Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139101) sntt


sntt
csendes tag

ha mindösszesen három szempont van
- xiaomi,
- max 75e,
- minél jobb kamera,
akkor milyen telefonok jöhetnek szóba?

(a kimovil tippje a mi8 vagy a redmi note 8, kérdés, igaza van-e, vagy van-e más)

[ Szerkesztve ]

................................................................................................................................................................

(#139102) sntt válasza sntt (#139101) üzenetére


sntt
csendes tag

bocs, kicsúsztam a szerkesztésből
helyesen redmi note 8 pro vagy mi8
esetleg mi más?

................................................................................................................................................................

(#139103) maroni válasza sntt (#139101) üzenetére


maroni
aktív tag

Mi note 9 lite a gearbeströl 66000- 6 $ kupont lehet találni vagy pontért venni!

[ Szerkesztve ]

(#139104) atee_13 válasza sntt (#139102) üzenetére


atee_13
őstag

ha szerencséd van 11.11 el akár a 9T is kijöhet 75 ből kb hónapja volt a 6/64 74 ezer+pontozható

(#139105) maczera válasza Norbi8719 (#139085) üzenetére


maczera
aktív tag

Ha Iphone telefonokhoz szoktál, akkor miért nem egy duál-képes almában gondolkodsz? PL. XR, XS, XS Plus, vagy újabb csoda... [link] A Telekom állítólag támogatja az E-simet.

(#139106) citkar


citkar
addikt

Régen volt china phone szervíz, de nem találom, hasonló kínai (Blackview) telefonnal is foglalkozó szervízt ismer vki?

(#139107) sajtjani válasza citkar (#139106) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Ott van az, csak levették az ikont a kezdőlapról: [link]

(#139108) citkar válasza sajtjani (#139107) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, ugyan nem ezt kerestem, de hátha tudnak segíteni, hétfőn felveszem velük a kapcsolatot, olyan készülékkel foglalkoznak-e, amit nálunk nem forgalmaznak.
Régen volt valamiféle "csájnafon" nevű, meg egy "szultán", de őket nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#139109) atee_13


atee_13
őstag

A kis kínaiaknál 11.11 el próbálnék levadászni valami telefont.

Igazából a legjobb ár/érték arányt keresném így kifejezetten kokrét típus, márka nincs. A keret az max 100 ezer lenne nyilván ha kevsebb az jobb.

Jelenleg 2 teló van jobban előtérben 9T pro és a tegnap majdnem 100 ezerre besett mix 3 5G.

Sok tesztet nézegettem a 9T pro-ról olvasgattam a topikot is. Tragédiákat nem olvastam és elképzelhető, hogy a miui sokáig aktuális lesz rajta. Viszont a mix3 ról már kevsebbet tudtam kideríteni ebben a kb 1 napban. A mix 3 topik nem nagyon aktív. Nagyon tetszik a készülék, bővel elég, a szétcsúsztatható megoldás meg külön vonz. Viszont elvileg szoftveresen nem kell sokat várni tőle frissítések terén ahogy hallom.

Jelenleg kb 7-8 ezerrel drágábbra jön ki a mix szerintetek van értelme afelé kacsingatni, ha lesz rá még extra akció holnap és árban lőtávon belülre érkezik vagy nem ér meg annyi rizikót a dizájn és jobb választás a 9T pro?

(#139110) Ájvé válasza atee_13 (#139109) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi Mix 3? Szerintem ha nem is első körben de gyorsan megkapja a frissítéseket, MIUI 11 Android 10 alapon van már rá úgy olvastam. Mi szériának messze jobb a támogatása mint a Redminek. Kamerában lehet elmarad a mostani csúcsmodellektől, de jó fajta Sony kamera van benne OIS-el (ami például Mi 9-be sincs) szóval biztos korrekt minőségben lehet vele fotózni (gcam is elvileg lehet rá).
MIUI támogatás szinte az összes Xiaomi készülékre hosszú ideig biztosított, szóval ettől nem nagyon kell félni, Android főverzió frissítés viszont nem ilyen biztos, de a Mi széria esetén 1-2 frissítés biztosan garantált. Mix 3 réteg telefon szerintem azért nem annyira népszerű, elég drága volt mikor megjelent és mondjuk egy Mi 8-hoz képest nem nyújtott annyival többet, szerintem azért nem nagyon pörög a topikja. Külföldi topikok azért mennek úgy láttam, néhány ROM is van rá.
Ha 5G-s Mi Mix 3-ról van szó akkor sem viszont nem gondolkodnék rajta, jobb választás mint a Mi 9T Pro (talán ha a custom ROM-ok világa vonz akkor nem).

(#139111) atee_13 válasza Ájvé (#139110) üzenetére


atee_13
őstag

Az 5G lenne az egyik nem sima mix3 a 855 miatt. Romolgatni nem akarok ezért is gondolokozom a xiaomi vonalban.

1-2 évig használnám csak nem tudom akkor mi lesz a helyzet szoftverügyben, hogy mennyire lesz eladható, ha elmaradott a főverzió.

Köszi az infót eddigi infókat.

Még titkon reménykedek egy 1+ 7 ben bár sok realitást azért nem látok rá, jelenleg kb 18 ezerrel van a keret felett, de a remény hal meg utoljára :D

(#139112) Ájvé válasza atee_13 (#139111) üzenetére


Ájvé
veterán

Samsungok és iPhoneok tartják csak az árukat, szóval ha ez szempont akkor Xiaomi nem jó választás. MIUI lesz rá még több év múlva is.

(#139113) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
Szerintetek egy Xiaomi Mi 9 Lite (6/128) vagy egy Realme X2 (8/128) a jobb vétel? Előbbi kb. 70000 Ft, utóbbi kb. 85000 Ft lenne...

Egy Leeco LePro 3 Elit utódja lenne valamelyik a kettő közül.... - sajna az akkuja így 2 és fél év után már elég gyatra.... :/

[ Szerkesztve ]

(#139114) Ájvé válasza LantosBerry8 (#139113) üzenetére


Ájvé
veterán

Hardverben Realme jobb kamera viszont Mi 9 Liteban. Támogatást nem tudom milyen Realmeben, Xiaomi nem olyan rossz ezen a téren.

(#139115) LantosBerry8 válasza Ájvé (#139114) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Esetleg egy Meizu 16th (8/128)? Eustock oldalán 75000 Ft.... Elvileg van itt a fórumon olyan tag, aki tud segíteni az onnan való beszerzésben :) - vagy rosszak az értesüléseim?

(#139116) LantosBerry8 válasza LantosBerry8 (#139115) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Vagy ebben az ársávban milyen egyéb alternatíva lenne még érdekes?

(#139117) Ájvé válasza LantosBerry8 (#139115) üzenetére


Ájvé
veterán

65-ért látom a Meizut. Hardverben jó, kamerában már maximum átlagos viszont, nem rossz vétel ennyiért, de azt tudni kell hogy Meizu nem a frissítések királya, a készülék teljes életciklusa alatt csupán néhány frissítés várható. Szerintem érdeklődj utána a topikjàba vásárlás előtt.
Attól függ honnan vennéd. Mi 9 Lite 82k eustockon, nem mondom hogy jobb mint a Meizu.

[ Szerkesztve ]

(#139118) monti0222w válasza Ájvé (#139114) üzenetére


monti0222w
addikt

Csak kérdezném hogy ezt honnan tudod ilyen biztosan hogy a Realme rosszabb kamerában?

(#139119) Ájvé válasza monti0222w (#139118) üzenetére


Ájvé
veterán

Egy IMX586 vs Samsung GW1 közül az előbbire voksolnák, de igazad van egy összehasonlítás megérne a dolog, mindkettőről vannak teszek pl GSMArenan én így olvastam jobbat is írnak róla, de javítás ki ha tévedek.

(#139120) viktorhu válasza Ájvé (#139119) üzenetére


viktorhu
veterán

Az a baj, hogy ezek nem komplett kamerák, csak szenzorok. Az már a gyártón múlik, hogy milyen objektívet használ (hány és milyen lencse), milyen szoftver, milyen hangolás (szoftveres és mechanikai finombeállítások), milyen mechanika tartozik hozzá...

(#139121) monti0222w válasza Ájvé (#139119) üzenetére


monti0222w
addikt

Ahogy néztem mindkét Realme tesztjét, csak a Pro verziónál találkoztam GW1 kamerával, a sima x-nél nem!
A tesztett olvasva nem lehet 100%-an ítélni, plusz a Xiaomiknak már volt, gondolom pár kamera szoft. frissítése, Realme-t nem tudom.

(#139122) Atomgeszi válasza monti0222w (#139118) üzenetére


Atomgeszi
veterán

YT-n van összehasonlító, ott az EIS is jobb a Mi9Lite-ban és a képek is.

Mi9Lite -ra felteszel egy xiaomi.eu ROM-ot meg egy gcamot és bestbuy annyi pénzért.
De még az alap MIUI is kiforrottabb, mint a ColorOS vagy a FlymeOs..

(#139123) Ájvé válasza viktorhu (#139120) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen ez igaz, ezért kell teszt nézni vagy más forrásból tájékozódni (bár még magában a lencsék sem garancia semmire, lásd Sony a legjobb kamerákkal se volt sose az élmezőnyben, de ez már szoftveres feldolgozás eredménye lehet). Azért a szenzor dolgozza fel a képet, vagyis lencsén felül ennek van legnagyobb szerepe a képalkotásban, szoftvert lehet kozmetikázni, de ezeket nem szóval ezek nagyban meghatározzák mire lehet képes egyáltalán. Én ezért írtam hogy szerintem jobb lehet, de néztem azóta tesztet is és ezek szerint is jobb.

monti0222w:
Ugyan az van bennük GSMarena szerint. Itt is ugyan azt írják.

(#139124) monti0222w válasza Atomgeszi (#139122) üzenetére


monti0222w
addikt

Kiforrottabb mint a Flyme? Nálam ezt megkérdőjelezhető mivel nem jön be a Miui. Pont a Flyme egyszerüsége ami vonz engem az átláthatósága.

(#139125) viktorhu válasza Ájvé (#139123) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, az vicc volt, hogy a Sony szenzorokkal a Samsung mindig jobb kamerákat csinált, mint a Sony maga, pedig a Sonynak nagyobb hagyománya volt optika / kamera témákban, mint a Samsungnak.

(#139126) Ájvé válasza monti0222w (#139124) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem kiforrottabb, ha már letisztult szoftver kell akkor inkább AOSP, Flyme engem nem tud vonzani, jó ha jön 2-3 frissítés a készülékre a teljes életciklusa alatt, úgyhogy MIUI-t legalább fejlesztik még ha vannak is benne hibák. Flyme is egy erősen átszabott UI, ebben szerintem nincs köztük nagy különbség.
Az meg hogy kinek melyik jön be teljesen egyén függő ahogy írtad.

(#139127) atee_13


atee_13
őstag

Lenovo Z6 pro

Most nagyon jó áron fut, de semmit nem tudok róla. GSM aréna tesztet megnéztem vannak hibái, de ennyiért egész jónak tűnik, de szoftveresen ha jól tudon nem volt túl frissülgetős a korábbi lenovo vonal. Most valyon milyen lehet ez a széria?

(#139128) tthom


tthom
senior tag

Csak amolyan infó: Mi is vettünk egy Sharp C10-et. Ennyi pénzért teljesen jó kis telefon. A hangszóró és a kamera nem nagy szám, meg ugye fura az elrendezése, hogy alul vastag káva, felül semmi, de gyors, üres Android, szép kijelző és pláne az egész telefon rel. kisméretű. Ha valaki gondolkodik ilyenben, nincs vele semmi probléma. A szoft gombok kikapcsolhatóak, így marad az ujjlenyomat érzékelő, így még több hely a kijelzőn.

(#139129) zörgö


zörgö
tag

Sziasztok, az imént rendeltem meg a xiaomi redmi 8 as készüléket,(Remélem nem bánom meg :-))
Szeretnék segítséget kérni
Hol lehet hozzá kapni tokot? Melyik tipuséval azonos a tok méret?

(#139130) osztszoroz válasza zörgö (#139129) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Google. Negyedik találat. Ötféle van nekik. Tokgalaxis. 5/4 raktáron.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#139131) zörgö válasza osztszoroz (#139130) üzenetére


zörgö
tag

Hálásan köszönöm!

(#139132) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,

van egy ulefone armor 3T telefonom, amivel alapvetően meg vagyok elégedve, leszámítva azt, hogy nem telefon, mert hiányoznak a telefonáláshoz szükséges dedikált gombok, de azok mára minden telefon méretű számítógépről hiányoznak, de van egy problémám, ami szinte minden hívásnál előjön.

A közelségérzékelője annyira gyenge, vagy rosszul beállított, hogy ha nem egyféleképp, egy ponton szorítom a fejemhez, bekapcsol a kijelző, amit onnan veszek észre, hogy a beszélgetőpartner bőszen halózni kezd: haló!.. haló...! ugyanis vagy kikapcsolom a mikrofont az arcommal, vagy valamiféle beállítási menü kúszik elő a dialerből, ami alapból némítja a mikrofont (hogy miért, ki tudja :F ). És természetesen mire kitalálok belőle,a partner bontja a vonalat.

A power gombra ráállítottam,a hogy screen off, de az is csak kb 10 mp-ig tartja sötéten, utána visszakapcsol a kijelző.

Gondoltam barkácsolok egy kis mechanikus szerkezetet, egy riglit rá, ami telefonálás közben a közelség érzékelő elé tolok, de előbb megvárom, hátha van szoftveres megoldás a problémára. Elég akut a helyzet, a hívások 70-80%-t érinti. Ez súrolja a "használhatatlan a funkcióra" határát, és a legrosszabb az egészben, hogy már nem tudok mint mondani ilyenkor arra, hogy "miért nem veszel már egy rendes iphonet...?" :W

Kérdésem, hogyan lehetne ezt orvosolni?
1. Vagy valami kiegészítő progi, ami a power gombbal kapcsolgatva végérvényesen megöli a screent, nem engedi visszajönni,
2. vagy a közelségérzékelőt megtuningolni?

Hm...? :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139133) Ryoo válasza Wolfskin (#139132) üzenetére


Ryoo
senior tag

Próbáld ki ezt. Nekem az A2-nél bevált mikor még nem javították ki frissítéssel.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#139134) Wolfskin válasza Ryoo (#139133) üzenetére


Wolfskin
őstag

Köszi, ez tetszik! Nincs semmi opció,állítási lehetőség, de igazából nem is kell.

Ez nem csak híváskor,minden körülmények közt kikapcsolja a kijelzőt, ami nem is baj. Emlékszem, az evolveoban ha zsebben hordtam és kijelzővel befelé, hogy védve legyen, fél perc múlva elkezdett csipogni, aktivizálódott a vészhívás tárcsázója és tárcsázgatni kezdett

Amihez még kéne segítség, hogy egy "Volume lock" nevű appot futtatnék, mert sokszor ahogy fogom a készüléket lehalkítom, aztán némítom a volume gombbal. Van is ilyen app, amíg fut addig OK, de pár perc múlva kilövi valami. Ugyanígy pl.a "Stupid Alarm" nevű app sosem ébreszt, mert kb 5 perc után azt is kilövi valami... Remélem ez futni fog folyamatosan. Mi tesz ilyet egy androidon?: (android 8.1.0)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139135) Ryoo válasza Wolfskin (#139134) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ezt az telepített alkalmazásoknál kell konkrétan kiválasztani a volume lock appot, és engedélyezni kell a háttérben futást. Ez minden olyan appnál csináld meg, amit akarsz, hogy fusson háttérben. Persze ezáltal az akkuidő vmennyire csökkeni fog.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#139136) Wolfskin válasza Ryoo (#139135) üzenetére


Wolfskin
őstag

Köszi! Azt hol tudom állítani?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139137) Ryoo válasza Wolfskin (#139136) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nálam A2-n a Beállítások/Alkalmazások és értesítések/az adott alkalmazás/Speciális fület lenyitva: Akkumulátor és itt már megtalálod.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#139138) Wolfskin válasza Ryoo (#139137) üzenetére


Wolfskin
őstag

Csak ilyet találtam, hogy "Akkumulator optimalizálás" . Innen kivettem. Sajnos "Háttérben futás" nincs, de a kereső se dob ki ilyet :(

Illetve a fejlesztői beállításik közt egy olyat, hogy háttérfolyamat korlátozás,
azt "normál korlátozásról" átállítottam "legfeljebb 4 folyamat"-ra (ez a max) ennek van érelme?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139139) rjg válasza Wolfskin (#139138) üzenetére


rjg
őstag

Csak annyi, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érted el annak, amit szerettél volna. A rendszer egyszerre max négy folyamatot enged futni, a többit bezárja.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#139140) Wolfskin válasza rjg (#139139) üzenetére


Wolfskin
őstag

ja, azt már kikapcsoltam :B :U

egyelőre az akkumlátor optimalizálás kikapcsolása jónak tűnik. már fél órája fut a volume lock... :C

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139141) Wolfskin válasza Wolfskin (#139140) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nnnna... Eddig futott a Volume Key is és a Stupid Alarm is. A Proximity Sertvice hálisetnnek fut még. Mi lövi ki a háttérben futó appokat??? :W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139142) DJGABI válasza Wolfskin (#139141) üzenetére


DJGABI
addikt

Egy szó: julifón... Kicsi kínai nem vett fel programozókat, szarul optimalizált rendszer, ilyesmi. Ahogy nézem 4 giga RAM-os, ha más nem fut a háttérben oda még a jövőhétnek is be kéne férnie.

[dontkillmyapp] Itt nézz szét öltetekért (MIUI-ban is pl kismillió helyre el van dugva az "optimalizáció". tied AOSP-közeli. Valami biztonság app, vagy ilyesmi nincs?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#139143) tthom válasza DJGABI (#139142) üzenetére


tthom
senior tag

LePro3 gyárija dettó ilyen. Bármit kapcsoltam ki, akkor is kilőtte folyton az appokat. Felraktam az AICP-et, ebben ha kikapcsolom az optimalizációt, legalább futnak az appok, cserébe nincs CDLA, Atmos.. Szóval eeeh...

(#139144) Wolfskin válasza DJGABI (#139142) üzenetére


Wolfskin
őstag

Kösz, megnéztem
szerintem az enyém other vendors, nem?
itt van android 8+

ezt írja (amit korábban már valaki)
Android 8+
Check if Phone settings > Apps & Notifications > Your app > Background restrictions or Background limits are not enabled for the app.

de nekem itt csak ilyenek vannak:
•Alkalmazásértesítések
•Tárhely
•Adathasználat (ebből lehetne korlátlant adni neki, de szerintem ez nem is ahsznál adatot.)(
•Akkumulátor
•megnyitás alapértelmezés szerint
•memória (ez inaktív)
•Áruház/Alkalmazás adatai --> G Play

tehát nyoma sincs háttérben futásnak

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139145) Ryoo válasza Wolfskin (#139144) üzenetére


Ryoo
senior tag

Az akkumulátoron belül lesz, ahogy írtam

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#139146) viktorhu válasza Wolfskin (#139138) üzenetére


viktorhu
veterán

Nincs egy background task clear menüpont a beállítások között? Ha minden igaz, az agoldtól veszik a szoftvert, és nekik van egy ilyen opciójuk. Ha belerakták a telefonba, akkor ott kikapcsolhatod teljesen is, vagy még jobb programonként kiválasztani, hogy melyikre ne vonatkozzon.

(#139147) Wolfskin válasza viktorhu (#139146) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nincs. Semmi ilyen és hasonló menüpont nincs benne, Az összes telefonom közül ennek van leginkább lebutítva a menüje, az tény. Ahogy nő az android verziószáma, úgy butul a oprendszer. Semmiféle opció nincs benne.
Az alkalmazásokon belül lehet állítani az értesítéseket, az engedélyeket, hogy mi férjen hozzá a kamerához, meg az sms-ekhez, az alapértelmezetteket, itt 4 db-ot mutat és egy speciális menüpont alatt van egy különleges alkalmazás hozzáférés, itt az egyetlen releváns, az akkumulátor optimalizálás, ezt kivettem ennél a programnál, de nem jelent semmit. A többi menüpont alatt ezt a programot nem dobja fel opciónak.
Kb 4 órát töltöttem, a menü bogarászásával, minden menüpont minden alpontját 1000x végigkattintottam, a programot legalább 10x újratelepítettem, szóval nagy tétben fogadok bárkivel, hogy EZEN A TELEFONON NINCS ILYEN MENÜPONT, de még csak hasonló sem.

Konklúzió: EZEN A TELEFONON NEM LEHET ALKALMAZÁSOKAT FUTTATNI MERT KILÖVI ŐKET. Pont. Semmit. Egyet se. Legalább 4-5 ilyen appot kipróbáltam, az egyik fél percig fut, a másik elmegy 10-t is. Ennyi a különbség köztük. Se ébresztőt, csak a gyárit. Ez a telefon maga egy vírus, és minden mást kiöl a közeléből. Volt már ilyen selejt kínai telefonom, az bekapcsolta magától a wifit és telerakta magát kínai appokkal minden reggelre. Lassan kezdem elfogadni, hogy ezek a dual simes kínai telefonok tényleg semmit nem érnek. Kell venni egy iphonet, azt tudja azt, ami az amerikai felhasználók 51%-nak elegendő, de azt tényleg tudja. Erről meg le kell menteni mindent és bedobni a kazánba és megünnepelni, hogy megmagasztaltam tőle. Azért a kazán, mert ütésüllő, tehát földhöz hiába vágom.

Van egy B terv is, INOX-ból hajlítok egy takarólemezt és ráfúrom, így ha megfogom a telefont, nem a hangerőgombnál fogom meg és nem némul le óránként.

Pedig amúgy jó telefon volt

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#139148) citkar válasza Wolfskin (#139147) üzenetére


citkar
addikt

Legközelebb ne Ulefone-t vegyél, túl sok kompromisszumot igényel, vannak nagyon jó kínai dual SIM-es telefonok, de nem az Ulefone az.
Nem véletlen, hogy nem ezt ajánlják a topikban, meg szerintem máshol sem.

(#139149) KamuMazsola válasza Wolfskin (#139147) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Bírom ezt az iPhone dumát! Miért nem azt vettél? Bár az is Kínában készül.

Üdv.: KamuMazsola

(#139150) DJGABI válasza Wolfskin (#139147) üzenetére


DJGABI
addikt

_normális_ kínai dual simes telefont simán szabad venni. Redmi 4X-nél nálam is bejött ez a bezárogatás, de ahogy fentebb írták egy alternatív szoft-tal megoldódott nálam is (ugye támogatottabb, meg főleg nem mtk-s telókra találsz n+1 ROM-ot). De az is ilyen noname appnál jött elő, mindennapi használatnál semennyire nem zavart. Na jó, podcast-et is volt hogy kilőtte, de asszem ebbe az optimalizálásba akkor még bele se másztam, amúgy is szabadulni akartam miui-tól.

Meg amúgy az egész onnan indult hogy a proximity szenzorod nem működik egyáltalán/normálisan. Az meg sima minőségellenőrzési probléma...

Nyilván ütésállóval szűkülnek a lehetőségek, de kétlem hogy egy CAT-nél vagy valami normálisabbnál ilyenekbe belefutnál manapság...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.