Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102050) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Már nem bírom tovább.
Adott a Dell laposom [link]
Na most iszonyat lassan áll fel a rendszer és utána is alszik szinte mire betölt valamit is.Még a neten való böngészés közben is gondolkodik, pedig jó a net.Látható hogy nem egy ős öreg laptopról van szó.
Próbáltam már Ccleaner, Malvarebytes, advanced system care, és smart defragot is, de nem segített.
A HDD 100/100-as HDSentinal szerint.
Öcsémnek szinte ugyan ezzel az adatokkal rendelkező gépe van annyi különbséggel hogy abban csak AMD Radeon 8750M dedikált VGA van ,de az megy rendesen.
Eredetileg Windows 7 Home x64-el kaptam a lapost, de egy jó darabig gyorsaságba hozta azt a sebességet szinte mint az akkori 775-ös platformú gépem ami SSD-vel ment.Viszont egy idő után iszonyatosan belassult.Ekkor újrahúztam tisztán a 7-et, de nem segített.Ráfrissítettem 10-re, az sem. Majd tiszta telepítés 10-el mert az azért gyorsabb mint a 7 a laposomon.
Már egy ideje fenn áll a hiba, de már ötletem sincs mi lehet a gond.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.