Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Van itt A660 tulaj? Tetszik a telefon, kizárólag a memóriát keveslem. Nem túlságosan kevés?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18052) janez válasza cappa72 (#18050) üzenetére


janez
aktív tag

Vbox alatt nem mindíg tudtam telót frissíteni. Androidot nem, mert a gazda rendszer (linux) drájverét használta, azzal meg nem ment. Valami teljesen más (márkán belül) telónak azonosítja. Tehát hiába telepítettem a vendég rendszerre az illesztőket, nem azokkal dolgozott (volna). Ugye linux alatt "csak" annyit csinálunk, hogy kell az adb tools, aztán udev fájl szerkesztés, és kész a híd, konkrét drájver nélkül. Samsunggal nem ment ROM update vbox alól, már emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#18053) berek21 válasza hevizms (#18048) üzenetére


berek21
senior tag

Nem megy. 4 napja próbálom. Igy abból kell kiindulnom, hogy teljesen tégla.

Lancia Delta III eladó!

(#18054) balazs1011


balazs1011
aktív tag

Infóra lenne szükségem.
Javítsatok ki ha nem így van:
A múlt hétvégén vettem egy G3-at,igaz hogy a vaterán.Átvételkor kérdezem az eladót ,hogy küldje el nekem a kinti eladó elérhetőségét vagy akitől rendelte, az esetleges garancia végett.Erre ő azt küldi hogy Antelife,és velük vegyem fel a kapcsolatot a garancia miatt.
Tudtommal az antelife az ugyanolyan webáruház mint a vatera ,nagyon sok eladóval.
Jól gondolom???

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#18055) beers válasza janez (#18049) üzenetére


beers
addikt

ft-hoz jó a rom, de a cwm recovery is ott van!

M&N

(#18056) Jim Tonic válasza balazs1011 (#18054) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Szerintem az egy bolt, de ha nincs számlád, úgy is mindegy.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18057) balazs1011 válasza Jim Tonic (#18056) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Sajnos nincs.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#18058) ÁrPi2 válasza balazs1011 (#18054) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ha kell neked ilyen "okirat" :) keresd azt a vaterást, hogy adjon legalább eredeti papirt, amit Neki az antelife.com a csomaggal a postával együtt küldött el (ez alighanem egy kinai feliratos kis papirka, kinai pecséttel (han betűkkel) ,de én ezzel is kicsi esélyt látok hogy egykor érvényesítsed azt amit jelent. Habár van (esély). Mindenképpen 2-3 hónapos csomagutazgatást feltételez (Ugyanis nincs itthoni szerviz aki garanciába vállal ilyet).
Tényleg érdeklődhesz akár az antelife.com support emailjén vagy ha van online üfsz. ,hogy mi a módja esetleges gari érvényesítésnek. Meséld majd el mire jutsz.

(#18059) Gyuszkoo


Gyuszkoo
tag

Üdv,

THL W5 tulajdonosokhoz intézném kérésem: szükségem lenne egy gyári, vagy akármilyen jól működő ROM-ra! Lelkes amatőröknek sikerült téglává varázsolni a telefonom és természetesen nem készült mentés! Ha valaki tudna segedelmemre lenni, akkor nagyon hálás lennék!
Esetleg egy-két tanácsnak is örülnék!

(#18060) cappa72 válasza Gyuszkoo (#18059) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hogyan varázsolta téglává?
Ez fontos lehet.

(Ha kiütöttétek a preloader-t és a dsp_bl részeket, akkor valóban tégla lett; ha nem, akkor pl. töltéskijelzőnek menni kéne, a sztgépnek kikapcsolt állapotban is fel kéne ismernie a telefont)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18061) Gyuszkoo válasza cappa72 (#18060) üzenetére


Gyuszkoo
tag

Másik romot akart rátenni, de állítólag nem működött, erre mondtam, hogy akkor tegye vissza legyen kedves az eredetit és hagyjuk inkább, de akkor közölte, hogy nincs mentés... A másik romban nem működtek funkciók, vagy be sem bootolt...

(#18062) Gyuszkoo válasza Gyuszkoo (#18061) üzenetére


Gyuszkoo
tag

Az állítólag nem működő romot a kínaiaktól kértem, magyar nyelv miatt. Rarban küédték...

(#18063) cappa72 válasza Gyuszkoo (#18061) üzenetére


cappa72
nagyúr

Emlékszem már...

Pedig mondtam, hogy csinálj mentést!

Tölt és a számítógép felismeri kikapcsolt állapotban?

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18064) Gyuszkoo válasza cappa72 (#18063) üzenetére


Gyuszkoo
tag

Igen, ilyen gond nincs!

(#18065) sasa311 válasza Gyuszkoo (#18061) üzenetére


sasa311
veterán

Kínaiaktól kapott ROM-ot sosem szabad feltenni.

Én is megszívtam ugyan így egy tablettel:
Nem volt jó a wifi (mag a chip jó volt, de hol volt net hol nem, de a wifi hálózatot akkor is látta mikor nem volt net), gondoltam ROM csere megteszi.

Írtam a kínainak, küldött is ROM-ot, természetesen feltettem és képernyő nixx. Írtam neki, állította, hogy csak és kizárólag EGY (1!!!) ROM létezik az A13-es ÖSSZES tablethez, biztos én elkúrtam valamit.... Azóta sem vergődtünk zöld ágra :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18066) balazs1011 válasza ÁrPi2 (#18058) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Eddigi telefonjaimnak sem volt soha semmi baja,remélem ennek sem lesz (kop-kop).
Csak maga a tudat hogy esetleg van rá garancia.
A többi fórumozó aki kintről vesz telefont az hogyan érvényesíti? és pl. a vaterán mikor ráírnak 1 év garit,akkor az hogyan van.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#18067) Gyuszkoo válasza sasa311 (#18065) üzenetére


Gyuszkoo
tag

ttmalls-ék adták a romot hozzá, a telefon pedig a miniről van, csak náluk nem volt fehér és ajándék lett volna a páromnak...

(#18068) atee_13


atee_13
őstag

UMI XII vs G4 elég érdekes kis cikk, ha valakit esetleg érdekel http://www.gizchina.com/2013/02/07/jiayu-g4-vs-umi-x2/

(#18069) cappa72 válasza Gyuszkoo (#18064) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor viszont google, és lehet vadászni a romokat.
Szóval csak féltéglának tűnik és van remény.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18070) earth


earth
csendes tag

Sziasztok.
Láttam a hozzászólásokat a fastcardech-el kapcsolatban. Én is rendeltem egy fehér HDC Galaxy S3 i9300 Plus Lte valamint hozzá egy autós tartót meg egy autós töltőt úgy 6 dollárért és egy 4GB kártyát ami megint csak úgy 6 dollár volt. A telefon meglepetésemre gyorsan megjött ahhoz képest hogy január 24-én fizettem és ugye kell egy-két nap míg feldolgozzák de légipostával már február 6-án megérkezett a telefon, azért ez nem olyan rossz :). Na de azért még ne siessük el annyira a dolgot. Én fehéret rendeltem na és szürkét küldtek de a memóriája viszont 2x nagyobb volt mint, amit én rendeltem mert én 512 MB-osat rendeltem és amit kaptam abban 1GB-volt. Az autós töltőt, tartót, és a 4GB-os kártyát még várom mert még nem kaptam meg, remélem megkapom. Utólag lehet hogy a leírásba be kellett volna írnom, hogy fehér színű telefont kérek mert a rendelési lapon a fehéret választottam de mégsem azt kaptam, de legalább több a RAM :D :). Én PayPal-al fizettem, mert anélkül nem bíznék senkiben. Remélem segített valakinek ez a hozzászólás.

(#18071) Gyuszkoo


Gyuszkoo
tag

ctibor volt itt az első THL W5 tulaj, aki jobban belemélyedt a romolás és magyarítás témába, de mostanában nem ad életjelet magáról. Nincs valakinek kontaktja hozzá?

(#18072) imis válasza Sanyesz. (#17989) üzenetére


imis
senior tag

Köszi, nekem az úgy oké, hogy elérhető vagyok és beszélgetés közben "felhagyok" a netezéssel"

mivel nem vagyok járatos ezekben a kínai mobilokban (jelenleg xperiám van) érdeklődnék hogy melyik telefonok váltak be itt a fórumozóknál. (200-300$ között ~4.5" kijelző, 2 magos cpu, 1gigás ram, 5-8Mpixel kamera)

(#18073) earth


earth
csendes tag

Sziasztok.
Láttam a hozzászólásokat a fastcardech-el kapcsolatban. Én is rendeltem egy fehér HDC Galaxy S3 i9300 Plus Lte valamint hozzá egy autós tartót meg egy autós töltőt úgy 6 dollárért és egy 4GB kártyát ami megint csak úgy 6 dollár volt. A telefon meglepetésemre gyorsan megjött ahhoz képest hogy január 24-én fizettem és ugye kell egy-két nap míg feldolgozzák de légipostával már február 6-án megérkezett a telefon, azért ez nem olyan rossz . Na de azért még ne siessük el annyira a dolgot. Én fehéret rendeltem na és szürkét küldtek de a memóriája viszont 2x nagyobb volt mint, amit én rendeltem mert én 512 MB-osat rendeltem és amit kaptam abban 1GB-volt. Az autós töltőt, tartót, és a 4GB-os kártyát még várom mert még nem kaptam meg, remélem megkapom. Utólag lehet hogy a leírásba be kellett volna írnom, hogy fehér színű telefont kérek mert a rendelési lapon a fehéret választottam de mégsem azt kaptam, de legalább több a RAM . Én PayPal-al fizettem, mert anélkül nem bíznék senkiben. Remélem segített valakinek ez a hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#18074) kisda


kisda
aktív tag

Halihó!

Hogy a francba lehet beüzemelni a GPS-t ezeken a kínai MTK6577 SoC-os telefonokon? Próbálgattam már a GPSFix-et, találgatott holdakat,de akkor sem működik. Wifi vagy 3G kell neki? Beállításokban mit kell bepipálni? A-GPS?

Star Note 2 N9776 6 inch

(#18075) kisbuba


kisbuba
tag

Sziasztok!
A rendelt telefonom ( Jiayu G2S) megérkezett Kínából csak a csomag nyomkövetésnél ezt látom "vám elé van állítva".
Ez mennyi ideig szokott tartani általában? (két napja) :F
Várom válaszaitokat!

(#18076) gabor# válasza balazs1011 (#18054) üzenetére


gabor#
tag

Szerintem kavarod: ebay ~ aliexpress ~ vatera, az antelife viszont önálló

(#18077) cappa72 válasza kisbuba (#18075) üzenetére


cappa72
nagyúr

Két nap is lehet, de a posta rendszerében általában egy napot késik a megjeleítés (volt már valakinek 5 nap is, ha jól emléxem).

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18078) Rawulf


Rawulf
őstag

Jelentem, borult időben is, szépen elnavigált a Jiayu G3 GPS. :C

"Please state the nature of the medical emergency."

(#18079) fPApi válasza kisda (#18074) üzenetére


fPApi
őstag

Káromkodás helyett esetleg olvasd el az 1. hsz-t, ott van egy (eddig sokaknak működő) javaslat!

(#18080) kisda válasza fPApi (#18079) üzenetére


kisda
aktív tag

Elnézést kérek, ha ezt káromkodásnak vetted, nem annak szántam. Köszönöm, megpróbálom!

(#18081) Seraf723


Seraf723
csendes tag

srácok, akinek UMI X1-e van (vagy lehet mindegyik 4.1es androidba ugyanaz a kamera) hogy lehet kikapcsolni a sorozatfelvételt? random 4-6-7 képeket készít és sehol nem találom a beállításokba...

illetve valaki anno linkelt itt egy programot, vagy lehet, hogy csak egy kód volt android-hoz, amibe túl lehetett húzni a hangszóró hangerejét pl, tegnap hívtak elöször egy forgalmasabb helyen és csak nagyon gyengén hallottam a másik felet

(#18082) cappa72 válasza Gyuszkoo (#18067) üzenetére


cappa72
nagyúr

THL w5 flash-elhető rom

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18083) smkb válasza earth (#18073) üzenetére


smkb
őstag

Nem akarlak elkesíretni, de gyakran keverik össze a megrendeléseket azonos modellek esetén a kínai webshopokban. Valszeg ez nem a te rendelésed volt, és a tied meg elment másnak a kiegészítőkkel. Nem ritkán esik ez meg a kínaiaknál... nem hiszem, hogy külön adnák fel a kiegészítőket a telefonhoz képest (ha egyszerre rendelted őket). Főleg, hogy egy sd kártyát simán beleszoktak dobni a cucc dobozába.

(#18084) ÁrPi2 válasza balazs1011 (#18066) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Kevés tapasztalat van hogyan lehetett kína felé lebonyolítani egy-egy ilyen gari ügyet de valahol itt a fórumon olvastam...

(#18085) zarew válasza cappa72 (#18082) üzenetére


zarew
senior tag

Hát azért a mellékhatások elég húzósak. Én még várok egy kicsit. De láttam az orosz fórumban amit itt is linkeltek eredeti mentést is.

(#18086) toth.zsolt20 válasza hun_gery (#18020) üzenetére


toth.zsolt20
csendes tag

Köszönöm a választ! Miért pont 37 usd kell írni? Van jelentősége vagy csak hasraütésre írtál egy kisebb összeget?

(#18087) gabor# válasza toth.zsolt20 (#18086) üzenetére


gabor#
tag

kb $37 -ig vám és áfamentes ;)

(#18088) beers válasza Rawulf (#18078) üzenetére


beers
addikt

Anno megcsináltam a gps-es hókuszpókot a thl w3+ -on, és ma kíváncsiságból én is elindítottam!
Kb. 5-6 mp alatt pozícióba állt! :C

M&N

(#18089) cappa72 válasza zarew (#18085) üzenetére


cappa72
nagyúr

Így van, az ottani 6. hozzászólásban. Csak nem mindenki hajlandó keresni... :(

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18090) dex02


dex02
tag

Sziasztok!
JIAYU G2S-en GPS beállításban tudnátok segíteni?
Az a gondom h eddig 1 műholdnál többet nem talál szegény...

(#18091) istnag válasza cappa72 (#18023) üzenetére


istnag
addikt

Sajnos nem tudtam összehozni a mentést. Romdump al Segmentation errorba futottam. Az mtkdroidtoolsnál pedig az a baj,hogy a factory mód nem jön össze. Kiírja alul halványan,hogy factory mód,de aztán elindul egy teszt uzemmód mindig,amiben minden egyes részét le lehet tesztelni a telefonnak.
A flasheléshez szuksegez filet azt kimentettem,de semmi mást nem tudtam csinálni...

(#18092) csibe1


csibe1
addikt

Jiayu G1-est használ valaki?Érdemes megvenni?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18093) dex02


dex02
tag

android 4.1.2 ben is megtalálható a GPS EPO beállítás?

(#18094) upbuvar válasza dex02 (#18093) üzenetére


upbuvar
tag

Igen.

A GPS beállításával kapcsolatban: Olvasd el az #1 hozzászólást!

(#18095) dex02 válasza upbuvar (#18094) üzenetére


dex02
tag

azt olvasom, ez az epo a wi-fi & mobile network location lenne?

(#18096) upbuvar válasza dex02 (#18095) üzenetére


upbuvar
tag

Settings - Location acces - GPS satellites: EPO és A-GPS beállítása

(#18097) dex02 válasza upbuvar (#18096) üzenetére


dex02
tag

igaz, nem látok, bocs

(#18098) Geree


Geree
senior tag

megválok "régi" jó Zopo ZP500-amtol...ha valakit érdekel, Hardveraproban megtalál.

a friend in need is a friend indeed

(#18099) cappa72 válasza istnag (#18091) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát biza' ilyen előfordul.

Próbáld meg root-olni. Hacsak nem root a telefon már "gyárilag".

Ezt legyegyszerűbben a Bin4ry-féle root-tal teheted meg.

Ha ez megvan, akkor már eléggé sofléle dolgot lehet művelni egy telefonnal.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#18100) beers válasza csibe1 (#18092) üzenetére


beers
addikt

nem

M&N

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.