Bf4-et a szerverekről 🤣

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99909) laposonly11 válasza fornettisuti (#99908) üzenetére


laposonly11
senior tag

Amiatt nem kell aggódni, BF2-t, BC2-t, BF3-at is játszák még jó pár ezren. :K

Ordo est anima rerum.

(#99910) pupehap


pupehap
tag

Sziasztok, újra kellett telepítenem a gépet, és ezáltal újra raktam a BF4-et is. Most újratelepítésnél a finalizing résznél kiírja hogy a touchup installer működése leállt, a részletekben valamiféle appcrash-t ír. Régen volt már ilyen hiba de nem emlékszem hogyan kellett megoldani. A touchup.exe tulajdonságainál kipipáltam a rendszegazdai futtatást de nem segített. Valaki tudja esetleg hogy mi lehet a megoldás? :O :W

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#99911) simlisgumis


simlisgumis
tag

Sziasztok! Elég sokat játszom egy szerveren,folyamatosan csalóznak,csesztetnek! De mivel nem csalok ,nem tudnak kitenni. Viszont mostanában csak ezen a szerveren van olyan hogy roppant jól állok és egyszer csak a battlefield összeomlott problémával kidob.Létezik hogy így teszik ki a szűrömet? Sehol máshol nem jelentkezik ez a probléma! A válaszokat előre is köszönöm!

(#99912) Astroboy válasza simlisgumis (#99911) üzenetére


Astroboy
őstag

Sajnos ismerünk olyat aki képes lenne ilyesmire, azonban egy "mezei" admin kötve hiszem, hogy be tudná dönteni a bf4.exe-t kívülről miközben játszol...vagy kerestek valakit, mert már tele van a tökük veled :DDD
Lehet költői kérdés: másik szerver? :F

(#99913) simlisgumis válasza Astroboy (#99912) üzenetére


simlisgumis
tag

Köszōnōm! Más nem lesz, csak hajnalban nem sok szerver él!

(#99914) fornettisuti válasza simlisgumis (#99911) üzenetére


fornettisuti
veterán

Biztos voltak nálad gumiztatni és felismertek.😁

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99915) simlisgumis válasza fornettisuti (#99914) üzenetére


simlisgumis
tag

Lehet :DD
Van ott egy Holland ,na az haragszik rám nagyon.Ráadásul VIP a lelkem.

[ Szerkesztve ]

(#99916) juliensorel válasza simlisgumis (#99911) üzenetére


juliensorel
senior tag

Cheat miatt szokott osszeomlani a Bf4 , valami ingyenes verziot hasznalsz gondolom, azok csinaljak ezt ;]

(#99917) simlisgumis válasza juliensorel (#99916) üzenetére


simlisgumis
tag

Szeretlek.... nagyon....

(#99918) Venyera7 válasza general (#99902) üzenetére


Venyera7
senior tag

Thrustmaster t 16000m. Lehet egérrel is játszani, de dogfight-ban leszednek a joyos pilóták 10mp alatt. Egérrel precízebben lehet lőni, de manőverezni nem. Kb.: 1000 órám van jetben tudom.

(#99919) general válasza Venyera7 (#99918) üzenetére


general
addikt

igen, nekem is így rémlik, anno BF2-ben használtam joystickot. célozni jobb az egér, repülni, manőverezni a joystick. na akkor hol az igazság.. :O
mondjuk most ezért nem fogok 32 ezerért venni, de köszi az infót! ;)

(#99920) Astroboy válasza general (#99919) üzenetére


Astroboy
őstag

Bal kezetekben joy, jobban az egér, gázt meg nyomjátok a tökötökkel. :DD

(#99921) imi123


imi123
őstag

Sziasztok!

Tolja valaki MANTLE-val a BF4-et?
Kezeli még az új driver.
Most váltottam vissza egy R9 290-re.Nem idegesítem magam vele ha rossz tapasztalatok vannak.

Köszi!

:R

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#99922) Enigma1945 válasza imi123 (#99921) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia. én régebben ( kb 2 hónapja) próbáltam i3 4160-melett egy hd 7770-nel, rosszabb lett sokkal. olyan fps droppok voltak, hogy nem akartam elhinni..Persze, neked lehet más lesz!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#99923) imi123 válasza Enigma1945 (#99922) üzenetére


imi123
őstag

Köszi!
Új driverrel próbáltad?
Nekem anno (kb 1,5-2 éve) szépen futott MANTLE-val egy 3770K +290X.
Csak azóta volt egy jelentős driver update.
Vegával ki sem próbáltam mert röhögve hozta a fix 144.FPS-t Dx11-el is.
Gyanítom 290-est azért megizzasztja a DX11.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#99924) Enigma1945 válasza imi123 (#99923) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia! Nem, nem újjal.
crimson-relive 17.11.4
Nekem ez stabilnak bizonyult, nem is vágyom újra.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#99925) kriszpontaz válasza imi123 (#99921) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem HD7950-el amióta elérhető abban nyomom. Gond nélkül, 20% plusz FPS-el. A Mantle csak nagyobb VGA-k és elegendő grafikus memória mellett érzi jól magát. A 290-el nem lesz gondod.

(#99926) imi123 válasza kriszpontaz (#99925) üzenetére


imi123
őstag

Köszi!

Közben kipróbáltam.
Megy szépen.
:R

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#99927) general


general
addikt

egyszerűen nem tudok Battlepackot vásárolni a játékon belül, sem Originen keresztül. az összes hitelkártyámnál érvénytelen vásárlást jelez! mi lehet ennek az oka, találkoztatok már ezzel?
(ha lehet, a trollok pihenjenek, hogy biztosan az összes kártyámmal van baj, amit folyamatosan használok, ebayen, paypallal, stb, köszi)

nagyon szeretném a Naval Strike-ot. :B

[ Szerkesztve ]

(#99928) FollowTheORI válasza general (#99927) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na most, battlepack-ot akarsz venni vagy a Naval Strike DLC-t?
Nagyon nem mindegy... előbbinek pl semmi értelme. :D

Amúgy szerintem régiós probléma lehet... minden magyarra van állítva mindenhol (ahol lehet)?

Próbáltad weboldalon lévő áruházban meg Origin kliensben is külön?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99929) general válasza FollowTheORI (#99928) üzenetére


general
addikt

bocsi, igen, DLC-t, tehát pályákat! :K :B

hogy érted, hogy minden magyarra van állítva? a Win alatt? amúgy persze, miért állítsam másra. mit kell változtassak szted?

a játékon belül próbáltam és az Originben, ahogyan írtam

(#99930) Zsoxx válasza general (#99927) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Egész pontosan milyen kártyával próbáltad?

(#99931) protegum válasza pupehap (#99910) üzenetére


protegum
aktív tag

Nyomj egy repair-t, javítást a játékon és nézd meg a viruskeresőt nem blokkolja-e mint unknown distributor vagy más miatt.

(#99932) FollowTheORI válasza general (#99929) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Origin account magyar régió/ország legyen... böngésző/origin weblap/webshop is magyar IP-ről amit magyarországról hoz be oldal legyen... a kártya is magyar legyen, stb. Paypal cím, fiók cím, stb is magyar legyen.

Ha minden stimmel működnie kell. :)

Egyébként szerintem nem éri már megvenni, kutya sem játszik azokon. Talán konzolon még igen.
Vagy pedig az egész prémet érdemes behúzni ha mindenképp kellenek a plusz pályák.
Már csak azért is, mert lehet a DLC szeró prémium szeró lesz, aztán be sem enged.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99933) juliensorel válasza general (#99929) üzenetére


juliensorel
senior tag

Szerintem is premiumot vegyel akkor mar, pont ahogy alattam irjak.
Van egyebkent naval strike server (SIC) clan asszem az mindig porog es minden palya jatszik en is azon tolom evek ota, kedvenc dlc-m

(#99934) general válasza juliensorel (#99933) üzenetére


general
addikt

Köszi srácok, igazatok van. ;) premium lesz.
De ha már ez is leáldozóban van, mi az aktuális? BF1?

[ Szerkesztve ]

(#99935) Zsoxx válasza general (#99934) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Leáldozóban? Ki mondta ezt a hülyeséget?

(#99936) Tomassy00 válasza general (#99934) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Leáldozóban csak a BF 1 van ;) :))

(#99937) general válasza Zsoxx (#99935) üzenetére


general
addikt

fentebb a kolléga írta ezt, hogy "nem éri már megvenni, a kutya sem játszik ezeken"
én sem értettem, de tudom, hogy pát évente megy tovább a sáska-raj az új szériákra. :)

(#99938) Zsoxx válasza general (#99937) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Azt a Naval strike mapokra mondta, de az sem igaz.

(#99939) general


general
addikt

nekem egyébként a deluxe edition van meg, létezik arról upgrade a premiumra? :P nem vagyok most gépközelben

(#99940) juliensorel válasza general (#99939) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ugy tudom igen

(#99941) guftabi96 válasza general (#99939) üzenetére


guftabi96
addikt

Mindenről lehet premiumra váltani.
Premium = az összes dlc (meg még pár battlepack meg egyéb apróság)
Premium edition = Alapjáték + premium.

#KeepFightingMichael

(#99942) general válasza guftabi96 (#99941) üzenetére


general
addikt

ezt értem, köszi. ;] de a lényeg pont az, hogy az alapjátékot nem akarom megvenni még egyszer. nyilvánvalóan így értettem az upgradet

[ Szerkesztve ]

(#99943) PETEE78 válasza general (#99934) üzenetére


PETEE78
senior tag

Hehe én pont tegnap szedtem elő, mivel lejárt a Bf1 hez az access.. Kifejezetten jó volt játszani megint! És vannak játékosok is, nem egyedül voltam... :D

You are being revived

(#99944) general


general
addikt

az utóbbi napokban egyre-másra halok meg minden ok nélkül "Killed In Action" .másnál is előfordul? úgy értem, tényleg ok nélkül, semmi nem történik, ami indokolná.

(#99945) Zsoxx válasza general (#99944) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Lehet, hogy a szerveren tiltott fegyvert használsz.

(#99946) vtomi2 válasza general (#99944) üzenetére


vtomi2
őstag

Próbálj meg másik szerverre felmenni, hogy ott is csinálja-e.

(#99947) general válasza vtomi2 (#99946) üzenetére


general
addikt

nagyon sok szerveren előjött ez már, alapfegyverekkel megyek, nincsenek extráim

(#99948) Popes válasza vtomi2 (#99946) üzenetére


Popes
őstag

Úgy el vagy tűnve hogy már az ábrázatod is alig ismertem meg. ;] :C

Deus ex machina

(#99949) vtomi2 válasza Popes (#99948) üzenetére


vtomi2
őstag

Most kaptam :)

Hát ja, pixit ráuntam a játékra, most ghost warozgatok, ez visszaadja a warok hangulatát :C

(#99950) Astroboy válasza vtomi2 (#99949) üzenetére


Astroboy
őstag

Ő nem Ghost hanem Popes. :N
;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.