Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56701) iMaverick


iMaverick
addikt

Így utólag olvasva, hogy mennyi baj volt tegnap a Battlelog-gal... Nem tegnapra volt beígérve valami Maintance? Szerintem az lehetett a gond nálatok. (Az megint más kérdés, hogy nálam pl. csak a ping-re pofázott... /Persze ha a "hüjegyerek"nem lövi ki a torrentet, akkor ne csodálkozzon!/)

ui: a hüjegyerek szándékosan van j-vel. ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56702) stoon


stoon
őstag

vki tudja esetleg hogy hol tudom megnézni ,hogy commanderként mennyit öltem már?

a 100 -at elkerültem mert kellet vmi assigmenthez- 500 gyúrok (dogtag) de jó lenne tudnom mennyit kell még ölnöm!? :R :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56703) iMaverick válasza marilllyo (#56665) üzenetére


iMaverick
addikt

Nézegetem a linket... Ez lenne a Phantom-os dolog "csúcsa"?:

Spyder - The signature weapon of Phantom Program soldiers given to members who have completed their initiation. It's short effective range shouldn't pose a problem for a true Phantom Operative.

A többi assigment viszont szerintem eléggé "megengedő", sok extrát nem látok... Szerintem még mindig a Jump Mastery a legnehezebb...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56704) kisza25 válasza iMaverick (#56703) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

abban az volt nehéz, hogy bugos

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56705) marilllyo válasza iMaverick (#56703) üzenetére


marilllyo
veterán

Számomra az Air Warrior volt amihez oda kellett ülni. Ott néha szívtam a fogam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56706) zzola válasza iMaverick (#56701) üzenetére


zzola
félisten

Igen, tegnap délelőttre volt beígérve. De mint írtam, jó EA szokáshoz híven megint összeomlott az egész fos... :DDD

(#56707) stoon válasza DeadMeat (#56698) üzenetére


stoon
őstag

főnők mikor tudunk játszani már együtt!? :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56708) iMaverick válasza kisza25 (#56704) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát azért a 10-es killstreak sem egyszerű eset... Legalábbis egy olyan "kocajátékosnak", mint én... (Amikor itt írogattátok, hogy level 110-nél, meg felette jártok, akkortájt hajtottam a 6X-re...

(#56705) marilllyo: nekem még a Land Warrior sincs meg... :P Ezekkel az assigment-ekkel "csak" annyi a bajom, hogy ugye a vasakat (tank, ifv, jet, attack heli) használni is kell. Namost a szárazföldi rész úgy ahogy elmegy (mármint játékmeneti szempontból), de a jet, illetve méginkább az attack heli? Ugye párszor már kitárgyaltátok, hogy mekkora egy tré lett a 4-ben a heli. (A scout helivel jobban is állok...)

(#56706) Zolar: Only in Battlefield? :B

(#56677) Prosector: a Fry Cry a 2 óta szerintem egy f@s. Legalábbis nekem az 1 még tetszett. (Bár én az a sci-fi rajongó fajta vagyok, lehet ez a gond.)

A HL-t meg kiadhatnák már (már ha egyáltalán csinálják.) Nekem tök mindegy lenne, hogy episode 3 mission disk, vagy HL3 lenne, csak jöjjön. Asszem a BF4 egyből polcra kerül. (Egy időre. :DD )

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56709) stoon válasza iMaverick (#56708) üzenetére


stoon
őstag

bf3 ban is volt 10es killsteak! canálison lett meg, szerintem metro vagy locker az alkalmas , tömbnyire kempeléssel mert a rambok mint én nem élnem addig! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56710) zzola válasza iMaverick (#56708) üzenetére


zzola
félisten

Én minap 63-as killstreak-et csináltam Metro-n, kb. 1 órán át csak kézigránátot dobáltam B-ről a lépcső felé, szóval nem elérhetetlen a dolog... :DDD

(#56711) marilllyo válasza iMaverick (#56708) üzenetére


marilllyo
veterán

Air Superiority-t pl el kell felejteni. Esélytelen.

Az Attack Helihez a legbiztosabb/leggyorsabb megoldás egy hardcore fast vehicle szerver amin mennek a Siege of Shanghai meg a Dawnbreaker mapok. Van egy ilyen lengyel szeró. 1200 ticketes. Azon csináltam meg.

6 ribbon volt a rekordom. Fele pilcsiként fele gunnerként. Annyi, hogy a deploy menüben elég agresszívnek kell lenni :D

Jet-hez meg NS mapokon lőttem a hajókat. A medált azt Lost Islandon egy 28-0 ás stat mellett fejeztem be. De a végén már írtam a chat-be nekik, hogy még 5 kill és ígérem kiszállok a repcsiből :DDD .Ha nincs pro JET-es a túloldalon...vagy van társad aki leszedi rólad...akkor gyerekjáték.

Nem sok játék van amire azt mondanám, hogy igazán odahúzott a gép elé. Ha csak a PC-t nézzük akkor az MDK2, Cs-k, F.e.a.r-ek, Mass Effect 1-2, Bf-ek meg a Far Cry 3. FC3-mat végigvittem boxon, ps3-mon meg nemrég megvettem PC-re minden DLC-vel és csak maxolgatom :DDD . Bár nálam minden idők top 1-e az a Heavy Rain.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56712) iMaverick válasza stoon (#56709) üzenetére


iMaverick
addikt

Igen, de ezt a Firestorm-on vagy Caspian-on kell megcsinálni... Namost a "csomag" része még, hogy le kell ejtőernyőzni a pályán lévő toronyra... A Caspian-on azt szokták első körben lerobbantani... Marad a Firestorm. Esetleg a mobile AA-val lehet megcsipném, de erre jön a sok C4-es dzsihados... (Legalábbis amikor még nem tettem le róla, hogy meglesz, akkor így próbáltam.)

(#56711) marilllyo: hát amikor még sulis voltam, akkor elég sok mindent kipörgettem, persze szigorúan a single-t... A multis rész általában nem működött. :DDD

Huh, így hirtelen: Command & Conquer széria (kivéve az utolsót, mert az ritka sz@r lett), Warcraft-Starcraft szériák, Diablo (1-2), Mass Effect 1-2 (a 3-at nem tudtam végigtolni), Wolfestein széria, FEAR széria, Doom-ok... Na jó, itt abbahagyom, mert nem akarom szétOFF-olni a topic-ot... ;]

Ami multiba is ment: BF2, BC2, BF3, BF4. Ezek közül meg kell mondjam a mai napig az örök kedvenc: a BC2 Vietnam DLC-je. Jó pályák, hangulatos zene, kellemes fegyverek...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56713) marilllyo válasza iMaverick (#56712) üzenetére


marilllyo
veterán

Firestormon kell megcsinálni. Nem kell ejtőernyőzni. Asszem úgy is jó ha a helit leteszed a toronyra, és úgy kiszállsz belőle. Nekem legalábbis így volt meg. Aztán onnantól legyen valamikor egy 10-es ks-ed. Valóban AA a legegyszerűbb módja. Raksz neki egy ZUNI-t még aztán ott a torony körül óvatosan nyomulsz vele. Ott mindig összegyűlik a nép.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56714) iMaverick válasza marilllyo (#56713) üzenetére


iMaverick
addikt

aztán ott a torony körül óvatosan nyomulsz vele.

Hmm, lehet ezt megpróbálom...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56715) Prosector válasza iMaverick (#56708) üzenetére


Prosector
addikt

A FC2 nekem sem tetszett, a 3. mar igen. Szamomra a FC1 es a HL2 adta a legjobb jatekelmenyt(bar lehet azert, mert az elso jatekaim kozott voltak- a FC1-gyel "tanultam" meg(mar amennyire) konkretan FPS-t jatszani). Akkor benne voltam az (ugy tudom) egyetlen Mo.-i FC-klanban(akkor multiztam eloszor). Varazslatos idok voltak... :D

(#56716) stoon


stoon
őstag

most kaptam egy cruise missile csillagot ha jol sejtem 300 kill nél tartok! :DDD csak ez nem biztos mert sehol nem tudom megnézni!

lett egy új bicska igy már 3 kés hiányzik :W

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56717) @rglaaf válasza zzola (#56710) üzenetére


@rglaaf
veterán

1 órán át csak kézigránátot dobáltam

nem fáradt el a kezed?:D amúgy szerintem AA ban a legkönyebb megcsinálni a 10 streak-t leparkol kezdő elé azt nyomkodja a gombot az active radar majd elvégzi a feladatot:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#56718) kisza25 válasza iMaverick (#56708) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk nekem a lvl110 meglett egy hónap alatt :B
Zolar: az rendkívül izgalmas lehetett:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56719) zzola válasza @rglaaf (#56717) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Marha izgalmas volt, a legjobb az volt az egészben, hogy végül 63\1 lett a vége és nem engem hívtak campernek... :DDD

(#56720) iMaverick válasza zzola (#56719) üzenetére


iMaverick
addikt

Végülis nem kempeltél, hanem spam-meltél... :DDD Az nem ua.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56721) Dave567 válasza DeadMeat (#56698) üzenetére


Dave567
addikt

A kutyát nem érdekli, hogy te hova jársz, volt egy véleményem és azt le írtam, gratulálni tudok neked, hogy így érzed, sok szerencsét a játékodhoz.

(#56722) marilllyo válasza zzola (#56719) üzenetére


marilllyo
veterán

Az durva. Nekem 5 hónap és 310 óra kellett a lvl 110-hez. Most így 120+ olyan havi 2 szintre jut idő. Mondjuk most inkább medáloztam meg assingmenteltem. Mondjuk a tank meg az ifv medál megszerzése rögtön dobott egy szintet :D

Mondjuk szeretném elpörgetni az FS előtt még 130 ig.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56723) kisza25 válasza marilllyo (#56722) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gondolom nekem akartál válaszolni:)
257óra szükségeltetett:D ne számold ki mennyit játszottam naponta :B
most esténként 1-2 óra attól függ, de már kezdem unni, még a DLC-t várom

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56724) Bjørgersson válasza marilllyo (#56722) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56725) DeadMeat válasza stoon (#56707) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez egy teljesen jó kerdes. Net mar van, fos mint az allat, de van. De hasalva meg mindig nem jo gyilkolaszni es az asztalom lesz szvsz az utolso amit meg fogunk venni.Max kommander,de az uncsi. Bar lassan rafekszem. Es kb szó szerint :DDD

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#56726) marilllyo válasza kisza25 (#56723) üzenetére


marilllyo
veterán

Őőő.. jah! :DDD

(#56724) kovy29: Őőő.. jah! :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56727) DeadMeat válasza marilllyo (#56722) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem is volt vagy 180 ora mire meglett a 110. Aztan kicsit belassult, mert nem volt hova szintet lepni. :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#56728) marilllyo válasza DeadMeat (#56727) üzenetére


marilllyo
veterán

Én nyomnám többet...csak a párom már kezd ben00bolni miatta.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56729) jety91


jety91
őstag

segitseget szeretnek kerni. bedoglott a 7850es karim es lehetosegem lesz ujat kapni helyette garanciaztatas soran ha akarom. milyen kartyat, mekkora rammal ajanlatok ehhez a gamehez amivel mid-highon min 60fps-em lesz?

r9 270x-et neztem 2gb verzioban, arra egy 10est kene rafizetnem.

mostani kari: amd hd 7850 1gb 256bit

(#56730) iMaverick válasza jety91 (#56729) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha van rá "keret", akkor nosza! A VGA ram-ot különösen kedveli a BF4...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56731) marilllyo válasza jety91 (#56729) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah. 2 GB untig elég a BF4-nek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56732) jety91 válasza marilllyo (#56731) üzenetére


jety91
őstag

mar csak a gta5 ot kene megjosolni elore ilyen ugyben... :D

Koszonom a megerositest valasztas ugyben! :)

(#56733) zzola válasza marilllyo (#56731) üzenetére


zzola
félisten

Dehogy elég, éhes az.... :DDD

(#56729) jety91
R290 alá nem adnám, bár ahhoz harmat gyenge a processzorod...

[ Szerkesztve ]

(#56734) marilllyo válasza zzola (#56733) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem 4gb-s van. Felhúztam ultrára mindent...1,5 GB-nál nem nagyon akart feljebb menni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56735) jety91 válasza zzola (#56733) üzenetére


jety91
őstag

fizeted? :D

nem gyenge az, kazankent mukodik ha meghajtom. telen meg futeni sem kene a szobamat, csak eleg lenne elinditani egy combosabb jatekot :D

[ Szerkesztve ]

(#56736) zzola válasza marilllyo (#56734) üzenetére


zzola
félisten

Adott pillanatban lehet 1.5 GB volt, de a 3 GB-os is simán televeri a játék. Ha az ember kicsit a jövőbe tekint, akkor már nem vesz 2 GB-os modell-t... :)

(#56735) jety91

~3 hete még én is boldog FX 6350 tulajdonos voltam (stabilan 4.7 GHz-en mentek a magok), egy ref. R290-et hajtottam vele. Most egy i5-4690 van helyette és hidd el, amióta ez a processzor van, mintha egy másik ligában játszanék... :DD

[ Szerkesztve ]

(#56737) jety91 válasza zzola (#56736) üzenetére


jety91
őstag

ezzel egy gondom van. vennek en szivesen 3gb osat csak a problema ott kezdodik, hogy ahol gariztatom (bestbyte franchise bolt lett tavaly ahol vettem, igy csak onnan tudnak masikat hozni) ott 90nel kezdodnek a 3gb os verziok

(#56738) zzola válasza jety91 (#56737) üzenetére


zzola
félisten

Igen, sajnos a pénz nagy úr.... :((

(#56739) marilllyo válasza zzola (#56736) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! HWinfo maximum értékét néztem. Ami azt jelenti, hogy az átlag az vélhetőleg kevesebb.. De hát ellenőrizd le nálad mennyi.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56740) zzola válasza marilllyo (#56739) üzenetére


zzola
félisten

Annyira nem érdekel a dolog, 1x megnéztem... Én úgy vagyok vele, hogy működjön hibátlanul és kész.
Persze ennél a bughalmaz játéknál a "hibátlanul" fogalom nem létezik.... :DDD

(#56741) marilllyo válasza zzola (#56740) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...nekem a netem az szarabb mint a játék a hibái ellenére is. Én mit mondjak ? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56742) mackosajt válasza jety91 (#56729) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez a 10-est kéne ráfizetned hogy jött ki?

Csak érdekel, hogy átvernek-e, vagy korrektek-e?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56743) jety91 válasza mackosajt (#56742) üzenetére


jety91
őstag

53 volt a kari 2 eve es az r9 270x 63 most :)

(#56744) stoon válasza DeadMeat (#56725) üzenetére


stoon
őstag

ha hasalsz kevésbé vesznek észre! csak asszonykád rád ne lépjen :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56745) kisza25 válasza zzola (#56736) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Gyikuval szoktunk versenyezni, kinek tölti be előbb a pályát, nekem i5-3470 és 120-as v300 SSD, neki FX9370 Force GS 240gb (sata 3 ) és egyszerre, vagy én egy kicsit előbb szoktam ott lenni, a pályán, de igazából csak most akadt ki, hogy laptopról tolom, egy i5-el (ami asztaliban i3) ssd sincs és még így is csak 1 másodperccel vagyok később a pályán:P holnap meg már én is SSD-ről leszek újra ;]
én nem vagyok se intel, se amd mániás, azt használom ami ár/értékben többet ad, most intel a jobb prociban, és 6-7 év után újra nv-m van és azt kell mondjam, hogy alacsonyabb maximum FPS, de stabilabb átlag FPS-el bf4 alatt nekem nv jobban bejött (AMD-ből 7790/260x/7870-el toltam BF4-et, aztán GTX 750ti, most gt 755m)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56746) afrojack1


afrojack1
senior tag

:DDD :DDD

SC: Herczku_Death

(#56747) Dtomka válasza kisza25 (#56745) üzenetére


Dtomka
veterán

SSD-vel pikk-pakk betöltődnek a mapok.(Emlékszem még anno a BETA milyen sokáig töltött, és kb minden 4 kör után lefagyott, vagy hibát észlelt....) Pl mapváltáskor sokszor van olyan, hogy senki sehol, én meg már a járműben ülők. Észre fogod venni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#56748) kisza25 válasza Dtomka (#56747) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eddig ssd-ről nyomtam, csak asztali géppel, most laptopról és abba csak holnap kerül át az ssd asztaliból (kellett hozzá beépítőkeret odd helyére) szóval tudom, de azért köszi :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56749) stoon


stoon
őstag

ez a cerri meg az obi nagy cumi egyedül :W ha esetleg valakinek/kiknek volna kedve mehetnénk pár karikát!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56750) marilllyo válasza kisza25 (#56748) üzenetére


marilllyo
veterán

Honnan szereztél hozzá keretet? - Erre a lenovo topicban is válaszolhatsz :D

(#56749) stoon: Nekem kell még 11 Cerri. Este leszek. + holnap egész nap büdösnagykockulást terveztem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.