Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) aram01 válasza }{3@Đ$}{0ot (#57800) üzenetére


aram01
nagyúr

ultra ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#57802) zzola válasza aram01 (#57799) üzenetére


zzola
félisten

Még sok is...:)

(#57803) aram01 válasza zzola (#57802) üzenetére


aram01
nagyúr

melyik lenne a legoptimálisabb beállítás?
lassan már a gépet is fejleszteni kéne...

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#57804) }{3@Đ$}{0ot válasza aram01 (#57801) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Akkor sztem minden ok,mert nekem is annyi valahogy szokott mozogni FULL HD-n ultrán.

(#57803): Nekem így faszán viszi ezen a beálltáson:
High
High
Low
Low
Ultra
Ultra
Ultra
Ultra
többi off

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#57805) aram01 válasza }{3@Đ$}{0ot (#57804) üzenetére


aram01
nagyúr

hát néha nagyon kevés

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#57806) zzola válasza aram01 (#57803) üzenetére


zzola
félisten

Én maximum high beállításokkal használnám, hogy legyen egyenletesen 60 kocka felett..

(#57807) }{3@Đ$}{0ot válasza aram01 (#57805) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ahogy elnézem a VGA nem egy hűde erős cucc,sztem azt kellene kicsit feljebb tolni.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#57808) pohár válasza zzola (#57788) üzenetére


pohár
félisten

ezek nálam nem fordulnak elő, érdekes... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57809) zzola válasza pohár (#57808) üzenetére


zzola
félisten

Akkor gondolom nem is létezik.... :U
Érdekes, hogy ezeket más is leírta illetve a battlelog tele van ilyen hibareportokkal. Nálad biztosan egy másik BF4 fut...
Köszönjük Emese... :U

[ Szerkesztve ]

(#57810) deadwing


deadwing
addikt

A fene enné má meg ezeket a picsába!
Ez idáig memory leak bajom csak a lockeren volt. Ma minden mapon előjött.
150 fps felett szoktam lenni -monitor 144Hz-en, szóval jó ha van ennyi-, aztán map felénél már csak 70, eltelik 2 perc és 50 alá megyek... 42! meg ilyen szarok vannak, ráadásul akad is ezek mellett.
Mi a retkes lófasz ez már? Akinek CF-je van az szarjon sünt, vagy adja el, vagy mi? :(
Nyomorult buzi banda.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#57811) zzola válasza deadwing (#57810) üzenetére


zzola
félisten

Na tessék! Update előtt nem volt ilyen gondod?

(#57812) simlisgumis válasza deadwing (#57810) üzenetére


simlisgumis
tag

Nálam ugyan ez,vártam hogy hát ha ez a frissítés majd segít,de nem! Már hónapok óta letiltott cf ,egy karival nyomulok!

(#57813) marilllyo


marilllyo
veterán

Nálam semmi gondja. De ez a hitbox dolog -ahogy eddig is- ez szerverfüggő. Szerintem nincs ennek a játéknak semmi komoly baja.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57814) prokxy válasza marilllyo (#57813) üzenetére


prokxy
veterán

Valóban szerver függő, egyikben adja rendesen, másikon sehogy sem. Mekkorát gémeltünk már este! :DDD Bazi jó volt az a pár domination kör! ;)

Tegnap 2x is előfordult, h lagolt a szerver, az RS volt az egyik és malystorral, kiszával együtt úgy kivágott minket, mint a szél. Bizarre persze maradt. :U
Nektek volt ilyen?

szerk:
Deadwing! Ezért nem kell nekem CF. Anno volt, tudod, elegem is lett belőle, inkább egy erős kártya és kész. Tápom is adom el, Corsair HX1050-es, így felesleges, pedig direkt a CF-re tartogattam.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57815) kriszpontaz válasza prokxy (#57795) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, én is köszi! Kemény volt egy-két pillanat az A és B környékén ;). Bocs, de hegesztés közben muszáj voltam beszállni párszor a tankba mert nem ült benne senki és gondoltam megadom a kegyelemdöfést a másik tanknak ;). Akkor is azért szálltam be a tankba amikor körbe raktak minket aknával mert láttam a szorgos engit a minimapon a tank mellett a hátad mögött :).

Amúgy elsőre nagyon jó lett a patch. Külön tetszik a hitmarker a célkereszten hogy változik a nagysága az okozott sérülés mértékének megfelelően. Tegnap nem tapasztaltam hitbox hibát, csak párszor gúnárként a tankban.
Viszont ezeket a mini ikonokat a minimap-en meg spot közben marhára szokni kell. A helik piktogramja alig látszik ha takarásban vannak, olyan kicsik, hogy azt hiszem távolabb vannak mint ahogy valójában. Majd finomhangolok rajta. Ez zavaró gyalogosan is, de majd megszokom. A spot-al is műveltek valamit, volt olyan hogy szemben állt velem a bunnyhopp engi és nem bírtam bespotolni.
A tank gúnár LMG sebzése megnőtt és nem szór annyira. Sokkal könnyebb vele ölni. Az AK5C is jobban aprított tegnap. A kézifegyvereket nem próbáltam, de elvileg kiszedték a trigger delay-t. Majd megnézem a REX-el mit műveltek vele, mert annál volt a legszarabb a késés a lövés és a gomb lenyomása közt.
Mantle alatt sokkal simábban fut, a legújabb AMD driverrel. Egyszer volt tegnap egy röccenésem amikor egy helit lőttem tankkal, de semmi több, kb. 15 FPS-el pluszban vagyok HIGH-on (100 feletti stabil FPS).

Köszi a segítséget RIO-nak is!

[ Szerkesztve ]

(#57816) prokxy válasza kriszpontaz (#57815) üzenetére


prokxy
veterán

Minden úgy volt jó ahogy csináltuk, hétvégén ismétlünk! :C Vasárnap napközben is leszek, ill. este mind2 nap.

Jól jött a TS közben még ha csak hallgattad is, h mit merre...a lényeg, h megnyertük, de még hogy!
A légi angyalunk (RIO) folyamatosan segédkezett, jó csapatmunka volt, tetszett! Kösz még1x Uraim! :D

Állítólag az AK5C-re a H.Barrell most jobb, mint a M.Brake vagy a Compensator. Próbáltam, nem rossz, de nekem akkor is a favorit az ACE52 1 v 1-ben naon ritkán maradok alul vele.
Tegnapi domination-ön a SCAR-h-t húztam, ha ráérez az ember, iszonyat gyilkos cucc! A bulldog és e közt vacilálok, még tesztelem, de a scar-h mintha jobb lenne...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57817) Mappa válasza prokxy (#57816) üzenetére


Mappa
addikt

Még jó, hogy ritkán - az összes ACE egy op rambo gun. Egyébként nagyot változtak a dolgok. ACW-R is teljesen más lett vertikális irányba nagyon fel hord. Újra meg kell vele tanulni lőni így 6k kill. :D

nem kötelező megadni

(#57818) prokxy válasza Mappa (#57817) üzenetére


prokxy
veterán

Azért használom, mert enginek mást nem találtam, ami jobb lenne, de naon nem tetszik maga a fegyó. Ezért is nem használom az ace23-at sem assaultként, akkor már M416, lassabb, de szebb. :D Hülye indok, mi? :P
ACW-R-t többen is mondták, ki kéne már próbálnom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57819) kisza25 válasza prokxy (#57814) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én kiléptem, mert már nem láttam ki a fejemből :B de nekem is belagolt, pedig régebben nem volt ilyen gond, elég sokat tolom ott top 9-ben vagyok a szerveren :B
dominacionon egyik körben RIO alázott a másikban én őt, téged, meg malysztort nem lehetett lelőni, ti végig aláztatok :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57820) Mappa válasza prokxy (#57818) üzenetére


Mappa
addikt

M416 jóféle :K
Nálam majdnem mindenhol csak ACW-R, valakinek bejön valakinek nem, sztem erős. Másik nagy favorit a M4 pötyögő :D BÖF3-ban ki nem állhattam nagyon nem volt az igazi. Itt 4-ben nagyon el lett találva.

- Jéééé tudom dicsérni ez a játékot :DDD

nem kötelező megadni

(#57821) @rglaaf válasza prokxy (#57814) üzenetére


@rglaaf
veterán

Néztem is hogy hova tüntetek el hirtelen, egyébként, én is ugy vettem észre hogy a tank gunner könnyeben leszedi a gyalogokat azon biztos húztak viszont, azt is észre vettem hogy a tankon mintha kicsit gyengítettek volna nem sokat de aki azzal megy only az észre veszi jah és az AA gépágyúja is mintha többet sebezne a tankon
Azon viszon csodálkoztam hogy a 3 slam-n úgy át menttem hogy még mobility -se adott azt 17 hp-vel simán elmenekültem

PSN:BiZzare_0 ️

(#57822) prokxy válasza kisza25 (#57819) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a végére megfájdult a szemem, alig bírtam elaludni. A scar-h nagyon adja, meg a deagle is! :D
Nagyon jó körök voltak és ami a legjobban tetszett, h a domin mindenki korrekt volt! Gyiku meg még kap a shotiért, elvezem a dogtagjét legközelebb! ;)
RS-t szeretem, jó szerver, ezek szerint akkor nem csak nálam volt a gond. A domin is lagolt, RS-en is, rush.on is kicsit, ez vmi más lesz. Sőt nem platformhiba, mert Ati-Nvidia, Intel-AMD is jelen volt és mindenkinek előjött.

#57820) Mappa: M4-et a Te javaslatodra próbáltam ki, az iszonyat erős egy cucc, csak mikor egyik kasztnál auto fegyót használok, akkor utána mindig jön a meglepi, h ez burst-os és 1-2 halál kell, h eszembe jusson a pötyögtetés :P Az ACW-R-t be is rakom az enginek és próbálgatom. Mit raksz rá kiegnek?

Bizarre!: én is bátrabban közlekedem már, 2 slam rajtunk volt, vígan elindultam és mentem tovább, legalább az aknát használják, látni és nem lehet minden felé ragasztani. :D

De nem vágom, h miért pont minket vágott ki a szerver...pedig elsők voltunk. Profezor meg bekaphatja, írtam is neki, h jövök ki a bázisról a tankkal, még "redline-ban" voltam, erre rám repül és nekem ereszti a hydrát és a 30mm-est, túléltem, oké, de ez akkor sem korrekt. :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57823) @rglaaf válasza prokxy (#57822) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én letudtam a fegyverkérdést szöges shoti a c4 -s ek ellen:D a network smooting-al tegnap megszivtam eddig 10%-on volt a csuszka patch előt,t mondom felhúzom 40%-ig megnézem mi változik és véletlenül ott is marad csak tegnap eszméltem hogy mi az isten van hogy nem ad be semmit utána jutott eszembe hogy ott maradt 40-n vissza is huztam 10 -re azonnal helyre állt a rend

PSN:BiZzare_0 ️

(#57824) prokxy válasza @rglaaf (#57823) üzenetére


prokxy
veterán

Oké, de Te akkor fogod a fegyót kézbe, mikor arra a 10 másodpercre kiszállsz a konzervdobozból lelőni a C4 huszárt! :D Beadhatnád az önéletrajzod vmi vasipari vállalathoz mutatva a feketeöves hegesztői vizsgádat! :P

Jöhettél volna dominanciázni kicsit tegnap este, jó az az infantry, csak rá kell érezni!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57825) marilllyo


marilllyo
veterán

Na...kihez mit fűzzek hozzá. Amit kisza írt azt igaz...és ebből látszik, hogy szerver és szerver között van különbség. Proxy az első domin kapta az ívet rendesen...a másodikon nem lehetett megsexelni. Én meg pont fordítva. Az elsőn kisza csúnyán kapta...míg a másik szerveren meg 3x késelt meg. De ha lett volna kötél még fel is akasztott volna. :DDD Szóval szerver és szerver között van különbség...
Meg persze...azért itt van az is, hogy amikor 1x-2x lelőnek egy picit rástresszelsz...ráizgulsz a dologra és akkor már elkapkodod.

Proxy: Te tudsz pontosan lőni,prütyögtetni ezért jó a te kezedbe a SCAR. A SCAR a Bulldog meg az ACE 52 aminek legtöbb a sebzése. 40-45.
Én inkább tunkolva lövök...de egész jól meg tudom tartani a recoil-t ezért az én kezembe azok jók amiknek magas a fire rate-je. Famas, Mtar-21. Pláne amikor 3-man egymás mögött álltok a villogó Mcom mellett :DDD

Egyébként most, hogy összes Assignment és Award megvan...végre újra élvezetből játszom :) Rég élveztem a game-t ennyire mint tegnap este domin.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57826) Bjørgersson válasza marilllyo (#57825) üzenetére


Bjørgersson
félisten

*34 :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57827) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Az M39 EMR is egész használható kis fegyó lett. :D
Battlereport

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57828) @rglaaf válasza prokxy (#57824) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó az az infantry

merjek rád halgatni? :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#57829) pEtii94 válasza DeadMeat (#57766) üzenetére


pEtii94
tag

Szia. Láttam hogy írtad az egyik kommentedben, hogy nálad a mantle tökéletesen fut. Nekem a problémám az volna hogy megnő az fps jelentősen, de írtóra mikro szaggatások keletkeznek, és ezáltal játszhatatlan. Nem tudod ez miért lehet ? (14.9-es Driver, konfigom pedig az adatlapomnál található)

(#57830) @rglaaf


@rglaaf
veterán

az most wtf belépsz egy szerverre és igyen dobálja a gold pakkokat? este kiprobálom

PSN:BiZzare_0 ️

(#57831) Bjørgersson válasza @rglaaf (#57830) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kedd este mi is kaptunk páran négyet, lehet te most kaptad meg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57832) kisza25 válasza @rglaaf (#57828) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jó az az infantry, ha te tankkal vagy, én meg IFV-vel:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57833) Svájcinéger válasza prokxy (#57824) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azért az a fejlövés tegnap 2 méterről, csipával csípőből ..... :U

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#57834) @rglaaf válasza kisza25 (#57832) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez igy tökéletesen hangzik:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#57835) prokxy válasza marilllyo (#57825) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, nagyon szerverfüggő! Nem értem, h ez miért van...

"Meg persze...azért itt van az is, hogy amikor 1x-2x lelőnek egy picit rástresszelsz...ráizgulsz a dologra és akkor már elkapkodod." => én meg pláne... De utána lenyugszom, aztán jól megy ismét. :P

#57828) VAN der BOSS: holnap leszek, próbáld csak, ha nem megy, tankkal szétlőheted a fejem! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57836) prokxy válasza Svájcinéger (#57833) üzenetére


prokxy
veterán

Az gyönyörű volt! :K Visszakapod, nyugi! ;)

kovy! merre jártál tegnap, hű társam?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57837) Mappa válasza prokxy (#57822) üzenetére


Mappa
addikt

Red Doght vagy kobra + laser + valamelyik Grip most így hirtelen nem tudom. (Battlelogon megtudod lesni ) Viszont patch óta nagyon más, tesztelgetnem kell majd.

nem kötelező megadni

(#57838) marilllyo válasza Bjørgersson (#57826) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt nem vágom. Meg amúgy is...merre voltál tegnap.?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57839) Bjørgersson válasza prokxy (#57836) üzenetére


Bjørgersson
félisten

és Rio: dolgoztam, nagybátyámnak segítettem egy fürdőszobát meg konyhát bontani, aztán a vésőgép szétbaszta a csuklóm meg a tenyerem, ásványvizet alig bírtam kinyitni. Ma este már leszek, bár hétvégén elvileg 3 party lesz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57840) prokxy válasza Bjørgersson (#57839) üzenetére


prokxy
veterán

Ma este megpróbálok jönni, de csak 9 felé kb...de szigorúan tankozom, mert tegnap már hiányom volt. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57841) Bjørgersson válasza prokxy (#57840) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben főnök, egy tankot foglalunk neked. :D

Nincs is jobb, mint cruise missile-lel irtani a kis kemper nyomorékokat. :D Főleg amikor egyszerre négyet takarítok le vele a tetőről. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57842) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#57841) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én megoldom support droppal :D. Általában a saját csapatomat is irtom vele (kemper csipákat, pl. lancang domboldalról).
;]

(#57843) Jeollam


Jeollam
aktív tag

sziasztok!
aki feltelepítette élesben a Windows Technical Preview-et mondja már meg legyen olyan szíves, elindul neki a játék? Mert nekem nem. Csak várok-várok, és semmi..

Hiába ezer restart, semmi sem segít..

SZERK#1: Konkréten ennyi történik..

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#57844) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#57842) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de azért nem kapok killt, azt csak a saját csapatra használom. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57845) Olympos válasza Jeollam (#57843) üzenetére


Olympos
aktív tag

Semelyik szerverre nem enged?
Játékjavítás opciót próbáltad?

(Tegnap akartam feltenni, de ezek szerint jobb, hogy nem tettem meg...)

(#57846) Jeollam válasza Olympos (#57845) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Egyikre sem!! Semelyikre sem! Premiumos account, de nem raktam fel most egyik DLC-t sem..Pedig a BÖF3 simán fut, nincs vele semmi baj sem!

prokxy: plugin fent volt, ez tuti! Mindjárt meglesem explorerrel! Ilyenem még nem volt, azért írtam be ide, hátha ti..

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#57847) prokxy válasza Jeollam (#57843) üzenetére


prokxy
veterán

Ez olyan lesz, mint a 64bites chrome...ott annyi van, h nem tud települni a plugin és játszani sem enged.
A win fejlesztők nyilatkozták, h az integrált driverek megegyeznek a 8.1-gyel, emellett az 14.9-es ati driver is tesztelve lett, de sztem mást nem néztek, ne csodálkozz ha nem fog menni...
Azért próbálj meg javítást, plugin frissítést, tűzfalon átengedést, port nyitást, esetleg guglit...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57848) regener válasza Jeollam (#57843) üzenetére


regener
veterán

Miért várjátok egy bemutató verziótól hogy teljes értékűen működjön?...

(#57849) prokxy válasza regener (#57848) üzenetére


prokxy
veterán

Ráadásul egy full 8.1, új skinnel, mert semmi nincs benne ami a win10 feature lenne! :D Ebbe nem rakták bele.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57850) dashed válasza regener (#57848) üzenetére


dashed
senior tag

Nem latom, hogy elvarna ezt, csak erdeklodik masnal is ugyan ez tortenik e.
Amugy en is felraknam elesben ha menne a bf, szal varom a fejlemenyeket.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150494052337534/1/

Bar nala valami hibakod volt, de a 3. oldalon irja, hogy megoldotta es megy win10 alatt a bf4

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.