Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) fclub


fclub
tag

úgy alakult, hogy lett egy (ajándékba kapott) második mifit-em, mindkettő még az első verzió.
hogy az állásban egyiknek se menjen tönkre az akksija, arra gondoltam, hogy felváltva használom őket.
általában 40 naponta töltöm, minden töltésnél cserélném őket.
de ez lehetséges ugyan azzal a regisztrációval? nem lesz ott kavarodás?
nem nagyon látom át ezt a részét...
vagy csináljak másik emaillel egy másik regisztrációt, és egyiket ezzel, másikat azzal használjam?
vagy ugyan azon a telefonon egyáltalán lehetséges akár ez az utóbbi megoldás...?

(#9702) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
A Banggood -ról rendelt 3 db Mi Band közül kettő elég ramaty állapotban érkezett meg.

Mekkora az esély rá, hogy sérült? Egyáltalán kibontsam?

Bazinga!

(#9703) lorcsi válasza fclub (#9701) üzenetére


lorcsi
veterán

Egy telefon egy miband
Szerintem a regisztrációnál is igy lehet

(#9704) virkir válasza szilvaspet (#9699) üzenetére


virkir
veterán

Ennyit a banggood-rol

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9705) csasaKKP válasza szilvaspet (#9699) üzenetére


csasaKKP
senior tag

TN nincs? Ünnepek miatt belefér, de lassan írhatsz nekik.

bluyoo Bontsd ki hát, nagy baja nem történhetett.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9706) maggi1886076 válasza virkir (#9704) üzenetére


maggi1886076
addikt

Mit szenvedsz velük? PayPal megoldja. Ők próbálkoznak, ez a dolguk..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9707) szabacsik válasza bluyoo (#9702) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem hiszem, hogy lenne baja. De a bontásról vegyél fel videót és ha baj van akkor arra lehet hivatkozni

/\____/\

(#9708) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen kütyüt. Kipróbáltam az ébresztést, de csak 5x rezgett. Ez elég lesz reggel is? Vagy ha beállítom az intelligens ébresztést, akkor tovább fog rezegni?

(#9709) DanielK válasza kárátékutyá (#9708) üzenetére


DanielK
addikt

Az early birddel többször rezeg a beállított ideig.

(#9710) szabacsik válasza kárátékutyá (#9708) üzenetére


szabacsik
őstag

Szerintem tovább rezeg. Nem mozgolódtál utána? Szerintem csak azért hagyta abba

/\____/\

(#9711) csasaKKP válasza kárátékutyá (#9708) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Te döntsd el, hogy elég-e neked. Egyszerre 5-ször rezeg, 5-nél nem lesz több, de intelligens ébresztésbél ha úgy érzékeli, hogy alszol/visszaaludtál, akkor 5 perc múlva ismét ébreszt, és ez addig folytatódik, míg el nem éri a beállított időt.
Én már az első rezgésre felébredek.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9712) kárátékutyá válasza szabacsik (#9710) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Direkt meg sem mozdultam.

(#9713) kárátékutyá válasza csasaKKP (#9711) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszönöm, akkor megnyugodtam, ennyit rezeg folyamatosan. :)

(#9714) virkir válasza maggi1886076 (#9706) üzenetére


virkir
veterán

Szenved a fene.
Már le is zajlott a refund.
Csak azért, hogy mekkora simlis az a cég.
Egy dolog, hogy nem azt küldi amit rendelek, de azt is bontott hiányos csomagban és akkor majd kiengesztel a pontjaival.
Háthogyne...

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9715) maggi1886076 válasza virkir (#9714) üzenetére


maggi1886076
addikt

Pedig a banggood még a megbízhatóak közé tartozik. Az összes ilyen, vagy rosszabb!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9716) bluyoo válasza csasaKKP (#9705) üzenetére


bluyoo
nagyúr

(#9707) szabacsik
Köszi!
Biztosra megyek, küldtem nekik képeket, addig nem bontom ki őket.
Kettőt ismerősöknek rendeltem, így inkább megvárom a válaszukat.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9717) ^Clown válasza bluyoo (#9702) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Semmi baja nem lett ettől, nem kell félni. Nézz unboxing videókat, meg amúgy is elég masszív a kütyü.

(#9718) bluyoo válasza ^Clown (#9717) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi!
Ajándékba lesz. Így elég gáz lesz odaadni. :DDD
Lehet inkább újracsomagolom. :)

Bazinga!

(#9719) ^Clown válasza bluyoo (#9718) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ja, úgy más :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9720) norti válasza kárátékutyá (#9713) üzenetére


norti
addikt

Nyugodj meg, ki fogsz ugrani az ágyból a rezgésére, ha csuklódon van :D Én még a napközbeni értesítéseket sem tudtam megszokni, annyira rezeg, reggel meg eddig minden alkalommal felébredtem rá, ellentétben a rezgő-csengő telefonra, aminél volt már, hogy egy-egy ébresztést átaludtam.

(#9721) arcsi84


arcsi84
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek innen érdemes megrendelni a mi bandet?
Mi Band

Ez amolyan hivatalos oldalnak tűnik, csak elég olcsó a cucc. Máshol inkább 8-9k-ért láttam azért kérdezem.

(#9722) szpali válasza arcsi84 (#9721) üzenetére


szpali
addikt

innen egy pöppet olcsóbb:
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_259237.html

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9723) csasaKKP válasza arcsi84 (#9721) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem olcsó! Gearbest, banggood (kína) sokkal olcsóbb, így csak akkor éri meg itthonról venni, ha a garanciához mindenképp ragaszkodsz... Vagy még akkor sem. :D
Az oldal nem hivatalos Xiaomi webshop.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9724) arcsi84 válasza szpali (#9722) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Megmondom őszintén nem értek ezekhez a külföldi rendelésekhez. Kicsit fázom is tőlük.
Hány hét alatt érne ide pl ez a rendelés?

(#9725) arcsi84 válasza csasaKKP (#9723) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Tudtok adni pár tanácsot. Hogy érdemes fizetni? Mire kell odafigyelni stb.
Mert ahogy nézem egyre szimpatikusabb a linkelt ajánlat. :D

(#9726) szpali válasza arcsi84 (#9724) üzenetére


szpali
addikt

4-6 hét
paypallal fizetsz, ha átb@szna az eladó akármi miatt, akkor él a paypal buyer protection, mairől bővebben a külföldi rendelések topikban olvashatsz

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9727) IG55


IG55
senior tag

Hordja valaki nyakban?
Ott talán hitelesebb a lépésszámlálás.

[ Szerkesztve ]

(#9728) RBJ


RBJ
addikt

Nekem most jól bírja az utángyártott szíj. Tán jún. ba vettem és mindig jó. Egyszer nem akadt, esett még le.
Az első az nem bírt ennyit max 2 hónap.
Máj óta használom a band ot de még nekem is új a mi fit ben az alvás állítása a grafikonnál.
Eddig azt hittem az új emberek napszúrása. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9729) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Ez mit jelezhet? Néha az egyik szélső led elkezd villogni 3-at.

(#9730) pcnet válasza kárátékutyá (#9729) üzenetére


pcnet
addikt

Elérted a kitűzöt lépésszámod 1/3át.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#9731) kárátékutyá válasza pcnet (#9730) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi! Akkor értem futás közben miért rezgett kétszer, elértem a napi limitet.

Előző napi heti.. Stb adatokat el lehet érni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#9732) oris válasza kárátékutyá (#9731) üzenetére


oris
aktív tag

A Today képernyő bal felső sarkában a grafikon ikonra kattintva láthatod az előző időszaki aktivitást, napi, heti, havi bontásban.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#9733) bluyoo válasza ^Clown (#9719) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A probléma megoldódott. Válaszolt a banggood (Nyugodtan nyissam ki, ha sérült írjak.) + megtalálta az ajándékozott. Így újracsomagolni sem kellett. :DDD

Bazinga!

(#9734) kárátékutyá válasza oris (#9732) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszönöm!

Már csak egy kérdésem maradt :) Xiaomi telefonom van, mégis a beállított whatsapp + mail nem jelez rezgéssel. Tegnap vettem át a karkötőt...rezgett, de ma már nem rezeg. hívásoknál tökéletes. 1.8-as MIUIHU-s magyarítottat használok.

[ Szerkesztve ]

(#9735) ^Clown válasza kárátékutyá (#9734) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

BT ki-be kapcsolás meg fogja oldani a problémát.

(#9736) RBJ


RBJ
addikt

Még anno a getone ról rendeltem két band ot. Lehet itt van már 2. hónapja a bontatlan dobozba. Meddig bírhatja. Csak nem lehet gond pl ha a boltba ott van hónapokig.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9737) Silent77 válasza RBJ (#9736) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem az egyik, annyira lemerült, hogy csak a hűtős megoldás segített.
Nem vette fel a töltést, beraktam 20 percre a fagyasztóba, utána szerencsére észhez tért.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9738) kárátékutyá válasza ^Clown (#9735) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi! Kipróbáltam, de sajnos nem rezeg továbbra sem.

Még egy kérdés felmerült. :) Ha pld egy másik telefonra állítom be az én accountommal, akkor a jelenlegi telefonon mért adatokat is meg lehet nézni rajta?

(#9739) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Mi Fit-et használok. Nem működik az értesítés csak híváskor. A Vibert és az SMS-t választottam ki. Engedélyeztem a hozzáférést az értesítésekhez. Hosszú érintésre sem reagál az értesítés konfiguráláshoz.
Ez lehet ROM függő? Úgy emlékszem valamelyik romnál ez működött.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9740) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Mivel elromlott a miband-em erősen gondolkodom, hogy vegyek-e újat, vagy próbáljak ki egy más karkötőt. Tudtok esetleg olyan jó minőségű okos karperecet, ami nem sokkal drágább, mint a miband? ~15ezret szánnék rá. Vagy maradjak a mibandnél?

(#9741) csasaKKP válasza Keil Walker (#9740) üzenetére


csasaKKP
senior tag

MiBand 1S-el nem próbálkozol meg? 15-ből még maradna is bőven.

IG55 (#9727):

Övön jó hordani, ott valóban pontosabb, plusz kézmozdulatokat nem számol. Nyakban még nem hordtam.

arcsi84 (#9725):

~4 hét, míg megjön, jobb esetben kevesebb, ünnepekkor viszont lehet 6 hét is simán (pl. legközelebb kínai újév).

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9742) IG55 válasza csasaKKP (#9741) üzenetére


IG55
senior tag

És akkor átállítod nyakra a szoftverben? Vagy lehet, hogy az nem oszt nem szoroz, mire állítod?

(#9743) csasaKKP válasza IG55 (#9742) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Egy darabig használtam így, de nem rémlik, hogy átállítottam-e vagy sem. De tesztelésképpen kipróbálhatod, hogy befolyásolja-e a lépésszámot az, hogy mire van állítva.
Én végül maradtam a karon hordás mellett, az alvásmonitorozás miatt.

petipetya tudtommal mindig övön hordja, részletesebb tapasztalatot ő tudna mondani.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9744) gianone válasza Keil Walker (#9740) üzenetére


gianone
őstag

Mire kell?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9745) fclub válasza Keil Walker (#9740) üzenetére


fclub
tag

használtam párhuzamban, ugyan azon a kézen néhány napig mi band-et és egy sony swr12-t.
volt közben egy 25 km-es gyalogtúra. a mi band 400 méterrel mutatott kevesebbet a táv végén, a sony 2,6 km-t!!!
miközben a sony a tízszeresébe kerül (38000.-).
az alvásmonitorozása is béna a sonynak, nem lehet utólag változtatni az elalvás/ébredés időpontján.
ráadásul a sony a legjobb esetben is 5 napot bír, pedig az sem kijelzős, ugyanúgy 3 led van csak rajta.
egy ismerősömnek van valami számomra ismeretlen márka, arra is csak panasz van, az is egy hét után lemerül, pedig az is 4x ennyibe kerül.
én nem vennék mást, az biztos!

(#9746) IG55 válasza fclub (#9745) üzenetére


IG55
senior tag

A Sonynál sincs semmilyen testreszabási lehetőség? Érzékenység, lépéshossz pl.?

(#9747) Keil Walker válasza gianone (#9744) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Igazából ugyanazokra van csak szükségem, amit a színes ledes miband tud. Értesítéseknél különböző szintű jelzés, alvásmonitorozás, lépésszámláló. Kiíváncsiságból kipróbálnék mást is, de ha ez a legjobb, akkor maradok :)

(#9748) csasaKKP válasza Keil Walker (#9747) üzenetére


csasaKKP
senior tag

MiBand ár/érték arányban verhetetlen, de pl. a MiBand 1S is megérheti az árát, a legolcsóbb pulzusmérős kütyü.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9749) bluyoo válasza kárátékutyá (#9734) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ugyan ez van nálam is a MIUI Mi Fit 1.8.111-el (a Google Play-es Mi Fit-el ugyan ez a helyzet). A híváskor rezeg, a beállított Vibernél és SMS-nél nem.
A Mi Fit 1.4.113+Értesítések pedig nem találja az eszközt. Vagyis kiírja, hogy több van a közelben .... de csak egy van, ahhoz meg nem kapcsolódik. :/

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9750) gianone válasza Keil Walker (#9747) üzenetére


gianone
őstag

Úgy értettem, hogy esetleg olyanhoz kell, amit nem a legjobban tud vagy egyáltalán nem, akkor érdemes gondolkodni. Pl. sport, óra stb. Amiket felsoroltál, azt tudja úgy, mint bármelyik. És a technológiához képest jól, olcsón és sokáig egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.