Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) andrisbandi válasza Napfénysüti (#10200) üzenetére


andrisbandi
őstag

Valaki írta régebben, h a zokniba rakva érzékeli a tekerést, és a Playről szedett le hozzá brigás alkalmazást.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#10202) hegyimorc válasza Napfénysüti (#10200) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"És még egy kérdés: kerékpározáshoz van szerintetek valami haszna?"

Szinte semmi. Lehet vele bohóckodni, meg gányolni, de ha komolyan kell valami amivel mérni akarsz, akkor azt kell venni, ami arra való.

Nekem bringázás közben azért hasznos, mert rezgéssel jelez a csuklómon, ha valami értesítés jön a telefonra. (hívás, sms, valami app értesítése ... )

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#10203) Melack válasza Napfénysüti (#10200) üzenetére


Melack
veterán

WP-n Bind Mi Band néven keresd az appot.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10204) Napfénysüti válasza hegyimorc (#10202) üzenetére

Köszi.
Kicsit sajnálom, páromnak jól jött volna. Nekem van egy Garmin 510-em bringázáshoz csak az egy 93k-s cucc és elég drága hébe-hóba tekeréshez azért gondoltam hátha ez hasznos lenne.
De amiket említettél azokhoz persze jó tekerésnél.

Melack: köszi akkor lehet magamnak is rendelek egyet már most. :)

Esetleg még egy oldalt tudtok ajánlani a beszerzéséhez?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10205) andrisbandi válasza Napfénysüti (#10204) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az aprón láttam egy Forintért is :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#10206) D1Rect válasza Napfénysüti (#10204) üzenetére


D1Rect
félisten

Én Banggood-ról vettem, de a Gerbest és a TinyDeal is jó.

(#10207) DaDa válasza Napfénysüti (#10204) üzenetére


DaDa
senior tag

Ezt a kerékpározás dolgot nem igazán értettem soha. Nem "rosszakarásból" írom de a biciklin vagy övtáskán vagy biciklitáskán mindenkinek elfér az okostelefonja amihez van vagy 30 ingyenes app ami mindent mér tekerés közben. Ha tekerek én is berakom a telót a hátsó táskába elindítom a progit a karkötő meg jelez ha van értesítésem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#10208) Napfénysüti válasza DaDa (#10207) üzenetére

Egy hétvégi kerékpárosnak ez elég is de nekem például nagyon fontos hogy lássam a pulzusom, pedálfordulatom menet közben. Ez nálam tavaly az Alpokban 2000m felett szinte életmentő volt.
Most ezt persze nem a Mi Band-re értem mert az nyilván nem tud ilyen funkciókat de aki komolyabban teker az szereti menet közben látni is az értékeket. A saját telefonom meg sajnos nagyon hamar lemerülne ha azzal mérnék mindent. :(

Més que un club!

(#10209) Viper26


Viper26
nagyúr

Belépek a fiókommal, és mintha teljesen új júzer lennék, semmi meglévő adat nincs, ez mitől lehet? :F

Ráadásul email-es megoldás nem is működik, hiába adom meg a security code-ot, nem fogadja el.
Valaki találkozott már ezzel a dologgal?

iPhone 14 | FR955

(#10210) hegyimorc válasza Napfénysüti (#10204) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Alkalmi tekerésekhez szerintem elég lehet egy okostelefon és valami szimpatikus app, ha kell egyáltalán.
(Amúgy nekem is Garmin van. Korábban Edge 800, most 1000)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#10211) Napfénysüti válasza hegyimorc (#10210) üzenetére

Páromnak teljesen elég is lenne ezért kérdeztem hogy van-e valami haszna a Mi Bandnek tekerésnél. Az se baj ha nincs mert nála ez nem kritikus kérdés csak kíváncsi voltam.

Més que un club!

(#10212) DaDa válasza Napfénysüti (#10211) üzenetére


DaDa
senior tag

Hogy a kérdésre is válaszoljak...Természetesen én is alkalmi tekerésre gondoltam. Esetedben egyértelmű egy komolyabb cucc de a párodnak szerintem felesleges a mi band ha emiatt vennéd :)

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#10213) Napfénysüti válasza DaDa (#10212) üzenetére

Nem emiatt lenne. Hasznos lesz a lépésszámláló, az értesítő meg az alvásfigyelő + ébresztő. Igazából ezek a funkciók amik számomra is tetszenek benne és szerencsére ez nem egy drága kütyü. :)

Més que un club!

(#10214) Weeman1 válasza Melack (#10203) üzenetére


Weeman1
veterán

Én lebeszéltem a wp-s ismerősömet a Mi band-ról.
Mondtam neki csak akkor vegyen ha visszavállt androidra.

Xiaomi 11T Pro

(#10215) vonyarc válasza Weeman1 (#10214) üzenetére


vonyarc
tag

De jó, hogy nem vagyok az ismerősöd. Én nagy megelégedéssel használom wp-on, bár nem tud annyit mind androidon egyenlőre. De az árát igy is bőven megéri.

(#10216) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Ez ennyiért jó vétel, nem? Ránézésre eredetinek tűnik. Rendelhetem? :DDD

(#10217) Weeman1 válasza Ryder1 (#10216) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem rossz,de láttam már olcsóbban is. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#10218) Ryder1 válasza Weeman1 (#10217) üzenetére


Ryder1
senior tag

Hát ha most olcsóbban adják valahol, akkor ne tartsd magadban. :D

(#10219) andrisbandi válasza Ryder1 (#10216) üzenetére


andrisbandi
őstag

Tinydeal-es
Ha már ebayesben megbízol ilyesmiben, akkor a tinydeales is jó lehet. Kínai raktárból 3.800 Ft.
Én nem ajánlom, de ha visszakeresel a hozzáértők szerint a bolt és a pánt is kítűnő.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#10220) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

A mi band notifit a mi fit mellé kell telepíteni?

(#10221) Criminal017 válasza Mephistoone (#10220) üzenetére


Criminal017
őstag

Külön-külön is megy, nem függenek egymástól.

(#10222) SztiviVander válasza Ryder1 (#10216) üzenetére


SztiviVander
őstag

Szia. Ránézésre? Olyan fotókat tesz fel amilyet akar. Attól még nem lesz eredeti hogy a feltöltött képen annak látszik. Ez biztos hogy eredeti, többen rendeltünk már, én legutóbb múlt héten (is). Mondjuk akkor még csak 12.89 volt, azért is akartam volna írni hogy miért jobb drágábban a bizonytalan ebay-es. Így hogy most már 14.89 gear-en, a drágábban-t visszavonom. Ha megéri 200ft -ért kockáztatni akkor hajrá rendeld meg ebay-ről, maximum lesz még egy hely ami tuti vagy ami másnak kerülendő :) Mellesleg gear-ről eredeti odbozban kapod.

[ Szerkesztve ]

(#10223) Mephistoone válasza Criminal017 (#10221) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Köszi

(#10224) Ryder1 válasza SztiviVander (#10222) üzenetére


Ryder1
senior tag

Meggyőztél, meg is rendeltem. :)

(#10225) sublett válasza sublett (#10186) üzenetére


sublett
tag

Időzített ritmus mérésre esetleg valakinek ötlet? Illetve, ha a mifit valóban mér fél óránként, az adatokat nem lehet valahogy kinyerni belőle, legalacsonyabb pulzus fontos infó tud lenni sportolóknak, nem sportolóknak, egészségeseknek, betegeknek egyaránt (akkor is ha az adat indikatív)

(#10226) Napfénysüti válasza SztiviVander (#10222) üzenetére

Egy gyors kérdés. Az általad linkelt Gearbestes Mi Bandhez jó ez a pánt?
Original Xiaomi Miband / 1S Rubber Watch Band Strap
Van különbség a szíjak között vagy mind egyforma?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10227) doongoo


doongoo
addikt

Mi Band 1S tegnap este, 47 nap használat után jelzett, hogy lemerült 10%-ra. Csak aktivitásmérés ill. 3 másodperc után csengetésnél rezgés van beállítva (minden másra ott a pebble time steel)

(#10228) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
Mi lehet az oka, hogy nem tudok regisztrálni?
Mindig a "Sorry, we are unable to process your request at this time" hibaüzenetet dobja.
Egy ismerősé a kütyü egy hete szenved vele. De én sem jutok egyről a kettőre. :)

Bazinga!

(#10229) andrisbandi válasza bluyoo (#10228) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekem is csak SMS-el sikerült a regi. Email-el nem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#10230) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Jellemző! Sikerült. :DDD
Vicces, hogy a Sign in -re kattintva, majd Create Mi Account -ra és úgy megadva az adatokat azonnal létrehozta.
Simán a Sign up -al meg nem .......
Mondjuk most meg a kódot várom hiába 10 perce! :W

(#10229) andrisbandi
Az is megolt, + több féle e-mail cím. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#10231) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hát a kód nem jött meg! .......
Egy .com -os e-mail címmel sikerült.
Plusz az ügyintéző (1,5 óra levelezés, X screenshots után) beköpte, hogy azzal a születési dátummal valószínű nem is fog, mert 13 éves kor alatt nem lehet fiókja! De akkor mi a ...nak engedik kijelölni!!! :W
Valószínű csak azért sikerült a regisztrálás, mert már nem volt türelmem pontosan megadni, így kamu dátumot jelöltem ....

Bazinga!

(#10232) RBJ


RBJ
addikt

Jé azt hittem, hogy jön az 1s akkor az alap band max 10 dollár körül fog mozogni.
Még jó hogy anno a getone ról rendeltem kettőt. Igaz még ki se bontottam, lehet már megdöglött magának az akksija. :DDD Nem is tudom hány hónapja kaptam. :U
Most nézem már nincs getone? Megfeküdt?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#10233) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok. Én ma kaptam meg a cuccot. Hogy lehet aktiválni? Feltettem tölteni. Letöltöttem hozzá a programot,de nem ismeri fel a bluetooth. Mi Band Notify V2 ezt tettem fel. Keresi a cuccot de nem talál semmit sem.

[ Szerkesztve ]

(#10234) Mephistoone válasza torma1981 (#10233) üzenetére


Mephistoone
senior tag

En a mi fit programot raktam fel es a mi band tool progit megvettem

(#10235) tboj válasza torma1981 (#10233) üzenetére


tboj
tag

Nálunk is ez volt. Tedd fel előbb a gyári Mi Fit-et, az felismeri majd, és utána már a Notify is látni fogja.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#10236) SztiviVander válasza Napfénysüti (#10226) üzenetére


SztiviVander
őstag

itt meg egy nem túl gyors válasz :) látod ezt tapasztalatból nem tudom, én a gyári feketével használom. mondjuk múlt héten rendeltem aliról egy ilyen fehér szíjat asszonynak de az még nem jött meg. de szerintem jó ez mindkettőhöz, talán ha 0.1mm eltérés van a sima (színes/fehér) és az 1S között. ezek a gumik meg amúgyis olyanok hogy alig lehet belepasszirozni szóval kétlem hogy bármelyik típus is lötyögne/kiesne/nemférnebele ugyanabba a szíjba.

(#10237) SztiviVander válasza bluyoo (#10231) üzenetére


SztiviVander
őstag

engem anno azzal szopatott hogy gmail-es címet adtam meg, beírtam a valós születési dátumot aztán kért engedélyt google accounthoz megnézni az adatokat. nem volt választás, megengedtem. nem sikerült a reg. semmmi hibakód vagy valami utalás rá h mi a pék a baja, csak annyi h sikertelen. 2 órát szenvedtem míg eszembe jutott hogy mivan ha ez a nyomorék megnézi a google-ben megadott adatokat és összehasonlítja azzal amit neki megadtam. nyilván nem stimmeltek mivel gugliba valami 1900-as születési dátum volt (de lehet hogy csak túl öregnek gondolt? :D). átállítottam valósra azt is és láss csodát rögtön továbbment a reg. persze az aktiváló emilt nekem is újraküldésgombozni kellett mert az első fél óra után se jött meg, a második már pár mp után.

(#10238) torma1981


torma1981
veterán

Az normális hogy éjszaka kb 30%-ot evett a Bluetooth. Nagyon sok szerintem. Azt írták a tesztek hogy alig fogyaszt. Nem lehet megoldani hogy éjszaka ne mennyen csak akkor amikor ébreszteni kell?

(#10239) spiderpig820 válasza torma1981 (#10238) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Az ébresztéshez nem kell a BT, csak ahhoz, hogy beállítsd, hogy mikor ébresszen, utána már nem.

4B

(#10240) sublett válasza spiderpig820 (#10239) üzenetére


sublett
tag

Igen, ébresztés beállítás után offolhato a telefon. A redmi Note 2 azóta jobban is szereti a mi bandet, amióta estére ki van kapcsolva (nekem ez külön jó, mert mindig kikapcsolom estére a telot)

(#10241) Mephistoone válasza sublett (#10240) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Hogy erted szereti nekem időnként a bt megfekszik. Mintha a 21es rom óta jobban...

(#10242) bluyoo válasza SztiviVander (#10237) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát nekem a vipmail-es címemre többszöri újraküldésre sem küldte el. :(
Miközben a párom ugyancsak vipmail-es címére elsőre ....
A gmail-re szerencsére elsőre átjött. Még szerencse mert már teljesen fel.aszta az agyam ez az egész és veszélyben volt a monitorom. :DDD
"2 órát szenvedtem míg eszembe jutott hogy mivan ha ez a nyomorék megnézi a google-ben megadott adatokat és összehasonlítja azzal amit neki megadtam." Akkor lehet szerencsém volt, hogy 1980-at ütöttem. :DDD

Bazinga!

(#10243) HuaweiU8500 válasza Napfénysüti (#10213) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Én Google fitre szinkronizálom a MiFitet a sétálást és az alvást, a bringázást pedig Strava-val ugyanoda, így egy helyen van...
Én egyébként most már a pulzusmérőset venném, annyit megér a kb 1500 Ft-nyi felár.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#10244) Fkris


Fkris
őstag

Megjött az 1S karperecem.
Abbol is van színes meg fehérledes?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10245) ^Clown válasza Fkris (#10244) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Csak fehér van.

(#10246) Fkris válasza ^Clown (#10245) üzenetére


Fkris
őstag

:R
Csak furcsálltam, hogy nem színesen villog.
Bár mindegy is, a lényeg az, hogy rezegjen, a villogás már csak ráadás!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10247) IG55


IG55
senior tag

Azt hiszem télen ez a sok ruha nem tesz jót az értesítések jelzesenek, az állandó bluetooth kapcsolatnak. Tobbedszer tapasztaltam, hogy nem jött az értesítés, megszakadt a kapcsolat. Pedig ott volt a kabatzsebemben a telo végig.

[ Szerkesztve ]

(#10248) andrisbandi válasza IG55 (#10247) üzenetére


andrisbandi
őstag

Milyen ROM van a telón?
- Véletlenül nem CM 13? Mert az többeknek bt hibás.

Nekem Sony Z1c-n, gyári Lolival kb 4 méteren még két panelházi falon át is jól működik.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#10249) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Gearbest-ről rendeltem 23,79$ért 1s-t január 13.-án. Ma jött meg. Kiíváncsiságból megnéztem, hogy most mennyi és csak 18.99$. [link]

[ Szerkesztve ]

(#10250) fa4hu


fa4hu
őstag

A Mi Notify működéséhez szükség van a Mi Fit-re, vagy letörölhet a párosítás után?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.