Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) Batistuta7 válasza albinolynx (#41099) üzenetére


Batistuta7
tag

igen van mind a kettő.de akkor g2ls-en belül már nincsennek különbségek?

(#41102) anonym1s válasza dobostorta (#41082) üzenetére


anonym1s
őstag

Ha root-olt a telefonod, ezzel le tudod torolni.

(#41103) domerator válasza anonym1s (#41098) üzenetére


domerator
veterán

Bammeg, ez ebben a konfigban elég ütősen gyors lehet... :Y

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41104) bigrock válasza justaview (#41093) üzenetére


bigrock
addikt

Remélhetőleg van Nand mentésed CWM-ből (ha nincs, az nehezíti a dolgot...), egy recovery-be történő reboot után visszaállítod a mentést.

(#41105) Batistuta7 válasza albinolynx (#41099) üzenetére


Batistuta7
tag

köszi.feltettem és jó lett.örök hála.

(#41106) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Lenne egy elég nagy problémám. Pár napja nálam van az új THL W7S telefonom. Ma úgy döntöttem, hogy rárakom a CWM-et.

Egy orosz oldalon lévő leírás alapján neki is álltam.

innen töltöttem le a szükséges fájlokat és ezen leírás alapján csináltam:

0. Install the driver (you can take in the header)
1. Download a cap threads SPFlashTool v3.1308.0.125.zip (current version at the time of writing this guide) and extract it to the root of drive C:
2. Download the file recovery.rar (link in the header under spoiler "rekaveri") and extract the recovery.img file to the directory c: \ SPFlashTool v3.1308.0.125 \
3. Run the program file c: \ SPFlashTool v3.1308.0.125 \ Flash_tool.exe (blue icon)
4. Enter the path to the file: MT6589_Android_scatter_emmc.txt (it can take a cap under spoiler "Drivers & Utilities") and confirm the file
5. Check the box only on the point of recovery
Attached Image
6. Click to download and execute the operation.
7. Now connect the phone to the battery disconnecting the USB cable to the computer.
8. Will start the process of firmware that lasts a few minutes.
9. A pop-up window informs you when the firmware, you can close the program and disconnect the phone from the computer!
If the phone is not detected, check the driver repeatedly connect and disconnect the phone, waiting for a time between operations.

A végén azonban egy ilyen kép fogadott: [link]

Utána bekapcsoltam a telefont, természetesen nem volt rajta a cwm, viszont most nem működik a wifi és a bluetooth. Nyomtan egy gyári beállításokat, de most sem hajlandóak életre kelni.

A jelenség: rányomok a wifi bekapcsolására utána egy pillanatra átugrik a "be" gombra, majd újra kikapcsol. Egyszóval nem kapcsol be a wifi.

Na most teljesen hazavágtam, vagy mit csináltam rosszul?

(#41107) gyulagy


gyulagy
tag

Sziasztok!
Szeretnék dual sim-es telefont, nem vagyok nagy mágus, a lenovó 780-at néztem ki, de eltántorított a kijelző anomália.
Huawei G700-U00 telefont néztem ki helyette, valakinek tapasztalat?[link]
Esetleg az oldallal kapcsolatban is?
Köszönöm.

(#41108) GIJoe válasza gyulagy (#41107) üzenetére


GIJoe
addikt

fastcardtech a nem ajánlott shop, kamuznak, sok a panasz

ami ajánlott:
minideal
antelife
DX.com
Mixeshop.com
focalprice
Tmallbox.com
Ttmalls.com

de, mindenhol Paypal + SG post elég, DHL nem ajánlott

(#41109) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Ezt láttátok már? Auxus Nuclea N1 :D
E-bay

(#41110) GIJoe válasza Andrewstarr (#41109) üzenetére


GIJoe
addikt

nem de gyanítom ez is olyan mint a myaudio, vagy a wayteq termékek, megvan a Kínai verziójuk... Ocean nevén...etc. De eleve Indiába szánják, tehát egy Indianizált Kínai klón szeretnél Magyarisztánba, kicsit felesleges körnek tűnik... :)

[ Szerkesztve ]

(#41111) albinolynx válasza Batistuta7 (#41105) üzenetére


albinolynx
őstag

Én csak a kínai recovery.img-t szolgáltattam, cwm Cappa72 érdeme.
Amúgy van hozzá AROMA telepítős 4.1.2 ROM. Érdemes megnézni, nekem jobban tetszik, mint a 4.0.4.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#41112) albinolynx válasza bajaki (#41106) üzenetére


albinolynx
őstag

Ha megvan a garantáltan a telefonodhoz való cwm-es recovery.img és van root-od, akkor kövesd ezt: [link]

Amúgy valami driver hibád van szerintem.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#41113) bajaki válasza albinolynx (#41112) üzenetére


bajaki
őstag

Most megcsináltam újra az általam linkelt leírás alapján azzal a különbséggel, hogy most benne hagytam a telefonban az akksit, most lefutott hiba nélkül a flash. Azonban maradt rajta a kínai reco. :F Nem a CWM jön be.

De most megoldódott a Wifi és Bt probléma. Most már bekapcsolnak. Nagy kő esett le a szívemről. Inkább hagyom a CWM-et csak működjön rendesen a telefon.

(#41114) janakbacsi


janakbacsi
őstag

zte v987-en szeretném frissíteni a rom-ot bruno 2-ről bruno 3-ra. meg lehet oldani úgy a dolgot, hogy a beállításaim (programok, widgetek, stb.) megmaradjanak?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#41115) fateless válasza chab7 (#41078) üzenetére


fateless
veterán

Elvileg ha ez lejár, akkor utána már nem lesz akciós az ár.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#41116) Crytek válasza GIJoe (#41108) üzenetére


Crytek
veterán

Geekbuyingot kihagytad azok is nagyon jól tolják!

Next PC Upgrade: 2022

(#41117) Ájvé válasza dobostorta (#41073) üzenetére


Ájvé
veterán

Mert a töltő (ez esetben USB-n a pc) kevés áramot ad le, ha veszel egy 1000 mA-s vagy 1500 mA-s töltőt akkor jóval gyorsabban fog töltődni a telefonod (hálózati töltőről, mivel pc-s USB elvileg fix).
Nálam is jóval gyorsabban töltődik 1000 mA-s töltőről a telefon.
Egy cikk a témában (reklámot most nézzük el benne).
1000-es max 1500-ös elég egyébként, ez fölött nem fog nagyobb teljesítményű töltővel se gyorsabban tölteni, mivel gyárilag le van szabályozva a telefonban, hogy mennyit vesz fel. De ennyi kell azért, sokat számít.

(#41118) GIJoe válasza Crytek (#41116) üzenetére


GIJoe
addikt

:K ezt a listát kellene az első hsz be beleírni, cserélni...

(#41119) Nightmare89


Nightmare89
csendes tag

Nézegettem a telókat, ez a 4 tetszik most leginkább, és ezek felelnének meg leginkább az igényeimnek:

Newman K1
UMI X2
Pulid F17
Huawei G700

Szerintetek melyiknek a legjobb a vakuja? Meg melyik bírja a legtovább?

(#41120) Crytek


Crytek
veterán

Valaki találkozott már 2GB RAM/32GB tárhelyű 4.5 colos 4 magos telefonnal?

Next PC Upgrade: 2022

(#41121) albinolynx válasza bajaki (#41113) üzenetére


albinolynx
őstag

Csináld meg mobiluncletools-szal. Ha valóban ehhez való a cwm, hibátlanul fog működni.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#41122) fateless válasza Crytek (#41120) üzenetére


fateless
veterán

Azzal nem, de 4,7"-es, ami külső méretében kisebb, mint némely 4,5"-es, olyan van...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#41123) Mr Officer


Mr Officer
csendes tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek (tapasztalatotok) a lenovo s750-ről? Szimpatikus a telefon.

(#41124) Crytek válasza fateless (#41122) üzenetére


Crytek
veterán

Esetleg konkrét típust írnál?

Next PC Upgrade: 2022

(#41125) Art73


Art73
csendes tag

Sziasztok !

Tengda T94-ről tapasztalatok érdekelnének... sajnos magyarul nem sok mindent találtam róla.

Esetleg ebben az árba (125$) hasonló készüléket ilyen tudással tudtok ajánlani ?

[link]

Köszi.

(#41126) Crytek


Crytek
veterán

Digitalfactor

Ezt a helyet ismeri valaki? Garancia hogy van itt?

Next PC Upgrade: 2022

(#41127) GIJoe válasza Crytek (#41126) üzenetére


GIJoe
addikt

szerintem tipikus simpla továbbértékesítő oldal, magyarul pancsereknek aki nem tudnak rendelni a neten...

(#41128) tolvaj! válasza Crytek (#41124) üzenetére


tolvaj!
őstag

jiayu G4 advance. 2/32; 4,7" HD; és kisebb házba került bele mnt a G3 ami 4,5"- os.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#41129) milestone válasza _X10Dead_ (#41058) üzenetére


milestone
tag

Szerintem sincs...
Ha az akku min. 2500?
De jó GPS, szép (HD) kijelző.

(#41130) Crytek válasza tolvaj! (#41128) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt nézegettem ,de nem láttam még hogy itt lenne bárkinek is megvárok egy béta tesztert.
Külföldiül meg nem tudok hogy angol forumokat olvasgasam utána.

Ha esetleg valaki tud róla valamit hogy istenítik vagy fikázzák és hogy miért kérem írja le !!! (jiayu G4-ről van szó)

Next PC Upgrade: 2022

(#41131) tolvaj! válasza Crytek (#41130) üzenetére


tolvaj!
őstag

hát pedig már legalább két embernek van is. nézz be a topicba.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#41132) Crytek válasza tolvaj! (#41131) üzenetére


Crytek
veterán

Sok a baj vele ez is kilőve!
Jó lesz ez kb soha nem fogom lecserélni LG 2X-emet mert ezeknek a kínai csodáknak mind van valami baja :(

Next PC Upgrade: 2022

(#41133) andatti


andatti
senior tag

kísérletezőknek egy nem is tepsifon, hanem egyenesen brutálfon... 6,45 colos... A 250 g-os súly egy kézre, hosszú távra jó sok, emellett 3150-es aksi azért karcsú, meg az 1 Gb ram is... (már csak a 441 ppi miatt is...) De a vodafone hálózatán is jó... 3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz

videó, de van több is

[ Szerkesztve ]

(#41134) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy ezzel a programmal Mobileuncle MTK Tools miket érdemes beállítani a telefonon.
Nemrég olvastam, hogy kínai telefonoknál elengedhetetlen ez a program.
Elsősorban a wifi erősségen szeretnék állítani, illetőleg azon, hogy hangosabban hallatszódjon a hangom telefonálás közben.

Illetőleg még azt szeretném megkérdezni, hogy a tmallboxnál, minidealnál melyek azok a best buy telefonok amik legfeljebb 50k-ba kerülnek.. ?

Samsung S9

(#41135) kisskerko válasza Art73 (#41125) üzenetére


kisskerko
tag

hasonló áron ilyen tudású gép nem akad, az árban és tudásban hozzá legközelebbi a Lenovo A820 150$-ért, és a ThL W100 160-ért

(#41134) Víz Elek ThL W200, Jiayu G3S T-s változat, ZTE V967s, Lenovo A830, kicsit olcsóbban Lenovo A820, ThL W100

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41136) Vater válasza andatti (#41133) üzenetére


Vater
csendes tag

Én ezzel szemezek, kb 100usd-val olcsóbb, ppi picit (?) gyengébb és 6.0inch - jövö hét végéig eldöntöm remélem :D

[link] - Haipai N7789

(#41137) bigrock válasza Crytek (#41132) üzenetére


bigrock
addikt

Az általános MT65** GPS gyengeségét nem nézve idézz már minimum 2 hibát, pls.

(#41138) sajtjani válasza Víz Elek (#41090) üzenetére


sajtjani
tag

Sziasztok!
Víz Elek: Microfon beállítás: tárcsázó *#*#3646633#*#* >EngineerMode>Hardware Testing>Audio>Normal Mode>Type>Mic>level 0-1-2 200-as érték, level 3-4-5-6 255-ös érték. Minden level beállítás után set -et nyomni. Max Volume inaktív. Nálam így lett jó (Feiteng H7189)

(#41139) instantwater


instantwater
addikt

Jól hangzik, de elég nonamek közt is noname :D

(#41140) Bogyoka


Bogyoka
csendes tag

Csak az érdekesség kedvéért

Háromkártyás [link]

(#41141) Crytek válasza bigrock (#41137) üzenetére


Crytek
veterán

- aksi kb. 35 %-ról 15%-ig meredeken zuhan - pár perc alatt -
-Néha nem tudom felvenni, ha hívnak (kijelző ki-bekapcs és jó)Néha van, hogy nem tudnak hívni, mintha ki lennék kapcsolva, pedig van térerőm.

Tovább nem olvastam a topikot csak utolsó oldalt. Ezek a dolgok nekem pont elegek hogy ne vegyek ilyet.

Next PC Upgrade: 2022

(#41142) akos727 válasza Nightmare89 (#41119) üzenetére


akos727
senior tag

Pulidról én még nem hallottam, de ha hozza a Vowney V5 szintjét akkor jó vétel.
Newman K1-nek nincs itt rossz neve, nem nyúlnál vele mellé szerintem.
Huawei az huawei, bár képről nem néz ki olyan jól.
Umi X2-m van nekem is Turbo processzorral, nekem 2 napot megy töltés nélkül, nyomkorászás mellett.

Vakuja számomra kielégítő, zseblámpának is használható, de az előző htc sensation xe-men azert többet tudott a dupla villanó.
Akku meg valószinüleg abban bírja a legtovább aminek a legkisebb a felbontása és nem T processzoros.(viszont ez a kettő a "kompromisszum" is mellettük)

(#41143) instantwater válasza Crytek (#41132) üzenetére


instantwater
addikt

Én most adtam el az Oprimus 2X emet, és egy ZTE Bladere vagyok kényszerülve de én sem tudok dönteni mi legyen most :D

(#41144) instantwater válasza instantwater (#41139) üzenetére


instantwater
addikt

Ez a PULID F17 egy átverés a 2GB RAM.
[link]
Mindenhol 1 GB t írnak.....
Antelife... te kis cseles :D

[ Szerkesztve ]

(#41145) Crytek válasza instantwater (#41143) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem két kiszemeltem van! Hauwei P6 mert csak jókat olvastam róla és kegyetlen jól néz ki és hihetetlen vékony,csak nekem rohadt drága.
Majd ha valaha lemegy 80k alá abszolut és azonnal best buy lesz nekem. Vagy ha a Motorola X bejön a kis hazánkba és szintén 80k alá megy!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#41146) anonym1s válasza sajtjani (#40998) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Be kell ismerjem, igazad volt!
Ma delben postara adtak. Azt irta 2 nap mulva fog elni a tracking de mar el, ma delutan 12:52-kor foglaltak a szallitast es 13:13-kor vette fel a csomagot a szallito :)
Viszont nem singposttal kuldte hanem yodel, es igy lehet fizetnem kell majd vamot.
Remelhetoleg a yodel jobb mint a fedex. Ket eve megszivtam a fedex-el, a kezelesi koltsege tobb volt mint maga a vam.

(#41147) citkar válasza Crytek (#41141) üzenetére


citkar
addikt

Nekem két kínai telefonom volt, de én pl egyiknél sem tapasztaltam egyiket sem ezek közül.
Két nap alatt a 2000-es aki kb 30-40%-ot zuhant ha csak telefonálni használtam, mindig fel tudtam venni könnyedén s soha nem panaszkodott senki, hogy szerinte ki lennék kapcsolva, amikor be voltam.
Bizonyára vannak telefonok amelyeknek vannak hibái, de a legdrágább Ferrarinál is előfordul.
Ugyanakkor nem muszáj Kínából rendelni valóban s ha bevált a régi telefonod kár is lecserélni.

(#41140) Bogyoka
Örvendetes, elfogadható SoC, de egy 6589-essel (akár kissé drágábban) lenne jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#41148) sajtjani válasza anonym1s (#41146) üzenetére


sajtjani
tag

Halványkék fingom nincs hogy mi az a "yodel". Mi az utolsó két betű?

(#41149) ouzohuto válasza Nightmare89 (#41119) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Sajnos vakuban biztos vagyok benne, hogy nem fogsz talalni jot ;S sajna mindegyik kicsi, ha s3 villanojat nezem huuu na az bazinagy :D amuhy nagOn megvagyok elegedve a k1el :)

XiaomI RedmI Note|||

(#41150) anonym1s válasza akos727 (#41142) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Szerintem nem kompromisszum a a full hd helyett a kisebb felbontas (1280 x 720), hanem epp elony.
Ekkora meretu kijelzon ugysem lehet latni a felbontasbeli kulonbseget, viszont az akksit kevesbe eszi a sima hd mint a full hd, es amit a kijelzon megsporol, azt ra tudja forditani a T processzor nagyobb etvagyara.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.