Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4835) ÉM


ÉM
tag

Szevasztok!
Nem gondoltam volna, hogy valaha is kell ide írnom, de sajnos most meg kell tennem.
A következő történt:
Még decemberben vettem egy msi 7900gt videokártyát pisti88+ -tól előreutalással. A kártya megérkezése után derült ki, hogy hibás. Valószínűleg túl lett hajtva, mivel elég rendesen szemetelt, játékokban "plusz grafikai elemeket produkált". Az eladó persze tagadta egy darabig a kártya hibáját, aztán elmondta, hogyha az ember le-fel játszik kicsit a frekvenciákkal, akkor valamelyest csökkenthető a szemetelés. Ez mind szép és jó, de attól még a kártya hibás!
Mivel nem akartam visszaküldeni a kártyát, tartva attól, hogy a pénzemet nem biztos, hogy visszakapom, megbeszéltem az eladóval, hogyha sikerül valahogy garanciáztatni a kártyát, akkor egy x összeget visszaküld. Szerencsére akadt olyan aki segített a garanciáztatásban. Én, mert hogy olyan marha rendes vagyok mindössze 4000 forintot kértem vissza a gariztatás költségéből és akkor így felesben ment volna a dolog.
Na ezt az összeget a mai napig nem sikerült megkapnom.
Privát üzeneteimre mindig azt válaszolta, hogy nagyon elfoglalt és várjak türelemmel. Na de kérdem én meddig még?
Szóval egy bazi nagy feketét kérnék bevésni pisti88+ neve mellé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.