Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) dudasj válasza alma89 (#10462) üzenetére


dudasj
tag

alma89. - Varga Balázs Gyékényesről.
Azóta is csak várjuk és várjuk és várjuk...
Majd egyszer ha Gyékényes felé járok majd beugrok, nem a pénzért, hanem mert nem szeretlek. Rühellem ha meglopnak, ez van. Készülj fiam.

(#10502) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#10110) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Helló.
Ma kaptam vissza a telót szervízből, és végűl nem lett javítás mert panelhibás a készülék.
Szóval mostmár mondhatom hogy anyagi kár is ért.
Senkinek nem ajánlom az illetőt!

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#10503) Tájbeszkó


Tájbeszkó
csendes tag

Jelentem!

pcdepo fórumtárs 3 embert vert át eddig, köztük engem is. Én előre utaltam a vételárat, de 10 napja nem reagál.

hírdetése

(#10504) orkester


orkester
senior tag

#10355 - válasz #10366; #10364; #10365; #10375; #10376; #10381; #10389-#10401; #10414; #10471 és #10428; #10423; #10432; #10434; #10437; #10449; #10451; #10453; #10454;
#10455 és #10457 >> válasz: #10462 - van-e térítés?;
#10463; #10464; #10456 - ígéret a fizetésre, de még semmi; #10479; #10485; #10499; #10500; #10502; #10503
Ill. egy a másik topikból: [link]

Ezek várnak jelenleg moderátori jóváhagyásra.

Türelmetleneknek elmondom, hogy miután összeszedem a pontokat, szükséges egy moderátor engedélyezése a pontok felvitelére és kell várni valamennyit arra is, hogy a másik reagálhasson. Ezért megy viszonylag lassan, a piros pontoknál könnyebben eldönthető a helyzet. :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10505) Rómeó


Rómeó
tag

alma89 ígérete ellenére sem térítette meg, az általa okozott anyagi kárt!!
Mind össze egy üzenetet írt,és ez állt benne:-.-

Na szerintem ez minősíti,és egy értelmű.hogy esze ágában sincs fizetni!!

"Vigyázat mert szerintem az ígérgetés,a csaló és szélhámosok ,2. legnagyobb fegyvere"

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#10507) Papedli válasza alma89 (#10462) üzenetére


Papedli
csendes tag

Kedves alma89, illetve sorstársaim, akiket szintén jól átvágtál!
Elég érdekes, és véletlen egybeesés, hogy én is vettem Tőled egy terméket : http://hardverapro.hu/apro/2_1_gb/hsz_1-50.html

Elutaltam a pénzt, erről privát mailedre elküldtem az utalás másolatát, és mégcsak válaszra sem méltattál, de a cucc azóta sem érdekezett meg!!! Ajánlom, hogy térítsd meg a károm-vagy küldd el a megvásárolt termékeket!
Köszönöm!

(#10510) Bordoi válasza Papedli (#10507) üzenetére


Bordoi
őstag

Tedd meg a kedvemért légyszíves, hogy elolvasod a topik első hozzászólását.

Köszöm.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10511) Papedli válasza Bordoi (#10510) üzenetére


Papedli
csendes tag

Ok, bocsi.

(#10512) Janoska26


Janoska26
addikt

delacct feketepont, nem szívesen osztogatok ilyeneket, de az olyan embert aki egyből ugrik, hogy kell neki valami, de fizetni nem bír úgy hogy kétszer háromszor rákérdezek, akkor mindig azt mondja, hogy rohan utalni. Ez egyszer sem történt meg 05.14 óta, jópár emberkét elküldtem már miatta, mert azt mondta tutira kell, ez lecke volt nekem is mondjuk...sajnálom, tényleg. :(

(#10513) Fefi


Fefi
csendes tag

Sziasztok! :C

leonidas007 - eltűnt, mint szürke szamár...."Balkány" településről írogat.

Még jó, hogy nem küldtem neki előre el a motyót :U

H-Szó 10.30-17.00

(#10514) Foglalt név válasza csyo (#10492) üzenetére


Foglalt név
addikt

Egyetlen dolgot szeretnék kiemelni a fenti hozzászólásból: "hozd vissza aztán annyi"
Szeretném, ha mindkét fél, ennek mielőbb megvalósítására törekedne és nem szeretnék a témában több posztot sem itt, sem privátban meglátni. Azt hiszem, vagytok annyira felnőttek, hogy a pénz-táp cserét, ahogy egyszer már sikerült, megoldjátok a mi segítségünk nélkül is.

(#10515) Egzee


Egzee
őstag

Feketepont Kopi_52-nek, mert azt sem tudja, hogy mit akar és utolsó pillanatban visszamondja az üzletet amit rendesen átbeszélünk. Köszöntem... :(((

(#10516) Bagira01


Bagira01
veterán

Mindenki vigyázzon Janitchar nevű fórumozóval. Lebeszétünk egy üzletet, alaplap+cpu+hűtő+ram, addig minden rendben volt míg azt nem mondtam neki, hogy szedja le a procchűtőt és úgy hozza a cuccost a helyszínre. 4 csavart nem bír kicsavarni. Valószínűleg más van a hűtő alatt mint amit megbeszéltünk ezért inkább visszalépett.... :C

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10518) dudasj válasza Papedli (#10507) üzenetére


dudasj
tag

Hát ez jó :)
Tegnap visszaírt nekem alma89 hogy amiért csúnyákat írtam neki, ne számítsak semmi jóra :)
A levél feladójához az outlookom Mihály Ákost ír ki, - ugyanaz a név, mint akinek állítólag tévedésből a számlaszámát adta meg.
Tényleg nem megy túl jól neki ez a szakma...

Idézet:
"Neked is szép napot!
Tévedés történt a számlaszámmal kapcsolatban!
Nem az én számlaszámomat adtam meg VÉLETLEN, mondom véletlen! Hanem akivel üzleteltem MIHÁLY ÁKOS-al és az ő számlaszámát linkeltem be! Többszöri felszólításra sem volt hajlandó válaszolni hogy utalja vissza a pénzt! Tudom hogy hibás vagyok de nem CSALÓ!
Hidd el ezen én buktam a legnagyobbat mivel most már nem fog senki se velem üzletelni mert mindenhova össze vissza írogattál!
Kérnék egy számlaszámot amire a megtérítést áttudom utalni!"

Tegnap kaptam ezt:
"Kedves dudapöcs "fiam"!
Sok szeretettel várlak, ezek után nem kell remélni semmi jót!"

Na, a levelezőkliensem meg Mihály Ákost ír a feladóhoz, azért nem semmi ki k...g ez...
- Már hárman vagyunk akiket átvert- ez bíztató, ha eléri a 20.000-t összesen már érdemes feljelenteni a kis csaló tolvajt.

(#10519) dudasj válasza dudasj (#10518) üzenetére


dudasj
tag

Ja, mellesleg alma89 nickkel 13-án lépett be utoljára, amire reagált nekem az 18.-i, tehát új reggel folytatja áldásos tevékenységét itt.
Egy admin megnézhetné (ha tudja) az ip-jét, esetleg 3 lopás után le is tilthatná épp.
Már ha fix... Mindenesetre Gyékényesről ne vegyen senki semmit sztem míg a prohardverből él a tag.

(#10520) dudasj válasza Papedli (#10507) üzenetére


dudasj
tag

Papedli barátom.
Én is megvettem azt a ramot 3500-ért, lassan rekordot dönt ez a memória, - ez lessz a világ legdrágább és legtöbb tulajdonossal rendelkező ramja :-))
Lehet, Varga Balázs alias Mihály Ákos alma89 Gyékényesről még a guiness könyvbe való bekerülésért is kap némi pénzt.

(#10521) AirBooms válasza Bagira01 (#10516) üzenetére


AirBooms
addikt

Ezért miért kell vele vigyázni??? :F
Inkább örülni kéne, hogy nem sózott rád valami vackot. Amúgy meg lehet, hogy teljesen rendben van a srác. :K
Amikor felraktam az előző alaplapomat hirdetni, két napra én is levettem a hirdetést (s visszamondtam vevőjelölteket), mert felmerült bennem, lehet, hogy behalt a cucc. Csak amikor meggyőződtem, hogy OK, akkor tettem vissza a hirdetést.

(#10530) batmab


batmab
senior tag

Üdv!
orkester, aram01 :
mentek privik.visszajelzést várok... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#10531) scope2007


scope2007
addikt

pzRRRR még most se utalta át a rólam lehúzott összeget... senki ne vegyen semmit tőle..

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10532) Djroberto


Djroberto
tag

[link]

trixx kollégát nem javaslom.
írtam neki,hogy vinném a hirdetett alaplapot,erre közölte,van jobb ajánlata is.
Mondtam semmi gond.

majd később ő keresett meg hogy érdekel-e engem még.

Lefikszáltuk az üzletet,majd rá 1 napra közli,hogy megvették.

:-)

(#10533) Xaero88


Xaero88
tag

Spedyboy tagot nem ajánlom senkinek.
Telefon cserét beszéltünk meg, és potyára mentem el a találkozóra, azóta meg vissza sem ír.
A telefonját azóta levette a hirdetések közül, valoszinüleg mással bonyolitotta le az üzletet.
Nem értem miért nem lehet ezt korreken megmondani. :(((

(#10534) Fefi válasza Xaero88 (#10533) üzenetére


Fefi
csendes tag

Tel Elek - annak ellenére, hogy "őstagnak" minősül nem ajánlom. Az hogy alkudni szeretne teljesen természetes, gond azzal nincs is.

Vett egy 50mW, egyszerű, fix fókuszú zöld lézert. Ezzel szeretne messziről minden féle lufikat durrantani, amit én soha nem állítottam...Irtam neki, hogy ezzel ez nem lehetséges, hanem általában csak jóval nagyobb teljesítményűekkel. Ő váltig állította, hogy hazudok:

Ez lehet, de nem egy 7-8eFtos lézerrel, hanem egy csúcs minőségű akár 50-90eFtossal:

5 nappal az után, hogy már a kezében van a kis lézer, felajánlottam neki, hogy visszaveszem, de az utánvétel díját nem kívánom kifizetni...ekkor felháborodott és fenyegetőzött....

Emberek, hová süllyedünk? Saját balgaságunkat azzal leplezzük, hogy fenyegetőzünk? Isteneeeeeeeeeem :(

[ Módosította: Bordoi ]

H-Szó 10.30-17.00

(#10535) Fefi válasza Fefi (#10534) üzenetére


Fefi
csendes tag

Hangsúlyozom a lézernek semmi baja, teljesen hibátlanul működik! Soha meg nem kérdezte, hogy ezzel lehet-e durrantgatni és ilyent én nem is igértem neki!
Ennek és annak ellenére, hogy 5 napja nála van, írtam neki hogy visszaveszem. Ezután fenyeget, hogy mindenhol bemárt engem...:

[ Módosította: Bordoi ]

H-Szó 10.30-17.00

(#10536) Fefi válasza Fefi (#10535) üzenetére


Fefi
csendes tag

Nézzétek a drágát, már nem csak fenyeget, de zsarol is:

[ Módosította: Bordoi ]

H-Szó 10.30-17.00

(#10537) #41635072


#41635072
törölt tag

Fefi nevű fórumtársot nem ajánlom senkinek.
Nemrég vettem tőle egy 50mw-os lézert, de ez nagyon gagyi. Ergo semmi hőt nem sugároz magából. Gyufát kéne gyújtani, de nem teszi. Jó, egye fene. De amit minden zöld lézermutatónak tudnia kéne az a lufipukkasztás. Hát ez még azt sem teszi.
Feldobta, hogy küldjem vissza és akkor visszafizeti. Mondtam ok, persze akkor már csak egy részét adta volna vissza. Szóval fekete pont.

(#10538) #41635072 válasza Fefi (#10534) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, azt sosem állítottad, hogy nem lehetséges.
Az apródban is ilyen balgaságot állíttasz, hogy nem tudom hány km-re elmegy.

Érdekes, baráti körömből rengeteg embernek van 8K-s lézere, és lehet vele lufit pukkasztani. Albeee-tól vették. ;)

Ez nem fenyegetőzés, lehet te annak feszed, elég gyerekesek a hsz-eid.

Mellesleg privát üzenetek idézését szigorúan tiltják az alapelvek, szóval számíthatsz valami megtorlásra. :U

[ Szerkesztve ]

(#10539) Bordoi


Bordoi
őstag

Tel Elek és Fefi Feltételezem, hogy mindketten elolvastátok a topik első hozzászólását és a vitát itt folytatjátok.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10546) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Fekete pont booz kollégának!
Megbeszéltük a találkozót, lezsíroztunk mindent, becipletem a városba a videókártyát, épp a munkahelyére tartottam, erre a tali előtt negyed órával kapok egy sms-t, hogy szia, ne hozzd a kártyát! Se több, se kevesebb.

Nem szalonképes szavak jutottak az eszembe hirtelen...

Az addig oké, hogy valaki meggondolja magát és eláll a vásárlástól, na de ilyen modorral. Ez már sok!

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#10547) p0rn


p0rn
tag

üdv mindenkinek! nagy fekete pont:[Gulag-nak] nemtom hányszor lett megbeszélve higy itt és itt találkozunk telon is egyeztettünk mindent erre utolsó pillanatban ir egy pü-t hogy mégse jó madj talán 1 hét mulva lesz egy agyoinhasznált cucc várjak rá mondom ok számitok rá na azt már nem ő nem rakja félre semmi... marha korrekt h megvolt fixre beszélve és másnak adja el...

ÉS PERSZE UTÁNA TILTOTT PÜ LISTÁJÁN!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#10548) Májsztró


Májsztró
addikt

Üdv mindenkinek !

Vigyázzatok [csontikukack]-al. FSP tápot árult , aztán küldött egy gagyi kínait. Most azt hajtogatja nekem ,hogy ő nem érzi magát hibásnak. (ezek szerint én vagyok az)--> ami igaz is ,hogy egy ilyen gerinctelen újoncba valaha is megbíztam.

Adatai: (csak azért írom ide , mert nem titkosak, iwiw-en fellelhető egytől egyig. Vagy ha mégsem lehet ideírni akkor egy modi kiveszi :R )

Csontos Tamás
Pásztó , 3060 , Kölcsey Ferenc út 35.
msn cím : csonti.bab@gmail.com
skype : csontikukacka69

Remélem senkit nem fog ezután átvágni. Minél messzebb kerüljétek el....

(#10549) Papedli válasza dudasj (#10519) üzenetére


Papedli
csendes tag

dudasj- Nekem is ezen a néven írt, és tette a hülyét, nem is emlékezett az üzletünkre. Aztán meg hadolvált valamit, hogy néztem-e az egyik kereskedelmi csatornán vasárnap este futó Napló c. műsort.. Mire visszírtam neki, hogy miért is lényeges ez, azóta el van tűnve...
IQ fájter egy egyén. :)

(#10550) Gulag válasza p0rn (#10547) üzenetére


Gulag
csendes tag

nincs,hozzáfüznivalóm.Ezzel az emberrel nem szeretnék üzletet kötni. 75 privát üzenetet váltottunk,ebből konkréte 0 volt értelmes.Nekem uszkve nemgond ha minden elmebeteg után kapok egy feketepontot.További jó munkát. :R

[ Szerkesztve ]

Az ellentetes velemenyek soha nem zavartak. Ami zavar az a tudatos rombolas es az onkontroll hianya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.