Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123051) RVR400 válasza zebede (#123040) üzenetére


RVR400
veterán

Én értem, hogy bizonygatod, hogy a legjobbat vetted, a 15%-ot is értem, de a mellékelt ábrán már 30%-nál ott a letörés, az érintőre nem mondok semmit, az emberek pont az ilyen problémák után vágják földhöz a telót (megtörtént eset), a GPS ilyen működése meg utoljára a 6589 esetén volt "elfogadható".

Valószínűleg láttam már pár telót, hogy tudjam, mik azok a problémák, amik helytelen működést mutatnak. Együtt lehet vele élni, amikor a teló már elmúlt 15 éves, de nem egy új készüléknél.

Szóval a speckók nagyon jók, de tudjuk, hogy a beltartalom csak egy dolog, Dunát lehet rekeszteni ilyen készülékekkel, csak az ár és az ingerküszöb más.

Lehet bizonygatni, hogy látott az ember drágább és szarabb készüléket, csak sajnos van olcsóbb és jobb, és ugyanolyan árú és jobb. De ismét mondom, 2016-ban egy új 130 dolláros készüléknél a fenti szimptómák elfogadhatatlanok számomra, mivel ezek a jelenségek egy kiszolgált készülékre jellemzőek. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#123052) zebede válasza RVR400 (#123051) üzenetére


zebede
őstag

De nem érted hogy pár készüléknél vannak ezek a gondok?
És van rá itthoni gari, adott a lehetőség a javításra.

Hol bizonygatom hogy ez a legjobb telefon?

Olvasd már vissza egyet, ott is írja a kollega hogy pár töltés után megszünt az akksi kijelzés anomália.
GPS jó neki.

Biztos láttál már pár telot, én is láttam, de Thor még a kezedben sem volt, úgy szarozod pár össze-vissza hozzászólás alapján.

Linkeld már be azt az olcsóbb de jobb telot, hasonló speckókkal, itthoni garival.

[ Szerkesztve ]

(#123053) RVR400 válasza zebede (#123052) üzenetére


RVR400
veterán

Most is azt bizonygatod, de végülis nem baj... :DDD

Értem én, hogy nem mindenki panaszkodik, hogyne érteném. Ennyi pénzért ez van, nem kell panaszkodni. ;)

És ezek után valószínű, hogy nem is lesz a kezemben Thor. A 3 GB RAM hullára felesleges, az ujjnomyatolvasó érdekes fícsör, de ezerszer hasznosabb az értesítő LED, mert feleannyiszor sem kell nyitnod a telót. 40-ért hidd el, hogy bele kellett volna férnie, még akkor is értelmesebb lenne, ha "csak" 2 GB RAM kerül a telóba...

[ Szerkesztve ]

(#123054) zebede válasza RVR400 (#123053) üzenetére


zebede
őstag

Nem azt bizonygatom, hogy ez a legjobb telefon, hanem hogy nincs igazad és úgy játszod a megmondóembert, hogy nincs valós tapasztalatod.

Még mindig várom azt a linket az olcsóbb de jobb itthoni garis, hasonló tudású telefonról.

(#123055) bostone válasza RVR400 (#123051) üzenetére


bostone
addikt

Mit ajánlanál a thor helyett?

(#123056) RVR400 válasza zebede (#123054) üzenetére


RVR400
veterán

Írnék még, de teljesen felesleges. Örülök, hogy meg vagy elégedve a készülékkel, és a mások által tapasztalt hibák nem léteznek... ;) De legalább nem vagy elfogult. :D

(#123055) bostone:

Kb árában itthoni gari nélkül:

Elephone P6000 Pro
Infocus M560
Ulefone Paris
Alcatel Flash2
Xiaomi Redmi 3S
Lenovo K3 Note - ez 5.5"

[ Szerkesztve ]

(#123057) zebede válasza RVR400 (#123056) üzenetére


zebede
őstag

Kb. annyira vagyok elfogult ezzel a telefonnal mint te, csak én pozitív irányba, talán azért mert használom, te meg negatív irányba, azt meg nemtudom miért.

Igazad van, teljesen felesleges írnod, ha az annyiban merül ki hogy folyamatosan olyasmiket próbálsz a számba addni amit én nem mondtam.

Mint ahogy azt se mondtam hogy nem léteznek a mások által tapasztalt hibák, azt mondtam néhány készüléknél tapasztalták, azt mondtam van szórás a gyártási minőségben, de adott a lehetőség a javításra, annak aki az eustocknál vette.

(#123058) zebede válasza bostone (#123055) üzenetére


zebede
őstag

" (#123055) bostone:

Kb árában itthoni gari nélkül:

Elephone P6000 Pro
Infocus M560
Ulefone Paris
Alcatel Flash2
Xiaomi Redmi 3S
Lenovo K3 Note - ez 5.5" "

A felsorolt listával kapcsolatban első, legfontosabb kérdés: béhúsz függő vagy e?
Mert ha igen akkor ebből a listából marad a P6000 Pro, meg a Paris.
Amikre, ha utána olvasol legalább annyi negativ hozzászólást találsz mint a Thorra, meg úgy naggyából bármelyik telefonra.
És ha hozzá vesszük hogy már a szlovákiai vissza küldés is gondot okoz, akkor mi lesz ha ne adj isten, ezekkel akad problémád?

Nekem van egy konkrét ajánlatom. :D
Van egy makulátlan, fehér, pár hónapos, viszont 30-as függő Huawei P8 Lite telefonom a szar Thorért cserébe, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#123059) bacskait


bacskait
tag

Sziasztok!
Lecserélném az Mlais MX Base-met.
Kb. 40e körül szánnék rá. 5-5,5-ös kijelzőméret. Fontos lenne a jó és erős gps. Térerőben is jó,ha erős.
Aksi bírjon ki kényelmesen egy napot (navi, BT, wifi használattal, elég kevés beszélgetéssel).
B20 nem kell, mert digi-kártyám van, úgysem tud 4G-t.
Itthoni garival az eustockon néztem Vernee Thor-t és Xiaomi Redmi 3-t.
Ezek közül melyik ajánlott inkább? Illetve mit ajánlanátok még esetleg

(#123060) tibcsi0407 válasza bacskait (#123059) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha nem fontos a B20, akkor inkább a Redmi (szerintem).

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#123061) zebede válasza bacskait (#123059) üzenetére


zebede
őstag

Ahogy írod nem kell a B20, akkor szerintem a Redmi 3 jobb lesz neked, pl. az erősebb akksi miatt is.
Ha nem gond a hybrid dual sim.

Úgy látom olcsóbb is lett 2k-val az eustocknál, csak meg kell várni hogy legyen készleten.

[ Szerkesztve ]

(#123062) paolinho


paolinho
őstag

Most, hogy 10 napja használom már a UMI Super-t ismét "beköszönnék".
Kezdetben hezitáltam, hogy megtartsam-e, avagy egy kis ismerkedést követően váljak majd meg tőle. Nos mára egyértelmű vált, hogy ez egy jó választás volt, azaz egyelőre biztos, hogy marad :) . A korábbi - más típusú telefonokat érintő - negatív vélemények okán egy kicsit tartottam tőle, hogy nem ugrottam-e túl korán bele ebbe a vételbe?! Nem kellett volna inkább megvárnom, hogy legyenek erről a típusról is észrevételek?! Sőt nekem is voltak olyan korábbi közvetett tapasztalataim is egy barátom által vásárolt UMI Zero kapcsán a márka vonatkozásában (amelynek a GPS-e kifejezetten katasztrofális volt), hogy nem biztos, hogy kockázatmentes ez a vállalkozás.
Nos mára határozottan ki merem jelenteni, hogy jó döntés volt a készülék megvásárlása. Ha valaki hezitálna, hogy vegye, vagy ne vegye,...szerintem bátran belevághat. Tudom, hogy rengeteg megítélés mentén lehet különféle véleményeket kialakítani egy készülék kapcsán, de higgyétek el nekem, hogy az UMI márka beérett a Super-rel.
Nem csak a dizájn, ami szerintem (tudom frázis), de tökéletes, de a mögötte rejlő produkció is hibátlan.
Az akku kb. egy-másfél napot bír az én intenzív nyomkodásom mentén.
A GPS makulátlanul teszi a dolgát.
A fényképező..., hát ez abszolút megítélés dolga, de nekem igazán elnyerte a tetszésemet.
Mára már van root is hozzá, bár sajna még a Gravity Box nem működik, így akit az Xposed hiánya visszatart, annak ez a készülék (egyelőre) nem ajánlott. Az XDA-n azonban van egy közössége a készüléknek, ott folyamatosan javítgatják, fejlesztgetik ezt a típust is, szerintem tuti biztos, hogy rövidesen a mai dual simes készülékek élharcosa válhat belőle. :)

(#123063) bacskait válasza zebede (#123061) üzenetére


bacskait
tag

A hybrid dual sim az, amikor vagy két sim vagy egy sim + 1 memóriakártya?
Az Mlais-ben sincs memóriakártyám és elég a memóriája.
Melyik a mostani ajánlott kínai oldal vásárláshoz?

(#123064) Oxy.kiraly válasza paolinho (#123062) üzenetére


Oxy.kiraly
tag

Megkérdezhetem, hol vetted, mennyi idő volt a szállítás, ÁFA, Vám, ?

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#123065) zebede válasza bacskait (#123063) üzenetére


zebede
őstag

Igen az a hybrid dual sim.

spemall-t dicsérik, meg tudják küldeni sarc mentesen, vagy megnézheted még a gearbest, banggood eu worehous részét.

Gearbesten pl. 109$ az Infocus m560, vagy 91$ az Oukitel k4000 pro + 10-20$ postát számolhatsz még hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#123066) bacskait válasza zebede (#123065) üzenetére


bacskait
tag

Mit lenne még érdemes néznem az alább említett készülékek mellett? Nem feltétlen kell a magyar gari.

(#123067) zebede válasza bacskait (#123066) üzenetére


zebede
őstag

Írtam kettőt fentebb :) még azt hozzá tenném, hogy állítólag ha veszel még hozzá valami filléres cuccot, lényeg hogy az is eu shopos legyen, akkor megúszod a postaköltséget.
Én múlt héten rendeltem egy k4000 prot, de sajnos csak utánna olvastam ezt a trükköt.
Majd próbáld ki, ha estleg rendelsz, vagy hátha megerősíti vagy cáfolja addig valaki.

[ Szerkesztve ]

(#123068) paolinho válasza Oxy.kiraly (#123064) üzenetére


paolinho
őstag

Az Everbuying-tól rendeltem május 25-én. Ekkor volt egy akciójuk, aminek kapcsán 179,90 USD-ért lehett előrendelni. A legnagyobb meglepetés akkor ért, amikor június 9-én bekopogott a postás, azaz megjött a teló minden sallang nélkül.

(#123069) klampfer válasza zebede (#123067) üzenetére


klampfer
tag

Én meg tudom erősíteni :D Igy van...

Udv, G.

(#123070) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok!

Már 1 ideje gondolkozok az Umi Superen, de most paolinho tapasztalatai alapján úgy döntöttem ki is próbálom, valaki tud ajánlani 1 boltot? Hol most a legolcsobb, vagy van hozzá valahol kupon stb?

Vagy esetleg más hasonló teflont hasonló árba?
Ami nekem fontos B20 mivel vidéken lakok, 3g nálunk csak elvétve van... Nagy akku legalább 1 - 1.5nap, min 3gb ram, értesítő led, aránylag szögletes dizájn, külön vásárolt értelmes füles mellett minőségi hang, mert találkoztam már olyan kínai telóval ami zenehallgatásra alkalmatlan volt, én pedig sokat hallgatok zenét! Vékony káva, lehetőleg rendes gombok az alsó káván nem pedig a kijelzőn, ebben az 1be nem tetszik az Umi... (de talán megszokom) Játszani nem játszok telon, szóval teljesítmény annyira nem szempont, működjön rendesen, a szoftver ne legyen bugos, ne keljen mokolni hogy használható legyen! 3éves Zopo c2-öt váltana :D Ha lenne olyan ami minden elvárásomnak megfelelne 80-90et is adnék érte, ha csak részben akkor 60ezer fölé nem szívesen mennék...

[ Szerkesztve ]

(#123072) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Xiaomi Mi4i készülékem van.

Szeretném lecserélni egy másik telefonra, jelenleg gondolkozom a Xiaomi Redmi Note 3 3GB /32GB készüléken.

Sokszor tapasztalom ,hogy a memóriahasználat a telefonomon nagyon megnő emiatt lecsökken a szabad memória 400-500mb -ra. Ez iszonyat kevés és ilyenkor már minden irtó lassú rajta.

Kollégám vett egy Redmi Note 3-as készüléket 3GB rammal , kicsit megtapogattam , tesztelgettem és nagyon bejött nekem.

Esetleg ti milyen telefont tudnátok ajánlani ? Mindenképp az elsődleges szempontom az lenne ,hogy a kamerája jó legyen.Minimum 3GB ram legyen benne .

50-60ezer Ft között vásárolnék , külföldről , eu-s raktárról .

Illetve melyek azok a márkák a külföldi piacon amik hozzák a Xiaomi kamera szintjét ?

Köszönök előre is mindent !!

Üdv. AsusBoy

(#123073) b0bcat válasza AsusBoy (#123072) üzenetére


b0bcat
addikt

Csak kíváncsiságból: mihez kell neked fél gigánál több szabad RAM*? :U Komolyan belassul ilyenkor a telefonod? :Y

* Abból kiindulva, hogy a nem szabad memóriába már elvileg előre be vannak töltve a dolgok...

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123074) AsusBoy válasza b0bcat (#123073) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Bármire, képnézegetés, böngészés a neten.

Ilyenkor a telefon már sokszor kuka lassúságú .

(#123075) bostone


bostone
addikt

Ebben a részben, úgy 3:54 nél lehet látni, amit én úgy említek, mint görgetési anomália. Látni, hogy nagyon óvatos mozdulattól is meglódul az Isten haragja és a világ végén találjuk magunkat, akaratunk ellenére.

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#123076) Cyborg válasza paolinho (#123068) üzenetére


Cyborg
őstag

Kijelzőidő mennyi szokott lenni átlagosan?

(#123077) viktorhu válasza Nwis86 (#123070) üzenetére


viktorhu
veterán

De az UMI Supernek is vannak rendes kapacitív gombjai, nem? Úgy tudom, hogy a kijelzőgomb csak választható opció. Az értesítő led egyben a középső gomb is.

Ezt most 50 körül meg lehet szerezni, ha nem gond a külföldről rendelés.

(#123078) b0bcat válasza bostone (#123075) üzenetére


b0bcat
addikt

Talán furcsán fog hangozni a kérdésem, de ez a jelenség kétkezes használatnál is előjön? Emlékeim szerint a Doogee X6-nál tapasztaltam érintésbeli furcsaságokat, amikor egy kézzel nyomkodtam. Amikor viszont az egyik kezemben volt a telefon és a másikkal nyomkodtam, akkor nem volt gond. :U

Az biztos, hogy bosszantó. :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123079) fateless válasza bostone (#123075) üzenetére


fateless
veterán

Ezeket mindig leírod a Vernee Thor topikban is és itt is.
Hagyd ezt abba, légy szíves, nincs ennek itt a helye! (Ennyinek már ott a topikban sincs)

El lett mondva, hogy küldd vissza a cégnek, vagy küldd/vidd szervizbe, ha sokallod a visszaküldés költségét (Bár esélyes, hogy a szerviz azt mondja, hogy nem javítható, hanem cserélendő, amit megint csak a bolthoz történő visszaküldéssel tudsz megtenni). Annyiféle választ kaptál már ezekre, de úgy tűnik, hogy te nem válaszokat akarsz kapni, hanem teret a panaszkodásra.
Kifogtál egy hibás példányt. Megesik az ilyen bármely gyártó esetén, baromi bosszantó annak a személynek lenni, aki így jár. Értjük, többen át is éltük már ezt, de tudod, hogy mit kell tenned. Írj egy emailt a boltnak, megkérdezve, hogy ezen problémák esetén mi a teendő, írj egy privátot itt eustock felhasználónak, ezt is megteheted. A lényeg, hogy annak írj, aki illetékes a sok egymásra hajazó komment helyett.
Itt az ideje, hogy ne panaszkodj, hanem cselekedj, mert az tényleg megoldást hoz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#123080) paolinho válasza Cyborg (#123076) üzenetére


paolinho
őstag

Változó, általában 3 óra fölött szokott lenni valamivel.

(#123081) 105kacsa


105kacsa
őstag

Aki kis pénzért keres strapabíró B20-at is tudó telefont
Ez is egy megfontolandó ajánlat.
Lesz egy címlapos írás is róla hamarosan

[ Módosította: Intruder2k5 ]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#123082) bostone válasza fateless (#123079) üzenetére


bostone
addikt

Lehet tényleg túltoltam.
Bocsi.
:)

(#123083) Milestone2


Milestone2
nagyúr

:F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F
Vajon ez újabb kamu (és csak a névhasonlósággal játszó weboldal?) vagy ha nem is európa miatt, hanem egy tajwani B20-as szolgáltató miatt de valóság? [link] ebben a sorban 紅米Note 3特製版 (=Redmi Note 3 Special Edition) olyan Xiaomiról ír, amiben van B20... (B1/2/3/4/5/7/8/20/28) ???
:F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#123084) citkar válasza Milestone2 (#123083) üzenetére


citkar
addikt

Várjuk ki a végét, Az Mi5 előtt is voltak "hivatalos" információk miszerint lesz benne B20, aztán persze kiderült, hogy az rossz információ volt. Nem mintha nem örülnék a B20-nak, de kétkedve fogadom.

(#123085) WOT-H-A-C válasza citkar (#123084) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Így van! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#123086) Remiel válasza viktorhu (#123077) üzenetére


Remiel
őstag

hát az 50 körül az kicsit tág fogalom, de ha adsz egy linket már rendelem is.... ahol ténylegesen van ott 229$ és hiába ad ki az UMI hetente az FB-n egy olyan hírt, hogy ad 70$ engedményt csak add meg az email címed, lószart se küld és az első kódok sem éltek amiket még megkaptunk

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#123087) tibcsi0407 válasza Milestone2 (#123083) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem ez nagyon hivatalosnak tűnik. Ha valóban TW rendelkezik B20 szolgáltatóval, akkor érthető, hogy miért került be a LeEco telefonokba is. Ez jó dolog. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#123088) viktorhu válasza Remiel (#123086) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem kell a kód, mert 179 dollár maga a készülék, csak az EU-barát postázásnak van pár dollár felára. A 70 dollár kedvezmény annak idején a 179 dolláros ár eléréséhez kellett, de ahogy az lenni szokott, a mostani ár is annyi, mint az előrendeléses kedvezmény volt (ugyanezt csinálja a többi kínai gyártó is, a zopo speed 8-nál is megmaradt az előrendelési ár az indulás után is).

Telefon:

http://www.aliexpress.com/store/product/Umi-Super-Touch-ID-Helio-P10-MTK6755-2-0GHz-Octa-Core-5-5-Inch-FHD-Screen/1820487_32678334783.html

Posta:

http://www.aliexpress.com/store/product/No-tax-For-EU-countries/1820487_32602953195.html?spm=2114.12010108.1000023.7.Kfg4LT

Egy kosárba kell tenni a kettőt, és úgy kifizetni.

Én még mindig kivárok ezzel a telefonnal, bár S7yler és Ora - kb. a kedvenc tesztelőim - nagyon elégedettek a telefonnal, de a cég fórumán sok még a panasz a GPS-re, voltak akik konkrétan GPS antennacsatlakozást javítottak a telefonban, szóval lehet, hogy ez is olyan, hogy milyen darabot fogsz ki így az elején.

[ Szerkesztve ]

(#123089) cappa72 válasza Milestone2 (#123083) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha igaz, akkor mondanék er erős "azbeszt'..."-et, mert tegnap rendeltem fiamnak egy sima redmi3pro-t. Persze abban nincs béhúsz (a régesrégi Lenovo A820-at váltja le)
De várjuk ki a végét. :K

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#123090) Remiel válasza viktorhu (#123088) üzenetére


Remiel
őstag

Hát nem tudom az Aliról telefont még nem rendeltem, kicsit tartok tőle (mondom ezt úgy, hogy volt már "pár" rendelésem kintről ennél nagyobb értékben is)

Nekem inkább az a bajom, hogy ha megfogják megsarcolják rendesen és ez az Alinál talán esélyesebb, bár tudja a fene... ja nem szóltam, most klikkeltem a postára amit linkeltél :D

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#123091) Sanyesz. válasza viktorhu (#123088) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Érdekes, mert a három EU-s raktáruk egyike sem szállít Magyarországra, csak a kínai. :W
Ott meg a "Delivery: 39-60 days (ships out within 7 business days)".
Hát nem tudom. Nekem is tetszik a Super, de ez a variáció már annyira nem. :F
Álláspontom nem változott: Aliról, eBay-ről telefont nem rendelek.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#123092) PainKiller13 válasza Sanyesz. (#123091) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én Aliról rendeltem ismerősnek nem rég P7-et, 130 dolcsi volt + ~9 dollár ez a no taxos cucc, így 140 dolcsiból egy új p7-e lett.

(#123093) Remiel válasza Sanyesz. (#123091) üzenetére


Remiel
őstag

Én is pont ezt néztem... szívesen kifizetnék érte 55-60k ha itt lenne, de így egyelőre nem fogom megrendelni sajnos, főleg, hogy ahogy elnézem raktáron sincs.

(#123092) PainKiller13 és mennyi idő volt míg ideért? egyébként mindenkinek vannak pozitív és negatív tapasztalatai, kérdés az, hogy milyen %-ban oszlanak meg :F

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#123094) viktorhu válasza Sanyesz. (#123091) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, a Kínát kell postázásra választani, azért van ott külön a link a no tax postára. Meg tudod kérdezni, mikor tudja küldeni. Én a p6000 prot vettem tőle, pénteken rendeltem, szombaton küldte - én nem a no tax opcióval, mert nekem sürgős volt, szóval expressz postát kértem. Én még egy kivétellel csak Aliról rendeltem kínai telefonokat.

(#123095) n@p@lm válasza paolinho (#123062) üzenetére


n@p@lm
őstag

A belső tárhely kiosztása hogy van?
Mennyi jut alkalmazásoknak?

(#123096) paolinho válasza viktorhu (#123077) üzenetére


paolinho
őstag

Ez így nem pontos. Az UMI Super értesítő ledje nem érintőgomb, az felette van külön sorban. Ha erre nincs szükséged, akkor "leúszik" az érintő felület alá. A power és a hangerő szabályzó gombot kívül van még egy un. Shortcut button, de ezzel csak 1 beállított alkalmazási tudsz behívni. Én pl. a fényképezőt használom vele, de bármelyik alkalmazással társítható, de csak eggyel.

(#123097) Cyborg válasza paolinho (#123080) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi a választ!

Csak annyi? 4000-es akksival, meg egy elvileg takarékos(abb) procival?
Majd esetleg egy-két screenshotot feltölthetnél.
Nálam is nagyon esélyes ez a teló, de kicsivel nagyobb üzemidő lenne az elvárt.

[ Szerkesztve ]

(#123098) b0bcat válasza Cyborg (#123097) üzenetére


b0bcat
addikt

A 3 órás képernyőidő egy 4000-es akkutól kifejezetten (harmat)gyenge teljesítmény. :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123099) viktorhu válasza paolinho (#123096) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez beállítás kérdése. Az accessibility menüben az on-screen buttons-t át tudod váltani real buttons-ra, és akkor nem a kijelzőgombokat használod, hanem alatta a fizikai gombokat. És akkor a kerek led lesz a home gomb, mellette meg két oldalt a menü és a vissza gomb.

(#123100) Sanyesz. válasza paolinho (#123062) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Jut eszembe. A magyar nyelv mennyire magyar a Superben?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.