-
LOGOUT.hu
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
[ Szerkesztve ]
Pénztárca bemutatók: https://www.youtube.com/playlist?list=PLYQxd5Rbby46cPtVVMQodEGZuxZm7csIo
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balika23hun
aktív tag
Ebben az arty-s témában valamennyire mindenkinek igaza van. De nagyrészt tesla kollégával értek egyet. Én sem bírom az arty-t ennek az egyik oka hogy nem tudok azonnal válaszolni a tűzére mint egy sima tanknál amivel mondjuk szemben állok és ez zavar. De még ezen is túl tudnék lépni de az MM miatt mostanában igen sűrűn rak be 3-4 arty-t egy csatába és ez már sztem sok. Nem OP-ok de tudnak igen pontosan lőni (a jók meg aztán főleg) és ez egy olyan helyzetben amikor amúgy is van elég dolgod a szemben állókkal ez igen zavaró, nekem legalábbis.
Nem kívánom hogy nerfeljék őket de azt igazán meg tudnák tenni hogy max 2 lehetne egy körben (sztem annyi az ideális).
Illetve egy másik megoldás hogy csinálnának egy külön játékmódot (mint pl a csataütközet) ahová nem rakhat be arty-t és játékosoknak lenne lehetősége csak azt bepipálni, így elkerülni őket (vállalva azt hogy akár többet várnak vagy sűrűbben kerülnek nagyobb tierbe). Sajnos ezt soha nem fogja meglépni a WG.
Sajnos ezekkel a személyes küldikkel igen megkeverték a sz@rt és ez mellé a folyamat sok arty rengeteg embernél veri ki a biztosítékot. Már én is egyre kevesebbet játszok naponta mert egyre jobban megy el az egésztől a kedvem.Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus
-
Balika23hun
aktív tag
Ezt most nem értem itt mi a hibás. Az a küldi hogy légy szakaszban és öljetek meg 3 tankot.
Én ma reggel csináltam meg haverral, mind a 3-at ő lőtte ki én csak sebeztem beléjük és megadta másodlagossal együtt. Jah és ő HT volt.Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus
-
Balika23hun
aktív tag
Hehe 2x egymás után lettem M-es a kicsikével
Kezdem nagyon megkedvelni ezt a mozgó ékszeres dobozt!
Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus
-
Balika23hun
aktív tag
Az utolsó tanknak már csak 57 hp-ja volt erre lövés előtt 1 mp-el letelik az idő.
[ Szerkesztve ]
Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus
-
Balika23hun
aktív tag
válasz
picur10 #58516 üzenetére
Hát az ST-I-ben nincs tapasztalatom de az IS-4 megvolt (még akkor szereztem meg amikor tier 9-es volt) és amikor 10-es lett igen hamar túl is adtam rajta.Borzalmasan rossz volt a többi 10-es tankhoz képest, persze ez már régen volt lehet azóta módosították (de ha csak azt vesszük hogy igen ritkán látom akkor válszeg nem).
Jelenleg 15k xp kell az IS-7-hez, már várom nagyon.Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest