Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99801) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Sziasztok.

Amikor megjelent a BF4 akkor játszottam kb fél évig aztán bevallom sajnos csíterkedtem igy a pinkbuster anno engem is elkapott és buktam az akkori BF! Prémium account-omat.
Azóta eltelt pár év és most ismét megvettem a prémet... Eldöntöttem hogy újra kezdem előlről.
Tanultam az akkori esetből és megfogadtam hogy most teljesen tisztán fogok játszani.

Kérdésem lényegében az lenne hogy egy kis bosszantó dolog tünt fel mióta újra kezdtem,hogy a kis scout heliben ha vezetek és átülök az anyósba akkor utána már nem enged visszaülni a botkormyányhoz.Régen ez nem így volt és hát jókat lehetett az anyósból gyorsan rakétázni az elenfél helikopterjét...de most nem enged visszaülni.
Ezt az opciót letiltották azóta vagy valahogy lehet ezt még kivitelezni?

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#99802) Zsoxx válasza Lavidaloka (#99801) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Vissza lehet ülni, állítsd be a billentyűkiosztásban. Bár nem tudom, scout heliben hogy akarsz rakétázni az anyósülésből.

[ Szerkesztve ]

(#99803) vtomi2 válasza Zsoxx (#99802) üzenetére


vtomi2
őstag

Van 1 tippem ;]

Amúgy működik, F1-el ülsz vissza.

(#99804) Lavidaloka válasza vtomi2 (#99803) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Ohhh kösz sz@r a billenytyűm...nem jo az F1 vazze... :W :DDD

(#99802) Zsoxx:Enginer-el anyósból lősssz egy stingert...utána gyorsan vissza a botkormányhoz..

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#99805) juliensorel válasza Lavidaloka (#99804) üzenetére


juliensorel
senior tag

reszletkerdes: Az anyosrol nem lehet loni, csak nezelodni, hatul vannak meg szekek, onnan lehet (F3-F4) de barmilyen gombot beallithatsz vehicle seat poziciokhoz, nekem pl a vezeto ules minden jarmuvon az eger oldalso gombjara van kiteve.
De ami lenyeges, h stingerrel nem tudsz loni se hajobol se helibol, sot semmilyen lock-olos raketaval. Csak rpg vagy smaw. De ez sztem mindig is igy volt, mert az rohadtul nem lenne fair.

[ Szerkesztve ]

(#99806) juliensorel válasza Lavidaloka (#99804) üzenetére


juliensorel
senior tag

Egyebkent nem csodalom, h cheat-re volt szukseged, ha meg egy billentyuzet kiosztast se sikerul beallitani a jatekhoz...bocs de ez azert durva...

(#99807) Lavidaloka válasza juliensorel (#99805) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Épp ezért kérdeztem mert amikor kijött a játék...akkor tuti hogy lehetett stingerrel is lőni.
Ez volt mindig a csel...:Kilőttél egy stingert akkor az ellenséges heli ellőtte az elhárítót és akkor gyorsan vissza pilótába és ment is a 2 rakéta telibe.

Emlészem arra is hogy sok ruszki aimbotos azzal szórakoztak hogy jetből szemből katapultált aztán
közben headshotot kaptam a helibe utána meg vissza esett a jetbe és repült tovább mintha misem történt volna...de gondolom ma is előgordulnak ilyen furcsa kis történetek.. ;]
Ui: Be tudom állitani csak nem jó az F1 billenytyűm...okoska. :((
Nem értem miért kell egyből kötekedni....kérdeztem valamit aztán egyből megy az észosztás.... :W

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#99808) juliensorel válasza Lavidaloka (#99807) üzenetére


juliensorel
senior tag

Figyu, ha nem tudok atulni, vagy nem lő a fegyver, nem tudok ugrani , vagy nem emlekszem a kiosztasra mert mondjuk reg jatszottam stb., akkor megnezem, h melyik gombra van kiteve, majd kiprobalom, ha ezutan se mukodik, akkor atallitom egy masik gombra. Ha igy mar jo akkor kiderul, h a billentyu a ludas. Ennyi.
Mas: ket kulon dologrol beszelsz; ha kiugrasz egy jarmubol, akkor lehet stingerrel loni, viszont akkor nagyon kozel kell maradnod a gephez es vissza kell "szallnod" bele ami viszont alap esetben "E" betu nem pedig ulohely valtas.
Utaskent szerintem sose lehetett stingert es bemeros raketakat hasznalni, mert ezzel az erovel minden heliben lenne ket utas hatul aki folyamatosan stingerezne az ellenseget, es az ellenseg is ugyanezt csinálná, kvazi ellehetetlenitenék a helikopterrel valo jatekot mert mindeki meghalna a masodik raketatol.

[ Szerkesztve ]

(#99811) Zsoxx válasza Lavidaloka (#99807) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Amikor kijött a játék, valóban voltak olyan funkciók, amiket azóta megszüntettek. Pl. SRAW első lövését a másodikkal egyidőben történő célzás nem viszi célba. (Javelinnel meg lehet csinálni.)

(#99812) @rglaaf válasza Lavidaloka (#99807) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem a bf3 al kevered? mintha rémlene hogy ott volt ilyen de nem biztos bf4-be viszont van 360-as flip jobbra ill balra akkor elvileg a lockot ki lehet védeni elvileg

Zsoxx volt olyan hogy az rpg is ment befestett célpontokra mint a a javelin meg az mbtlow :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#99813) juliensorel válasza #45553408 (#99810) üzenetére


juliensorel
senior tag

Hagyjuk valoban, sajnalom, h sergettem a tagot, nem is fontos.
De amit a stingerrol irok atules/kiugras kapcsan az igy van.
Nemde?

(#99814) Zsoxx válasza juliensorel (#99813) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nem, mert Stingerrel be kell fognod a célpontot, anélkül nem tudsz lőni vele. Az meg annyi idő, hogy azalatt lezuhansz, ha egyáltalán a célt is tartani tudod.
Utasként valóban nem lehet bemérős fegyvert használni.

[ Szerkesztve ]

(#99815) juliensorel válasza Zsoxx (#99814) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ezt mondom en is :U kiugrani->lőni-> visszaszallni csak jetbe lehet max., sok szerencsevel es gyakorlassal...tovabba rpg vagy smaw kell hozza. De helibe se átülve se utaskent nem lehet bemeros fegyvereket hasznalni es mindig is igy volt.

(#99816) pils00 válasza juliensorel (#99815) üzenetére


pils00
tag

A bf4 kezdeti időszakában lehetett heliben utasként ülve is "bemérős" rakétavetőket használni.

Lavidaloka kollégával csapattuk délelőttönként Silk Roadon scout helivel.
Stinger-es killjeim 90%-át mellette repkedve szereztem, míg meg nem harapta a PB. :U

[ Szerkesztve ]

(#99817) fornettisuti válasza juliensorel (#99805) üzenetére


fornettisuti
veterán

Teljesen fair volt, mindenki használhatta, ez így fair.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99818) fornettisuti válasza @rglaaf (#99812) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az RPG lock csak a bétában volt (talán BC2-ben jött be).

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99819) gzoli2


gzoli2
tag

Másnak is lehalt a battlelog? Tudom nem szükséges, hogy játszak de ott szoktam megnézni vannak-e csiterek a szeron

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#99822) @rglaaf válasza gzoli2 (#99819) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azt hogy tudod kintről megállapítani? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#99823) guftabi96 válasza @rglaaf (#99822) üzenetére


guftabi96
addikt

Kezdődik :DDD
Készítsétek a popcornt!

#KeepFightingMichael

(#99824) Zsoxx válasza gzoli2 (#99819) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Rendes ember fél 3-kor még dolgozik...

(#99825) Zsoxx válasza @rglaaf (#99822) üzenetére


Zsoxx
senior tag

0,3 k/d-s embereket kell keresni. :D ;]

(#99826) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Valami jó kis Magyar szervert tud valaki nekem linkelni....néztem az összefoglalóban de azok már mind nem léteznek...

ホンダシビッククーペ

(#99827) guftabi96 válasza Lavidaloka (#99826) üzenetére


guftabi96
addikt

HGC van most, erre keress rá. 64 fős CQ szerver.

#KeepFightingMichael

(#99828) @rglaaf válasza guftabi96 (#99823) üzenetére


@rglaaf
veterán

Golmudon 100-0-ba vagyok egy 3200 ticketes szerveren akkor nagy valószínűséggel csíter vagyok? Ez most kicsit furcsán hangzik de igy nekiindulni játszani.... nah minegy te tudod

PSN:BiZzare_0 ️

(#99829) guftabi96 válasza @rglaaf (#99828) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát persze, hogy csíter... mi más? :DDD
Én sem tudom, hogy hogy lehet így véleményt alkotni... Egy jó tankos/helis nagyon tudja darálni a népet cheat nélkül is.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#99830) vtomi2 válasza @rglaaf (#99828) üzenetére


vtomi2
őstag

Én is meg szoktam nézni mielőtt felmegyek egy szerverre, hogy ne legyen ilyen nagy k/d-s, mert még ha nem is csítel, elrontja mások játékát, aki ilyen statokat tud lőnni, az menjen vmi komolyabb szerverre. Nyugodtan vedd bántásnak :DDD

(#99831) Zsoxx válasza Lavidaloka (#99826) üzenetére


Zsoxx
senior tag

AMD

(#99832) stoon válasza Zsoxx (#99814) üzenetére


stoon
őstag

ha játszanátok akkor tudnátok hogy már régota nem leget mérős/irányitos lövedékkel lőni csak és kizárólag rpg és smaw!!! kb 1.5 éve már így van! pontosan azért mert kis helivel mentek fel, 2-3 stingeres és zúztak vele ,meg a javelinnel!

#99829) guftabi96 . a sz@r tankos is képes csodákra! :U

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#99833) Lavidaloka válasza guftabi96 (#99827) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Köszi..kipróbálom ezt a HGC-t.

Am pár éve szétbontottam a nagy AMD-s gamer atomerőművemet....így most kénytelen vagyok egy i7 es laptopról nyomatni GT630M videókarival +8Gbrammal ami rá van kötve egy 22 colos Lg monitorra. ;]
Am érdekes módon ezen is teljesen lagmentesen fut a játék... :Y :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#99834) #35434496 válasza @rglaaf (#99828) üzenetére


#35434496
törölt tag

Biz téged ki fognak tiltani a bádogból. :DDD :C

(#99835) Astroboy válasza Lavidaloka (#99833) üzenetére


Astroboy
őstag

Arra készülj, hogy általában várni kell, mert igen népszerű a HGC :K
Amúgy milyen i7 van a laposodban?

(#99836) Zsoxx válasza stoon (#99832) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Miért nekem mondod?

(#99837) @rglaaf válasza #35434496 (#99834) üzenetére


@rglaaf
veterán

Lassan magamat fogom kitiltani ;] érdekes bf1 be meg bele nem ülök csak végső esetben :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#99838) Lavidaloka válasza Astroboy (#99835) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Egy HP Pavilion dv7-7037ez laposom van i7-3610QM procival....teljesen frankón megy rajta a BF4.Esküszöm soha semmi lagg. ;] :K

ホンダシビッククーペ

(#99839) vtomi2 válasza Lavidaloka (#99833) üzenetére


vtomi2
őstag

Konzolos vagy? :D Tesóm gépén alíg bírtam 60fps-re kihozni a játékot 1080p-n 7750-el, 630m-el Talán HD-ban megvan a 40fps :U

(#99840) Lavidaloka válasza vtomi2 (#99839) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Kedvedért csináltam róla egy gyorsan rögtönzött kis videót.... :DDD

BF4 in HP pavilon Dv7-7037ez Notebook

ホンダシビッククーペ

(#99841) vtomi2 válasza Lavidaloka (#99840) üzenetére


vtomi2
őstag

Köszi szépen :D

Viszont 30hz-s videóban is szaggatott nekem, meg eléggé törik a képed.

Ez személyes preferencia, hogy mihez vagy hozzászokva, pl én 144Hz-n játszok, és hazamentem anyumékhoz, de csak a gépem vittem, ott 1-2 hétig a 60Hz is szaggatott nekem, aztán megszokta a szemem :)

(#99842) juliensorel válasza stoon (#99832) üzenetére


juliensorel
senior tag

Egy olyan jatekos kerdezte aki regen jatszott utoljara.
Igazabol az volt a kerdes, h valaha is lehetett-e egyaltalan hasznalni stingert jarmubol, en bevallom mar nem emlekeztem ra , h lehetett, pedig egy eves koraban vettem meg a jatekot es azota eltelt 3 ev, de mar annyira megszoktam a jelenlegi szablyokat

(#99843) Gyula84 válasza Lavidaloka (#99801) üzenetére


Gyula84
veterán

majdnem 4éve :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#99844) stoon válasza Gyula84 (#99843) üzenetére


stoon
őstag

De ki számolja :DDD :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#99845) Lavidaloka válasza vtomi2 (#99841) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Csináltam egy második kis videót is ..talán ezen jobban látszik milyen is egy laptoppal BF4 et játszani.. :C ;]

Ui.A végén nem tudom mi történt talán valaki nekem repült... :DDD

BF4 in Hp pavilon notebook part two

ホンダシビッククーペ

(#99846) stoon válasza vtomi2 (#99830) üzenetére


stoon
őstag

akkor neked sem kell sok szerverre menned, csak azokra ahol legalább überprokirályok vitatkoznak ki lő jobban! :DDD :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#99847) vtomi2 válasza Lavidaloka (#99845) üzenetére


vtomi2
őstag

Most már nem volt képtörés :) viszont semmi baj nincs azzal, hogy nem játszod 60FPS-el, régen én is 40-45 fps-el nyomtam a bf3-mat ( 0,5-ös k/d-val csak hogy tudják a többiek :DDD) és ugyanúgy élveztem a játékot. 630m-hez képest meg szépen fut ;)

@ stoon: utobbi időben csak hgc-re jártam fel, az olyan :D amúgy meg most a ghost warra kattantam rá, úgyhogy hanyagolom egy időre a bf-et azt hiszem :)

(#99848) gzoli2 válasza @rglaaf (#99822) üzenetére


gzoli2
tag

Igy van nem lépek olyan szerokra ahol 35-0 killes playerek vannak nem érdekel, hogy csal-e egyszerűen keresek másik szervert (Kratos, Vanini) tudjatok kikre gondolok. Peace!! A kérdésem továbbra is aktuális: Battlelog-gal mi van másnál is megszűnt????

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#99849) gzoli2 válasza Zsoxx (#99824) üzenetére


gzoli2
tag

Egész decemberben heti 72 órát nyomtam akkor most rendes ember vagyok? Januárban nem kell annyi pezsgőt gyártani erről nem tehetek..........

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#99850) #35434496


#35434496
törölt tag

Lehet már tudni valamit a BF4 utódról? BF5 vagy Bad Company lesz?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.