Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56201) marilllyo válasza prokxy (#56196) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából gyorsan megvan...csak..valamiért félbehagytam. Pláne ha megvan a Cruise Missile.

Viszont nem jöttél helizni. :N Nem is olyan nehéz....2 nap alatt összedobtam a helimedált meg a maradék (22 db) JET ribbont is.

Újra be kell ülnöm a tankba..... :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56202) prokxy válasza marilllyo (#56201) üzenetére


prokxy
veterán

Nincs meg a CM hozzá.
Nem jöttem, mert beszippantott a Diablo3 ismét és azóta nem BF-eztem. :)
Majd ma a CTE-n este. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#56203) marilllyo válasza prokxy (#56202) üzenetére


marilllyo
veterán

CM azért jó...mert 1 killed biztos van vele. Egy tankot simán elvisz. Meg 1-2 bombát szoktam magamra is dobni. Ahol a bomber van ott amíg benn ülök tuti veszekszik pár csapattárs meg enemy. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56204) prokxy


prokxy
veterán

Ezt én nem tettem meg, origin egyből tölötte és most a BL-on ezt látom CTE-n:
FINAL STAND PRE-RELEASE: UNINSTALL CTE BEFORE DOWNLOADING NEW PATCH (~14GB)

Most akkor menni fog vagy sem? Ti uninstalláltátok előtte?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#56205) prokxy válasza marilllyo (#56203) üzenetére


prokxy
veterán

Ja, csak kéne hozzá ucav kill meg mittomén, h még mi. :)
Na majd 1x...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#56206) STC Speed


STC Speed
őstag

csak premium mehet cte re?

egyébként a hófúvás gyönyörű sw battlefront beta:D

[ Szerkesztve ]

(#56207) gali777


gali777
őstag

K*rvagáz ez a "rögzített canister shell", ja közbe megnéztem a nevét sc-42.

(#56204) prokxy: Nekem fel se volt rakva, úgyhogy meg volt oldva :D

(#56206) STC Speed: Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(#56208) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg csak én akadok fenn ilyen apróságokon, de számomra fura, hogy JackFrags utolsó DLC helyett ötödik DLC-t mond a videójában. Lehet mégis kapunk még valami meglepetést? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56209) STC Speed válasza STC Speed (#56206) üzenetére


STC Speed
őstag

Ú és az összes sniper fegyo elérhető:D

(#56210) Snip3r_HUN válasza STC Speed (#56200) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mivel a CTE különálló az alapjátéktól.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#56211) STC Speed válasza Snip3r_HUN (#56210) üzenetére


STC Speed
őstag

köszi, melyik a legjobb sniper fegyo?:D

(#56212) fornettisuti


fornettisuti
veterán

[egy kis textúrahiba videó]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#56213) prokxy válasza STC Speed (#56211) üzenetére


prokxy
veterán

Attól függ mire...távolsági SRR, agresssive sniperkedésre M40 pl.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#56214) prokxy válasza gali777 (#56207) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, nekem egész éjjel ment a gép, h leszedjem a 14GB-ot, szóval nem lenne most mókás uninstallálni és leszedni ez egészet újra. 37+14, hát meg a f.szomat. :(((

szerk: BF4 CTE ikon katt, origin letölti, kész, BF4 CTE ikon katt, BL bejön és ez fogad, h patch letöltés előtt uninstalláljam a CTE. :U
Aki utólag töltötte le, annak megy? Cris?
Próbáltam indítani, de csak joining van.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#56215) Prosector


Prosector
addikt

Vettem egy jó fulest a jatekhoz...nem gondoltam volna, h ilyen durván megdobja a játékelmenyt. Az 5.1-es hangfalakhoz kepest ez egy masik dimenzió. Iszonyatos élmény! Biztos csak nekem uj ez, de ha vki ilyen vàltást tervez, 1 percig se gondolkodjon!

(#56216) pendre54 válasza Prosector (#56215) üzenetére


pendre54
addikt

...éééés, ha csak nem államtitok, akkor megtudhatjuk, hogy milyen füles, milyen hangkártyával?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#56217) SkyS1gn válasza STC Speed (#56200) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:N De minden default, de szerintem ez az miatt mert most próbáltam CTE-t először a notin.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#56218) Prosector válasza pendre54 (#56216) üzenetére


Prosector
addikt

Ofkórz!

Xonar DX a kari

fules : Steelseries Siberia v2 usb 7.1

De persze a Xonarral hajtom, nem a sajatjaval.
Nem teged lattalak a minap, a headset-es topikban?

(#56219) pendre54 válasza Prosector (#56218) üzenetére


pendre54
addikt

De biza láthattál nem csak ott, hanem a fejhallgatós topikba is, mivel akkor még csak terv volt, egy hangkártya+fejes beszerzése, ami mára már tárgyiasult valóság lett, egy Xonar DGX+Audio-Tecnika ATH-AD500X formájában.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#56220) iMaverick válasza Prosector (#56215) üzenetére


iMaverick
addikt

5.1-es hangfalakhoz kepest ez egy masik dimenzió.

Arról lehet tudni valamit, hogy miről váltottál?

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56221) marilllyo


marilllyo
veterán

Gyorsan véginéztem a BL ismerősöknél a tank loadoutokat. Majdnem mindenkinél Staff+chmg+AP. Ez lenne a tuti loadout? Én eddig AP+Guideddel nyomtam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56222) Prosector válasza pendre54 (#56219) üzenetére


Prosector
addikt

Es milyen az a kombo? Nekem nincs viszonyitasi alapom.

iMaverick: Genius sw-hf 5000-em van, ami ar-ertek aranyban nem is olyan rossz,de a fulessel nem hasonlithato ossze.

[ Szerkesztve ]

(#56223) iMaverick válasza Prosector (#56222) üzenetére


iMaverick
addikt

Arról lehet megérte a csere. Igaz, még nem volt szerencsém ilyen 5.1 füleshez, de én biztosan nem cserélném le a mostani erősítő+dobozok+subwoofer-t.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#56224) prokxy válasza marilllyo (#56221) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a tuti, hidd el! ;]
Gunnernek pedig prox scan mindenképpen! De az akkor aktiválódik, ha Te vagy az. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#56225) kisza25 válasza marilllyo (#56221) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

staff, meg guded csak szigorúan no skill játékosoknak:P ;]
APP Shell, vagy Sabot Shell
HMG
AP
ZOM
RA
prokxy: De az akkor aktiválódik, ha Te vagy az. :K ezt kifejtenéd, mert nem értem:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56226) marilllyo válasza kisza25 (#56225) üzenetére


marilllyo
veterán

Én Silk-en tankoztam...amikor tankoztam...a guided a motoros c4-es noobok ellen jó volt. Most újra neki akarok feküdni a tankozásnak. Az utóbbi időben nagyon hanyagolva volt. Jól van okosan lecopyzom az itteni tank/IFV prők loadoutját.

TOP 2 tankos csávó...77-ed K/D-vel.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56227) gali777 válasza kisza25 (#56225) üzenetére


gali777
őstag

Csak akkor megy a proxy, ha gunner vagy. Nem úgy, mint a 3-ban, hogy akárhol ültél a tankban volt proxyd.

(#56228) kisza25 válasza marilllyo (#56226) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na neki pon ua., mint nekem, mondjuk én csk top 11 vagyok tankkal kis hazánkban, és top2 IFV-vel :B
gali777: aha szóval ezt akarta írni, ezt tudtam eddig is:P, bár nem nagyon vettem még észre, hogy működne, de ha igen nagyon kicsi a hatóköre

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56229) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

(#56230) Prosector válasza iMaverick (#56223) üzenetére


Prosector
addikt

En sem csereltem le, de jatekra ezt fogom hasznalni az tuti.

Más : nem tudom letolteni a Final Stand-et. Irja az Origin, h varjak amig befejezi az installt, de nem tortenik semmi. A letoltesi sorban sincs aktiv feladat?

En vok a hulye?

[ Szerkesztve ]

(#56231) laposonly11 válasza marilllyo (#56221) üzenetére


laposonly11
senior tag

Én a HE-t használom igaz lassúbb, jobban lejt, viszont halálosabb, másodiknak kartács ugye tuti kill a gyalognak, pláne ha sokan tömörülnek, ugye motoros, jeepes stb. páncélozatlan ellen is jó + egy heli is megvan közelről 1-2 lövésből!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#56232) @rglaaf válasza marilllyo (#56226) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem rég kifejtettem hogy ezek a "top" tankosok hogyan is játszanak ha van kedved keresd vissza, ha van jó gunner akkor az RA helyett lehet auto loader is a proxi scan arra jó hogy spotolja az slam-t aknát az orrod előtt kb 3 méterrel ,fő lövegnek meg mindegy, beteszel valamit azt megszokod :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#56233) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#56229) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Videó alapján nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56234) @rglaaf válasza Bjørgersson (#56233) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha már el kell gondolkodni rajta akkor elég nagy baj ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#56235) marilllyo válasza SkyS1gn (#56229) üzenetére


marilllyo
veterán

Vicces, hogy pont repcsiznek a videó elején. Az Ace Combat 6-nak volt egy kopp ugyanilyen pályája. Ugyanez a táj...és ugyanígy folyóval hidakkal. Egyébként olyasmi mint az Caspian vagy az Altai Range...járműves..középen pedig egy kis infantry mókával.

[link]

Idén ősszel jön a Battlefield 4 ötödik, egyben utolsó letölhető csomagja, a Final Stand

Mai cikk...Persze ez sem bizonyít többet mint azok amik az ellenkezőjéről szólnak.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56236) Prosector


Prosector
addikt

Tud vki segiteni, hogyan kell letolteni a Final Standet? Nekem semmit nem csinál...

(#56237) Laraxior válasza Prosector (#56236) üzenetére


Laraxior
titán

Nálunk is ugyanezt...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#56238) kisza25 válasza Prosector (#56236) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már tölthető? :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56239) gali777 válasza Prosector (#56236) üzenetére


gali777
őstag

CTE-n lehet kipróbálni.

(#56240) Prosector válasza Laraxior (#56237) üzenetére


Prosector
addikt

Azt hittem en vok béna...

Kisza: valami allitolag toltheto(lenne)... :D

Gali:ugy probaltam.

[ Szerkesztve ]

(#56241) gali777 válasza Prosector (#56240) üzenetére


gali777
őstag

Azt írták battlelogon, hogy ha fel volt telepítve a cte az update előtt, akkor le kell törölni és újra le kell tölteni. Én most töltöttem le, mert már régebben letöröltem, nekem működött rendesen.

(#56242) Prosector: Magát az egész CTE-t kell letörölni és újra letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#56242) Prosector válasza gali777 (#56241) üzenetére


Prosector
addikt

Ezt olvastam en is, le is toroltem.

De ez most csak a web-plugint jelenti, vagy mast is?

(#56243) stoon válasza DeadMeat (#56179) üzenetére


stoon
őstag

nyomd addig a singlét :D

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56244) Bjørgersson válasza @rglaaf (#56234) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem annyira, ott van a 3. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56245) Prosector válasza gali777 (#56241) üzenetére


Prosector
addikt

Toltom en is, kivancsi vagyok mi lesz...

(#56246) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Heee???naneee

PSN:BiZzare_0 ️

(#56247) Bjørgersson válasza @rglaaf (#56246) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lópöcst már beléjük, egy is pont eggyel több, mint amennyire szükség van, erre most egyből kettő. Commander kikapcs, problem solved. Creativity over 9000.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56248) lofagi válasza SkyS1gn (#56229) üzenetére


lofagi
addikt

Na, ez egész f@szántos! :]

(#56246) VAN der BOSS: Az szép... 1db nem volt elég OP... Esetleg még ezen a hatalmas pályán úgy, hogy mondjuk nem fedik egymást, még talán...

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#56249) SkyS1gn válasza marilllyo (#56235) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kiasar Railroadra hasonlít legjobban szerintem.

(#56246) VAN der BOSS

Luetin szeret trollkodni....

Viszont bombázó az van Whiteouton is.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#56250) yodamester10


yodamester10
őstag

Tök jó ez az új plugin,mert 10 perc alatt 2x bf4 működése leállt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.