Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123601) bostone válasza KTU (#123599) üzenetére


bostone
addikt

A J5 duos tudja a 4G-t itthon. A kimovil hibásan jelzi.
Nem is rossz készülék egyébként, bár papíron gyengének tűnhet a specifikációja.

(#123602) viktorhu válasza KTU (#123599) üzenetére


viktorhu
veterán

B20 nem is kell neki.

A J5 meg szintén 4G-s és a 2 giga rammal nem is tűnik gyengének:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j5_(2016)-7869.php

Egyedül a snapdragon 410 van kicsit alulméretezve, de hd felbontás és "főleg telefonáláshoz" használat mellett szerintem tökéletes.

B20-ra meg nincs szüksége.

(#123603) protko1


protko1
csendes tag

Ezt hybrid SIM slot hacket valaki proba'lta mär?
https://imgur.com/a/uqCy4
https://www.youtube.com/watch?v=GpRaHpF3cNI

(#123605) KTU válasza viktorhu (#123602) üzenetére


KTU
addikt

Na jó, snapi 410, samu, 55eFt-ért, :))

Akkor már Lenovo P70, nagy akku stb. 60e Ft itthon, 2 év gari, [link] :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#123606) protko1 válasza #45553408 (#123604) üzenetére


protko1
csendes tag

Moto G plus-on kivül melyiknek van dedika'lt microSD slotja?

(#123607) Graphics válasza fabko (#123588) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honor 7 Lite

-

(#123608) beg


beg
veterán

Huawei publishes implied P9 camera sample, but EXIF data reveals $4500 camera took it

Eredeti exif adatokat elfelejtették kozmetikázni :DD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#123609) tibcsi0407 válasza beg (#123608) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hopp. Kellemetlen.

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#123610) b0bcat válasza beg (#123608) üzenetére


b0bcat
addikt

Ők valójában sosem állították, hogy a P9-cel készült az a bizonyos fotó. :N Csak félreérthetően fogalmaztak... :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123611) alázógyík válasza beg (#123608) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y :W

(#123612) Mr. Y válasza Mr. Y (#123585) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Aza komoly!
Bátyám panaszkodott, hogy az Androidja rossz, amit legutóbb feltettem neki (Doogee Titan2), mert a partíciós táblákban kevés a letöltőmemóriája. És én azon a rendszeren vicceltem meg őt a screen pinning-el.
Most szintén feltettem neki egy Android 5.0-t, amin elméletileg csak a partíciós táblák változtak (úgy alap észrevétel), de abban már nincs benne a funkció...
Ezek szerint, a beállítások menüpont egyik alprogramja. Ha a ROMban a system.img tartalmából kicserélem a két ROM beállítások alkalmazását (persze ugyan azon készüléké), akkor elméletileg a rendszer zökkenőmentesen megy tovább, csak meglesz a funkció, ugye?

But who is watching the guardians?

(#123613) Graphics válasza Mr. Y (#123612) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha ez így lenne, akkor semmi gondunk nem lenne a romokkal, kényünk kedvünk szerint cserélnénk bármit.

Nem, össze fog omlani a Settings.apk. Rosszabb esetben el se indul a telefon, vagy egyéb érdekességeket fogsz látni...

[ Szerkesztve ]

-

(#123614) Mr. Y válasza Graphics (#123613) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Még amikor a Doogee Nova készülékemet használtam, azon rengetegszer esett meg, hogy valamit módosítottal a system.img-ben, akár egy appot (ikon, stb) és csak azt flash-eltem, mindig kifogástalanul ment. Oké, első indításnál, felkonfigurálta az összes appot, meg elveszett a ROOT jog, de ezt leszámítva minden oké volt...

But who is watching the guardians?

(#123615) Graphics válasza Mr. Y (#123614) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy app még nem okoz gondot, de itt mélyebb rendszeralkalmazást készülsz módosítani.

Nem lesz jó, tudom, csináltam már, megpróbálhatod, de csak szopni lehet vele..

[ Szerkesztve ]

-

(#123616) Mr. Y válasza Graphics (#123615) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Oké, megfogadom a tanácsot és rendszerappot nem piszkálok.
De van bármi más mód annak az opciónak az előhozatalához? A fentebb linkelt oldalon pont arról számolnak be, hogy minden [LP] rendszernek tartalmaznia kellene... Na mindegy.
De a marketen sincsen fent ilyen.... Nekem meg PONT erre volna szükségem. Valaki tud rá alternatívát?

But who is watching the guardians?

(#123617) Graphics válasza Mr. Y (#123616) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha nem tartalmazza a rom, akkor ez nem stock funkció.

Nincs.

-

(#123618) Soma01 válasza Graphics (#123607) üzenetére


Soma01
veterán

Jobb mint a P9 Lite?
E kettő között vacillálok.

(#123619) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

Pepsi teló :))
[link]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#123620) Graphics válasza Turbobacsi (#123619) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Ölég" régi dolog

-

(#123621) Turbobacsi válasza Graphics (#123620) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

ja, azért "akciós"

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#123622) MrChef válasza Turbobacsi (#123619) üzenetére


MrChef
aktív tag

Olyan logót nyomtatnak, rajzolnak, amilyet csak akarnak. Mint a piacon a logós cipők, pólók.

(#123623) nyisziati válasza MrChef (#123622) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja. Pl. Adidogs póló. :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#123624) gamegod válasza fabko (#123594) üzenetére


gamegod
senior tag

Vagy Zuk Z1, b20 nincs 70 e ft, eustock 2 év gari, 4000mAh akksi...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#123625) WOT-H-A-C válasza gamegod (#123624) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

4100!!!44!4 :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#123626) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Ha a pénz nem számítana, akkor milyen dual simes telót ajánlanátok?

(#123627) tibcsi0407 válasza SamiCsillag (#123626) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Oneplus 3, Le Max 2, Mi5, Zuk Z2 Pro, Meizu Pro6

[ Szerkesztve ]

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#123628) doongoo válasza SamiCsillag (#123626) üzenetére


doongoo
addikt

Huawei P9, Honor 7 (8)

(#123629) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Az Elephone S1-ről mi a véleményetek?

(#123630) svgyula válasza Dhampir (#123629) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ennek fényében hááát nem tudom hol hazudtak és mit? Amit linkeltél az MTK 6580 az egy :U hogyan fogalmazzak nem jó telefon.....
Ha a másik igaz akkor akár érdekes is lehet a papírforma szerint a kérdés csak minőség, és az aksi a kérdéses.
Az a fura, hogy az alin nem találtam ezt a specifikációt! :F
Találtam még egy helyen De ilyen méretű aksival meg csak a mezítlábas telefonálásra alkalmas 1 egész napig ha(?) a kijelző kapcsoló szenzor műxik :F ha nem akkor addig sem bírja. Mindegy miről beszélünk, hogy a SOC ilyen meg olyan takarékos a kijelzőt akkor is meg kell világítani. Na meg ott van a falusifontos :P B20! meg az LTE hiánya. Persze lehet simán netezni 3G-vel is! :K De ezen az áron már egy sokkal jobbat is kaphatsz! Én biztosan nem venném meg.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#123631) tibcsi0407 válasza svgyula (#123630) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van. A Vernee Thor sokkal jobb ajánlat ebben az árkategóriában az EUstock-tól.

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#123632) Graphics válasza Dhampir (#123629) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Drága... És gyenge is.

-

(#123633) Dhampir


Dhampir
félisten

svgyula és Duliee

Köszönöm, hogy rávilágítottatok! :R

(#123634) viktorhu válasza svgyula (#123630) üzenetére


viktorhu
veterán

A hivatalos specifikáció szerint MT6580, 1G/8G:

http://www.elephone.hk/elephone-s1-smartphone-with-minimalist-design-touch-id

Harmadik világbeli piacokra szánták helyi értékesítésre olcsó de külsőre igényes mobilnak.

Az elephonestore nem márkaoldal - sok kínai márkára rászálltak kereskedők hivatalosnak látszó oldalt létrehozva, ilyen kamu oldal a doogeemobile.com, az elephonemobile.com, a jiayu-store.com stb, szerintem kb. ugyanaz az egy-két cég üzemelteti őket.

Szerintem is nagyon drága ennyiért, a P6000 pro-mat kevesebbért kaptam.

(#123635) malomszék


malomszék
csendes tag

Szeretném megkérdezni hogy a gyári adatok visszaállításával minden törlődik, vagy van-e valami jobb megoldás?
Új telefont is szeretnék: Max 40e ft, min 5 col, Hátlapi kamera 13 MP, B20 nem fontos.
Én ezeket néztem: Vernee thor, Infocus M560, Lenovo K3 note.
De ha van más ajánlat akkor megköszönöm!

Az infocusM560 teljesen magyar?
Valakinek volt vele negatív tapasztalata?

(#123636) svgyula válasza viktorhu (#123634) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez az oldal egészen mást ír!
Itt valahogy minden a duplája :D Ezért írtam azt, hogy lehetne akár jó is EZ de az a media makkos izé nem.
Ezt jól megfogalmaztad "Harmadik világbeli piacokra szánták helyi értékesítésre olcsó de külsőre igényes mobilnak." Tehát Magyarország a harmadik világ-ba tartozik? :D

(#123635) malomszék
Az a kérdés milyenek a te felhasználói szokásaid? Mindegyik jó a "maga" módján de tudnod kell, hogy eggyiért Kínából sem kapsz "csúcskészüléket".
Általában a droidban benne van a magyar nyelv aztán mennyire az már más kérdés. Keress rá a fórumaikra és ott lesz jó és rossz vélemény is. Aztán eldöntheted azt, hogy azzal a rosszal együtt tudsz-e élni?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#123637) b0bcat válasza malomszék (#123635) üzenetére


b0bcat
addikt

A gyári adat-visszaállításkor elméletileg törlődik minden a telefonról, de nem ritkán maradnak fent személyes adatok (letöltött fájlok, saját készítésű fotók, stb.), ráadásul a "törlés" - amint az sajnos nem igazán közismert - valójában nem jelent fizikai törlést, hacsak nem írjuk felül az adatokat más adatokkal. (Ugyanez igaz a formázásra is: bár formázás után mi magunk már nem látjuk az adatokat a lemezen, azok továbbra is érintetlenül ott vannak, amíg felül nem írjuk őket. :K)

A "biztos" módszer az, hogy a telefon belső memóriáját olyan speciális szoftverrel "kezeljük", amely az üresnek jelölt memóriaterületeket felülírja, hogy az ott tárolt adatok ne legyenek visszaállíthatók. (Bár egyesek szerint csak a fizikai megsemmisítés az igazán eredményes az adatok végleges törlésében. :U)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123638) svgyula válasza b0bcat (#123637) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A két formázási rendszer létezik amivel adatokat letörölheted. Azért nem jó minden esetben a gyorsformázás mert csak azt a szektort írja újra ahol a címzések vannak ahogy írtad! De ha gebasz van a szektorokban és nem ellenőrizteted le a lassú teljes formázással akkor az új rendszerrel is belefut a szektorhibákba és ha ezek a rendszer file között vannak akkor lehet szívni. Ha jól gondolom a Flastools valami ilyet csinál a "format all" opcióval ahonnan nem lesz IMEI. Na meg ha nincs gyári rom akkor indulás sem.
Annó' volt ilyen amit írtál gyorstörlés utáni visszaállításom egy céges gépen a lúzer próbálgatta a tudását :N Aztán a dokumentumokkal szórakoztam vagy fél napot a nevet újra átírni mindegyiknél :((( Mert azok foltosak voltak de a tulaj nem volt hajlandó "áldozni" rá egy adat visszaállítással hivatalosan.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#123639) b0bcat válasza svgyula (#123638) üzenetére


b0bcat
addikt

Én nem gyorsformázásról írtam. A gyors és a normál formázás egyaránt NEM törli le fizikailag az adatokat az adathordozóról. Ez mindig is így volt, és most is így van. Teljesen mindegy, hogy egy telefonról beszélünk, egy pendrive-ról vagy egy normál merevlemezről.

Az pedig személyes tapasztalatom, hogy factory reset után is néha maradnak látható adatok egy telefonon, ám nem látható módon az összes korábbi adat is a tárhelyen marad, amíg azokat felül nem írjuk mással.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#123640) aha.e


aha.e
tag

HElló!

Segítséget szeretnék kérni. A One Plus 3 dual sim-es? Ha nem, akkor létezik belőle?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#123641) beg válasza aha.e (#123640) üzenetére


beg
veterán

Igen, az.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#123642) viktorhu válasza svgyula (#123636) üzenetére


viktorhu
veterán

Az a hivatalos specifikáció, amit linkeltem (az elephone.hk). Az elephonstore-nak semmi köze az elephone-hoz, csak, hogyan fogalmazzak szépen, ügyesen alkalmazzák a márka arculati elemeit :)

Nem Magyarországra szánták a telefont, hanem harmadik világba, gondolom a MM meglátta benne a fantáziát, hogy hozzá nem értő embereknek el tudják adni ennyiért, mert jól néz ki, és a külseje alapján azt is hihetik, hogy olcsó ennyiért.

(#123643) aha.e válasza beg (#123641) üzenetére


aha.e
tag

Köszönöm! Dual standby? Honnan a legolcsóbb a telefon?

[ Szerkesztve ]

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#123644) beg válasza aha.e (#123643) üzenetére


beg
veterán

Specifikáció és információ.
Erről az oldalról (hivatalos) meg is tudod vásárolni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#123645) paolinho válasza aha.e (#123640) üzenetére


paolinho
őstag

ITT el tudod olvasni a specifikációját, de igen, dual-os. Szerintem igen ütős kis telefon lenne, de nekem a 3000-es akku ide egy kicsit kevésnek tűnik. Az egyébként igencsak borsós árát leszámítva, nálam ez az egyetlen gyenge pont.

Na lekéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#123646) dgy6vy


dgy6vy
csendes tag

Sziasztok !

Júni közepén rendeltünk egy ismerősömnek egy umi super telefont. Mivel az ember szabin volt hétfőn este üzemeltem be neki.Tegnap délelött hív ,hogy a kijelző becsíkozódott. Most tesztelehetem a coolicool brigád garanciális ügyintézését.
A kérdésem az lenne akinek usb c csatis telója van ,hogy kell-e speckó usb driver pc vel való kapcsolathoz ,adatátvitelhez ? Hétfőn a beüzemeléskor nem lehetett felmásolni rá se képeket se zenét.Hibaüzenettel mindig leállt. ( win 7 64 ). Memoriakártyárol tudtam csak adatot feltenni rá.
Esteleg van valakinek tapasztalata cooli garanciális ügyintézéssel ?

(#123647) paolinho válasza dgy6vy (#123646) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam nem kellett semmit feltenni ahhoz, hogy a PC felismerje a telót. Fejlesztő beálítások alatt bekapcsoltam az USB hibakeresés-t oszt annyi.

(#123648) dgy6vy válasza paolinho (#123647) üzenetére


dgy6vy
csendes tag

Én is így gondoltam. Akkor ez a telcsi több sebből vérzik.Benyaltunk egy selejtet.

(#123649) nepszter1


nepszter1
addikt

honnan lehet rendelni ebből a csúcs szuper olcsó 4$ telefonból ?

freedom 251

(#123650) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Lehet, nem teljes mértékben ide tartozik, de meg tudja csinálni az Android is, így hátha...
Van egy parancs, gondolom minden platformon létezik... A "TIMER".
Ez a parancs többnyire egy hosszú, pontosan egy 13 jegyű számot ír ki, melynek hátulról a negyedik karaktere biztos, hogy a másodperc, az utolsó három pedig a tízezred másodperc.
De bármilyen számítást végzet az első 9 számjeggyel, valami nem gömbölyű. Most a Timer a rendszer futási idejét írja, vagy a pontos időt?

But who is watching the guardians?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.