Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112901) tfalcon96 válasza aytukabozs (#112888) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Igen, olvastam a tesztet, és jónak is tűník, de bevallom én utoljára akkor olvasgattam rendszeresen a totyikot, amikor még a V5 volt a "menő" és amióta megvettem nem is volt okom jobbat keresni, és az akkori posztokra emlékezve nekem még elég negatívan cseng a Doogee név, bárhogy ejtsék is. De a hazai gari mindenképp előny. A Doogee, mint márka, szerintetek vállalható?

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#112902) fateless válasza aytukabozs (#112900) üzenetére


fateless
veterán

Nekem ezt mutatja mobilon az oldal:

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#112903) aytukabozs válasza tfalcon96 (#112901) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nyilván vannak nagyobb brandektől is jó ajánlatok, de mivel kitétel volt az olcsóság igy azok nem jöhetnek szóba.
A doogee az utóbbi évben marhanagyot fejlődött, de azt a presztizsveszteséget amit egy egy gyengébb modell okoz (pl. dg150), azt időbe tellik kijavítani.
Itt azonban egy nagyon klassz Hw-t raktak össze, és mivel hazai garis nem is olyan nagy rizikó.

De csak 1 tipp volt, majd jön még. :)

(#112899) fateless

Nekem meg csak ennyit

link :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#112904) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ismerősömnek jött egy Doogee X5. Az akku kijelzés körül akadnak gondok. Ha használatban van a teló, akkor szép egyenletesen merül. Viszont ha lemegy alvó állapotba, akkor olyan mintha elfelejtené tovább mérni. Szóval alvóból felébresztve látszólag még mindig 65% van benne és ilyenkor már lassabban is csökken (lászólag) az akku élettartama. Hosszú idő múltán ming mindig 50-60%-ot jelez azonban egyszer csak váratlanul kikapcsol mert igazából lemerült vagy egy újraindítás után már sokkal kevesebbet (ismét a valósat jelzi ki)
Ezt szoftveresen lehet konfogurálni vagy valami hardveres hiba?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#112905) Ájvé válasza fateless (#112902) üzenetére


Ájvé
veterán

Az egy figyelmeztetés, hogy nézd meg milyen hálózatokat támogat, nehogy pofára ess. WCDMA és FDD-LTE is nálunk használatos hálózatok tudtommal.

(#112906) aytukabozs válasza Ájvé (#112905) üzenetére


aytukabozs
addikt

ja, csak béna a banggood mobil oldala, és ahogy a fenti képen is látszik, ott nincs se wcdma se fdd-lte,
az enyémen meg már 2 g sem, csak annyi hogy "phone will work"
hát köszi, annak örülünk ha működik :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#112907) Ájvé válasza aytukabozs (#112906) üzenetére


Ájvé
veterán

Leírásban le van írva milyen hálózatokat támogat, amit te is írtál.

(#112908) SzalaiG válasza svgyula (#112882) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hello!

Köszönöm a részletes választ. :)
A 4C-n tetszik, h vannak a kijelző alatt fizikai gombjai. Így megvilágítva viszont a P8 Lite a jobb és hosszabb távú lészülék.

Ezenfelül a topikot olvasva felmerült a Lenovo P70.
P70 vagy P8 Lite a jobb vétel?

(#112909) b0bcat


b0bcat
addikt

Tegnap este óta használok egy Bluboo Xfire-t. Eddig jó. :K Hamarosan részletesebben beszámolok róla. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#112910) NoMagix válasza b0bcat (#112909) üzenetére


NoMagix
addikt

Egész pofás szerkezet és jó árban is van!

(#112911) b0bcat válasza NoMagix (#112910) üzenetére


b0bcat
addikt

Ami nekem különösen tetszik benne, az az, hogy a képernyőn vannak a gombjai. :K Amúgy meg jó fogású, vékony, és egyelőre jól bírja akkuval, de majd beszámolok róla részletesen. :)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#112912) KTU válasza b0bcat (#112911) üzenetére


KTU
addikt

Épp írtam volna hogy nincsenek "normális" gombjai. :U :D
Nem tudom ezeket a készülékeket megszokni.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#112913) b0bcat válasza KTU (#112912) üzenetére


b0bcat
addikt

Két éve Haier W910-et használok... ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#112914) NoMagix válasza b0bcat (#112911) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem vagyunk egyformák, pont azt nem szeretem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112915) b0bcat válasza NoMagix (#112914) üzenetére


b0bcat
addikt

Először én is idegenkedtem tőle amúgy, de a Haier óta megváltozott a véleményem. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#112916) KamuMazsola válasza b0bcat (#112915) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem ez az első képernyőgombos telefonom. Kb három hónapja használom és 0 perc volt megszokni, valamint nincs para, hogy van-e háttérvilágítása.

Üdv.: KamuMazsola

(#112917) Atomgeszi válasza NoMagix (#112914) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja. Nekem is tetszik például a "Hüvely"(Huawei) aztán meglátom , hogy képernyőgombok.. Oké köszi nem. :D

(#112918) rattan


rattan
csendes tag

Sziasztok,

Van mostanában max 4'' méretben dual-simes telefon?
SOC-ban min. 4 magosra gondoltam, ha még 2 GB memóriával is lenne, az megfelelne.

Mert nézegetem a fórumot és látom újabban az 5'' alatti telefonok már mini méretek :))

(#112919) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

BLU Vivo Air
Van lentebb egy képernyőkép 10 órával.. ezt kb nagyon nehezen hiszem el. Ilyen vékony, az akksiról kb szó sem esik,hogy mekkora és 10 óra képernyőidővel?

Ja de gsmarenan fent van. 2100mAh.

Amúgy rohadt jól néz ki. Kár, hogy ami kicsit jobban felszerelt telefon meg márkásabb és több mögötte a támogatás, az megmaradt az összenyomott szappantartó formánál. :W

[ Szerkesztve ]

(#112920) beg válasza rattan (#112918) üzenetére


beg
veterán

Nincs. 4,7 is már necces, de nem reménytelen, 5 pedig mini, de ebben a kategóriában megtalálod amit keresel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112921) citkar válasza beg (#112920) üzenetére


citkar
addikt

Talán jövőre a 4,7 colos Meizu, csak hát ennyiért...
Na meg kérdés a készülék teljes mérete mekkorára sikeredik majd.

(#112922) beg válasza citkar (#112921) üzenetére


beg
veterán

Igen, olvastam róla azért írtam, hogy nem reménytelen. "Icipicit" túlárazták, de ha jobban megnézzük, egy elég nagy piaci rést tömnek be, szerintem lesz kereslet rá.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112923) citkar válasza beg (#112922) üzenetére


citkar
addikt

Hát igen, gyakorlatilag erős, minőségi, 5 col alatti készülék nincs (vagy legalábbis én nem tudok).
Igény biztos lesz erre is, bár én egy olcsóbbnak örülnék jobban, természetesen némi kompromisszummal (elég a HD kijelző, a Helio X10, talán még a 2 GB RAM is, de a kamerával ne fukarkodjanak :) ).

Minden esetre kíváncsian várom és sajnálom, hogy idén karácsonyra nem dobják ki.

[ Szerkesztve ]

(#112924) bl1zzOne


bl1zzOne
csendes újonc

A Meizu Metal vajon mikortól lesz rendelhető kínából? Itt azt írják a címben, hogy presale, az adatlapnál meg az van, hogy in stock.

(#112925) Sanyesz. válasza bl1zzOne (#112924) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"azt írják a címben, hogy presale, az adatlapnál meg az van, hogy in stock."

Ez teljesen normális dolog egy kínai webshopnál :C . Elvileg a hónap végétől kapható (a Gearbest szerint).

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#112926) alázógyík válasza b0bcat (#112911) üzenetére


alázógyík
őstag

Szia!

Pont most rendelnék egy ilyet, ha lenne idõd, 1-2 mondatot írhatnál róla. :)

(#112927) beg


beg
veterán

Kár, hogy macerás beszerezni a Yu Yureka telefont, egyet megnéznék közelről.

"Yu Yureka is another device which joined the Marshmallow family. Thanks to efforts of XDA Recognized Developer Santhosh M, the YU Yureka received a quite functional port of CyanogenMod 13. There are a few issues to be ironed out, but you can install it on your device if you’re keen to find out how the Android 6.0 looks like."

Szerk. Nem is annyira macerás.
57e nettó. Csak a szállítás húzós.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112928) b0bcat válasza alázógyík (#112926) üzenetére


b0bcat
addikt

Röviden: leginkább a Cubot X12-höz tudnám hasonlítani, mert azzal egy kategória, csak olcsóbb annál. Minőségben abszolúte hozza azt a szintet, sőt, egyes számomra tetsző apróságokban - pl. rezgés minősége - túl is mutat azon. ;) Telefonálási minőségben kicsivel átlag feletti, de abban a Cubot/Mlais azért kicsit jobb. Zenét még nem hallgattam rajta, mert nem volt még elég időm tesztelni, de majd arról is írok. :) Összességében eddig nagyon tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#112929) alázógyík válasza b0bcat (#112928) üzenetére


alázógyík
őstag

Köszi, akkor ha ennyiért vállalható, megrendelem.

(#112930) fateless válasza beg (#112927) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudom, engem nem mozgat meg annyira ez a készülék ezen az áron.
Nem sokkal drágábban egy Innos D6000 vagy olcsóbban egy TCL M3G inkább megmozgatna...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#112931) beg válasza fateless (#112930) üzenetére


beg
veterán

Hivatalos CM támogatással? :) OPO szakítás után ezzel a márkával szerződtek le.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112932) b0bcat válasza alázógyík (#112929) üzenetére


b0bcat
addikt

Közben meghallgattam, mit tud zene címszó alatt fülhallgatóval... és leesett az állam! :Y Hihetetlenül jó hangja van! Megkockáztatom, hogy olyan jól szól, mint a Haier, pedig az elég komoly szint. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#112933) Charley76


Charley76
csendes tag

Hali nem tudom ha jo helyen jarok segitseg kene nekem.Szereztem egy ALLVIEW P6 LIFE okos telcsit es kieset a kezembol es pekkemre pont a kepernyore eset es berepett a touchscreenje.A telefon mukodik csak nem erzekeli az ujjat mikor huzogatom rajta.Tudna valaki segiteni hogy hogyan kell kicserelni a touchat? Surgos volna Koszi

Aki apolja a kocsijat rosz ember nem lehet

(#112934) fateless válasza beg (#112931) üzenetére


fateless
veterán

Nem hivatalos CM van a TCL-re, ez igaz, "csak" egyszerű CM ROM

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#112935) Ájvé válasza beg (#112931) üzenetére


Ájvé
veterán

Oneplus-al voltak szerződésben tudtommal és Indiában perelték be őket, mert ott már korábban leszerződött egy másik céghez a CM.

[ Szerkesztve ]

(#112936) bl1zzOne


bl1zzOne
csendes újonc

Mstar S700-ról mi a véleményetek? Gearbesten 150 dodó és elég jó a speckója.

(#112937) A texasi válasza bl1zzOne (#112936) üzenetére


A texasi
aktív tag

es a B20 frekit is tudja

(#112938) KTU válasza bl1zzOne (#112936) üzenetére


KTU
addikt

Ez egy Mlais M7 ami az eredeti (OEM) gyártó terméke. Én inkább ezt venném. :U
Amibe 3GB ram van, igaz most majd 24$-al (kb.:6800Ft) drágább [link]

Mstar S700, Mlais M7 összehasonlítása [link]
Akku kérdés, az S700-ra nagyobbat hazudtak. :U

Ha elég a 2GB ram, nincs eget verő szükség az ujjlenyomat olvasóra, és az alu. ötvözet házra, Mlais M52.
Cserébe ez a legolcsóbb $131.79 + 8$
És erre már semmi más költség, áfa, kezelési kts. nem jön! :U

a 3 készülék összehasonlítva [link]
Akku mindbe 2400 - 2500mAh körül van, de az M52 biztos :U :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#112939) #79335424 válasza Ájvé (#112935) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#112940) berek21 válasza beg (#112931) üzenetére


berek21
senior tag

Meg a Lenovo-val. Zuk-Z1 is CM Os-sel jön.

LG Velvet eladó!

(#112941) alázógyík válasza b0bcat (#112932) üzenetére


alázógyík
őstag

:R :))

(#112942) tibcsi0407 válasza KTU (#112938) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sőt, ami érdekes, hogy néhány Mlais M52 már 3GB rammal jön. Bár ezt a vásárláskor nem tudod, hogy éppen milyet veszel :D
Szóval egy kicsit zsákbamacska.
Nekem M7 van, a blogomon teszteltem is.
Haragudtam a Mlaisra, hogy nem jön új szoftver, míg rá nem jöttem, hogy Plunk Hero néven árulják az olaszok és frissítik a FW-t rajta. A legújabb pár napos, így tegnap megkapta a Plunk Firmware-t.
Amivel szenvednem kellett, az a Custom recovery, de van egy Custom rom, amit szintén egy olasz srác csinált, azt feltettem a gyári helyére, a gyári rom mellé, így onnan már ment is a root és az Xposed telepítése. Így most egész jó.
Amivel jobb az olasz rom:
- nem melegszik úgy
- gyorsabb, folyamatosabb
Amivel rosszabb:
egy-két alkalmazás rendetlenkedik rajta, de ezt majd megoldom. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#112943) KTU válasza tibcsi0407 (#112942) üzenetére


KTU
addikt

Mlais M52 2GB ram
indiai iBerry AUXUS Beast 3GB ram, őrült kalapácsos videó :D
Mstar S100 1GB ram
Lehet eladták még más néven is :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#112944) Ájvé válasza #79335424 (#112939) üzenetére


Ájvé
veterán

(#112945) tibcsi0407 válasza KTU (#112943) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Link
Valóban az Auxus-ra épül, de M52-ként van eladva.

https://utdetailing.hu/

(#112946) Rainee


Rainee
csendes tag

Sziasztok!

Október 28-án rendeltem telefont az Everbuyingról. 30-án jött a borítékról fénykép. Tracking november 4-ig egyáltalán nem élt. 4-én megjelent a "The item is pre-advised." állapot. Azóta semmi változás.

Tegnap írtam nekik levelet, hogy írják meg ha nincs és akkor refundolom. Egyelőre nulla válasz.

Kérdés: meddig érdemes várni és visszakérni a Paypaltól a pénzt?

(#112947) Sanyesz. válasza Rainee (#112946) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ezt a kérdést inkább ide tedd fel.
Ha az vigasztal, nekem van egy ismeretlen tartalmú "csomagom" a Banggood-tól, ami 2015.10.01-óta "Célországba elküldve". :(((

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#112948) Rainee válasza Sanyesz. (#112947) üzenetére


Rainee
csendes tag

Köszi! Felteszem akkor ott!

És sajnálom. :(

(#112949) Annalena válasza Beni2360 (#112876) üzenetére


Annalena
újonc

haha, nem vagyok kamionos, csak lány és nem tudok tájékozódni :)

(#112950) iMaverick válasza Annalena (#112949) üzenetére


iMaverick
addikt

Meg őszinte. ;)

Viszont nézem az "igényeidet": szerintem egyáltalán nem kérsz sokat. Esetleg az általam is használt Elephone P4000? Ugyan az aksija nem kivehető (bele van ragasztva). A felvevő gomb meg már kiment a divatból szerintem, viszont Gravitybox-szal szerintem az is megoldható. Nézz rá. :))

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.