Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17951) Laraxior válasza pohár (#17949) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom végig 10-11MB/s-t írt ki az Origin :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17952) Balázs9503


Balázs9503
tag

sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy GTX460-hoz melyik drivert töltsem le a bétáét vagy ami most kijött? :F
ja az origint tudom a c-n kívül másik meghajtóra telepíteni vagy az is autómatikusan c-re települ és a játékot is odateszi? :F

(#17953) Laraxior válasza Balázs9503 (#17952) üzenetére


Laraxior
titán

1. Érdemesebb inkább a bétáét leszedni. 258.38 driver

2. Origint és a játékot el tudod különíteni, az Originben van olyan opció hogy a játék telepítési helye, tehát nem feltétlenül kell hogy egy helyen legyenek.

3. hajnali 0:01-től mehet a játék igen.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17954) Balázs9503 válasza wwenigma (#17946) üzenetére


Balázs9503
tag

akkor most már működik az aktiválás nem kell holnapig várni?

(#17955) Balázs9503 válasza Laraxior (#17953) üzenetére


Balázs9503
tag

ok köszi a gyors választ

(#17956) pohár válasza Laraxior (#17951) üzenetére


pohár
félisten

és akkor nem lett volna egyszerűbb azt írni? :))
én meg várhatok holnapig, sőt, az se biztos hogy uncsim el tud menni érte holnap :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17957) Neil Watts válasza Oppenheimer (#17900) üzenetére


Neil Watts
veterán

Voltam fent, s hát mit is mondjak. Az egy dolog, hogy az új egeremmel, még marhára nem vagyok hatékony, meg az egy másik, hogy ez az első igazi BF-em, aminél komlyan is veszem a multit (legalábbis próbálnám) de az, hogy eltűnik néha még a célkereszt is, és olyan szép microlag van folyamatosan (ugye így hívják?) hogy az nagyon durva :( Ehh... Valaki coop esetleg?

(#17958) wwenigma válasza pohár (#17949) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

11,1Mbájt/sec-et irt ki, de azert irtam megabitben, mert itt nekem a jobb alsó sarokba a network meter annyit dob. ;)

Laraxior: jahh olvastam. :W euros dolog megoldodott mar?

KroKKocsKa: igen, ment.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17959) Laraxior válasza pohár (#17956) üzenetére


Laraxior
titán

Addig told a single-t. Legalább a grafikát be tudod állítani, nem kell kínlódni vele, majd ha multizni akarsz, próbálgatni sötöbö. Bill kombinációt is szokni kell, a fegyvereket is. Van itt tennivaló. Én sem idegeskedem, majd küldik, amikor küldik a kódot. Addig elvagyok a single-vel. Meg időm úgyis csak holnap délutántól lesz folyamatosan :D Ma éjszaka még aludni akarok... sokat.

wwenigma: Még mindig függő tételként van a bankszámlámon... de igazából nem nagyon tudom hol lehetne reklamálni. CDG-nél elhajtottak, OTPnél történt a vásárlás, de én K & H-s bankkártyával fizettem... :W Steamen nem volt ilyen gondom :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17960) pohár válasza wwenigma (#17958) üzenetére


pohár
félisten

sejtettem én, csak hát olyan sokan vagyunk akik megabitben számolunk letöltési sebességet :))

most láttam, milyen szerver az hogy Nope, Chuck Testa :: TX?? :DDD :DDD

idióták :D

Lara... nincs meg a rld verzió, meg egyik se, nem volt helyem letölteni és feltelepíteni, marad a BC2 addig :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17961) wwenigma válasza Laraxior (#17959) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

CDG az eladó, amint átlép függő státuszból, maris lehet náluk reklamálni. A szamladon egyertelmuen rajta lesz az eladó. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17962) Laraxior válasza wwenigma (#17961) üzenetére


Laraxior
titán

:K Azt várom, hogy tudjam nekik küldeni a screent a számlakivonatomról. Szerintem holnap reggel fogják ténylegesen is levonni. Mindig 2 nap az átfutás, főleg hogy tegnap délután 3kor intéztem mindezt.

pohár: átjössz, hozod a winyod és rátolom neked :) csak helyet csinálj :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17963) pohár válasza Laraxior (#17962) üzenetére


pohár
félisten

hát ezen a 80 gigás winyon nem sok hely van, teli van zenével meg ezzel-azzal, kéne venni winyot is, de pont most ütött be a krach a piacon :(
a 160 gigás meg még mindig a fagyóban csücsül, lassan vagy fél éve, ideje lenne átmásolni róla a cuccaimat valamire :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17964) cellpeti


cellpeti
veterán

nagyon szar ez a netes szerver keresés :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#17965) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

látom jelszavas lett a PH szerver, mi a jelszó?:)

(#17966) Recon666 válasza ProEvoFan (#17965) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

+1 :)

(#17967) Zohan válasza cellpeti (#17964) üzenetére


Zohan
senior tag

eléggéé :Y

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#17968) HolloW


HolloW
senior tag

Nekem nem akar elindulni a játék, pedig megvan eredetibe :( Kiírja, hogy a Battlefield 3 indítása ... és utána nem történik semmi ... valaki tud valamit erről? A tört verzió ment :(

STEAM - KOBRA KAI!

(#17969) ch003067 válasza HolloW (#17968) üzenetére


ch003067
addikt

Battlelogra menj fel, és ott indítsd. Ott kell indítani.

(#17970) radi8tor válasza ProEvoFan (#17965) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Cyber az admin. Kérdezd őt.

⭐ Stella

(#17971) zack válasza ProEvoFan (#17965) üzenetére


zack
nagyúr

Én az előbb voltam fent, és nem volt jelszavas. Viszont 2 kör után kivágott... :( Fasza dolog ez amikor folyamatosan fullon van a szeró.
Ha minden igaz rövidesen lesz hozzá admin jogköröm. Akkor már nem lesz ilyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17972) Neil Watts válasza ProEvoFan (#17965) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ez engem is érdekelne, nameg az is, hogy mi a fenéért lett kikapcsolva a PB? :D

(#17973) HolloW válasza ch003067 (#17969) üzenetére


HolloW
senior tag

Ennyire még én is rájöttem, hiszen ha Originből indítom akkor automatikusan elindítja a Battelog-ot, de írja hogy csatlakozik a szerverre, de nem történik semmi hosszú perceken keresztül ... :((

STEAM - KOBRA KAI!

(#17974) radi8tor válasza zack (#17971) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mivel vág ki a szerver?

⭐ Stella

(#17975) Zohan válasza HolloW (#17973) üzenetére


Zohan
senior tag

próbáld másik böngészővel

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#17976) xavix13 válasza Balázs9503 (#17954) üzenetére


xavix13
senior tag

Elvileg már most is tudsz majd játszani: [link]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17977) Malachi


Malachi
addikt

helló én is kérek jelszavat, ha lehet!
többi szerverről véletlenszerűen rugdosnak ki, nem értem miért.

(#17978) warcat


warcat
veterán

Tegnap semmi baja sem volt, most én is megkaptam a random kirugdosást, fasza.

EA: It's in the crate!

(#17979) Locutus


Locutus
veterán

A kicked by admin állítólag a kíválóan (nem) implementált pingfiltertől van. Azt mondják jövő héten lesz patch hozzá szerver oldalra.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17980) radi8tor válasza Malachi (#17977) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De milyen üzenettel rugdosnak ki? Ezt sosem írjátok be... Vagy BF3-ban nincs üzenet?

⭐ Stella

(#17981) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Kár hogy nem HC a szeró.

(#17982) norma87


norma87
csendes tag

Egyébként már lehet Vele játszani? vagy még mindíg él a 28 ai kezdés?

(#17983) Roxbury válasza Bulitt (#17748) üzenetére


Roxbury
őstag

Marha jó ez a ruhás DLC.

Tök állat ruhákat ad minden RANK váltásnál.

Már lehet vele játszani. Én nem mókoltam semmit, semmi proxi, VPN meg ilyesmi, feloldották a régiózárat.

Grand Bazaar az valami atom jó pálya. Ott szereztem meg a fegyóm alkatrészeinek a 80%-át. :D

(#17986) Malachi: nagyon sok embernél kiírja ezt. Nálam is volt 3-4 szerónál ilyen.

A megoldás: keress másik szerót. Nekem 10-ből 2-3-nál csinálta csak eddig.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#17984) xavix13 válasza norma87 (#17982) üzenetére


xavix13
senior tag

6 hsz előbb... :((( [link]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17985) ch003067 válasza HolloW (#17973) üzenetére


ch003067
addikt

Háth akkor passz :F

(#17986) Malachi válasza radi8tor (#17980) üzenetére


Malachi
addikt

nincs szöveg. kick by an admin. éppen most játszottam 2 percet egy új szerveren és ugyanaz. én ezt nem értem, de komolyan. vegyem ki a nevemből a HUN-t, vagy mi? :(

kösz, most olvasom, hát ezt csinálom, keresek mindig másik szerót, de most sorra kitett három.

[ Szerkesztve ]

(#17987) Chabe89


Chabe89
addikt

Hát ahogy itt olvasgatom a HSZ-eket nem is bánom, hogy csak később fogok majd neki. Legalább az elkövetkező fél hónapba játszhatóvá teszik remélem.

(#17988) kovsol válasza Malachi (#17986) üzenetére


kovsol
titán

PB -t frissítetted már manuálisan ?

May the Force be with you!

(#17989) Eagl3


Eagl3
veterán

Csak nézek, hogy egyesek hogy mennek a repülővel meg helikopterrel, én meg egyenesen nem tudok menni, nemhogy még le is lőjek valakit :U

(#17990) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

4mbit/s-es ADSL-el szerintetek nem fog laggolni a multi?

Thx

(#17991) sittes79 válasza HolloW (#17968) üzenetére


sittes79
addikt

Oda rakta ahol volt a virágboltos verzió..ezért nem indul...unistall és insattalláld más helyre leginkább alapértelmezettre. illetve kis TM lógó a könyvtár nevében ami bezavar...

[ Szerkesztve ]

(#17992) Malachi válasza kovsol (#17988) üzenetére


Malachi
addikt

megnézem kösz, aztán hagyom a nyafogást.

(#17993) ForRedGlory válasza Lolek (#17990) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elsősorban a ping a lényeg ;)

(#17994) madgie


madgie
titán

Melyikőtök fenyegette meg a futárt? Elég elfúló hangon hívott nemrég, be is esett, pont zárás előtt :D

(#17995) Laraxior


Laraxior
titán

:Y Nem szórakoznak... potyognak mint a galambszar a levegőből :Y

[link]

Egy kicsit meglódult a GTX480 is... 850MHz-en megy, alapfeszen, ami a GTX580om órajele volt :C Mondjuk az léggel tudta.. ezen meg hibrid-víz van :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17996) madgie válasza Laraxior (#17995) üzenetére


madgie
titán

Balról kerülj, a hülye ruszkik csak a jobb oldali társaidat fogják lőni :D

(#17997) Laraxior válasza madgie (#17996) üzenetére


Laraxior
titán

Már mindegy... ledózeroltam az összeset ;] Durva inváziót toltak.. és hány repülő volt az égen.. millió deszantos :D
Nem is érdekel egyelőre a multi :B :D Teljesen leköt a single.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17998) ch003067 válasza Lolek (#17990) üzenetére


ch003067
addikt

nekem 2mb-ses van, és csak nagyon minimálisan laggol.

(#17999) Cybertrone válasza radi8tor (#17970) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem vagyok admin... a webszervert intézem, illetve dolgozom rajta... jelenleg másoknak sem fasza az adminprogram, de állítólag a hivatalos start után ez is változni fog! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#18000) k.zozo. válasza Malachi (#17986) üzenetére


k.zozo.
tag

Nekem is folyamatosan kick admin vagy discionnected szerver. Már vagy 7 szerveren voltam. Tegnap simán ment. :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.