Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8246) dave93


dave93
őstag

Üdv!
Nos, nem tudom mennyire tartozik ez ide, mindenesetre leírom. Szóval csimav érdeklődött az eladó gépem iránt, mondta hogy egy haverjának lehet hogy kellene, de előtte el kell adnia egy xboxot. Kérdezte beszámítom-e mondtam hogy csak nyomott áron. Persze nem tetszett neki, mert nem adtam volna érte sokat, de mondta eladja a gyerek és majd ha lesz pénz szól. Most érdeklődtem nála MSNen hogy miújság, kell-e a gép vagy sem. Erre megint megkérdezte mennyiért számítom be, ismét kiröhögött, majd jött a mellébeszélés: Van olcsóbban jobb gép, eladja az xboxot és azt veszi meg a heverja. Megmondja neki hogy az enyémet semmiképp se vegye meg. Aztán még jött a duma hogy ennyiért senki nem veszi meg a "szaromat". (a gépemre gondolt. egyébként E6750,2GB ram, 4850 csak hogy tudjátok mit nevez szarnak :D ) . Aztán mondta hogy tilt, és PH!n se merjek írni. Én az ilyen emberel még ha többet is adna a gépemért sem üzletelnék...Hhetetlen milyen hangsúlyt meg nem enged magának...Mégegyszer mondom nem üzleteltem vele, csak MSNen beszéltem vele, de bőven elég volt belőle :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.