Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451) GIJoe válasza b0bcat (#41446) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem HD 720Ps van jelenleg (honor2), de tetszik az öcsém A820as képe...

(#41452) Lalla


Lalla
tag

Lenovo K900 megjött. Nem rossz, de a kamera lehetne jobb is, főleg ennyi pénzért. Tepsinek tepsi, strandgatyából kikandikál a vége. Durván melegszik.

Sokan emlegették már a Cubot GT99-et. Megjött már vkinek? Kérlek írjatok tapasztalatot mert, keresem a w100 mellé a bestbuyt 160 dodóig. THX! W100-zal nincs gond, de ha GT99-nek jobb a kamerája, akkor azt ajánlanám ismerősnek.

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#41453) Zsé_zso


Zsé_zso
csendes tag

Sziasztok!

Van egy haverom aki beleszerelmesedett a Xiaomi Red Rice-ba. Semmi esetre nem mond le róla azt mondja :(((
A lényeg ha mégis venne 1-et akkor csak a mobilnetet bukná? Tudna telefonálni?, wifi menne?, GPS?
Sajna nem vagyok nagy szaki titeket olvaslak leginkább, hogy képbe legyek :K

Vagy mondjatok valamit mivel győzzem meg, h ne csináljon hülyeséget? Már mutattam neki más telókat is minidealről, de szerinte ez az ász :W

Előre is köszi srácok a segítséget :)

(#41454) chab7 válasza Lalla (#41452) üzenetére


chab7
addikt

Tyűűűű, írhatnál róla egy szösszenetet. Bár olyan drága, hogy nem tudnám megvenni de biztos sokakat érdekelne a K900 bővebben.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#41455) kisskerko válasza Zsé_zso (#41453) üzenetére


kisskerko
tag

csak mobilnetet bukna, telefonálás 2G-n, wifi, GPS működne (talán a GPS nem, de ezt sose lehet tudni MTK-s cuccoknál :D )
egyébként honnan akarná venni?

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41456) b0bcat válasza GIJoe (#41451) üzenetére


b0bcat
addikt

Van most itthon egy qHD 5,3 colos és egy 854x480-as 5 colos TFT-s készülék, és mindkettőnek szebb (értsd: kevésbé "csíkos") képe van, mint a V967-nek. Ennek az egyetlen oka az IPS technológia szerintem. És el tudom képzelni, hogy az A820-nak teljesen jó a képe. Mondom még egyszer, most NEM a dpi-ről beszélünk! :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41457) kisskerko válasza b0bcat (#41456) üzenetére


kisskerko
tag

nem lehet, hogy a képernyő hibás? legalábbis nem jellemző a csíkosodás

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41458) Ájvé válasza Zsé_zso (#41453) üzenetére


Ájvé
veterán

Mobilnetet se bukná, csak a sávszélességet mivel 3G nem lenne hanem maximum csak Edge.
GSM 900/1800/1900-at támogatja vagyis telefonálással nem lenne gond. GPS nyilván működik ettől függetlenül is.
3G nem egy rossz dolog, kár lemondania egy bizonyos telefon miatt erről, ami egyébként nem kiemelkedő így se.

(#41456) b0bcat:
Csak IPS technológia miatt nem lehet rosszabb a képe, más oka lehet.

[ Szerkesztve ]

(#41459) GIJoe


GIJoe
addikt

Közben csendben befutott egy olcsó 2 magos telefon Maláta névvel :)

Malata I8 99$

Band 2G: GSM 900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 900/2100MHz
Sim Card Dual SIM Card Dual Standby
OS Android 4.0.4
CPU MTK6577, Cortex A9 dual core, 1.0GHz;
GPU: PowerVR SGX 531
ROM 2GB
RAM 1GB
Display Size 4.5 Inch IPS, 960 x 540
Camera/Picture Resolution Dual Cameras, 0.3MP front camera, 8.0MP
Accessories 1 x 1600mAh Battery

elsőre akku gyengus...

(#41460) cerkas


cerkas
csendes tag

Hali!
A következőket szeretném egy telótól:

magyar nyelv
dual sim
MTK6589
1 Gb Ram
min 5 Mpx elfogadható fotó + led
4-4.5" viszonylag szép QHD kijelző + Gorilla glass
ár: 200 $ alatt
minél hosszabb üzemidő

Tudom, hogy nem egyszerű, de ha tudtok tippeket adni, megköszönném . . .

[ Szerkesztve ]

(#41461) kiralyroli


kiralyroli
tag

Miért írhat ki ilyen xliff:g number stb-t a telefon? Valakinek valami ötlet? Lehet mert nem 100%-os magyar nyelv van benne? Ha angolra állítom akkor normálisan kiírja hogy Mobile standby, phone idle, wifi, stb.

(#41462) cappa72 válasza GIJoe (#41459) üzenetére


cappa72
nagyúr

"Malata I8 Smartphone MTK6577 Dual Core Android 4.0 3G GPS 4.5 Inch QHD Screen 1GM RAM"
Jó sok ram: 1 gigamega... :)
És persze pandás... 2GB ROM... érdekes lehet a partíciókiosztás...
Ha igaz amiket írnak erről, akkor az ezen árú telefonok között ez az egyetlen 1GB RAM-mal szerelt cucc, ami viszont nagy előny.
De az akku harmatos...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#41463) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Tronsmart TS7: célországba megérkezett.... ma 11 óra körül... további infó nincs, godnolom akkor 1-2 munkanap és kihozzák

(#41464) palocz


palocz
tag

Sziasztok. a segítségeteket kérném, mert ma az unoka öcsém le akarta cserélni a boot imaget a telefonomon, és azóta mikor be kapcsolom, nincs semmilyen animáció. Root explorrellel cserélte le a fájlokat, és ki törölt /System/bin mappából 1 bootanimation nevezetű fájlt,és be tett helyette 1 másikat. valahogyan vissza lehet szerezni ezt a fájlt? Ha valakinek van ilyen telója, és el tudná nekem küldeni, azt meg köszönném. Ő a készülék

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#41465) thiclyoon válasza cerkas (#41460) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

esetleg Jiayu G3S? igaz, ennek HD a kijelzője, nem qHD :)

(#41466) cappa72 válasza palocz (#41464) üzenetére


cappa72
nagyúr

A bootanimation.zip a /system/media könyvtárban van.
Itt nézelődhetsz.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#41467) Zsé_zso


Zsé_zso
csendes tag

Köszönöm a válaszokat :C

Akkor végül is igaza van azt kell mondjam :B pedig le akartam beszélni róla :U Őt annyira nem fogja izgatni a 3g sztem van wifi kb mindenhol ahol járkál, és nem oan nagy netezős...am van tab-ja is, majd netezik azon ;]

Nagyon tetszik neki: a formavilága, Xioami(nagy márka), GLONASS (ha igaz, és persze müködik a GPS :D), NFC, OTG, BSI cam, T-s proci, MI sound, 4.7 gorilla stb.

Bár leginkább a forma és a méretek :DD

Kínában van ismerőse akitől amúgy is szokott rendelni cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#41468) madrac válasza chab7 (#41383) üzenetére


madrac
őstag

ááá semmi, csak idejössz kellő rálátás nélkül, de te majd megmondod, hogy ki hogy tesztelje a GPS-t, mert a fixálással szerinted nincs gond, viszont téged a 100km-es navigálás érdekel, ezért nehogymár a fixálási idővel teszteljék a GPS-t...
Amit utána írtál, azzal már egyet értek, csak az eredeti hozzászólásnak más volt a tartalma.
Viszont a javaslatom továbbra is áll.

(#41420) alexw801: nem teljesen általánosított, és ha jársz más külföldi fórumokra is, akkor te is tudnád, hogy annyira nem egyedi ez a hiba. (persze a másik 20 mellett ami még előszokott fordulni..)

(#41469) palocz válasza cappa72 (#41466) üzenetére


palocz
tag

De ö innen is cserélt 1 bootanimation fájlt /System/bin.

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#41470) gg72 válasza bigbuda (#41463) üzenetére


gg72
veterán

Na, enyém is! Remélem a héten még meglesz. :)

(#41471) b0bcat válasza kisskerko (#41457) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem képernyő hibára gondoltam... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41472) cerkas válasza thiclyoon (#41465) üzenetére


cerkas
csendes tag

Köszi, ez egész korrektnek tűnik.
A HD-t azért nem erőltetem, mert talán nem számottevő a különbség a megjelenítésben, de - gondolom - jobban meríti az akksit.
Viszont összességében annyira szimpi a J3gs, hogy elnézem ezt a "hibát". :DDD

(#41473) Imperius válasza KurtCobain (#41387) üzenetére


Imperius
csendes tag

köszi a válaszokat, sokat segítettek :)

#41382) alexw801 a kártyával egyetértek, de azt kétlem hogy az ebay drágább lenne, pár száz forinttal webshop ár alatt megtalálod a telókat ingyen postával 10-20 ezer trades top sellereknél

(#41474) b0bcat válasza GIJoe (#41459) üzenetére


b0bcat
addikt

"elsőre akku gyengus..."

...és tele van kínai app-okkal a screenshot-ok tanúsága szerint. :( Meg magyarul sem tud. Ki tudja, a Google cuccok (Play áruház, Naptár, stb.) rendesen, szinkronizálhatóan futnak-e rajta. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41475) instantwater válasza cappa72 (#41462) üzenetére


instantwater
addikt

V970 is ugyanezt tudja. Nem?

(#41476) Atomcsirke válasza instantwater (#41475) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Egészen pontosan ugyanezt, beleértve a gyenge akkut is, bár RAM-ban ott figyel +2 GB. Na meg azért mégis csak ZTE, és nem valami söripari alapanyag... :DD

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41477) szpali válasza kiralyroli (#41461) üzenetére


szpali
addikt

szia, munkatársam aTab5-ös telefonján ugyan ez volt a helyzet

miután átállította a rendszer nyelvet magyarról angolra, megszűnt a jelenség, tehát valószínűleg fordítási bibi

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#41478) Krinyo


Krinyo
senior tag

Cubot GT99 van itt esetleg valakinek? Erdekelne a tapasztalata...

http://www.in4dealz.com/deals/Cubot-GT99-4-5-Inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-1GB-4GB-12-0MP-Camera-Android-4-2-OS-with-3G-GPS-Black-White-601022/

(#41479) GIJoe válasza Krinyo (#41478) üzenetére


GIJoe
addikt

Pár fórumtársnak úton van...

(#41480) instantwater


instantwater
addikt

Nem tudjátok, hogy w200 ra hol lehet csak hátlapot venni? Vagy tokot? Belemoddolnék egy powerbankot :D

(#41481) kiralyroli válasza szpali (#41477) üzenetére


kiralyroli
tag

Szia. Köszönöm a választ! Akkor jól gondoltam hogy a fordítás miatt.

(#41482) GIJoe válasza instantwater (#41480) üzenetére


GIJoe
addikt

Alin van pár

(#41483) cappa72 válasza instantwater (#41475) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem, abban 4GB belső tárhely van felosztva, nem 2GB, illetve 4,3"-os, valamint nem 1GMB RAM van benne (jólvanna... mindenki elírhat olgokat, val'szeg 1BG-ra gondoltak)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#41484) RVR400 válasza cappa72 (#41483) üzenetére


RVR400
veterán

gigamegabájt :DDD

(#41485) instantwater válasza GIJoe (#41482) üzenetére


instantwater
addikt

Pár napja kerestem akkut, abbol alig volt. Gondolam ez sincs :D köszi

(#41486) fa4hu válasza b0bcat (#41456) üzenetére


fa4hu
őstag

A lányom V967-esén nincs semmi csíkozódás, teljesen jó a kijelző. Mondom ezt egy Jiayu G3-at használva.

[ Szerkesztve ]

(#41487) instantwater válasza instantwater (#41485) üzenetére


instantwater
addikt

$10??? Uhh...

(#41488) Gyuc válasza gg72 (#41470) üzenetére


Gyuc
aktív tag

és az enyém is:D még 2 nap vám és csüt pénteken jön

(#41489) oklmernok


oklmernok
csendes tag

Tanácsot kérek guruktól: 11éves unokaöcsém régen vett egy Blade1-et, aminek alapvetően semmi baja. Azóta van egy nagy asztali játéggépe is, de most el akar költeni max50-55ezer Ft-ot. Vagy egy 7"-os tablet, vagy egy Blade-7" közötti nagyobb androidos telefonra. Kínából rendelés nem gond, itthon viszont csak a nettót kellene neki fizetnie.
Amire használja: játék, amikor nincs az asztali gép mellett (vagy unja azokat a játékokat). csak Androidosban gondolkodunk és max 7" (na jó, lehet 8" is, de nem nagyobb). Először csak 7" tabletben gondolkodtunk, de aztán eszembe jutott h lassan a Blade-et is cserélnie kell, akkor meg miért ne legyen rögtön 1 rendes köztes erős gépe. Persze ha azt mondjátok hogy egy tablet sokkal erősebb ugyanannyi pénzből, akkor én hallgatok rátok, vele meg megbeszélem.
Megkérdeztem milyen játékra használja, az mondta h minden, amit csak talál, aztán letörli. (autoverseny, lövöldözős, ügyességi, stb). tehát erőgépet akar :)
egyszer mondtam neki, h lehet kapni kiegészítő konzolszerű vezérlőt is hozzá, ami nagyon tetszett neki, de ez már nem izgatja annyira, főleg h drága.
Tehát a kérdésem: mit ajánlotok játékra 5-7" között kb nettó 50-e Ft-ig. (nem kell feltétlen kitölteni a keretet)
előre is kösz

(#41490) bigbuda válasza Gyuc (#41488) üzenetére


bigbuda
aktív tag

no már vám elé is állították délelőtt... ki tudja, talán ma délután vámkezelhették? Holnap még nem valószinű h itt lesz,.. nem? Már nagyon várom, mert a Defy-met kivontam a forgalomból, barátnőm régi Galaxy Y-jával nyomom... :D

(#41491) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok! Megin' visszaevett a fene...
Szeretnek vasarolni ajandekba, (egy nagyon kedves holgy ismerosomnek,) egy kis, olcso, dual-sim-es telefont, ugy 3.5" korul. Az sem baj, ha a "valami", vagy az "ize" klonja!
Kene az egy napos keszenlet is, folyamatos 3G-vel, meg WIFI-vel, nem elvarhato, hogy ezeket kapcsolgassa! Nem akarok kitolni vele, ezert az 1G RAM is elvaras lenne. Azert a dual-sim, mert en vennek neki egy net kartyat. (Talan feltoltoset, ha van valami jo ajanlat, majd szetnezek.) A masik sim meg a jelenlegi Vodas lenne. Kesobb ugy safarkodik a nettel, ahogy akar. Ja, es kipuhatoltam nala, a 4.3"-es telefonom nem tetszett neki, de azt mondta, nem baj ha kicsit vastagabb. (Fene az izleset!) En meg nem akarnek 30 ezernel tobbet kolteni.
Zommel facebookozasra lenne hasznalva, es jo lenne, ha facebookos jatekok mennenek rajta. Ha megoldhato. (En meg ilyet sosem probaltam, es nem is szeretnem telerakni a sajat, meg az ismeroseim adatlapjait merhasagokkal.) Talan felugrana par jatek, de nem a 3D-sek, es tuti nem a fizetosek. Lehet, egy kis netezes is bejatszana... Kisebb lagokra nem erzekeny, regi cerka notival siman elvan, pedig az laggol rendesen!
Kene ra valami atom stabil rom, amit ha felteszek, megy a kis telcsi, mokolgatas nelkul.
Koszonom elore is a segitseget!
Udv, Tomi

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#41492) thiclyoon válasza oklmernok (#41489) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

a legjobb (olcsó) kínai telefonokban most mt6589 van, amiben a gpu szerepét a powervr sgx 544 tölti be, ilyet akár 200$ alatt is kapni (pl. Jiayu G3S) - ha erősebbet akar(sz), akkor talán Jiayu S1, az árához képest szerintem egész korrekt (adreno 320 :Y ), és talán ez a legolcsóbb ilyen készülék(, de áfa+vám nélkül is 60k+ :U )
(persze lehet nézni xiaomit, meizut, oppot, azonban azok jóval drágábbak)
tableteknél nemtudom mi a helyzet, ezt telefonokról írtam

[ Szerkesztve ]

(#41493) Ájvé válasza tvamos (#41491) üzenetére


Ájvé
veterán

Talán ez lenne a legjobb:
Jiayu G2S
Facebook játékok nem igazán mennek szerintem telon, bár nem próbáltam, esetleg ha van külön alkalmazásban is a játék Androidra.
Ez is jó még csak 4,5"-os már (meg ilyen méretben van már 4 magos is):
Lenovo P770
mondjuk nagyon sokkal nem nagyobb.
Romokról nem tudok beszámolni, mivel nincs tapasztalatom és nem ismerem annyira ezeket, majd talán más ír erről is.
Net elvileg csak vodás megy rajtuk (2100Mhz-es).

[ Szerkesztve ]

(#41494) CoolBoy323 válasza thiclyoon (#41492) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

S1 egyelore nem kaphato!

(#41495) kisskerko válasza Ájvé (#41493) üzenetére


kisskerko
tag

pont hogy a voda 900mhz-s 3G-jet nem fogja
jiayukra meg ha mas nem, custom rom akad

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41496) tvamos válasza Ájvé (#41493) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tetszik ez a narancs szin Lenovo... De az 512 RAM-ot kib@szasnak vennem en is, az A789 nem jott be.
Visszakerestem Cappa72 bejegyzeseit is, ugy latom, a G4S lesz a nyero, a 2200-as aksival. Mondjuk ez meg mindig USD 160... (A minideal-nel neztem...)
Van jobb valasztasz? Mind keszulekre, mind boltra gondolok most.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#41497) djnice válasza tvamos (#41491) üzenetére


djnice
veterán

Star S9920, 20-ból megvan, 1 GB RAM felesleges főleg hölgynek, nagyon szép IPS a kijelzője és az egész telefon méretben 1:1 S3 mini, tehát jók hozzá a Samsunghoz való tartozékok is. Több ilyen készüléket rendeltem már, nagyon jók a visszajelzések.

(#41498) Segnior_Barthez válasza tvamos (#41491) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

ne telofont vásárolj, ha meg akarod dugn., hanem vidd el egy panzióba. meg van a feléből és neki is fog tetszeni a romanitika:)

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#41499) Magnat válasza djnice (#41497) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem 512 megával már csak az ellenségének vesz az ember androidos kütyüt :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#41500) CoolBoy323 válasza Magnat (#41499) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez badarsag!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.