Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook

Hozzászólások

(#364) Assyd


Assyd
csendes tag

Szia mindenki!

Új gyerek vagyok, úgyh kérlek nézzétek el amit el kell nézni..
Kérdeznék és mesélnék.

Sokat filóztam milyen gépet vegyek.. legyen benne morcos hardver, de nézzen ki konszolidáltan (melo + játék)
Hosszas kutakodás után kinéztem az Asus N551-et.

A gond az volt, hogy egyetlen épkézláb tesztet találtam róla:
http://www.tlbhd.com/asus-n551jk-review-19227/

Ebben írnak egy komoly wifi problémáról (kb a szomszéd szobában felére esik a net sebesség), de hozzáteszik, lehet h a végső ker. forgalomba kerülőknél ezt javítják. Ezért írtam a Digiprime-nak, hogy segítsenek ebben, milyen modul került a gépbe. Képet küldtek, amit aztán elküldtem a teszter srácnak, aki azt mondta a teszt gépben más modul volt. Amit vettem abban pedig szerinte ez: https://wikidevi.com/wiki/AzureWave_AW-NB126H, ezért probáljam meg nyugodtan.

Megvettem, a wifi pedig így is használhatatlan volt. Namost mivel más modul volt "elvileg", és így is megmaradt a wifi probléma, nem mertem megjátszani, hogy cseréltetek egy panelt és csókolom. Inkább elálltam a vásárlástól, a Digi pedig visszafizette a vételárat, korrektek voltak, innen is köszi, és bocsi!

Na most pedig jön a G551. És nem tudom, meg merjem e futni ugyan ezt a kört.
Szeretném megkérdezni, hogy hülyeség volt e a vásárlástól való elállás, és egy sima modul csere mindenképp megoldotta volna a gondod? Vagy lehet e valami integrált komolyabb probléma a háttérben?
Honnan lehet majd tudni, hogy a G551-nél nem lesz hasonló probléma? (Tesztek nem tudom mikor jönnek..)

Köszönöm!

ui: Az N551 minden más szempontból bejött. Szépen igényesen volt összerakva, a hangja a külső "mélynyomó" nélkül is kellemes volt (pláne a mélynyomoval). A 24 GB SSD gyorsítót pedig határozottan lehetett érezni bootolásnál. Az IPS paneles kijelző is kellemes volt.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.