Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65051) prokxy válasza @rglaaf (#65050) üzenetére


prokxy
veterán

Jóvanna, kell a változatosság! :D
Van, igen. Hangaron legalábbis biztosan.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65052) @rglaaf


@rglaaf
veterán

gyerekek ezen szakadok minűségi cucc nem vitás:DD mikor a csipa lenyúlja a jetet és belecsapja a földbe :DD

Caspian Boredom [Battlefield 4 Machinima]

NetTom köszi

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#65053) FollowTheORI válasza @rglaaf (#65050) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65054) pohár


pohár
félisten

hoppáhoppá

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65055) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Hali!
A helik meg a repülők sebességéhez nem akarnak hozzányúlni?Most szedtem le a Bf4 et jóáron de azt hittem behalok a helik sebességén!Lassan le lehet dobni egy kaviccsal-egy vicc még a bf3-ban is használhatóbb volt.arról már nem is beszélve,hogy úgy unblock lófasz a sebzése szinte mindennek :(

Origin:Memphis79HUN

(#65056) @rglaaf válasza Memphis79 (#65055) üzenetére


@rglaaf
veterán

Teljesen felesleges a bf2-bf3-bf4-t össze hasonlítani, a mai kor igényeihez van szabva(konzol) a játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#65057) Memphis79 válasza @rglaaf (#65056) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Azért mint "veterán"bf-es bízom egy "jobbitó"patchben :) Mert ha ez így folytatódik akkor a bf5-öt max akkor szedem le ha ingyen lesz...

Origin:Memphis79HUN

(#65058) CsonkaImo válasza Memphis79 (#65057) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Veteránok helyett a casual playerek és gyerekek a célközösség. Minél nagyobb közösséghez eljusson a játék. Classic mod-ot rakták be nem rég, én már annak is nagyon örültem.

Szerk.: elnézést a szóismétlésért. :R

[ Szerkesztve ]

(#65059) spanglee001 válasza CsonkaImo (#65058) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor legalább valamit csinálhatnának, hogy pl legyenek olyan szerók külön ahol igény szerint, tiltani lehetne pl a stingert meg a célkövető raksikat, helik mozgását boostolni stb. szerintem lenne rá igény. Nem értek hozzá de szerintem nem lenne nekik ez bonyolult.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65060) bucketb0b válasza Memphis79 (#65057) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sajnos nem lesz ilyen. Még most is mondják sokan, hogy op a heli a 3ban, a jet itt is, ott is. Ettől függetlenül mondjuk nem látni tőlük jó köröket, de "egyszerű csak ott lebegni és szarni a tv rakétát messziről, meg a jettel szétszedni a tankokat" ezt mindenki tudja. Mondjuk ha meg ott vannak az adott körben meg simán lelövöd őket, de op a heli/jet.. (akkor ő miért nem tanul meg vele úgy játszani?!) Hát nem tudom, csak sajnálni tudom őket, hogy nekik a bf2 kimaradt. A 3-4 vicc ahhoz képest és itt sírnak azért, mert erős a jármű. És ez csak még rosszabb lesz, mert már gyakorlatilag ott tartunk, hogy egy assault sír, hogy miért nincs tankelhárító eszköz a kezében. Sajnálni tudom őket csak, hogy az esélyt sem akarják megadni egyrészt a készítők sőt maguk az emberek sem saját maguknak azzal, hogy olyan eszközt használnak amihez skill kell pl. (stinger, mbt law, activa radar és társai playereké a jövő)

[ Szerkesztve ]

(#65061) Bjørgersson válasza atee (#65048) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legközelebb linkeld, úgy könnyebben megtalálja, aki fel akar menni. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65062) Bjørgersson válasza pohár (#65054) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez nagyon szar szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65063) gali777 válasza Bjørgersson (#65062) üzenetére


gali777
őstag

Az összes ilyen majomkodás szar, nem csak ez :D

(#65064) @rglaaf válasza bucketb0b (#65060) üzenetére


@rglaaf
veterán

pont a bf3-s heli kemperek miatt butitották le a 4-ben a helit, nem lehet olyan magasra emelkedni hogy nem tudna valami bemérni, szerintem a dice-nál se gondolták annak idején hogy a sok "helipro" ennyire kihasználja hogy nem lehet vele mit kezdeni ha a mapon nincs AA vagy jet, mi is szivtunk már sokat főleg kiasaron,meg riverside-on,hiába nyomjuk jól helivel beállt majdnem a kezdő fölé fent az égeben,l és ugy le timeolta a helinket hogy bele se birtunk szállni és szétrépázott mindent és mindenkit
szóval ha olyan kezekbe és körülmények közé kerül a heli akkor igen op lehet

PSN:BiZzare_0 ️

(#65065) Memphis79 válasza @rglaaf (#65064) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Egyszerűen csak korlátozni kellett vna a TV raksit hatótávját és kész.
Nem tudom minek a sírás bármire is ,hogy OP-mikor még a BF2-ben összefutottam egy ilyen
terminátorral már csak azért is addig mentem,rászálltam amíg arról a helyről nem húzta el a seggét és rájött magától,hogy nem lesz jó szétcampelni az adott pályarészt mert van aki megsz*patja úgy is érte.
Szóval azért kihívás,hogy addig kell menni 1.amíg le nem szedem,ki nem mozditom a kemp zónájából,vagy2. le nem szoktatom mondjuk a helizésrő stb-és nem sírni kell mert lehet nem az adott jármű vagy szitu OP hanem csak pistike béna simán. :(((

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#65066) SkyS1gn válasza CsonkaImo (#65058) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szomorú de ez az igazság sajnos...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#65067) @rglaaf válasza Memphis79 (#65065) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem azt írtam hogy mindenhol op csak bizony körülmények között, és hidd el lehetsz bámilyen pro helis ha nem tudsz felszállni a földről kitörölheted.
Nem méri semmi annyira fent van nincs jet nincs aa mapon mit tudsz kezdeni vele?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#65068) stoon válasza spanglee001 (#65059) üzenetére


stoon
őstag

engem pl jobban zavar ha már a kezdőn kempel az enemy és elviszi a helinket! rohadt unfair dolog másét lenyúlni és ha szólsz még ő van megsértődve hogy hát "üres" volt! :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#65069) Memphis79 válasza @rglaaf (#65067) üzenetére


Memphis79
aktív tag

persze van mikor hálába szívatnak ahogy mondod,én csak az általános "sírásról"írtam mikor csak szimplán meg kellene oldani a feladatot.
Más:mi ez a classic mód?

Origin:Memphis79HUN

(#65070) FollowTheORI válasza @rglaaf (#65067) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

BF3-ban nincs guided missile, vállról? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65071) Memphis79 válasza CsonkaImo (#65058) üzenetére


Memphis79
aktív tag

mi ez a classic mód?
Ezt hol állítod be?Vagy szerver függő?

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#65072) spanglee001 válasza Memphis79 (#65071) üzenetére


spanglee001
addikt

szerverfüggő, talán ott van az hogy amit eldobsz tár és ha van benne lőszer azt is eldobod.
nem töltődik vissza az élet magától.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65073) daveoff válasza Memphis79 (#65071) üzenetére


daveoff
veterán

Nagyjából ugyanaz, mint a HC, asszem...
De kevesen játsszák.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#65074) FollowTheORI válasza spanglee001 (#65072) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... szerintem jó nagy sz*pás az a mód. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65075) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Ja látom a szerver neve mellett ki van írva a NORMAL-gondolom az lehet ... :DDD
Na hát akkor ide tuti benézek :P

Origin:Memphis79HUN

(#65076) MaTpr0F válasza bucketb0b (#65060) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Miért mi baj ezekkel a fegyverekkel? A valóságban is léteznek és használják őket. Ez van.
Manapság már a java része a járműelhárító fegyvereknek fire&forget.

(#65077) CsonkaImo válasza Memphis79 (#65071) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem teljesen HC, az életerőd mértéke megegyezik a normal moddal viszont nincsenek kijelölve a járművek és gyalogosok, csak a térképen látod őket. Nincs kill cam, bár ez nem zavarna ha lenne. Ha tárazol de volt még lőszer az előzőben akkor azt eldobod, nem adódik hozzá a maradék lövedékekhez. Apróbb változások amik kicsit realisztikusabbá teszik a játékot, Bf2-re hajaz.

Szerk.: Csak squad leader-re spawnolhatsz, de ez is beállítás kérdése... lehet egy két dolgot kihagytam. Érdemes kipróbálni. A battlelogban a szerver keresőnél a Preset-nél tudod állítani, hogy "Classic".

[ Szerkesztve ]

(#65078) spanglee001 válasza MaTpr0F (#65076) üzenetére


spanglee001
addikt

az a baj, hogy mi játszani szeretnénk normálisan, erre jön pistike kattint kettőt, kiereszt 2 raksit célt keres talál robban és ennyi. az ilyen miért nem játszik aknakeresőt ugyanazt éri el csak a grafika gyengébb :C

összejött már a perfekt land acsi annak aki mostanság kínlódik vele?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65079) Memphis79 válasza CsonkaImo (#65077) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Kipróbálós :D :C
Azért reménykedjünk egy "fasza"patch-ben :K

Origin:Memphis79HUN

(#65080) regener válasza westcoastog (#65028) üzenetére


regener
veterán

(#65081) westcoastog válasza regener (#65080) üzenetére


westcoastog
veterán

Hozzám most jutott csak el. :)

(#65082) tom_tol válasza spanglee001 (#65078) üzenetére


tom_tol
addikt

Nem értem mit szeretnétek. Legyen a heli sérthetetlen ?

(#65083) spanglee001 válasza tom_tol (#65082) üzenetére


spanglee001
addikt

nem sérthetetlen, csak legyen esélye levegőben maradni, a tank ha eltalálja akkor essen le ne csak elporzon rajta a lövedék. sokszor amint beszállsz már pittyeg hogy bevan mérve :F kicsit balancolni kéne a dolgokon.
a csattak heli meg lehetne gyorsabb szerintem.

azon gondolkodám, hogy a tv-m (40" samu 6100 35ms válaszidő) lecserélném egy monitorra jobban menne a game :F , nem nagyon találtam méretben hasonló és megfelelő tudású monitort.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65084) bucketb0b válasza @rglaaf (#65067) üzenetére


bucketb0b
őstag

Na igen olyan kezekben, de azért valljuk be, hogy a játékosok többsége úgy osztogatja az OP szót mindenre amitől meghal, hogy csak na.. és jön a nerf rá "egyből"
persze, ha az AA-t szidják sokan azt csak erősíteni tudják, mert a 3hoz képest még erősebb szerintem.
(#65076) MaTpr0F: nincs vele semmi baj :U Pusztán szánni tudom aki használja és azt hiszi, hogy van köze a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#65085) daveoff válasza CsonkaImo (#65077) üzenetére


daveoff
veterán

Jó tudni, akkor ezek szerint még mindig nincs jobb mód, mint a HC.... ;] :P

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#65086) spanglee001


spanglee001
addikt

HELP :O
nekem is elkezdte, a nyissak portot 3659 üzenettel kidobálást. upc modemem van. valaki tudja hogy kell beállítani ezt?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65087) Rico45 válasza spanglee001 (#65086) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!Telóról vagyok bocs hogy nem tudok linkelni! Nekem is volt ilyen.Én a Port Forwarding progival csináltam meg ,hogy jó legyen.Egyszerűbb volt mint a routerben variálni.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#65088) deadwing válasza spanglee001 (#65086) üzenetére


deadwing
addikt

Routerben upnp kikapcsra mit csinál?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#65089) spanglee001 válasza deadwing (#65088) üzenetére


spanglee001
addikt

nem értek hozzá sajna. ha kikapcsolom akkor jó lehet? mást nem befolyásol az az upnp?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65090) Anfänger válasza spanglee001 (#65086) üzenetére


Anfänger
őstag

Tessék.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#65091) spanglee001 válasza Anfänger (#65090) üzenetére


spanglee001
addikt

:R már tesztelem is lefelé

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65092) Anfänger válasza spanglee001 (#65091) üzenetére


Anfänger
őstag

Nekem segített. Eddig nem tudtam a bf4-ben az asszonyhoz a szerverre joinolni. Ezzel sikerül azóta.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#65093) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok! Lenne 2 amatör kérdésem
1., Letöltöttem a BF4-et és jelentkeztem game time-ra de nem indul el " nincs játékidő" vagy valami ilyesmit ír ki.Hogy kell elindítani?
2., Unokatesómnak van vásárolt BF4 de nem kell neki , nem játszik vele hogy tudom átvinni az én ORIGIN profilomra?
Köszönöm.

(#65094) Bjørgersson válasza zsoika (#65093) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2) Csak úgy, ha összevonatjátok a két Origin fiókot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65095) zsoika válasza Bjørgersson (#65094) üzenetére


zsoika
addikt

Köszi de szerintem az nem fog menni mert BF3 at nyomjuk

(#65096) fornettisuti válasza Bjørgersson (#65094) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hogy kell összevonni?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#65097) Bjørgersson válasza fornettisuti (#65096) üzenetére


Bjørgersson
félisten

EA ügyfélszolgálatot kell megkeresni, csak ők tudják.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65098) fornettisuti válasza Bjørgersson (#65097) üzenetére


fornettisuti
veterán

Köszi

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#65099) Bjørgersson válasza fornettisuti (#65098) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az EA Origin topikban van is egy telefonszám a magyar központjukhoz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65100) afrojack1


afrojack1
senior tag

Ide is belinkelem! [link]
kovy: [link] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.