Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65151) kisza25 válasza bandi0000 (#65150) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van prémiumod? mert vannak fegyók amik csak azzal együtt vannak

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#65152) Areturus


Areturus
tag

Hey folks! Mostanság ismét elkezdtem játszani szeretett BF4 játékommal multiban. Azonban azt vettem észre, hogy random időpontokban meggondolja magát és kifagy a játék. 2-3 hónapja mikor leálltam a játékkal akkor emlékeim szerint nem volt ilyen probléma, szóval ez nálam újkeletű. Olvasgattam kicsit a témában és láttam, hogy többeknek is még mindig van hasonló problémája: ([link])
Kérdés, hogy nektek jól megy a játék, csak én vagyok ezzel a problémával egyedül?

Konfig a leírásomban, beállításaim: Mantle, fullHD, res scale 200%, minden beállítás low, kivéve a mesh quality ultra.

Edit: Omega 14.12 driver

[ Szerkesztve ]

(#65153) spanglee001 válasza Areturus (#65152) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam jól megy, pár napja kidobált hogy nyissak portot a routerben, megtettem azóta megint minden okés.
miért van a resolution 200% on?
én megpróbálnám az omega driver helyett egy régebbit, nekem is az van úgy hallottam az omega nem olyan jó a bf hez.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65154) }{3@Đ$}{0ot válasza bandi0000 (#65150) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Az egyiket az Assignmentek-nél találod meg a bronz részlegnél a másikat pedig a support unlock-nál mi ebben a nehéz??
Az m240b-t ha support-al mész akkor kapod meg,az SR-338-at meg assignment teljesítésével kapod meg.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#65155) Areturus válasza spanglee001 (#65153) üzenetére


Areturus
tag

Nálad miképp jelezte, hogy nyiss portot a routerben, hibaüzenettel szólt mi az ábra? Itt sajnos nincs hibaüzenet csak megáll a kép és látom, hogy kifagytam. Ha az ingame render 4k-ban dolgozik én úgy vettem észre nálam szebb és élesebb képe van még a 4-szeres MSAA-nál is annak ellenére, hogy fullHD-ra visszabutítja ezért használom így. Köszi a driver tippet, szabad érdeklődni ezt hol olvastad, honnan van a füles, hogy az Omega nem olyan jó nekünk?

(#65156) spanglee001 válasza Areturus (#65155) üzenetére


spanglee001
addikt

hibaüzenet írta hogy kell neki a port, sokaknak mantle miatt bajlódott a játék és főként a vga driver miatt.
vagy ebben a topikban vagy vga topicban de valahol írták, hogy piros halál és kifagyások voltak omegavál.

[link]
[link]
viszont most hogy rákerestem sok jót is írtak rá, lehet bepróbálom az omegát unalmamban ;]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65157) woker válasza bandi0000 (#65150) üzenetére


woker
aktív tag

Őszinte leszek: lövésem sincs, hogy miről beszélsz.
Amikor összeállítod a felszerelésed akkor ott van minden fegyver ami elérhető az adott osztálynak, kategóriákra bontva és szín kódolva (már használható: fehér; még nincs feloldva: szürke). Ahogy írták is korábban az M240B egy support fegyver (LMG) azaz más kaszttal nem használhatod, ugyan ilyen fegyverosztály pl. a mesterlövészpuskák (lásd SR 338) amit kizárólag reconnal lehet használni. Ugyan ez az információ megtekinthető a Battlelogon ahol még azt is megmondja, hogy mennyi pont vagy melyik assignment szükséges a feloldáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#65158) spanglee001


spanglee001
addikt

felraktam ezt az omega drivert. véletlen raptorral együtt telepítettem azt nem szoktam felrakni.
látom optimizálni akarja a bf-et ultrára mert high ultra beállításokon van a játék :Y
megnéztem és tényleg úgy volt :F
gyorsan lejjebb vettem mediumra mindent csak mesh maradt ultra, rendesen megtáltosodott a jószág :DDD
ha nem lesz gebasz marad az omega :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65159) lofagi válasza deadwing (#65123) üzenetére


lofagi
addikt

Imádom az ilyen válaszokat. Mi az, hogy nem lehet ilyen baj? Szerinted akkor behaluzom vagy mi?! Azért nem ma kezdtem a számítástechnikát, annyit már csak meg tudod különböztetni, hogy fullscreenben van a játék vagy windowedbe. Kösz a segítséget.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#65160) deadwing válasza lofagi (#65159) üzenetére


deadwing
addikt

Jó, máskor nem írok semmit akkor. Aki ennyire értékeli a jószándékot, meg is érdemli az ilyen problémákat. A véleményem egyébként nem változott, 100% hogy windowedbe lép, vagy van a gép ha ilyet tapasztalsz.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#65161) MaTpr0F válasza lofagi (#65159) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

"behaluzom"

Mire rájöttem, hogy ez mit is akar jelenteni.... :DDD

(#65162) DeadMeat válasza lofagi (#65159) üzenetére


DeadMeat
veterán

Látod-látod facnak neked két monitor. Este leszek btw lehetnénk.... Ha nem dolgozol.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#65163) eugabesz válasza MaTpr0F (#65161) üzenetére


eugabesz
őstag

Serábasz..van egy-két kifejezés,amit még wikipeddel vagy értelmező szótárral sem tudok kihámozni,mi lenne...ez van. ;] :K :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#65164) Bjørgersson válasza bandi0000 (#65150) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi? Mit jelezzen? Vagy hogy? Rohadjak meg, ha értem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65165) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

Ma leszek, meg holnap is sztem, de csak vmi pörgős dolgokra vagyok vevő! :B Pl. körhinta.
Locker elsősorban, meg ha jármű akkor Rogue/Zavod/Dawnbreaker! De inkább Locker. :D
Tudom-tudom, menjek COD-ozni, de az meg olyan szar.

Vélhetően csatlakozik vki este 8 körül?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65166) marilllyo válasza prokxy (#65165) üzenetére


marilllyo
veterán

9 től leszek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65167) daveoff válasza prokxy (#65165) üzenetére


daveoff
veterán

Csak lockeren lehet a skillt 400 fölött tartani, mi.....?! ;] :P

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#65168) Bjørgersson válasza prokxy (#65165) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Leszek, de Lockerre nem megyek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65169) prokxy válasza daveoff (#65167) üzenetére


prokxy
veterán

Ezdeg3ci... :P
Lockeren 500 felett vagyok általában, golmudon CQ-en 450! ;)

A baj ott van, h annyira bugos a tank AP-ja, h unom a sok hülyeséget. Na meg az a pontról pontra mászkálás akkora távokon, ááá...elalszom közben!: D Ja, h nem flagrunra kéne járni? :DDD

(#65168) kovy29: jóvan, majd kitalálunk vmit, pl. fasza kis NS map! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65170) pendre54 válasza prokxy (#65169) üzenetére


pendre54
addikt

Én is vagyok, a tankbontó, rúzs azok mehetnek, lazításkánt Locker is. Nekem nagyon bejött a Caspian a BF3-ban, ez a 2014-es is tetszik, elég sűrün feljárok oda, ha épp nem megy a TCE-s vonat, szóval kíváncsi lennék, hogy erre a pályára miért nem járunk? Gyalogosnak meg járművesnek is megfelel.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#65171) ZeroX92P válasza Bjørgersson (#65168) üzenetére


ZeroX92P
tag

ja nemár

(#65172) Bjørgersson válasza prokxy (#65169) üzenetére


Bjørgersson
félisten

NS-on szerintem meglepően jól lehet infantryzni, úgyhogy ha már úgysem akarsz járművezni, akár fel is nézhetnék egy-két pályára. :D Meg Caspianra is, ahogy pendre említi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65173) prokxy válasza pendre54 (#65170) üzenetére


prokxy
veterán

Tőlem mehetünk Caspianra is. :K

#65172) kovy29: okok, megyek majd utánatok. TS sztem ma nem megy, de majd boldogít Téged Zero! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65174) Edem05 válasza prokxy (#65165) üzenetére


Edem05
őstag

Én már nem hiszek ebben az "este leszek" dologban. Hiszem ha látom :D

(#65175) prokxy válasza Edem05 (#65174) üzenetére


prokxy
veterán

Ma is csak azé' leszek, mert az Evolve nem akart letöltődni este. :B Pedig ment a masinám... :(
szerk: ellened meg nem játszom amúgy sem, szóval vagy együtt vagy sehogy! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65176) pendre54 válasza prokxy (#65173) üzenetére


pendre54
addikt

Itt van két pálya, ezekre szoktam járni, alapvetően nincs gond az adminokkal se.[link]
[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#65177) Gyula84 válasza Edem05 (#65174) üzenetére


Gyula84
veterán

este hogy lelépett mindenki ahogy megjöttem csak te maradtál :DDD tuti utálnak :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#65178) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Siege jelenlegi állapota dicenál...

Szerintem ez is tök világos még... a youtubeosok jobbat összehoztak. Death Valley is túl világos volt BF3-ban...

Viszont lehet jönnek esti mapokhoz esti gadgetek.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#65179) marilllyo válasza SkyS1gn (#65178) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez az esti map téma már "confirmed"?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65180) SkyS1gn válasza marilllyo (#65179) üzenetére


SkyS1gn
félisten

eléggé

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#65181) MaTpr0F válasza SkyS1gn (#65180) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Valami infravetős ruhát kitalálhatnának vagy lámpát (vagy füstöt), hogy flare helyett azzal is el lehessen vakítani a FLIR/IRNV huszárokat.

(#65182) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#65178) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez max kora estének lenne jó, valami nyári 8-9 órának. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65183) RichieTri


RichieTri
senior tag

mér'
a 3.-ban a teheráni autópálya is eléggé sötétben jáccódo'

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#65184) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Én valami olyat hallottam valahol hogy ma elérhető CTE-be Siege esti verziója de passz...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#65185) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok Urak!
Szerintetek megéri megvenni a premiumot?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#65186) pohár válasza hszilard666 (#65185) üzenetére


pohár
félisten

simán

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65187) sixpak válasza marilllyo (#65179) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet ez takarja a "további tartalmak" kifejezést náluk?
Remélem nem...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#65188) CsonkaImo válasza hszilard666 (#65185) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Attól függ mennyiért? Origin-en 50€-ért szvsz nem. :N

(#65189) hszilard666 válasza CsonkaImo (#65188) üzenetére


hszilard666
veterán

Egy tizes kb mindenhol.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#65190) CsonkaImo válasza hszilard666 (#65189) üzenetére


CsonkaImo
addikt

6000-7000Ft között van szerintem a reális ára, de ha nem probléma a +3k és szállítás akkor veheted. Elég jó map-ek vannak, igaz ebből 4 újragondolt is van.

(#65191) FX9 válasza Edem05 (#65174) üzenetére


FX9
tag

minden nap megy a nyikorgas, estere meg elfogy a lendulet, sehol senki.

(#65192) prokxy válasza FX9 (#65191) üzenetére


prokxy
veterán

Tudod, vannak itt olyanok is, akik dolgoznak napközben! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65193) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

sziasztok tudna nekem valaki segiteni? az ijjat megszerezni.

(#65194) gali777 válasza Nemo1001 (#65193) üzenetére


gali777
őstag

nem.

(#65195) CsonkaImo válasza gali777 (#65194) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:C Ez kedves volt. :DDD

(#65196) Rigormortiis válasza pendre54 (#65170) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engem a hideg kiráz caspiantól, meg az összes sa maptól. Inkább az armored kill pályáit hozták volna ki újra, azokat imádtam!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#65197) @rglaaf válasza Rigormortiis (#65196) üzenetére


@rglaaf
veterán

majd nem mindnek van alternatívája bf4-ben sőt jobbak is szerintem

Bandar--> silkroad
Alborz-->Giants of Karelia
Death Valley--> f@s map de ha sötétre vágysz hangar 21
Armored Shield-->ugyan csak egy sótlan map de tankozásra jobb alternativa golmud pl

PSN:BiZzare_0 ️

(#65198) rudii


rudii
tag

Üdv! Egy barátom megvette game feltette stb....
Kidobja PB miatt. Szedett le PB-t BF4 frissítette mégis kidobja szerverről ahogy kb beér.
Mi a nyavalya lehet neki a PB vel?
"RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe"

[ Szerkesztve ]

(#65199) CsonkaImo válasza rudii (#65198) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Játék telepítési helye - Battlefield 4 - _Installer - punkbuster - redist majd itt futtatjátok a pbsvc.exe-t, rámentek az install/reinstall lehetőségre. Miután lefutott újra kell indítani a gépet és ha minden jó lehet játszani.

Jeollam: Nem gondoltam komolyan, sőt terveztem feltenni én is ugyan ezt a kérdést, de ezek után nem biztos megteszem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#65200) Jeollam válasza CsonkaImo (#65195) üzenetére


Jeollam
aktív tag

nem, csak bunkó nagyképű ember.

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.