Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HTomi89


HTomi89
csendes tag

Hali!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek! A gépemre rámászott valami hijacker, 2 db registy-t rakott fel magának amikkel megváltoztatta az internet beállításaimat (pl.: kezdőlap). :((( :( Olyan oldalt tett be kezdőlapnak ahonnan egy progi szökik le a gépre a tuttom nélkül ( csak arról értesít hogy feltelepítette magát), csak le Ok-ozni hagyja magát, és a net böngészőmbe egy plussz sávot, keresőt rak be. Ez nem hagy megjelenni minden oldalt (szerencsém van hogy ide tudok írni). A programot még le tudom szedni de a registry-je mindig letölteti saját magát!
Az XP alatt tudom hogy van olyan funkció ami megjeleníti a registry-ket de nem tudom hogy hogy kell előhívni!!! :O :O :O Ha valaki le tudná ezt írni nekem akkor ki tudnám törölni a szutykokat. Nagyon hálás lennék!
Előre is köszi!

(#2) HTomi89


HTomi89
csendes tag

Van itt valaki?

(#3) ubulci


ubulci
csendes tag

regedit.exe

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) Flashy válasza HTomi89 (#1) üzenetére


Flashy
veterán

regedit
de erre inkább futtass le erre való programot: spybot, ad-aware, cwshredder

(#5) HTomi89 válasza Flashy (#4) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Köszi, sikerült törölgetni, de ha 1-et törlök másik ennek hatására megjelenik! Egy exe-t is találtam az egyik registry hivatkozásánál. A windows mappában nektek van egy integ nevű mappátok és abban 8 file, erre mutat a hivatkozás!!!??? Ha nincs akkor kitörlöm!

[Szerkesztve]

(#6) VladimirR válasza HTomi89 (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Hasznal a #4-be Flashy altal javasolt programokat, direkt az ilyen, es ehhez hasonlo fergek irtasara keszultek
letoltod ezeket, majd csokkentett modban futtatod
kiszedik a szemetet a registribol, torlik a nyomat, kiszedik a keresosavot (becsuletes neven toolbar) es a programot is letorlik
(a spybot pontos neve: spybot - search and destroy)

(#7) HTomi89 válasza VladimirR (#6) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Ok! Megpróbálom!

(#8) Viktor77 válasza HTomi89 (#7) üzenetére


Viktor77
titán

És használd a Spy Sweeper-t, védi a kezdőlapodat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) HTomi89 válasza Viktor77 (#8) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Kösz mindenkinek! Amúgy ezek a programok alapban fenn vannak, de nem látták a szutykot, csak a Spy Sweeper, de ez meg nem bírta leírtani. A csökkentett üzemmódot meg teljesen el is felejtettem!
Kösz mégegyszer! :C :C :C :C :C

(#10) HTomi89


HTomi89
csendes tag

Hát ez vicces!
1 percre rá hogy üzenetet írtam, a Spy Sweeper dopta az üzenetet, hogy meg akarom-e tartani az eredeti netbeállításaimat.
Nem szedte le!!!!!!!!!!
:O :((( :( :F :F

(#11) Viktor77 válasza HTomi89 (#10) üzenetére


Viktor77
titán

A Sweeper inkább védelemre jó, leszedésre valami mást használj.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) HTomi89 válasza Viktor77 (#11) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Na de mi mást??? A többi nem látja!

[Szerkesztve]

(#13) HTomi89


HTomi89
csendes tag

Van itt valaki? Ha igen azt nagyon kérem, jöjjön segíteni!

(#14) TrollBalint válasza HTomi89 (#13) üzenetére


TrollBalint
addikt

esetleg probáld ki azt a trükköt, hogy leszeded a progit, utánna meg lefuttatsz egy regcleanert, hátha az kiszedi a registryből

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15) HTomi89 válasza TrollBalint (#14) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Azt hogy bírom futtatni?

(#16) HTomi89


HTomi89
csendes tag

Valaki????

(#17) HTomi89 válasza TrollBalint (#14) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Hol találok regcleaner-t? Melyik a legjobb? Ti melyiket használjátok?

(#18) TrollBalint válasza HTomi89 (#17) üzenetére


TrollBalint
addikt

Bővebben: link
tessék, regcleaner, magyar is, csak külön be kell állitani, meg én kiszoktam kapcsolni a biztonsági másolat készítést, mert feleslegesnek tartom, valamint ha már magyar nyelvű, akkor az eszközök/regisztráció adatbázis rendbetétele/mind végrehajtása -val tudod megkeresni a felesleges dolgokat. Amit talál, azt mind le is törölheted :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19) HTomi89 válasza TrollBalint (#18) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Köszi a progit, tényleg sokmindent megtalált, de az én kártevőmet nem! :O :( Amúgy Cool Web Search (CWS) a neve amit ki szeretnék irtani!
Eddig csak a Spy Sweeper látta meg!

[Szerkesztve]

(#20) HTomi89


HTomi89
csendes tag

Más féregvírus is benne volt a dologba, arra mutattot az egyik hivatkozása a CWS-nek, ez rakta újra mindig a törölteket! Műxik a gép!!! :C :C :C :C
Köszi a segítséget!!!!!!!!!!!


Még 1 kérdés, de ez már ettől független: megvan a Colin Mcrae Rally 04 de nem megy a játék. :o :( :o :( :o Mikor indítom hogy nyomjam a gázt, kilép a játékból. Nem tudná valaki megmondani hogy miért? :F :F :F :F

(#21) TrollBalint válasza HTomi89 (#20) üzenetére


TrollBalint
addikt

így elsőre videókártya, vagy hangkárty driver hibára tippelnék...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22) HTomi89 válasza TrollBalint (#21) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Köszi sikerült ezt is megoldanom! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#23) Robaj


Robaj
addikt

Sok a :C :DD

(#24) Lord Zero válasza HTomi89 (#22) üzenetére


Lord Zero
addikt

van még egy veszélyes féregvírus a gépeden, innen látom: a kettőspont+nagyCé kombót replikálja értelmetlenül nagy mennyiségben

csak óvatosan vele!

nem, mindegy

(#25) TrollBalint válasza HTomi89 (#22) üzenetére


TrollBalint
addikt

És mi volt a gond?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#26) HTomi89 válasza TrollBalint (#25) üzenetére


HTomi89
csendes tag

Driver hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.