Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) iMaverick válasza Atomcsirke (#41704) üzenetére


iMaverick
addikt

A telefonok próbálgatása közben az jött le, hogy a 4"-os kijelzők a szememnek nem jönnek be, az optimális kijelzőméret vizuálisan valahol 4.3" - 4.5" körül kezdődik.

No én ezért "downgrade"-eltem a 4,7-es Haipai után a 4,5"-os Amoi-ra. A 4,5" pont jó a mancsomnak. (Közepes mancsméretes vagyok. :DD )

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#41752) Gyuc válasza bigbuda (#41702) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Tegnap megvolt a vámkezelés:D

(#41753) Atomcsirke válasza alexw801 (#41742) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Elvben az lenne a technológia lényege- és a leírása is azt sugallja - hogy rossz minőségű műhód'jelnél, például erősen beépített területen is legyen elfogadható pontosságú navigáció. Amit te leírtál, az inkább az EPO-ra húzható rá, mintsem az A-GPS-re.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41754) fateless válasza b0bcat (#41750) üzenetére


fateless
veterán

Elhiszem neked, nem erről van szó, csak azért döbbentem meg ezen, mert pont a ZTE v967 és 987 az a két készülék (néhány más, pl X7 mellett), amelyek ekkora méretű kijelző esetén is 70,4 mm szélesek, nem pedig 72-73-74mm, mint mondjuk egy Thl w8 (73,6), Zopo zp810 (73,6), Vowney V5 (72,8), Newman K1 (73,9).

Nekem a hossz nem számít igazán, de a szélesség igen (leteszteltem magam, a 70mm még kényelmes a jobb oldali betűkhöz, a 73mm már nem), ezért rendeltem meg egy V967-et is. Persze ha nem jön be, a többiek sorsára jut (meg akkor is, ha bejön, max egy hónapot nálam tölt :DDD ) Ezért nincs még P780-am, pedig egyébiránt pont jó lenne...

A Jiayu S1 lehet számomra a tökéletes készülék, hacsak nem "raknak" bele valami blőd hibát - épp ezért megvárom a megjelenés utáni első hónapot vele, utána javítják a problémákat. De azt az infót kaptam, hogy szept második felében lesz leghamarabb (ami inkább november lesz a Jiayu-t ismerve), í]y még odébb lesz az.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#41755) Atomcsirke válasza fateless (#41754) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

A "blőd hiba" mellé kalkuláld be a megjelenés folyamatos csúszását is, a kínai tesók szeretik idejekorán kirakni az új készülékeket a shopba... :U

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41756) gjoe válasza Brain75 (#41739) üzenetére


gjoe
őstag

Igen.
Már 3x a mcbub-ról.
Korrektek, és a csomagolásuk szerintem mindet üti!
Részemről ajánlott!

(#41757) Groovebaby válasza iMaverick (#41751) üzenetére


Groovebaby
tag

Amióta láttam GZoli7 5"-os kis telóját, kicsit bánom, hogy nem akkorát rendeltem...de az Amoi legalább elfér a zsebembe, csak az ülés nem túl kényelmes vele :D

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

(#41758) Evita85


Evita85
tag

Sziasztok! Szép jó reggelt!

Olvasgatom itt a készülékeket..S most láttam hogy jön ki a Jiayu G4 2/32es készüléke.. Ezek tényleg nem tudnak magyarul? S mi az az OGS funkció? S ennek normális méretű aksija van:D:D 3000mAh. Csak azt nem tudom hogy most ezeknek a szám kijelzése direkt olyan hogy az egyik vastagabb vagy véletlen?Ez javitható? Mert itt normálisan jelzi ki a számokat( itt
de a logoutos tesztben meg vastag az órát jelölő szám..Mondjuk az sima 1gs..

(#41759) paolinho válasza Bj Brooklyn (#41689) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem [ITT] vagy ITT olvasgass. Hungobungo leírásai segítségével nem fog gondot okozni a magyarítás.

[ Szerkesztve ]

(#41760) ronaldo válasza chab7 (#41738) üzenetére


ronaldo
őstag

A fényes, csillogó hátlap alapból kizáró tényező. Egyébként néztem, csak kár hogy a régi proci van benne.

A tökéletes talán az S820 lenne, 3000mah-s akkumulátorral. :)

Még mindig várom a lelkes A820 tulajokat, mert még senki sem jelentkezett. Pedig ilyen nagy melegben nagyon jól esik egy korsó jéghideg csapolt. :)

(#41761) cappa72 válasza ronaldo (#41760) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kérdezz rá a topikjában.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#41762) Gyuc válasza Brain75 (#41739) üzenetére


Gyuc
aktív tag

hali,
igen a geekbuying giftnek küldi a csomagot minden esetben.

(#41763) GZoli7 válasza Groovebaby (#41757) üzenetére


GZoli7
senior tag

Feljebb valaki egy ilyet akar pont elcserélni... :D

(#41764) megint én


megint én
őstag

Nem tudom volt-e már, de JÓÓÓÓ!!
Xiaomi Hongmi

(#41765) fateless válasza megint én (#41764) üzenetére


fateless
veterán

Tényleg jó!
Végre 4.0 BT - okosórákhoz szükség van erre - ha ez valakinek fontos...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#41766) megint én válasza fateless (#41765) üzenetére


megint én
őstag

Na de az ÁRA IS JÓ!
És habár Európai szemmel nézve a Xao sem márka, de azért mégsem egy Star, meg iNew és társai. 1.5ös proci, és egy rakás választható szín, jó kijelző, jó kamera, elfogadható aksi, stbstbstb...

(#41767) kisskerko válasza megint én (#41764) üzenetére


kisskerko
tag

vótmá', csak nem minideales
és el lett már mondva, hogy a 3G-t nem támogatja csak Kínában, de attól függetlenül jó teló
ja, meg shipping time 20th Aug

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41768) megint én válasza kisskerko (#41767) üzenetére


megint én
őstag

Nem támogatja?Hogy-hogy? Az a 2100 mHz nem jó idehaza? Tudom, a Vodkafón az 900mHz, de én a "normális" szolgáltatókról beszélek.

(#41769) kisskerko válasza megint én (#41768) üzenetére


kisskerko
tag

azt valószínű elírták, és 2010 mHz akart lenni, mert alatta le is írják: TD-SCDMA is available for China only

ettől függetlenül lehet majd berendelek egyet, mert nagyon bejön, főleg pirosban :)

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41770) instantwater válasza megint én (#41764) üzenetére


instantwater
addikt

Nincs benne 2100 as 2G. Az nem gáz?

3G:TD-SCDMA 1900/2100
Note:GSM is available for worldwide,TD-SCDMA is available for China only.

Hogy a fenébe lenne már china only amikor 2100 nálunk is van 3Gn?

Ilyenem sem lesz.... Nem tetszik :D
Keretgyárosokat elkldeném vissza halászni...

(#41771) megint én


megint én
őstag

Kicsit más téma, kicsit off is, de a dual sim miatt idevág...
Nekem olyan KB 200mb-1Gb net kéne, és mindegyik szolgáltatónál olyasmi a felállás, hogy ha kifejezetten telefonhoz való netet akatok, az k.drágára jön ki megabájtra lebontva. És a másik véglet pedig, hogy sok pénzért kapok sok adatforgalmat, ami elvileg kevesebbre jönne ki. Na de erre nincs szükségem, én olyan have 500 forintot szánnék netre, és ne ilyen 30-50 megát adjanak ezért a pénzért. A leg gyökerebb ajánlat mind közül a vodafoné volt. Hát szájbaröhögtem szerencsétleneket. A feltöltőkaris mobnet az olyan, hogy időkorlát is van hozzá, és a legolcsóbb (nem emlékszem mennyibe került) azt 24 órán belül le kell használni. LOL, gagyi szar! Esküszöm aki ezt kitalálta az egy betegelméjű gyökér!

(#41769) kisskerko; (#41770) instantwater
Kár érte!
Pedig nagyon bejönne!

[ Szerkesztve ]

(#41772) fateless


fateless
veterán

Első látásra rápillantva - mivel nem Red Rice volt névnek írva és 2100 lett feltüntetve - azt hittem, hogy kihoztak egy EU változatot belőle :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#41773) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Minideal-es rendelés esetén külön regisztrálnom kell az oldalukra, vagy elég, ha van PayPal-os accountom és a "checkout with PayPal"-ra kattintva véglegesíteni tudom a rendelést regisztráció nélkül is?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#41774) Crytek


Crytek
veterán

Jobban várom mát a cubot one beszámolokat mint a fizetésem ;-)
Kinek hol merre jár? (T7S más névén ha úgy jobb)

Next PC Upgrade: 2022

(#41775) kisskerko válasza megint én (#41771) üzenetére


kisskerko
tag

sajnálom, de havi 500 ft-ért nem kapsz normális mobilnetet, azok inkább 2000-től kezdődnek, ebben a legolcsóbb a digi, 2090ft-ért adnak 1 GB adatforgalmat
mondjuk a trémobilnak most olyan akciója van, hogy 500mb 2 hónapig 500 ft-ért, aztán meg 2000-ért van.. max 2 hónap után felmondod :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41776) instantwater válasza Jim74 (#41773) üzenetére


instantwater
addikt

Regisztrálj inkább.
5 perc se.
És akkor látod mit rendeltél, nem veszik el az értesítő email az éterben...

(#41777) Zeki válasza megint én (#41771) üzenetére


Zeki
nagyúr

Cserélgesd 2 havonta a T akciós neteit. Akkor mindig akciós áron kapod.

(#41778) kisskerko válasza Zeki (#41777) üzenetére


kisskerko
tag

csak az a baj, ha felmondod, utána három hónapig nem lehet megújítani akciósan, egy új sim kártya meg drága hozzá (3000 ft, 800 ft lebeszélhető)

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41779) Groovebaby válasza kisskerko (#41775) üzenetére


Groovebaby
tag

Csak a digi (telenor) lefedettsége botrány :(

amúgy a témobilnak a legutolsó bokorban is hibátlan a lefedettsége meg a sebessége, magával a szolgáltatással maximálisan elégedett voltam - csak az árával nem.

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

(#41780) Jim74 válasza instantwater (#41776) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

Azt esetleg meg tudja valaki mondani, hogy ZTE967S-en és Lenovo A830-on van-e értesítő led? És ha igen, akkor működik-e rendesen?

(#41781) kisskerko válasza Groovebaby (#41779) üzenetére


kisskerko
tag

nem olyan vészes, ahol nekem kell, ott pont van :D

(#41780) Jim74 mindkettőn van, azt nem tudom működnek-e :D

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41782) Groovebaby válasza kisskerko (#41781) üzenetére


Groovebaby
tag

ahol nekem kéne ott pont nincs.....mindegy, eleget bosszankodtam már ezen :O

Amoi N828

(#41783) Zeki válasza kisskerko (#41778) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fenét. Ugyanazt nem tudod. Másik akciósat tudsz.

(#41784) tsrt


tsrt
csendes tag

Sziasztok!
Ha esetleg ezt[link] választanám, tudja valaki/lehet-e "magyarosítani? Tudom hogy nem dual sim...
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#41785) kisskerko válasza Zeki (#41783) üzenetére


kisskerko
tag

akkor elnéztem valamit :B

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41786) gerejoe


gerejoe
tag

Rom csereután a wifi,BT,FM rádio,hármas elszállt más minden tökéletesen müködik,probáltam már vagy 6 féle hozzá való rommal de mindig ugyanez a helyzet,a web shop 4.1.2.JB-vel küldte azzal müködött minden de pont azt a romot az istennek se találom sztetek ez lehet a hiba hogy nem pont ugyan az a rom?

(#41787) Jim74 válasza kisskerko (#41781) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Na akkor már csak azt kellene kitalálnom, hogy hol lehet fehér ZTE V967S-et kapni, mert MiniDeal-en nem találtam.
Feleségemnek lenne egy fehér ZTEV967S, nekem meg egy fekete Lenovo A830, így legalább nem lenne dilemma, hogy melyik típust válasszam (mindegyikből egyet :DDD)

(#41788) GIJoe válasza Jim74 (#41787) üzenetére


GIJoe
addikt

a kék is nőies, kicsit :K

[ Szerkesztve ]

(#41789) kisskerko válasza tsrt (#41784) üzenetére


kisskerko
tag

igen, [link], ha magyarításról van szó, az már más ügy, abban nem tudok segíteni

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41790) mlaci01 válasza madrac (#41719) üzenetére


mlaci01
tag

Szia !

Hol lehet olvasni a Newman K1-ről ?
Nekem is ilyen van szívesen olvasnék róla.

( Ja és ebben van mágneses érzékelő :) )

[ Szerkesztve ]

(#41791) b0bcat válasza Jim74 (#41780) üzenetére


b0bcat
addikt

A ZTE-n van. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41792) Jim74 válasza b0bcat (#41791) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R A830-ról nincs véletlenül infód? :U

GIJoe: az lehet, de ha a fehér tetszik neki, akkor nem opcionális válasz rá, hogy a kék is nőies :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41793) tsrt válasza kisskerko (#41789) üzenetére


tsrt
csendes tag

köszi :C

(#41794) cappa72 válasza gerejoe (#41786) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, lehet az a baj.
Sokszpr pedig csak a boot.img az, amit lecserélve egyből megy minden.
Az eredeti rom-ról (amivel ment minden) semmiféle mentésed nincs? Leginkább a boot.img kellene.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#41795) Jim74 válasza Jim74 (#41792) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő...

Azt ugye jól tudom, hogy a V967S és az A830 is "tud magyarul"?

(#41796) sasa311 válasza megint én (#41771) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem a T-nél olyan a díjcsomag, hogy 3400-at fizetek. 100%-ban lebeszélhető ill. sms-ezhető és jár mellé talán 300 mb net, de csak lassítanak ha átléped.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#41797) CoolBoy323 válasza Groovebaby (#41782) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Fodrasznal volt Holgyem? :)) Meg plasztikai sebesznel? :DDD

(#41798) b0bcat válasza Jim74 (#41795) üzenetére


b0bcat
addikt

A V967S tökéletesen beszél magyarul. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41799) gerejoe válasza cappa72 (#41794) üzenetére


gerejoe
tag

Sajna nincs,ezért is fogom a fejem hogy már négy napja böngészem a netet azért a verzióért,csak az a baj hogy amiket találtam 4.1.2-tőt a zp900s-hez egy se az mert már a bejelentkező képernyő is más mindegyiken,ugye egyedi ,vmelyik s4es volt vmelyik xperiás,de ami gyárilag volt rajta az sima zopos volt,és a 900s-hez meg nem találtam gyári 4.1.2,csak a zp900-hoz azt meg nem tudom hogy a 2 teló op rendszerét fel lehet e egy másra tenni elvileg csak a ram mennyisége különbözteti meg a 2 telefont.

(#41800) kisskerko válasza Jim74 (#41795) üzenetére


kisskerko
tag

attól függ, honnan rendeled. ha minidealről, akkor lehet kérni
találtam egy fehér zte-t: [link] de most látom, hogy a mininél is azt írják színre, hogy black/white, szóval elvileg lenni kéne ott is

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.