Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64451) marilllyo válasza prokxy (#64449) üzenetére


marilllyo
veterán

Lol én meg most álltam neki újra tankóni. :D Legalább noEXP lockerre jársz? Engem most az RPG ami iszonyat felhúz. Ma is...leesik elém egy enemy helikopter...csávó kiugrik, hogy javítsa...gondoltam beledurrantok egyet...és egy az egyben keresztül ment rajta... Mondom ez mi??? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64452) prokxy válasza marilllyo (#64451) üzenetére


prokxy
veterán

32 fős legyen, ott van csapatmunka, megyünk egy squadban és végigdaráljuk a zászlókat. :)
Ha pedig béna a squad vagy a csapat, akkor szopó, de sokkal pörgősebb, qrvára unom már, h mire elcaflatok a tankkal pl. Golmudon egyik zászlótól a másikig, addig 20x 100km-ről bemér a jet/javelin és persze disabledre vág AP alatt, elakadok minden vacakban, KIA lesz csak mert az kell, sok noskill szarokkal ölnek meg, jön a jehad, ááá, faszom....Majd' 12e kill tankkal, besokalltam kicsit. :D Ha tankozok, akkor max Rogue, vagy Lancang. De inkább inf, AEK, SCAR-H, vagy jó kis SRR61 és kapja be mindenki! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#64453) marilllyo válasza prokxy (#64452) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah..mondjuk 32 playernél még az EXP sem gáz mert nem tömörül be C-hez az egész. Este lesztek?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64454) prokxy válasza marilllyo (#64453) üzenetére


prokxy
veterán

Leszek.
Kéne kölcsön még mára egy 200-as boost, ma meg kéne lépni a 140-et, még 500k kell! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#64455) @rglaaf válasza prokxy (#64454) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem is már csak egy vagon 25%-os maradt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#64456) Enton válasza ЯΞD (#64444) üzenetére


Enton
addikt

Nekem annyi a taktikám az ilyen ellen, hogy 2-3 körönként ujraindítom a gépet még eddig a legnagyobb hibák amikkel eddig találkoztam azok inkább bugok voltak.
Gondolj csak bele neked sem lenne sok kedved egy álló nap dolgozni pihenés/kikapcsolás nélkül.
A shadow play-nak meg nem szabadna ilyet okoznia.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#64457) Bjørgersson válasza Enton (#64456) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért egy gépet meg egy embert összehasonlítani főleg ilyen szempontból... Sokkal inkább tűnik vga hibának. BIOS, driverek rendben vannak?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64458) spanglee001


spanglee001
addikt

megvan a 140 szint, túlvittem a multiplayert :D alig maradt 1072 db 25 boostom, meg párszáz 50-es.
tudom senki sem veszi a meg a hárdlányt, de gondolom ott is találkozni fogok mindenkivel ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64459) Enton válasza Bjørgersson (#64457) üzenetére


Enton
addikt

Ez egyértelműen VGA hiba, látszik, én csak megosztottam egy tippet nálam nem is volt még ilyen se ultrán se low-on. Itt inkább annyi, hogy ugye szépen megsülhetett a 780 OC a gépházban, ezt pár 5 perces pihenővel simán elkerülhető lett volna szerintem. Plusz a windows sem szeret hosszútávon flottul működni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#64460) CsonkaImo válasza Bjørgersson (#64457) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem 7970-el és a mostani 290X-el is csinálta már. Igaz összesen kétszer a két kártyával, de kizárólag bf4 alatt. Szerintem ez egy ritkán előjövő bug a játékban. Jó engine a Frostbite de már a bf3-ban is voltak textura bugok, még ha nem ekkora mértékű. Nem hiszem, hogy a kártya lenne a hibás, mert a 7970 hibátlanul üzemel havernál, a 290X meg nálam.

szerk.: 7970-nél ilyen volt (hozzászólásban a link)

[ Szerkesztve ]

(#64461) ЯΞD válasza Enton (#64459) üzenetére


ЯΞD
senior tag

A VGA nem sült meg! Tuning se volt soha rajta. A házba 12Venti van! A legtöbb 23cm-es. Még a 60fokot sem éri el a VGA. A proci meg 51-52fok. Lehet az új driver vagy új experince. Eddig ki volt kapcsolva a shadow play. És tegnap kapcsoltam be kíváncsiságból. Amikor bekapcsoltam már akkor a képernyő fekete majd vissza - fekete majd vissza és ezzel bekapcsolt.. Ezt követően mentem játszani és ez fogadott. Restart óta nincs a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#64462) spanglee001 válasza Enton (#64459) üzenetére


spanglee001
addikt

5 perces pihenő nem sokat ér, 1 órán keresztül 90 fok aztán 3 percig 30 fok, egy gépnek bírnia kell mindent hosszútávon. Mi baja lenne a windowsnak? nekem van hogy 3-4 napig is ment a gép egyhuzamban, megfelelő hűtés kell neki, azért gép hogy menjen, nem kell simogatni pihentetni etetni itatni :DDD

És honann tudod hogy nem sült meg? kiírja a hőfokot a program, ami kb csak találgat. próbálj ki több féle hőmérséklet kiírós progit és amelyik a legalacsonyabbat mutatja válaszd azt :DDD , ha lemérnéd lézeres hőfokmérővel meglepődnél, és ne csak a gpu-t nézd hanem a ramokat is körülötte, mert sokszor "véletlen" kimarad egy kis ram felől a gappad, akkor már elég is hogy ilyeneket lásson az ember.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64463) pendre54 válasza prokxy (#64452) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Egy igazán pörgős Locker ezen a szerveren van.[link] Én mindig ide járok néhány kör erejéig bemelegíteni rozsdáa reflexeimet, amig át nem megyek, vagy megyünk más pályákra. Eleve csak 3 zászló van, így kisebb helyen zajlik a móka, egyetlen másodperc üresjárat sincs, csak folyamatos pörgés, esés-kelés. Minden megengedett, 400 ticket van csak, így néhány perc alatt leszalad a kör.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#64464) marilllyo válasza prokxy (#64454) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem kapsz! ;] Majd megdöglöm, hogy lépést tartsak veled...de azért csak sikerült 2 szintet rámverned. Bár mentségemre szóljon az ünnepek alatt összesen 2 teljes BF-ezős nap volt csupán. :D

(#64463) pendre54 : 48 fő EXP lockerre szerintem már sok kicsit. Nem megy át clusterfuckba?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64465) Bjørgersson válasza spanglee001 (#64462) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eleve (sokkal jobban) árt a forrasztásoknak, ha 5 percig lehűl 30°C-ra, aztán megint 90°C órákon keresztül. Inkább menjen egész nap 90°C-on, minthogy rövid időkön belül ingadozzon össze-vissza a hőmérséklet. Na jó, 90°C-ra manapság már nem igazán melegszik fel egy vga sem, legyen inkább 70°C. :D

(#64464) marilllyo: 48 szerintem még ok, sőt, talán jobb is, mint 32. 64 a sok.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64466) Enton válasza ЯΞD (#64461) üzenetére


Enton
addikt

Mondjuk nálam még mindig alapszabály, ha valamit átállítok/kipróbálok is géprestart, főleg ha az a driver kiegészítőjének egy plusz programja. Plusz a test range-en mindent ki lehet próbálni, ha nem szeretnél éles játék közben próbálgatni.
De eleddig ilyen VGA hibám nem is volt, mindig frissített driver/experience-el. Jobb előre gondolni az ilyenekre hogy bármi összeomolhat, mintsem utána napokig azon agyalni mi lehetet.

(#64462) spanglee001:

Mint irom is inkább elővigyázatos vagyok. Nem is voltak még ilyen hibáim.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#64467) spanglee001 válasza Bjørgersson (#64465) üzenetére


spanglee001
addikt

igen :R , amíg nem volt vizezve a 7970, addig 90-93 fok körül mozgott alapjáraton, 100% ventivel ment le 85 re de az már a porszívót is megszégyenítette :K
namajd a táncpénzből veszek még egy 7970 et még egy radit, aztán tényleg nem költök a gépre többet az idén :DDD

persze az elővigyázatosság sosem árt, de pihentetni nem kell a gépet, nem azért van :R

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64468) pendre54 válasza marilllyo (#64464) üzenetére


pendre54
addikt

Ezzel a "clusterfuck"-kal nem igazán tudok mit kezdeni, de még egyszer, arra szerintem tökéletes, hogy kb. fél óra játék alatt kellően bemelegedjen az ember, és az adrenalin szint is beinduljon. A 48 fő úgy érzem, hogy nem sok, mert a kis hely miatt folyamatos a halálozás-újraéledés, és emiatt valahogy nem tapossuk egymás lábát.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#64469) marilllyo válasza pendre54 (#64468) üzenetére


marilllyo
veterán

Clusterfuck amikor beragadnak középre és csak gránátdobálás megy. De ha ez az a szerver amire kisza-val jártatok akkor voltam már rajta.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64470) bucketb0b válasza spanglee001 (#64467) üzenetére


bucketb0b
őstag

90 meg 85? Mit csinálsz te ott a gépedben ember?

(#64471) kisza25 válasza Bjørgersson (#64465) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 a gép folyamatson 70fokon megy akkor semmi gáz, a hőingadozás csinálja ki a forrasztásokat, berepedeznek :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#64472) sixpak válasza ЯΞD (#64461) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hogyan raktál egy MK1-be 12db ventilátort? :Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64473) pendre54 válasza marilllyo (#64469) üzenetére


pendre54
addikt

Van persze tömény gránátdobálás, C4-ezés, RPG-zés, stb. középen, viszont a 3 zászló adja a lehetőséget, hogy kívülről érdemes hátba támadni az ellent.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#64474) ЯΞD válasza sixpak (#64472) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Azt összesen értettem :) 4db 23cm-es 2 fent egy oldalt egy elől. 14-es hátul. Egy 12-es alul. Ez a házhűtés :) VGA 3. Cpu 2. De rosszul írtam mert 12 volt amíg elől 2db 12-es volt. De már ott is 23-as van. Így akkor 11. És halkabb mint ismerőseim 2-3 ventis cuckombója... Nagyon elégedett vagyok vele.

(#64475) pohár válasza bucketb0b (#64470) üzenetére


pohár
félisten

szeretné kazánná alakítani a gépét, a proci & vga párossal kezdte, ahogy látom ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64476) spanglee001 válasza bucketb0b (#64470) üzenetére


spanglee001
addikt

rossz volt a szellőzés, aztán kivágtam a gép alját flexel, pár fokot javult, kapott egy peter 2-őt az megint pár fok, aztán az fc blokk egy tágas házban mindent megoldott :K

a tágas ház :DDD
[link]
[link]
[link]
[link]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64477) sixpak válasza ЯΞD (#64474) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem is az előbb hozott a futár egy T81-et, sokat várok tőle hűtés terén...csak még helyet kell találnom neki, mert akkora mint egy kisebb kutyaól. :D

spanglee001: azért ez nem gyenge gamestation, maradjunk annyiban. :Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64478) Bjørgersson válasza marilllyo (#64464) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most látom, hogy explosra gondoltál, én viszont no explora. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64479) spanglee001 válasza sixpak (#64477) üzenetére


spanglee001
addikt

hiába a gamestation (ami berendezés alatt állt és csak a félszoba látszik ;] ), ha akkora noob vagyok, hogy a 10 ks toronyraszállás nem jön össze :(

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64480) Bjørgersson válasza spanglee001 (#64479) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hol az összefüggés a kettő között?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64481) spanglee001 válasza Bjørgersson (#64480) üzenetére


spanglee001
addikt

hogy nem a "ruhat eszi az embert" :DDD
jelen esetben nem a hardwer teszi a mestert, lehet sokan még golyós 2 gombos microsoft egérrel is kiszednének ;) de egyszer csak belejövök majd :K

regener: LOL

kovy: a toronyra érkezéssel nincs gond, de én még az aa val sem tudok kempelni, nem tanítottak meg a kempelésre :C , akárhogy próbálok mindíg kiszednek sajna, de nem adom fel.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64482) regener válasza spanglee001 (#64476) üzenetére


regener
veterán

De kéremszépen, ilyen dolgokat krumplival fotózni bűn :D

(#64483) Bjørgersson válasza spanglee001 (#64481) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja hogy ja. :D

Na mondjuk annak az assignmentnek pont nem sok köze van az ügyességhez, megnézném, ahogy a Dice-osoknak hanyadjára sikerül arra a szaros toronyra érkezni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64484) prokxy válasza marilllyo (#64464) üzenetére


prokxy
veterán

Aggyámá', megadom! :D Akkor csak játékiból, ne örökbe! :DDD

Ma ügyeletes vagyok, szóval éjfélig mehet a móka.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#64485) prokxy válasza spanglee001 (#64476) üzenetére


prokxy
veterán

Ha már gép a téma, büszkélkedhetek ezzel? :B :B Pr0kxY_Gamer_PC
Saját masina, még nincs teljesen kész, ezen szalad a BF4 ultrán ahogy kell! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#64486) Bjørgersson válasza prokxy (#64485) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Foh, nagyon király! :D Az eleje gyárilag olyan rácsos?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64487) bucketb0b válasza spanglee001 (#64476) üzenetére


bucketb0b
őstag

Rossz volt a szellőzés? Valamit csúnyán rosszul csinálsz, mert nekem terhelés alatt zárt házzal nincs 80 fokon a kártya alap hűtéssel :U

(#64488) sixpak válasza prokxy (#64485) üzenetére


sixpak
nagyúr

Táppal hegeszteni is szoktál? :D
El nem tudom képzelni, minek ekkora táp...
Amúgy szép, igényes gép.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64489) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#64486) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindjárt kiporolom az enyémet és csinálok róla pár képet. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64490) kisza25 válasza spanglee001 (#64476) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom mi nálatok ez a nagyzási hóbort, minél nagyobb annál nehezebb átszellőztetni, nekem ekkora és nem megy semmi 60 fok fölé és halk (750ti-vel):P Igaz ilyet boltban nem kapni, ez házi barkács:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#64491) prokxy válasza sixpak (#64488) üzenetére


prokxy
veterán

SLI lesz, az a terv. :) Lehet, h nem kell arra 1050, de akkor ezt jó áron vettem, de nem ezt akartam, hanem AX1200-as! :D Tudod, epénisz. ;)

#64486) kovy29: gyárilag.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#64492) spanglee001 válasza sixpak (#64488) üzenetére


spanglee001
addikt

az enyém chieftec 1200w én nyertem :P
kisza: tudtommal a zöld hardverek nem melegszenek úgy mint a pirosak
ja az is hozzátartozik, hogy 27-29 fok van állandóan a szobában, ott érzem magam jól

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#64493) Edem05 válasza prokxy (#64485) üzenetére


Edem05
őstag

Nagyon szép! Ugyan ilyen házam van. :B Este jövök én is!

(#64494) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

full totál off, de ez nagyon beteg:
Quakezni analóg oszcilloszkópon? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#64495) @rglaaf válasza kisza25 (#64494) üzenetére


@rglaaf
veterán

a multkor bankjegy automatán toltak valamit:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#64496) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#64489) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lusta voltam még kikapcsolni is a gépet, úgyhogy csak ilyen képeket kaptok. A képek minőségéért nem kérek elnézést, ennyi telik a telefontól. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#64497) iMaverick válasza spanglee001 (#64479) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem a szék tetszik nagyon... Az kocsiülés volt?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#64498) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

i7-4770K + 760GTX BF4 teljesítményteszt

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#64499) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

A History funkció miért nem működik ?Nem frissül, pedig tegnap felmentem egy szerverre jó lenne újra megtalálni Domination játékmód volt a szerveren olyan emberek voltak jó ég azt hittem teljesen kezdő vagyok:D 0,4-es arányom volt kb. :)

(#64500) spanglee001 válasza iMaverick (#64497) üzenetére


spanglee001
addikt

igen egy e36 bmv, a másik cokpitben amin a kormányszett is van valami suzuki féle ülés van :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.