Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83321) kodmen


kodmen
tag

Sziasztok!

Kis nézelődés után jobbnak láttam segítséget kérni, mert nem sikerült felvenni a fonalat.

Arról lenne szó, hogy feleségemnek nézek dual sim képes készüléket. Ehhez tudni kell, hogy ő nem feltétlenül lelkesedik a technikai bravúrokért, inkább az alábbi szempontjai vannak:
1. Legyen szép :))
2. Lehessen vele telefonálni, minden hókuszpókusz és fagyás nélkül. Samsung Duos telefonokról hallottam, hogy voltak gondok a két kártya kezelése miatt.
3. Ne naponta kelljen tölteni (nem nagyon használja csak telefonálásra, esténként kis netezés wifi-n). Most Samsung Galaxy Ace-e van, azzal 4 napig elvan
3. magyar nyelvű menü
4. szokásos funkciók (wifi, esetleg gps, legalább 2G): netezés, email, sms, facebook.

A programokat tekintve tehát nem túl nagyok az igények. Ami miatt írok, az a kínai telefonokkal szembeni bizalmatlanság. Legszívesebben a szolgáltatótól venném - de ők nem rajonganak annyira ezekért a telókért -, mert fontos a megbízhatóság.
Tudnátok ajánlani pár készüléket? olyan 40.000 környékére gondoltam, de kíváncsi vagyok más árkategóriára is, ha az a tuti.

Előre is köszönöm!

Kodmen

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.