Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10702) Janoska26 válasza jbush (#10699) üzenetére


Janoska26
addikt

Igazad van, nem tudok alkalmazkodni elkényeztetett arcátlan gyerekekhez, ez is azt tükrözi részemről a téma lezárva. A továbbiakban, nem kívánok veled semmit üzletelni.

(#10708) Bordoi


Bordoi
őstag

Uraim!

Itt folytassátok e beszélgetést legyetek szívesek.

Köszönöm.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10711) koadi


koadi
csendes tag

Man_ -nak jár a feketepont.
Már lassan 2 hete vásároltam nála ezen hírdetése alapján egy Toshiba A100 billentyűzetet. A legelején mondtam, hogy sürgős, ebbe bele is egyezett, de a billentyűzetet több, mint 1 hét után adta fel. Postaköltségnek 1.200-at kért, ami a végén 295Ft volt, mert az 1.200ft-ba még csak egy ajánlott levélkénti feladás sem fért bele. Korábban azt mondta, hogy visszautalja a különbözetet, de most már csak azt mondta, hogy nevetséges a követelésem.

Most tényleg nem kukacoskodásból, de ha esetleg nem csak napok alatt válaszolgat (pedíg naponta 3-4-5-x -szer bejelentkezett), vagy megmondja, hogy nem megy a postázás csak 1 hét után, akkor simán kerestem volna másnál alaktrészt és mindenki boldog. És nem én égek az én emberem előtt, hogy nem jött meg a billentyűzet.

Fekete pont a lassúságért, a félrevezetésért és a 3*-os áron történő postázásért.
(Ismétlem, ha veszi a fáradtságot és szól időben, hogy bocs most mégse megy a posta gyorsan, akkor pirospont menne! Meg persze ha csak egy dologban tartotta volna a szavát! : :) )

(#10712) lzabo válasza lzabo (#10651) üzenetére


lzabo
csendes tag

blaguss története folytatódott.

2 nap múlva felhívott. Magától, nem én kerestem. Felajánlotta, hogy találkozzunk, odaadja a cuccot. Nem bíztam már a dologban, de belementem.

Az üzlet végül létrejött, annyiért amennyiért megbeszéltük. Azt hozta, amit ígért, hibátlanul.

Kérem, hogy ne kapjon fekete pontot, de maradjon meg a történet tanulságul.

Így lehet a következő ügyfele türelmesebb lesz, mint én.

(#10713) man_ válasza koadi (#10711) üzenetére


man_
csendes tag

********* megkaptad visszautaltam a különbözetet úgyhogy maradj csöndben.

Picit finomabban nem ártana. :U

[ Módosította: Bordoi ]

(#10715) man_ válasza koadi (#10711) üzenetére


man_
csendes tag

Ez akkor mi??????????????????????????????
Amikor írtál ,hogy 900 Ft utaljak vissza meg is tettem 10.24 -kor no comment.

(#10716) Bordoi válasza man_ (#10715) üzenetére


Bordoi
őstag

A további esetleges vitát Itt folytassátok.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10717) koadi válasza man_ (#10715) üzenetére


koadi
csendes tag

Esetleg ha mondod, hogy mégiscsak elutalod, akkor talán nem ment volna a fekete pont.
Délután elküldöd az átutalási megbízást, de reggel még azt mondod, hogy nevetséges vagyok.
No mindegy, részemről ennyi, akkor a kommunikációért megy a Fekete pont. Én részemről lezártam a dolgot, többet ide ezügyben nem írok!
Bocs a többiektől!

(#10718) Bordoi válasza koadi (#10717) üzenetére


Bordoi
őstag

Te nem látod amit kérek tőled, vagy egyszerűen csak nem érdekel? :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10721) Jostikacska


Jostikacska
tag

Részemről fekete/szürke (anyagilag nem károsított meg de egyáltalán nem volt korrekt) pont Sirjames -nek.

A sztori:
Megegyeztünk hogy a Harmony 555-ös távirányítót megveszem 7000 Ft-ért + fizeti a fele postát. Kértem még 1 nap gondolkodási időt, (amibe Ő beleegyezet) majd a nap végén írtam neki hogy mehet a dolog.
Két nap mulva válaszolt:
"Bocsi de az ismeretségi körömben rácsapott az egyik tag, eladtam neki.
Üdv,
Jani
Sirjames"

Sirjames kereste meg az illetőt priviben és egyezett meg vele miközben Nekem már eladta.

Ismétlem, anyagi kár nem ért engem, megveszem kicsit drágábban máshonnan. De nem tartom korrektnek a viselkedését, ha keveselte az árat akkor ne adja el nekem.

Köszönöm.

"Véremből vért és könnyet senki sem fakaszthat büntetlenül."

(#10722) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

SzD81 fantázia nevü kollegával egyáltalán nemérdemes üzletelni, Mert ugyan senkinek se esett kára, de mióta feltette a hirdetését azóta egyszer tudtam vele beszélni. Mikor felvettem msn-re akkor kb 3 mondatig jutottunk el és azóta semmi.

Hirdetése:
Panasonic SL-SV550 Discman.

Hát nemtudom ha ilyenért jár a fekete akkor mehet.

[ Szerkesztve ]

(#10726) Mikee868


Mikee868
tag

Üdv!
Nagy fekete pontot adnék bucee2.
A történet a következő.Kerestem egy ati HD2600xt nála meg is találtam. Ugye ez a több kivitelben van ddr2-3-4. Nos én direkt rákérdeztem hogy melyik azt mondta hogy ddr3 mivel nem is gyártanak ddr2-eset. Mondom oké. Találkozót a nyugatiba beszéltük meg merthogy neki úgyis jönnie kell pestre. Amikor találkoztunk már az is furcsa volt hogy csak szimplán kézbe hozta a karit semmi zacskó vagy valami antisztatikus védőcsomag. Kérdeztem a garilevél felől mert garanciával vettem azt mondta ha lesz vele valami probléma majd akkor elküldi. Jó örültem a karinak mentem haza. Itthon vettem alaposabban szemügyre ahol kiderült a GPU-Z szerint ddr2-es és tényleg a kari hátuljára is rá volt írva hogy ddr2. Írtam neki hogy fizesse ki a különbözetet a ddr2 és a 3-as között vagy inkább cseréljük vissza. Erre neki az volt a válasza hogy azt a különbözetet tekintsem az ő útiköltségének mert messziről jött fel pestre. Ez azért lenne kamu mivel nem én kértem hogy jöjjön a nyugatiba mert én sem pesti vagyok hanem érdi. Ennyi erővel postázhatta volna.
Most eladásra került a sor és kellene a garilevél de egyik PM-re se válaszolt hardverapro szerint pedig nemrég belépett.Azóta se küldte a garanciapapírt pedig amikor is válaszolt azt írtaamint gépközelbe lesz küldi.
Összességében nagyon utálom az ilyen hozzáállást nem ajánlom senkinek.

Bocs hogy ilyen hosszú lett.

(#10728) Janoska26


Janoska26
addikt

astib kollégával adódtak némi problémáim. Mult hét szerda délután figyelmes lettem 1 hirdetésére szerencsétlenségemre, 1db E6550-es procit hirdetett 15000FT-ért. Gondoltam megveszem csak jó lesz valamire :) . Ekkor kezdődtek a problémák még az elején, írtam neki, hogy ha megoldható küldje el előre a procit, ahogy nálam van kipróbálom és azonnal fizetem, linkeltem neki a megbízhatóságom miegymás, mondtam neki számára így nincs semmi rizikó, de sajna Ő nem nagyon lenyomozható megbízhatóság terén, én meg nem szívesen kockáztatnék. Na szóval a lényeg, nem tetszett neki az elképzelésem, gyorsan leírt 3 vagy 4 nevet akikkel már itt állítólag gond nélkül üzletelt, és hogy a vaterán is 100 akárhány pozitívja van. Kértem tőle 1 telefonszámot és a Vaterás nevét. Itt sem stimmelt minden, a vaterán állítólag tibiferrari néven fut, akinek több mint 200 pozitívja van, és Jász-Nagykun-Szolnok megyében van a proci meg Állítólag Csögle nevezetű településen, ami Veszprém megyében van. Rákérdeztem erre a furcsa anomáliára Ő azt mondta, nem akar magyarázkodni hosszú történet. Felhívtam, mert kaptam tőle 1 telefonszámot. Lebeszéltük, hogy akkor legyen az, hogy felét előre utalom, felét utána, és hogy Ő másnap reggel adja fel a procit ajánlott elsőbbséggel. Ekkor még nem aggódtam, akkor kezdődtek a problémák mikor pénteken nem kaptam meg a procit és felhívtam a számot amit adott. Állítólag a feleségével beszéltem aki mondta, hogy Ő biza nem foglalkozik a férje üzleteivel, megkértem, hogy mondja meg a férjének hívjon vissza legyen szíves vagy csak küldje el az azonosítóját a küldeménynek, hogy utána tudjak járni ha hétfőn sem jön meg a cucc. Persze semmi reakció ezután, azóta egyszer még kicsöngött a telefon, de azóta folyamat ki van kapcsolva. Néha ír valamit, de elég zavaros meg kell mondjam, állítólag elkeverte a feladóvevényt nagy szerencsétlenségünkre, aztán jött hogy kora reggeltől késő estig melózik, most a legutolsó mese az volt, hogy már külföldön van :DD Én mondtam neki, hogy vagy az állítólag feladóvevényt kutassa elő, vagy utalja vissza a pénzt és felejtsük el egymást. Egyik sem történt meg csak 1 ígéret, ma hajnalba, hogy visszautalja, kértem hogy 1 bizonylatot küldjön legalább erről, persze semmi válasz, mobil most is kikapcsolva ahogy szokta. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy 1 hét nem volt elég arra, hogy valamit sikerüljön közbenjárni az ügyben. Ez minden csak nem hozzáállás a dolgokhoz. vagy csak simán 1 pitiáner csaló, remélem nem az utóbbi és rendezi a dolgot minél előbb. De mivel megígértem, neki, hogy ha a mai napig nem kapok valami konkrétumot akkor kénytelen leszek beszámolni a többieknek is erről, nehogy mást is hasonló módon bepalizzon. Ezek után szeretnék kérni ennek a nagyon elfoglalt embernek 1 jó vastag feketét, és kérek minden fórumtársat semmilyen módon ne utaljon előre ennek az embernek, mivel az elmult másfél heti teljesítménye alapján abszolút nem szavahihető sajnos :( remélem ezek után rendezi a dolgokat, és elfeledhetem 1 életre.

[ Módosította: ngabor2 ]

(#10729) zoltanzsini válasza z0d1AK (#10653) üzenetére


zoltanzsini
csendes tag

Az én meglátásom:

Mint olvasható z0d1AK által leírtakból vett tőlem egy használt playstationt.
Felajánlottam a próba lehetőségét, sajnos erre nem volt alkalom.
Én kipróbáltam mielőtt oda adtam és hibátlanul üzemelt a gép is, valamint a vezélők is.
És mondtam ha kérdése merül fel hívjon nyugodtan.
Megbeszéltük, hogy garanciát nem válalok rá. Megfelelt Neki.
Öt nappal késöbb kaptam egy sms-t, hogy küldött nekem levelet pár napja.
Hogy mi volt a probléma Ő már ecsetelte a hozzászólásában.
Megírtam Neki, hogy öt nap alatt sok minden történhetett a konzollal és a vezérlőkkel és nem értem miért nem hívott fel másnap. Ő állítása szerint rossz volt a telefonja.
Jópárszor írtunk egymásnak de nem jutottunk semmire. Nem írta le mit szeretne pontosan. A vége az lett hogy leparasztozott. Egyszerűbb lett volna azt mondani küldjek Neki joyt.
Pár dolgot eladtam már itt, soha nem kaptam panaszt.
Én ha veszek valamit kipróbálom 24 órán belül. Ha nem jó felhívom az eladót és megbeszéljük. Én ha veszek valamit garancia nélkül ugyanúgy beválalom a rizikót, hogy pár nap után gond lehet vele. Akár egy autóról is lehet szó.

(#10731) astib válasza Janoska26 (#10728) üzenetére


astib
csendes tag

Ez nem egészen így történt,de mindegy!Mivel más fórumról származó bizalmas adatokat közölt nyílvánosan ami ugye tilos én sem eggyeztem bele én fogom megtenni a szükséges lépéseket.Ha valaki óhajtja rendelkezésére bocsájtom(persze személyes adatok nélkül)az eddigi privát levelezésünket.Volt már itt is néhány üzletkötésem.Senkit nem csaptam be.Erről ennyit.

(#10733) Janoska26 válasza astib (#10731) üzenetére


Janoska26
addikt

Azokat a lépéseket tedd meg csak amik azt eredményezhetik, hogy ideér végre az a nyüves proci, vagy visszaér hozzám a pénzem, és felejtsük el egymást 1 életre, nem kérek az ilyen alakokból köszi :R És ha nem egészen így történt vázold nyugodtan, sőt belinkelheted az összes privit, vagy ha nem érsz rá mert tudom mennyire elfoglalt vagy , betehetem énis mindet, csak szólj :R

[ Szerkesztve ]

(#10734) Oczu válasza astib (#10731) üzenetére


Oczu
senior tag

Itt van egy megjegyzésem :C

(#10736) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Padisha nevű fórumtagnak adnék egy feketét. 24-én beszéltük meg, hogy neki bizony kell az én HD4890 VGA-m. Mondtam neki, hogy hétfő/keddig kéne várni, mert elfogyott az Iponnál az a kártya amit rendeltem volna helyette. Mondta, hogy rendben, neki nem sürgős. Tegnap este meg is tudtam rendelni az új kártyát, tehát kedden tudtam volna Padisha-nak eladni a mostanim, ahogy mondtam is neki. Ma meg írja nekem, hogy vett egy másikat mert neki már "nagyon kellett".
Gerinctelennek, és szava hihetetlennek tartom az illetőt. Nem sürgős neki, de 2 napot nem bírt várni... :(((
Ezzel jelen állás szerint anyagi kár is ért/fog érni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10737) Padisha válasza PowerBuldog (#10736) üzenetére


Padisha
tag

Ahogy érzed. Szerintem, nem teljes így. Te meghirdetted a kártyát, én felhívtalak, hogy megvenném. Beleegyeztél másnapi átadással. Erre másnap közölted, hogy mégsem eladó még a kártya, mert Te nem tudtál rendelni másikat. Ugyanúgy, ahogy neked megváltozott eladási szándékot, nekem miért ne változhatott volna meg a vételi, főleg miután nem tudtál konkrét időpontot mondani. Lehetőséged meglett volna, nem éltél vele. A következményeket neked kell viselned. Illetve, ha számomra adódik egy másik lehetőség, ráadásul jobb (beszámolták a régi kártyám), miért ne használnám ki?
A szándékom valóban megvolt, de ez számomra nézve nem jelent semmi kötelezettséget. Nem vertelek át, nem adtam el neked hibás terméket. Ha vásárolni akarsz, ne egy idegenben bízz, hogy az majd biztosítja a forrást a kártyára.

Ui.: ne hirdess meg vmit, ha nem akarod eladni.

Ui #2: Én se jöttem azzal, hogy "bejelentelek" a kivel nem érdemes üzletelni topicba mert meghirdetsz vmit, és mégsem adod el, mert számomra nyilvánvaló, hogy a hirdetéssel még nem keletkezik ilyen kötelezettséged.

Üdv, és sok sikert a kártya eladásához

(#10738) PowerBuldog válasza Padisha (#10737) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mivel nem ez a helye, hogy ezt megbeszéljük. Azért azt még én is hozzátenném, hogy én szóltam még aznap, hogy mégsem lesz jó a másnap. Amire Te azt mondtad, hogy nem baj, nem sürgős. Nem is lett volna gond, hogy elállsz az üzlettől, hogyha szólsz, hogy mégsem, vagy hogy már vettél másikat helyette. Viszont nekem kellett írnom Neked ahhoz, hogy közöld velem, hogy már vettél másikat. Nálam hogyha valamit mondok valakinek, akkor az a legkevesebb hogy tartom magam ahhoz, és nem csinálok segget a számból. Vagy ha mégis megváltozik a szándékom, akkor szólok annak a szerencsétlen marhának hogy mi van. Te egyiket sem tetted meg.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10739) Bordoi válasza PowerBuldog (#10738) üzenetére


Bordoi
őstag

Mivel valóban nem itt van a helye, ezért itt folytassátok.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10740) #16155904


#16155904
törölt tag

[SimonYana] senior tag. Kis értékű tételre tettem ajánlatot. Reakció semmi. Rákérdezve, hogy akkor neki mennyért felelne meg, jött az arrogáns válasz: Neki annyit sem ér , hogy elvigye a postára és feladja. Inkább ott egye meg a fene a dobozban!
Nagyon "korrekt" hozzáállás. Kár nem ért, pontot természetesen nem kérek. Csak annyit, hogy nyoma maradjon ezen oldalának is.

(#10741) cross56


cross56
senior tag

Hali. Steni -nek egy Fekete pontot kérnék.

Lassan 1 hónapja várok a Midnight Club L.A című játékra. Még mindig nem jött meg.
A történet: Májusban megbeszéltük akkor,hogy küldheti a játékot,minden rendben ment mondta hogy feladta,én elhittem. Melesleg elsöbbségivel lett feladva. Hát nem jött meg pár nap után sem,azt mondta nem tudja mi lehet mert ő úgy ahogy megbeszéltük feladta.
Pár nap után még mindig semmi,hát írtam neki,ő pedig válasznak azt mondta,hogy a postán azt mondták,hogy rossz ELOSZTŐKÖZPONTBA került és lekell érte mennie majd utána inkább személyesen lehozza. BELEMENTEM. Elvileg hozta a játékot,de nem voltam otthon. Mondom bocsi akkor próbáljuk meg máskor,és azóta semmi. Mondom megyek nyaralni jövőhéten kéne a játék már mert kezdek ideges lenni,de most légyszi postán küldd hátha nem vagyok otthon. SEMMI. Még a PÜ-kre sem válaszol pedig láttam,hogy fennt volt ma is. Utolsó lezáró üzenetnek írtam neki,hogy jó itt felejtsük el egymást.

Nem ajánlom senkinek Steni-t már lassan 1 hónapja várok,de ő nem tudja elintézni hogy postán elküldje a játékot,én meg sokat nem vagyok itthon.

(#10742) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

AKTIVA: gigantikus feketepontok tömkelege és tessék kitiltani örökre
a cég szemét módon átvágja az alkalmazottait. értem ez alatt: nem bejelentett munka, ha mégis akkor nem fizet utána adót tb-t járulékokat, heteket hónapokat késik a fizu vagy nincs, igazolásokat és munkaügyi papírokat nem ad. több vizsgálat folyik ellene oep és apeh felől, illetve munkaügyi per is. halom hivatalos levéllel és végzéssel tudom igazolni az állításom. nekem másfél millióval tartozik, jogerős bírósági végzésem is van róla és pár hónapon belül felszámolási eljárást indítok ellene mert nem fog fizetni magától.
jegyezze meg mindenki: az Aktiva Kft más néven E.D.I.E.C.O.H. Kft, ügyvezető Franck Moulin, kerülendő jó messzire!
itt van egy hirdetése példának

(#10743) SimonYana válasza #16155904 (#10740) üzenetére


SimonYana
addikt

dolargaan!
Miért nevettetted ki magad?
Aki ez elolvassa és engem ismer az csak nevetni fog rajtad! :W
De hogyha tankolsz a kocsimba és kifizeted az időmet ingyen a tied lehet a sz@ros kátlap! :C

® SimonYana ®

(#10746) djkoxos válasza ahavasi (#8484) üzenetére


djkoxos
tag

és ezen mire kaptam a feketepontot te szerencsétlen? ..mert nemküldtem neked 10képet? minek küldjek képet neked ha már van rá vevőm? pff nagyon gáz vagy tudsz róla? és mien jogon adod ki az msn beszélgetést a tudtom nélkül? na várd csak ki a végét...

(#10748) Sullivan


Sullivan
tag

jgstom -nak feteke pont!
Megbeszélt bizniszünk nem jött létre, pedig 2x is mondta hogy rendben! Vártam rá mert fontos lett volna, azután már privikre sem válaszolt, pedig szemmel láthatólag aktív volt! Ezért a fekete.
Van már neki mástól is feketéje úgyhogy nem ajánlom senkinek a közös üzletet vele!

(#10750) bucee2 válasza Mikee868 (#10726) üzenetére


bucee2
csendes tag

Szia Mikee868!Először is még az eladás előtt jeleztem hogy nem tudom pontosan hogy ddr2-es vagy ddr3as a kártya tehát ennek tudatában vetted meg.Másodszor a 7000 Ft amiért megvetted bőven jó ár volt véleményen szerint a kártyáért akkor is ha ddr2-es.Harmadszor a hozzáállással nincs semmi gond mert ha arra mentem volna hogy átverjelek akkor nem válaszoltam volna egyik üzenetedre sem az eladás után.Negyedszer nem tehetek arról hogy a munkám alig hagy szabadidőd és örülök ha napi 2-3 órát otthon vagyok akkor pedig hidd el van fontosabb dolgom is.Ígértem hogy elküldöm a garancia levelet amit beis tartok csak egy kicsit türelmesebbnek kelene lenned mert mondtam hogy ritkán jutok gépközelbe főleg ahol scannelni is tudok.Tehát a gari levél megy e-mail-be.Az nap mikor veled találkoztam a nyugatiba még két emberrel találkoztam akiknek egy vinyót és egy tápot adtam el.Előtte is volt már számtalan üzletem itt a PH-n keresztül és eddig csak veled volt gond nem tehetek róla.Talán neked is körültekintőbben kellett volna a termékinfónál a linket elolvasni stb.Röviden ennyi lenne.Minden jót!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.