Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) szasanyi


szasanyi
félisten

Kérnek egy kis segítséget vki hozzáértő embertől, mert én nem értem mi a hiba. A lényeg: WinXP + Outlook Express beállításait hiába állítom be (sőt, exportáltam is) Win7 + Win Live Mail-ba mindíd ez a hibaüzenet:

Minden beállítás azonos, utóbbi esetben mégsem működik mint látható míg a régi igen. :F

(#302) laccy88


laccy88
senior tag

sziasztok! win 8.1-et használok, és a mail kliensével van egy kis gondom:

egy-két levélnél eléggé hibás a karakterhasználat. 99%-ban a gmail fiókomat használom vele, ezért nem tudom mással is produkálja-e. Az biztos, hogy nem a levelek valós tartalma ilyen, mert a gmail webes felületén jók. Sokszor emiatt olvashatatlanok az általam küldött/fogadott a levelek :( Ötlet?

(#303) szasanyi válasza szasanyi (#301) üzenetére


szasanyi
félisten

Megoldottam! :)

(#304) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
Windows Live Mail-ben aláírást szeretnék készíteni képpel. A html fájl létrehozva, ha képet is beszúrok, abban az esetben az aláíráskor csak a piros x-es keret :(
A biztonsági beállításokban is kiikszeltem a képek tiltását. A kép elérési útját is átírtam már. Valakinek van valami egyéb ötlete..? Előre is köszi!

S23

(#305) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

A következő problémám adódott a Live Mail programmal:
A program elindul, a levelek lejönnek és el is mennek, illetve csak mennének, mert nem tudok levelet írni. Ha az új üzenet menüpontra kattintok, akkor a következő hibaüzenetet kapom:
"Hiba történt az üzenet megnyitása közben. Hiba történt. Próbálja meg újból."

Se hibakód, se egyéb infó... Próbáltam a Live Essentials alkalmazással frissíteni, de ez sem oldotta meg a dolgot.

Még annyi plusz infó, hogy a progi indulásakor a Windows Installer is elindul (csak egy pillanatra ugrik fel az ablak).

Aki esetleg találkozott már ilyen hibával, vagy tudna segítene, kérem írjon.

Előre is köszönöm.

Üdv.
P1eTr0

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#306) Mizu2 válasza cigam (#17) üzenetére


Mizu2
csendes tag

Sajnos nekem is ez a gondom, de nekem minden egyes levélre kattintás után ez van. Nem percekig, de 30-40 másodpercig biztos. Miért van ez? Tudja valaki?

(#307) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Nekem ezzel lenne gondom:

Nem küldhetők vagy fogadhatók üzenetek a következő fiókban: Gmail (címem). A(z) „Csillagozott levelek” mappa fejléceinek letöltése nem fejeződött be. Nem sikerült kijelölni a(z) „Csillagozott levelek” üzenetet az IMAP-kiszolgálón. Próbálja frissíteni a mappalistát, azután próbálkozzon újból a művelettel.

Kiszolgáló válasza: NONEXISTENT] Unknown Mailbox: [Gmail]/Csillagozott levelek (now in authenticated state) (Failure)
Kiszolgáló: 'imap.gmail.com'
Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCCD2
Protokoll: IMAP
Port: 993
Biztonságos (SSL): Igen

Már egy pár hete ugyan az, előtte nem volt ilyen gond. Mit kellene átállítani?

(#308) Nekem-8


Nekem-8
tag

Problémám lenne a Live Mail -ben, régi Outlook Exress levelek importálása közben. Adott egy gép, tönkrement a HDD, adatmentéssel ki lettek nyerve a levelek, amiknek a kiterjesztése *.DBX A gépbe új HDD került, Win7-el, erre felkerült a Windows Live Mail. Az importálásnál ki lett választva hogy outlook express -ből, de miután kiválasztom a helyét a fájloknak hibaüzenet van. Persze hogy nem használja más a fájlokat, meg nincs lefoglalva semmi ... Több helyen olvastam a hibát, megoldást nem találtam. Ötletek?

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#309) SunMount3r válasza SunMount3r (#307) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Erre senki semmit?! :F Nem hinném, hogy csak nálam jön elő a probléma...

(#310) jameskukac79


jameskukac79
újonc

Sziasztok!

Problémám a következő.
A cégnél ahol rendszergazda vagyok, cseréljük a gépeket, XP-ről, Windows 7-re.
Outlook Express-t használtak a felhasználók, most Windows Live Mail lesz.
Minden működik hiba nélkül, beimportáljuk a live mail-be az outlook express-ből (a tároló mappájából) a leveleket hiba nélkül.
Azonban azt vettük észre, amelyik xp-s gépen tömöríteni akart az outlook express bezáráskor, arról a gépről nem importálja be pl a Beérkezett üzenetek dbx-jét teljesen, hiányoznak belőle levelek. Berakja, de csak a boríték látszik, hogy az levél volt valaha, de se küldő, se feladó, se tartalom, se semmi. Mondjuk ha van 4000 levél a Beérkezett üzenetek dbx-jébe, elkezdi importálni, és mondjuk 3500-ig szépen megy, majd onnan egy pillanat alatt a végére ugrik, de hibát nem ír, úgy tűnik, mintha teljesen befejezte volna az importálást, nem is ír hibát, viszont a maradék levél, a fent leírtak szerint jelenik meg.

Találkozott már valaki ilyen problémával? Ha igen, kérem ossza meg velem, nagy segítség lenne.

Előre is köszönöm

Üdv

Jani

(#311) jameskukac79 válasza Nekem-8 (#308) üzenetére


jameskukac79
újonc

Szia!

Az alapbeállítás alapján nem a Temp-ben tárolja az Outlook Express a leveleket, hanem a
C:\Documents and settings\'az adott felhasználó'\Local Settings\Application data\Identities\számsor\Outlook Express.
Vagy megtudod nézni az Outlook express-ben a Beállításokban, keresd a tárolómappa elérési útját.
Azt kiollózod, és a tallózásnál, ami a képen van, bevágod.
Remélem tudtam segíteni.

Üdv

Jani

(#312) muszor válasza SunMount3r (#307) üzenetére


muszor
tag

Üdv, nekem is ugyanez a gondom, még nem jöttem rá. Nálad változás?:/

zsoltee

(#313) SunMount3r válasza muszor (#312) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Még semmi...

(#314) #41133696


#41133696
törölt tag

Szomszédom az XP rendszerére le akarta tölteni a WLM 2011-et, de csak a 2009-et tudta, mert a 2011 megszűnt, holott a Vistára is csak a 2011 menne fel, és a Vista 2017-ig kap még frissítéseket.

Az XP és a Vista is jogtiszta neki, persze előbbinek már megszűnt a támogatása.

(#315) kyru74 válasza #41133696 (#314) üzenetére


kyru74
aktív tag

Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni tőletek be lehet állítani valahogy,hogy a beérkezett leveleket automatikusan kinyomtassa a gép ?

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#316) SunMount3r válasza SunMount3r (#307) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

(#307)

Erre tényleg senki semmit?!

Nem hiszem el, hogy másnak nincs gmail Live Mail-ben bekonfigurálva...

Vagy akkor egyszerű a megoldás, de mégis mi? Próbáltam a Gmail felületén is, Live Mail-ben mindent, semmi sem hozott eredényt...

Tusjátok: csillagozott levelek, na így már megvan valakinek?!

Légyszi és köszi ha van megoldás!

(#317) Massat


Massat
újonc

Sziasztok!
A gépemben kicserélték a winchestert. Azóta nem tudom elindítani a Windovs Live Mail-t. A következőt írja ki:
"A Windows Live Mail indítása sikertelen. A Windows Live Mail bezárul. A naptárban sérült adatok vannak, ezért a Windows Live Mail program bezáródik.( 0x8E5E0247)
Szeretnék segítséget kérni! Hátha valaki tudja hogyan lehet megoldani ezt a problémát.

(#318) Tibacs


Tibacs
újonc

Hahó! Segítség!
Live Mail-ben szeretném az elküldött leveleimet letölteni. Hogy kell ezt megoldani?
Köszönöm a segítséget.

(#319) Tibacs


Tibacs
újonc

Hahó! Segítség!
Géphiba miatt gmail-es fiókomnak elkallódott a jelszava. Lehet e valahogy új jelszót beállítani?
Köszönöm a segítséget.

(#320) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Adott egy live mail, benne 8db email cimmel, amit kezel.
Expressbol lettek atimportalva. A bejovo emaileket szabalyokkal el tudtam rendezni, hogy a regi rendszernek megfeleloen, kulon kulon mappakba tegye be.

A feladat az, hogy a kimeno leveleket osszevonva 1 kimeno levelek mappaba tegye bele, ne kulon kulon az adott email cimhez tartozo kimeno levelekbe.
Erre nem jo megoldas a szabaly letrehozasa, mert az csak a bejovo leveleket nezi.
Szoval mikent lehetne megoldani, hogy a kimeno uzeneteket mashova tegye, mint ahova eredetileg szeretne?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#321) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

A Live Mail + IMAP páros esetében hogy lehet elérni, hogy a kiszolgálón maradjon az elküldött üzenet, és ne a "Tárolómappákban" található "Elküldött elemek" alá kerüljön?

(#322) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hogy lehet a WLM *.eml levélfájljait MS Outlook-ba tenni? Van elvileg exportálás, de az semmit se csinál, csak szól, hogy elkészült vele. Vannak programok, amik elvileg tudnak ilyet, de egyik sem ingyenes, 50€-t meg nem ér a dolog, akkor inkább átküldözgetem azokat, amiket nem a Gmail-re kaptam.
Az Outlook Express-es dbx-eket szintén csak ilyen 50€-s programmal lehet pst-vé konvertálni, nevetséges, hogy a Microsoft saját levelezői alig kompatibilisek egymással. Az anno WLM-be importált dbx-ből is csak részben voltak visszanyerhetők a levelek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#323) pimmi


pimmi
senior tag

Miért dobálja ilyen sűrűn az emailfiók frissítése ablakot? tudja valaki mi az oka? köszi

(#324) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Win 7 , WLM 2012 azt kezdte el csinálni, hogy ha bármelyik fiókomban rákesnék a levelekre, tehát a keresőbe
beütöm a keresett szót, akkor az pár betű beírása után "lefagy" kb 15 mp-re, utána pedig észhez tér és kiírja a keresett kifejezést.
Mindegyik fiókomnál ezt csinálja, tehát levél darabszám független.
Szétfagy a 30 db-os és az 1200 db-os levelek keresése közben is.
Windows hibátlanul fut, gép I7, 16GB, SSD , tehát nem a hardver a gyenge.

Esetleg van rá ötlet mit nézzek meg ?
:R

(#325) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Régi vinyón Win 7 van win live mail-el, az új vinyón win 10 outlook-kal. Hogy tudom átvinni a levelezést a régiről az újra?
Köszi

Védd a fákat, egyél hódot!

(#326) SFU válasza Dirtyz (#325) üzenetére


SFU
tag

Ez engem is érdekelne, mivel újratelepítettem a Win10-t, de "örömmel" konstatáltam, hogy a WinMail már nem telepíthető fel.

Üdv

"Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf, Those Who Remain

(#327) köpet válasza SFU (#326) üzenetére


köpet
aktív tag

Látom többen is küzdenek ezzel a helyzettel, nem vagyok egyedül.
Elvileg Exchange-be lehet exportálni az üzeneteket, amit tud importálni az Outlook, meg talán más levelező is.
Csak az a gond, hogy nálam ez nem működik, pontosabban exportálásnál kiválasztom, utána rákérdez újra és visszadob a kiválasztáshoz, nem megy tovább.
Valami megoldás csak lesz...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#328) kovacsit


kovacsit
tag

Sziasztok,
A Windows Live Mail-lel küldött üzeneteknél a postázott levelek a
Tárolómappák "Elküldött elemek" mappájába kerülnek, ahelyett, hogy az adott
fiókhoz tartozó elküldött leveleket tartalmazó mappába kerülnének. Sőt több
fiók esetén még inkább elvárható lenne, hogy a feladó fiókjától függő
sent-mail funkciót betöltő mappába kerüljenek az elküldött üzenetek.

A levelezéshez IMAP protokollt használok.

Pontosítva a probléma (vizsgálódva..):

Ha létezik "Sent Items" mappa az adott IMAP fiókon belül, akkor a WLM
vidáman belemásolja. De. A Horde (a szolgáltatóm levelező szervere) levelezőprogram csak a "sent-mail" mappába
engedi menteni az elküldött leveleket, és azt nem lehet sem átnevezni, sem
megváltoztatni. (Ha átnevezem, újra létrehoz egy sent-mail mappát).

Tehát: vagy meg kellene adni valahogy a WLM-nek, hogy a "sent-mail" mappába
mentse az adott fiók elküldött leveleit

vagy

megmondani a Horde-nak, hogy ne a "sent-mail" mappába mentsem, hanem a "Sent
Items"-be.

Van ötlete valakinek?

Köszi előre is:
kovacsit

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#329) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Bocs ha már volt szó róla. Win 8.1 van a gépen és a Win live mail fut rajta. Win10-re frissíteném. Fog működni rajta a live mail vagy mókolgatni kovertálni stb kell?? Ha igen tudna valaki segíteni hogyan tudom a live mailes leveleket átrakni win10 alá ?? Köszönöm. :U :F :R

DIGI 500 ról 1000-re

(#330) valcsi19


valcsi19
friss újonc

Sziasztok!

Nemrégiben kezdtem használni a Windows Live Mail 2012-t. Elég idegesítő jelenséggel találkozom időnként. Mégpedig: a már korábban letöltött e-mailjeimet újra letölti és olvasatlanként hozza be. Egy csomó időm megy el arra, hogy a dupla üziket törölgetem. A kimenőknél pedig mindegyiknél engem mutat címzettnek a levéllistában. Korábban a másik gépemen a 2009-es verziót használtam sok-sok évig, soha nem volt vele problémám. Tud valaki segíteni?

(#331) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Sziasztok!

Kér gép között kéne WLM névjegylistát átvinni úgy, hogy a csoportok megmaradjanak. Van erre valami lehetőség? Sajnos az export-import párosnál ez nem megy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.