Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- hcl: Huawei Mate 10 kókányolás
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- Kalandor: „Ha engedtem volna a lelkiismeretemnek, az üzlet kevésbé lett volna jövedelmező”
- SzDavid99: Van 20 perced? Akkor tanulj meg koreait olvasni!
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Őskoczka
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
►Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz◄
►Blizzard által támogatott videokártyák listája◄
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ghostface
senior tag
válasz
ArmanD. #17953 üzenetére
Már megbocsáss de ez a "maszatolás" egy baromság!
Ez egy játék, amit általában azért játszanak az emberek hogy a hétköznapi unalomból egy kicsit kitörjenek és kikapcsolódjanak! Ha ő azt élvezi hogy minden classból felhúz egyet akkor csinálja, szíve joda, de ő ezt élvezi! Te viszont nem! Te kényszerből raideltél mert az hiszed hogy pótolhatatlan vagy és kell jobb loot hogy mehess a következő raidre hogy ott is megszerezhesd a jobb lootot ami majd kitart a következő kiegig ahol a legnagyobb szinten majd kezdesz mindent előlről. Ez már minden csak nem "élvezet". Olyan mint egy munka a valós állásod mellett. Ezért másokat lefikázni, akik másképp állnak a játékhoz mint te hülyeség.
Sajnálom hogy így alakult az életed de ne fogd a játékra.Megtörténhet ez bármi mással is az életben amit hobbynak nevezhetsz ha azzal több időt töltesz mint a családoddal. Neked kellett volna tudnod hogy hol határ és időben észrevenni hogy átlépted! De innen még mindig lehet változni csak rajtad múlik!
És még mielött azt mondod hogy nem tudom miről beszélek, átéltem már ettől sokkal rosszabbat is mint te egy klántársammal kapcsolatban de sikerült őt helyrerakni az utolsó pillanatban!
Elnézést a Wall of textért, de ez most kikívánkozott! -
Wolverine
félisten
válasz
ArmanD. #17953 üzenetére
Nem. Én élvezem a játékot, te meg dolgoztál benne. Nekem bőven elég, ha adott esetben két hétig nem lépek be, neked kötelező volt minden este.
#17958-ra: perpill. a telepített MMO-im: WoW, Wrath béta, WAR, Tabula Rasa, Sword of the New World, 9 Dragons. Mindig épp azal játszom, amelyikkel kedvem van; annyit, amennyit kedvem van; és rohadtul nem bírnám, ha "kötelezően meg kell jelenni x raiden" szabályok mellett kéne csinálnom.
Új hozzászólás Aktív témák
● Tört (tehát nem hivatalos Blizzard) szerverekkel nem foglalkozunk! Ne is próbálkozz!
● Ha új játékos vagy mindenképp ajánljuk, hogy egyszer fusd át a téma összefoglalót.
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest