Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Na erre nagyon kíváncsi leszek. :DD

(#2) Döglött Róka válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egy podcast lesz. Nem biztos, hogy akkora horderejű bejelentés lesz itt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) DaVE-1 válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


DaVE-1
tag

Azt minek elő adásban videóban fejtegetni, hogy kiadunk minden nagy címünket ps-re és mondjuk switcre? Akarnád látni közben phil meg a többiek arcát vagy mi?
Részemről semmi nem fog változni... valahogy nekem nincs kedvem megvenni psre bármit 50-70$-ért amikor boxon tolhatom ahogy eddig is 0 day game passban :)
Én nem fogok ettől elpártolni se a géptől se a MS-tól...és a későbbiekben is lesz majd xboxom és ps-em is a pc mellett

(#4) HELLAFLUSH válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

A lényegen nem változtat, attól még kíváncsi vagyok. :D

(#5) Hunpriest válasza DaVE-1 (#3) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Dehát PC mellett minek Xbox? Minden MS exklúzív megjelenik már PC-re is.

(#6) HELLAFLUSH válasza Hunpriest (#5) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Gondolom, hogy azért mert a cimboráknak is az van vagy a PC-je nem egy High End Gamer PC.

(#7) DaVE-1 válasza Hunpriest (#5) üzenetére


DaVE-1
tag

Mert a pc egy feneketlen kút..senki se fogja dobni a boxot a pc miatt ezért.... itt 200K-ból van egy gépet amihez 8 évig hozzá se kell nyúlnod és minden megy rajta. Nos pc-n jobb esetbe ennyi idő alatt min 3 VGA-t fogyaszt el az ember.
Én pont hogy a pc-t dobtam a két konzol miatt mert fog a fene 2-3 évente egy kocsi árát beleölni hogy minden klappoljon mikor egy áráért ott a filléres konzol
Néztem én elég összehasonlító tesztet és a pc-s grafika még véletlenül se szebb annyival hogy megérje a sokszoros árat.
Túl van nagyon lihegve ez a dobom a boxot téma a bejelentés miatt...
Tudod mi volt hasonló? Mindenki sírt jaj nem veszek ps-t meg eladom mert mindent kihoznak pc-re...ja azt kb nevetséges eladásai vannak a ps játékoknak pc-n...mert már a kutyát nem érdekelnek a játékok akit érdekeltek rég vett ps-t..
Nyílván 1-2 buta ember mindig is lesz aki dobja az eddigi "életét" a kukába és vált..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.