Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

sziasztok! Egyenlőre nem kérem a fekete pontot! De szerintem az lesz belöle!

BurkasteR kedves kolégának elöre utaltam 2000 ft ot a megadott K&H-s számlájára miszerint ezt szeretném megvenni töle!
Azt irta hogy megjött a pénz és hétfön feladja, de melyiken?
Ha véletlen megérkezik akkor visza vonom és modival töröltetem!
Addig is vigyázatok ezek a hirdetései!

És még másik oldalon is volt vele gond!

[ Szerkesztve ]

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#10102) orkester válasza oxox (#10100) üzenetére


orkester
senior tag

Még ma felviszem, ha a többivel együtt ránéznek a moderátorok. :K Folyamatban...

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10103) shift+ő


shift+ő
senior tag

Nagymelák-nak egy fekete pont. A hitegetésért és a létre nem jött üzletért. A kár inkább erkölcsi jellegű, bár anyagi vonzata is van, de azt nem tudom felmérni.

[ Szerkesztve ]

(#10104) #16155904


#16155904
törölt tag

Sziasztok!

yodayoda-ról egy történet:

Kell neki egy alkatrész. Utalni, befizetni nem tud, csak postán tudja a pénzt küldeni, ám az "elveszik". A befizetési bizonylattal állítólag egyszer reklamált a postán, ahol azt a választ kapta, hogy nem tudják, hol lehet a feladott összeg. (Ez nem kicsit hihetetlen.) És ő ebbe simán belenyugszik! Én el is postáztam neki a cuccot, mivel nem nagy összegről volt szó, és többszöri rákérdezésre állította, hogy már feladta az ellenértéket. A privikre nem válaszol, egyszer írt vissza, mikor megkérdeztem, hogy ennyit ér a becsülete? Felháborodottan közölte, hogy csak nem gondolom, hogy újra elküldi?
A történet még tavaly decemberben kezdődött. A bizonylatról a képet a lassú netjére hivatkozva nem küldte el. Részéről az ügy lezárva, úgy tűnik, hisz megkapta, amit akart.

Mivel anyagi kár is ért, egy fekete pontot kérek yodayoda-nak! Nem maga az összeg a lényeg (1.5k), de ez alapján is úgy látszik, nála ez a postán elvesző pénz a bevált módszer.

(#10105) Nagymelák válasza shift+ő (#10103) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ha nem keletkezett anyagi károd akkor miről is van szó?
Én is állíthatnám hogy van anyagi vonzata de mégsem teszem.
Elég rágalmazás szagú amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#10106) shift+ő válasza Nagymelák (#10105) üzenetére


shift+ő
senior tag

1. Anyagi károm biztosan keletkezett, mert az a gép aminek csütörtökön mennie kellett volna, még mindig romokban hever. A megrendelője vár.

2.Kedden beszéltünk telefonon, megbeszéltük, csütörtökön találkozunk, azóta nem merted felvenni a telefont és különböző indokokkal vasárnapra toltad a találkozót, ma pedig nagy nehezen, többszöri kérdés után közlöd, hogy mégsem adod el a lapot. Szerintem ez gerinctelenség, amint rájöttél, hogy mégsem eladó a lap. küldesz egy üzenetet, hogy bocs tárgytalan, és akkor nem várok rád.

(#10107) Nagymelák válasza shift+ő (#10106) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

1. Mennyi is az anyagi kár amit okoztam? Adtál nekem pénzt? Nem adtam vissza? Én nem emlékszem olyan dologra ami egy telefonbeszélgetésen túl történt volna köztünk.
Úgyhogy ezt az anyagi károsdit inkább hagyjuk mert nem okoztam semmilyen anyagi kárt.

2. Az indokaim? Gyere autózd be velem az egész országot fuvarról-fuvarra nem olyan egyszerű mint gondolnád.

Ha tetszik ha nem hibáztam nem jöttek össze a dolgok.
Elnézést kérek részemről lezárva az ügy.

(#10108) Foglalt név válasza #16155904 (#10104) üzenetére


Foglalt név
addikt

Írtam neki.

[ Szerkesztve ]

(#10109) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal #10015-ig frissítve!
#9980-as ügy még elbírálás alatt, várok egy válaszra. Intézem.

Akiknek még folyamatban van problémás ügyük velük: rally74 és HUN_or, azok írjanak nekem egy privátot, hogy lássuk ki vár még a pénzére!

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10110) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hello.

Következő történet champion134-ről szól, és aki csak teheti vigyázzon vele.

A story úgy kezdődött hogy feldobott egy Samsung U900-as telót, amire azt mondta hogy csak kijelzőhibája van, és kicsit kopott.
Írtam neki pm-et, hogy mi történt a telóval, papírjai vannak, e garis e még stb.
Erre írt is, hogy leejtette és sérült az lcd, de töltést veszi meg a többi dolog működik telón.
Aztán mondtam neki küldjön pár képet, amit kis csúszással ugyan de megkaptam.
Ezután direkt még 1x rákérdeztem, hogy akkor a fenti dolgokon kívűl van e még valami problémája, illetve mondtam neki hogy próbálja ki, hogy belerak egy simet, és hogy tud e a telóról hívást kezdeményezni és hívást fogadni. Mondtam ha ez megy akkor érdekel.
Még rá is kérdezett, hogy mivan ha nem megy az elöbbi művelet, amire mondtam neki hogy akkor nem érdekel mert valószínüleg többe lesz a hús, mint a leves.
Másnap azt válaszolta kipróbálta és müködik! Megegyeztünk hogy 13K-ba érdekel a dolog.
Megnéztem phmegbízhatóságon, nem volt negatív értékelése, ezért felajánlottam neki az előre utalást mert megbíztam benne. Belátom ez utólag nagy marhaság volt, mert mikor kiderült a baj, elkezdtem kutakodni és találtam is egy hasonló esetet róla.
Amikor megjött a teló, nem lehetett bekapcsolni, illetve a 2 gomb a navikijelző mellett nem is világított. Amióta ezt jeleztem neki itt a ph-n, illetve msn-en is azóta válaszra se méltatott, de ennek ellenére minden nap felnéz a ph-ra. Msn-en azóta nincs fenn, valószínűleg letiltott.
A telót megnézettem egyik telefonszervizes ismerősömmel aki megállapította, hogy kijelzőt, átvezetőfóliát, és akkut is kell cserélni, és kb 23K-ba lenne mindez, úgy hogy nemszámol fel szerelési ktsg-eket.
Most ott tartunk hogy kb 36K-ba van a teló (ha kérem a javítást) amiért márt szinte lehet venni használtat amihez az összes tartozék megvan és még talán gari is akad rajta, és nem kopott.

Mindennek ellenére nem ez zavar, hanem az, hogy simán belehazudik az ember arcába, aztán eltünik mint petőfi a ködben.
Szóval aki csak teheti, figyeljen oda a vele való üzletelés során, vagy személyesen vegye át a megbeszélt cuccot ha csak teheti.

Ezt a szösszenetet elküldtem neki is.
Egyébként Msn logok megvannak, és a privijeimet is hajlandó vagyok megmutatni ha egyáltalán reagál az itt elhangzottakra.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#10112) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Újabb fekete pont, Murénával akkor se üzleteljetek ha esetleg testvéretek, mert lehet még akkor is átb.aszna. Utolsó volt, hogy én előre utaltam valakinek. Bővebben itt

(#10113) oxox válasza orkester (#10109) üzenetére


oxox
addikt

:R köszönöm a fáradozást.

Téged már méltatott válaszra, akkor ezek szerint?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10114) Motar


Motar
tag

Üdv!

Én [vorik] -nak szeretnék adni egy feketepontot!
Az ok az hogy egy alaplapot szerettem volna neki eladni! 13.-án jelentkezett érte h őt érdekelné! Pár PÜ után lebeszéltük hogy akkor 15.-én (vasárnap) kora délután rámcsörög!
Vártam, 1óra után ráírtam egy PÜt, hogy lesz-e valami az üzletből!? Nemsoká jött a válasz hogy elaludt (délután 1ig :F ), mert a valentin nap jól sikerült...! Azt írta nemsoká felhív csak magához tér. Majd közbe érdeklődtek a lap után és persze én már mondtam, h délután már jönnek érte! Erre este 8kor rám ír egy PÜt, hogy bocs de mégse kell a lap mert ő valakivel valamit elcserélt már....
Szal: a lebeszélt üzletet visszamondta,és én vásárlótól estem el miatta ezért már kijár a fekete!
A ráadás: mikor írtam neki h ezért bizony ám fekete pont jár, erre Ő idézem:
"én simán le tudok menni bárki szintjére, úgyhogy a feketével is ez lesz." :F
Vagyis azért, mert Ő átvert és Én adok neki ezért egy feketét, Ő is ad nekem 1et! Hát gratulálok, ezek után már csak nem is válaszoltam neki!
Vagyis ha még anyagi kár nem is ért és ezért valakiben felmerül, hogy ezért nem jár a fekete (először bennem is felmerült!), a ráadásért szerintem mindenféleképp kijár!!! :o

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#10115) ddanger


ddanger
aktív tag

Érdemes vigyázni trl_master fórumtárssal!

Memóriaüzlet során keletkezett némi negatív tapasztalatom a fent említett fórumtárssal kapcsolatban. Az üzlet nem jöhetett létre, mert vasárnapról hétfőre helyezett időpont sem felelt meg neki. Ezzel még nem is lenne gond, ha mindez nem akkor derült volna ki, amikor útban a találkozó felé telefonon felhívtam.

További probléma még, hogy előtte nap 00:12-kor még ezt az üzit kaptam:
"na megvan a ramod, itt figyel mellettem az asztalon!"
18:28-kor meg ezt:
"de nincs nálam a ram, ezért mondtam h holnap este legyen!"

Szóval itt is volt egy kis terelés. Vajon hova szívódott közben fel az a ram?
Mindegy is!

A memót megvesszük máshonnan, neki pedig ajánlok egy fekete pontot!

üdv ddanger

(#10116) werszomjas válasza Rajjmen (#10054) üzenetére


werszomjas
őstag

Ez a ***** engem is atvert.

Vett 1 laptopot, en feladtam utanvetesen, kifizettem a 2000es pk-et.

Erre nem vette at, utana mondta hogy a tesoja rendelte, meg ment a duma, meg hogy visszakuldi a penzt, utana azt mondta megis kell neki a gep, kuldjem.

na azota is varom a penzt.

hagytam a francba az egeszet, 2000ft-ert nem vergodok, nemis tudtam hogy fennvanPH-n is, nalam MSN-en jelentkezett.

[ Módosította: Bordoi ]

üdv

(#10117) vorik válasza Motar (#10114) üzenetére


vorik
tag

Üdv mindenki :)

Szeretnék egy hasonlót kérni kedves fórumtársamnak is, ugyanis ez nem egészen így történt. Azt mondtam, hogy ÉRDEKEL a lap és hogy vasárnap kora délután valamikor hívlak... ha gondoljátok szívesen bemásolom ide az egész beszélgetést.

De évek óta itt intézek mindent a PH-n, számtalan alkatrészt intézem eddig, és eddig senkivel nem volt semmi gondom, remélem ez után se lesz.

Szóval ha én kapok feketét amiért érdeklődtem egy alaplap iránt (és hogy sokáig voltam a barátnőmnél valentín napon :B ), akkor ugyanez a kedvesség jár kedves fórumtársamnak is.

Kérem a kedves illetékeseket, hogy ezt ítéljék meg ők.

Köszönet :R

recreational nuclear physicist

(#10118) Macka válasza vorik (#10117) üzenetére


Macka
veterán

Érdekes vagy. Azért kérsz feketét, mert neked is kértek? :F A fórumtárs nem azért kérte a feketét, mert elaludtál, vagy érdeklődtél, hanem ezért:

"Erre este 8kor rám ír egy PÜt, hogy bocs de mégse kell a lap mert ő valakivel valamit elcserélt már...."

[ Szerkesztve ]

(#10120) Gergő_


Gergő_
őstag

Hulk24-nek egy kicsi fekete pontot kérnék mivel félreraktam neki február 3-án ezt mondván hogy ismerőse február közepe után személyesen átveszi itt helyben és nem kell bajlódnunk postával.
Most érdeklődtem tőle priviben mi legyen...
persze a válasz az volt hogy mégsem érdekli és nyugodtan adjam el
önmagában ezzel annyira nem lenne bajom hogy feketét kérjek,mert mindenki meggondolhatja magát csak erről illene írni a másik félnek az a pár sor ingyen van
de ez az akartam írni stílus ...tudom privit nem lehet egyben idézni de a lényeget elmondtam

(#10121) Oczu válasza vorik (#10117) üzenetére


Oczu
senior tag

Privit akkor másolhatsz, ha a másik fél beleegyezik. So-so ha te bemásolnád, akkor kérem Motart, egyezzenek meg,valszeg eldöntené, mi az igazság

(#10122) Motar válasza Oczu (#10121) üzenetére


Motar
tag

Persze, lehet másolni, beleegyezem!
Nem magyarázkodás kép, de már itt is írta, h azt írta nekem hogy érdekli és a végén meg visszamondta, mert mással bizniszelt! Ez a lényeg copy ide, copy oda! :o

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#10123) oxox válasza orkester (#10109) üzenetére


oxox
addikt

Nos??? Kezd a feketepont kérésem az eredeti problémámra hasonlitani.... :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10124) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! keresem még mindig őt: [link] aki tud a hollétéről,tud beszélni vele, esetleg ismeri vagy tudja hol lakik( netán egy kis pénzért el is kenné a száját) az kérem jelezzen. 26000Ft-al tartozik, vettem tőle egy alaplapot, ami nem müködik és nem garizzák le mert azért nem müködik mert komplett szobafestékarzenál van a lapon. Aki tud segiteni annak megköszönöm.

(#10125) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Fekete pontot kérek :
- gumimajom
- Fecóóóó
kollégáknak.
Mindketten állitólag feladták a cuccot levélben, amit előre kifizettem de ugy döntöttek, hogy spórolnak a postán és nem ajánlottan adják fel, csak simán. Persze egyik sem jött meg. Semmi bizonyitékuk nincs, hogy valóban postára adták a cuccokat. No comment, szerintem ennyi bőven elég... :(((
Megkértem mindkettőjüket, hogy utalják vissza a pénzt, mivel nem az én hibámból nem érkeztek meg a csomagok.

(#10127) Moleskin


Moleskin
tag

Utálom, ha hitegetnek, és valaki nem egyenes!
Ilyet tett tököscsávó aki rendkívül rugalmatlanul válaszolt, és nem is volt őszinte a Thermalright-tal kapcsolatban, csak hitegetett és várta a komolyabb vevőt!
Félreértés ne essék, anyagi kárt nem okozott, de tényleg gerinctelenség ilyet cisnálni.
Az egyenes és őszinte beszéd elengedhetetlen egy üzletnél.
Én már a bankszámlaadatokat kértem, mikor (és ekkor már 3 napja egyezgettünk) idézem "Van egy Budapesti átvéttel most már. Egyébként ritkán vagyok netközelben azért írok csak most. Ha meghiusúl akkor a tiéd, ha érdekel még."

Mindenki maga döntse el, akar-e ilyen emberrel üzletelni!
Részemről FeketePONT!

(#10128) Cobi


Cobi
csendes tag

van egy függőben lévő üzletem, én utaltam de a cucc csak nem akar megjönni és már 3 határidőn túl vagyunk. :W
Mr.Gettoman-nak csütörtökig adtam haladékot, amennyiben addig nem teljesíti vállalását, úgy megtörténik a rendőrségi feljelentés.
:Y
a további fejleményeket ebbe a fórumba közzéteszem.

Amennyiben valaki információt tud az illetőről, kérem jelezze :R
, bár a számlaszám és az ip alapján a rendőrség hamar megtalálja.

Cobi

(#10131)



aktív tag

tomibp v. tomibp89 ( nem emlékszem rá pontosan de az emailje/msn-je tomibp89@hotmail.com

üzlet : Motorola Q9es teló + 1gb microSD + TurboSIM ---> 26ot utalok akkor állja a postát is azt mondta.
Megjött a csomag ,minden jó volt , megis volt csak a TurboSIM-et hiányoltam.
Jolvan mondom felhívom : legalább 20 X hívtam nemveszi fel.oké.
akkor MSN-en beszélünk erre se reagált.
Azóta se értem el.

Már 16 éve itt :)

(#10132) Speed® válasza (#10131) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#10133) válasza Speed® (#10132) üzenetére



aktív tag

Igen :K

Már 16 éve itt :)

(#10135) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

Legalább 1 fekete pont ősembernek, aki ugyan túl nagy közvetlen anyagi kárt nem okozott, de már másodszor próbáltam tőle vásárolni, ami az ő hibájából hiúsult meg.
1: Creative X-fi Music volt az áldozat, hibás hardvert adott, de miután 2 napot végigszívtam vele és 2-szor is átverekedtem magam a városom visszakaptam a pénzem.
2: Memóriát szerettem volna tőle vásárolni, megígérte a következő rendelésnél 1-1,5 múlva visszaszól, hogy biztos vagyok e benne. 2 hét után megköszöntem neki a lelkes tájékoztatást, erre felháborodott, hogy én miért nem találtam ki, hogy a gyengébb forint miatt ő ugyan nem rendel, és leszarja, hogy most én tőle vásárolok-e.

[ Szerkesztve ]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#10136) psuztito válasza orkester (#10109) üzenetére


psuztito
csendes tag

rally74 még mindig tartozik 71 ezer forintal

(#10138) Ősember válasza KINKY_007 (#10135) üzenetére


Ősember
őstag

már leirtam priviben mit gondolok....
az elsö ponthoz: visszaadtam a pénzed teljesen, arrol meg nem tehetek, hogy ki kellett jönnöd. senki sem kötelezett vásárlásra. ennél többet sehol sem tesznek meg akkor, ha hibás cuccot veszel.
másodikhoz: te magad mondtad, hogy akkor kell, ha az ár nem nagyon változik. ph-n is volt hir, quimonda összefosta magát, emiatt áremelkedés volt ráadásul a forint is nagyot zuhant. de ha ez nem elég, akkor egy pár privivel korábban irtam a rendelési idöre, hogy "ez csak erös becslés", nem mondtam egy szoval sem hogy biztosan rendelek, külön felhivtam rá a figyelmed.

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#10139) KINKY_007 válasza Ősember (#10138) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Nem sok embernek van pofája láthatólag fizikailag sérült terméket odaadni a másiknak, neked volt.
Részemről nyugodtam berakhatod a priviket, ha szerinted az valakinek segít a tisztánlátásban.
2x átvertél, ragozhatod, hogy miért. Nyilván nem te tehetsz róla...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#10140) Ősember válasza KINKY_007 (#10139) üzenetére


Ősember
őstag

azok a kártyák oem csomagolásosak voltak, sima antistati zacsijuk volt, nem védte öket szinte semmi, elöfordulhatott, hogy sérült volt, de ne csinálj már ugy mint akit szándékosan átvertek, amikor kapásbol cserét kaptál, szoval szerintem vegyél vissza az arcodbol és állj le a vádaskodással, mert kurvára nincs igazad...

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#10141) KINKY_007 válasza Ősember (#10140) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Valóban akkor is ezt mondtad, és azt is, hogy nálad működött, ezért is vittem el, mert hittem neked.
Most nem vettem máshonnan memóriát, mert megint hittem neked. Nem kellett volna, megint nem jött össze a dolog.
Ha visszalépsz 1 üzletből az a minimum, hogy a másiknak szólsz róla.
Te nem tetted, és most is csak rabolod az időmet értelmetlenül.
Részemről ez volt az utolsó üzenet, nincs rád több időm és türelmem!

[ Szerkesztve ]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#10142) Bordoi


Bordoi
őstag

Amennyiben mégis folytatni szeretnétek itt tegyétek!

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10143) Ősember válasza KINKY_007 (#10141) üzenetére


Ősember
őstag

én rabolom a te idöted értelmetlenül??? elöször is nem én irok rolad hamis negativ véleményt a forumon. másodszor pedig engedd már meg, hogy leirjam a véleményem én is :U ha meg az én reagálásomra nem akarsz válaszolni, mert ugy gondolod ez csak értelmetlen idötöltés, akkor tényleg komoly problémát okozhattam...
leirom megint, hogy csak annyiban maradtunk, hogy szolok rendelésnél, de nem volt rendelés, ezért nem szoltam. sött, igazábol el is felejtettem, hogy neked kellett ram, ez is benne van a pakliban. de te ahelyett, hogy rákérdeztél volna mi a helyzet inkább egy hisztérikus hangvételü rövid szösszenettel leptél meg. gratulálok :K

Bordoi: elnézést, ez volt ide az utolso üzenetem ezzel a témával kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#10144) Bordoi válasza Ősember (#10143) üzenetére


Bordoi
őstag

Köszönöm. Viszont tényleg ott folytassátok, ha úgy érzitek, mert így csak azok dolgát nehezítitek, akik a pontozást csinálják.

MINDENKINEK!

A felesleges hozzászólásokat törölni fogom.
Mindenki olvassa el az első hozzászólást.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10145) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Azért gondoltam hogy itt érdeklődöm mert ugy látom van itt pár ember akit ugyanugy átvertek mint engem. A sztorim dióhéjban. 26000Ft-ért vettem egy P35-DS4 lapot Viewsonic kollegától. Amikor megjött a lap, érdeklődtem tőle hogy hol a garipapir, hiszen mint irta 2 év gari van rá. Válasz:majd küldi. Beüzemelem a lapot nem mükszik. Irok neki, aszt mondja biztos jó a lap, tisztitsam meg egy kicsit mert a polc tetején porosodott, náluk meg szobafestés volt. Hát azt észrevettem hogy szobafestés volt, ugyanis a lapon is fel lehetett fedezni szobafestékfoltokat, ami miatt garipapirral együtt se garizatatták volna le, nemhogy anélkül. Persze azóta eltünt a PH-ról, a haverja itt a PH-n, armando19 a nick-je, azt mondta hogy próbál segiteni, nos ő is eltünt.
A kérdésem az lenne hogyha elmennék a rendőrségre ők tudnának e ezzel kezdeni valamit?
Ha igen, akkor ez hogy müködik: Jó napot kivánok, szeretném feljelenteni Viewsonicot?
Segitségeteket előre is köszönöm.

(#10146) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

dome01 - negatív tapasztalat

A srác felajánlott 3 terméket, hogy cseréljem el vele ezekért a meghirdetett notebookot. Leveleztünk néhány napig, nagyon tutinak tűnt a dolog. Kijelentette, hogy ő nem tud megmozdulni a csere miatt, menjek el én hozzá. Kicsit messze lakott, majdnem 100 km-re. Kértem tőle képeket, infókat a felajánlott cuccairól, mert nem szerettem volna kamura autózni 200 km-t oda-vissza. Aztán a srác benyögte, hogy van egy vevője, aki megveszi mindhárom cuccát. Jó, gondoltam, legalább kp fizet. Amikor eladta a dolgait, visszaszólt, hogy mégsem kell a notebookom, mert másikat vesz. Csak tudnám, akkor miért akart odahívni, hogy számítsam be a cuccait és adjam oda helyettük a gépemet!?

Eleve gyanús volt már az is, hogy ő akar valamit megvenni illetve elcserélni, de nem hajlandó megmozdulni érte, hanem menjek én.

Szóval óvatosan ezzel a sráccal!

Üdv: SeniorTilla

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10147) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#10146) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Láthatjátok, 3 gépre is elküldte ugyanazt az ajánlatot. Ha ennyire cserélni akart, miért nem a legdrágábbat jelölte meg? Kérek neki egy feketét, cukor nélkül... :)

Én pedig azt kérem, hogy ezt olvasd el.

Aztán ezt is.

[ Módosította: Bordoi ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10148) HarryPotter


HarryPotter
őstag

Na, engem is utolért egy szélhámos: meghirdettem a Phenom 9850-emet, szinte azonnal lecsapott rá [link]. Leegyeztetjük privátban, hogy Deák tér 17:30 ma, én odamegyek, várok 15 percet, de semmi. Hívom telefonon (érdekes módon megadta a számát előtte), felveszi. Mondom neki mizu, mire ő: "AMD proci?" Mondom igen, folytatnám (hogy hol a retkes életben van), de lecsapja, aztán már csak hangposta. Ennyi, a proci ismét eladó.

Vigyázzatok vele!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#10149) Bagira01 válasza HarryPotter (#10148) üzenetére


Bagira01
veterán

Velem is beszélt pü-be egy hd4870-et aztán eltűnt mint a kámfor :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10150) HarryPotter


HarryPotter
őstag

Vissza kell vonnom az előző dorgálásom, az illető ([link]) jelentkezett, elnézést kért, és ma a megbeszélteknek megfelelően megvette a procit. Saulusból Paulus

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.