Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dictator^


Dictator^
veterán

Itt már nem müködik az az opció, hogyha törlök egy levelet a live mailből akkor a webes felületen is törli ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#102) Dictator^ válasza Dictator^ (#101) üzenetére


Dictator^
veterán

mod: megy.

már csak az érdekelne, hogy miért nem a trash mappába teszi (gmail fiók)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#103) moonman válasza biker (#96) üzenetére


moonman
titán

"a WLM teljesen alkalmatlan az outlookból névjegy importálásra, miért rakták bele?"


(viszont láttam neten, akinek van, nem is értem igazán...)

(#104) moonman válasza Dictator^ (#102) üzenetére


moonman
titán

(#105) moonman válasza bobsys (#100) üzenetére


moonman
titán

az nem a "To", hanem a "From", csak hüjén mutatja - legalábbis nálam egy alábbi cserével megoldódott anno a dolog:

(#106) Fire/SOUL/CD válasza moonman (#103) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, régebben Vista alatt megvolt ez a lehetőség a régebbi WLM-ben, épp ezért érthetetlen, hogy minek tüntették el belőle? :F
Azt nem tudom, hogy a WLM-ből hagyták ki, avagy a W7 kapcsán "tűnt el"...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#107) bobsys válasza moonman (#105) üzenetére


bobsys
addikt

ooo
outlookban mind az archiv sent itemek illetve a hotmail connectorban a sent itemekben a To mezot latom faszan ott a cimzett remekul, de hotmailben viszont az en nevem van a To filedben
raadasul csak azoknal a leveleknel van amit utolag huztam vissza a hotmail connector sent itemek koze
amik ott voltak (tehat nem kerultek at az archiv sent itemek koze) azoknal jol mutatja a To mezot

privatban kuldok kepet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#108) Dictator^ válasza moonman (#104) üzenetére


Dictator^
veterán

a törlés megy, csak az nem, hogy a trash mappába dobálja a kidobott szemetet.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#109) biker válasza moonman (#103) üzenetére


biker
nagyúr

moonman, moonman, megint írsz, nem olvasol.

NÉVJEGY importról van szó, nem EMAIL importról.
névjegynél importál outlookból, emailt nem importál. és a te screenshotod is email import, nem névjegy import.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#110) moonman válasza biker (#109) üzenetére


moonman
titán

(#111) moonman válasza Dictator^ (#108) üzenetére


moonman
titán

hmm, milyen szolgáltató? Hotmail-en száz éve így használom - igaz, Outlook, nem Live Mail, de amikor teszteltem a Live-os, azzal is oda tette.

[ Szerkesztve ]

(#112) desolator


desolator
senior tag

Hellosztok

A következő problémám lenne a live mail-el kapcsolatban:
3 e-mail cím van használtban. 1 céges, 2 magán freemail. Amikor a beállításoknál megadom az aláírásokat, a 2 freemaileshez ugyan azt szeretném és a cégeshez szeretnék egyet külön. Csináltam két aláírást, beállítom a speciálisnál hogy melyiknél melyiket használja, de tökmindegy hogy hova melyiket pipálom, mert mindig minden mail cím alá az az aláírás kerül, ami a levelezőprogramban az alapértelmezett mail fiók alá van beállítva. Mi lehet a probléma?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#113) Dictator^ válasza moonman (#111) üzenetére


Dictator^
veterán

gmail.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#114) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy eddig xp-m volt amiben outlookot használtam, most váltottam win 7 re, és windows live mailre, hogy tudom beállítani hogy jobb oldalt ahol a fiókok vannak,ott mappák legyenek,kis mappaikonokkal, mint az outlookban, mert most csak a fiok nevek és egyéb nevek, beérkezett üzenetek, stb,,,, vannak de nincs mappajel és láttam képet amin van a windows mailben, pl itt is [link]

(#115) Kromszi


Kromszi
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő:
Hogyan lehet a Windows Mail programot beállítani alapértelmezettként a .eml kiterjesztésű fájlokhoz?

Windows telepítéskor ez az alapértelmezett program ehhez a fájltípushoz, viszont ezt módosítottam korábban a Wordre, ez nem lett megfelelő ezért szeretném visszaállítani.

Windows Vista Enterprise oprendszer van a gépen, és próbáltam már több variációt is.
Start menü --> Alapértelmezett programok -- > Fájltípus vagy protokoll társítása adott programhoz. .eml kiválasztás -- > Program módosítása....
Vagy a fájlon jobb egérgomb tulajdonságok módosítás...

A probléma itt kezdődik.A Windows Mail porgram a C:\Program Files\Windows Mail\WinMail.exe-vel indítható ami alapból rejtett és egyéb attribútumok vannak rajta.
Amikor a program módosításánál ki akarom keresni az exe-t nem látszik. Ez még nem is lenne gond mert Total Commanderrel levettem az attribútumokat róla így már látható a tallózásnál, viszont amikor kiválasztom, és klikkelek kettőt nem dobja be a programot a listába.
Várom a lehetséges megoldásokat.
Köszönöm!

(#116) IzI


IzI
senior tag

Hi

Olyan gondom lenne hogy a szülök sikeresen hazavágták a postafiókot mert nem indul el és rátenni se engedi újra a programot.Gondolom előtte le kéne szedni a régit azért problémázik. Kérdés az hogy hova menteni a leveleket meg minden más egyebet és elég csak wind live mail könyvtárat törölni vagy dokumentumok közt is szét kell nézni ?

(#117) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Windows 7 alatt tökéletesen megfelelt nekem a Live Mail. Pár napja fontos frissítésként jött a Live 2011, amiből persze csak a Live mail 2011-et tettem föl, felülíratva a régebbi verziót. Sokszor küldök egy vagy több képet a fényképezőgép memóriakártyájáról, úgy, hogy jobb klikk, és küldés- levél címzettje. És akkor bejött a Live mail, felajánlott leméretezést, és küldte a levelet. Most valami "fényképes e-mail" hülyeség jön be, és valami Live bejelentkezési ablak. Végigmentem a beállításokon, de nem találom hol lehet ezt a sz@rt kiszedni. Megpróbáltam bejelentkezni ebbe a Live bejelentkezési ablakba a messengeres azonosítómmal, azóta minden indításnál a képembe tolja ezt a bejelentkezési ablakot. Nekem csak egy egyszerű levelező program kellene, mint az outlok express volt. Ki lehet szedni ezt a fényképes mail hülyeséget belőle, vagy uninstall, és Thunderbird? :O

(#118) moonman válasza Zoli bácsi (#117) üzenetére


moonman
titán

a "Photo Mail" arra szolgál, hogy soksok képet úgy küldj emailben, hogy ne legyen 200 megás a levél. fogja, feltölti egy SkyDrive mappába, majd megadja a jogosultságot a levél címzettjének és formáz hozzá egy szép kis sablonlevelet.

ezt úgy tudod kikerülni, hogy nem New - Photo Mail-t nyomsz, hanem simán New Mail-t. vagy simán kikapcsolhatod a funkciót a Tools\Options\Send\Upload lager images to the web when sending a photo e-mail pipa kibökésével.

(#119) Zoli bácsi válasza moonman (#118) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszönöm a gyors választ.... De én nem találok ilyen beállításokat, amit írtál. Bár nekem magyar a program, azért ennyit megértek, de ilyen nincs.... Van Beállítások\Levelek\levélírás, ott van olyan opció, hogy Üzenetek átalakítása fényképes emaillé képek felvétele esetén, innét kivettem a pipát, de akkor is föl akarja tölteni.

(#120) Kromszi válasza Kromszi (#115) üzenetére


Kromszi
csendes tag

Valaki tud erre megoldást?

(#121) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen, hogy a windows live mail 2011-ben hol lehet üzenetszabályokat létrehozni? A 2010-esben simán ment de ebben sehol sem találom.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#122) rlazol


rlazol
addikt

sziasztok,

windows live mail automatikus frissítését követően programindításkor a következő hibaüzenete kapom:

sajnos nem tudom, hogy kell a kérdéses beállításjegyzékhez eljutni, tudnátok segíteni? (win7 32 bit)

levélíráskor meg ezt donja ki, és nem is tudok tovább lépni:

ezzel mit tudok csinálni?

köszi
rlazol

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123) rlazol válasza rlazol (#122) üzenetére


rlazol
addikt

senki? :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124) rlazol válasza rlazol (#123) üzenetére


rlazol
addikt

most ezért telepítsem újra? :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125) Kromszi válasza rlazol (#124) üzenetére


Kromszi
csendes tag

Úgy néz ki... Nekem sem válaszolt senki :(

(#126) Oliverda válasza rlazol (#124) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem uninstalláld a francba és aktiváld be inkább a beépített Windows Mail-t. (Már ha Win7 alatt vagy. Gondolom igen mert akkor nem használnád az elbszott Live Mail-t. :D)

Itt van egy kis manual hozzá.

Mondjuk én a 2011et nem próbáltam de a 2010 egy katasztrófa még az Outlook Express-hez képest is. Talán egyetlen pozitívum a sok negatívum mellett a spam filter.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#127) rlazol válasza Oliverda (#126) üzenetére


rlazol
addikt

azért használom ezt a szörnyszülöttet, mert nem találtam más lehetőséget win7-hez... de ezt kipróbálom, köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128) rlazol válasza rlazol (#127) üzenetére


rlazol
addikt

sajnos nem megy :((( biztos én vagyok a helikopter.
addig megvolt, hogy a 32/msoe.dll-t "take ownership"
de nem engedi felülírni, ez a mondat meg nekem nem értelmezhető:
"Amennyiben nem engedi felülírni akkor az eredeti msoe.dll-t fájlon és csináljuk meg a Take Ownership-et."

úgy értelmeztem, h az eredti msoe.dll-t take ownerwhip, de úgy se megy, ráadásul nem tudom levenni a winmail.exe rejtett attribútumát.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129) Oliverda válasza rlazol (#128) üzenetére


Oliverda
félisten

"Amennyiben nem engedi felülírni akkor az eredeti msoe.dll-t fájlon is csináljuk meg a Take Ownership-et."

Akkor úgy fest, hogy a Take Ownership nem működik nálad megfelelően. Ezt úgy tudod legegyszerűbben e kipróbálni, hogy egy akármelyik meghajtódon lévő "System Volume Information" rejtett könyvtáron megcsinálod, és ha ezután bele tudsz menni a könyvtárba akkor működnik.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#130) rlazol válasza Oliverda (#129) üzenetére


rlazol
addikt

őszintén szólve ez nekem egy kicsit túl macérának tűnt... lekaptam a 2011-et és újratelepítettem.
és láss csodát, az összes levelem, beállításom érintetlen maradt! :D
köszönöm Oliverda a segítséget, de ez tűnt egyszerűbbnek...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztk!
Be lehet valahogy állítani a WLM-t úgy, hogy ne csak bemásolja a freemail-ről a leveleket,hanem be is húzza?Mert most láttam, hogy 450 levelem van a weben...

(#132) IzI


IzI
senior tag

Hi

Tud vki olyan levelező progit amelyikkel betom importálni windows live mail leveleket ?

(#133) Gorneck válasza dodopek (#131) üzenetére


Gorneck
titán

Gorneck#1239

(#134) dodopek válasza Gorneck (#133) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm!
Gondolom ki kellett venni a pipát a maradjon másolat beállításból.Megtettem,remélem menni fog..
Még1x köszi!

(#135) Gorneck válasza dodopek (#134) üzenetére


Gorneck
titán

Vagy berakni, hogy X nap után törölje vagy üríteni kéne a kukát...nálam müxik szépen hotmail alatt...

Gorneck#1239

(#136) dodopek válasza Gorneck (#135) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm, működik a beállítással.
:)

(#137) F34R


F34R
nagyúr

Final-Recipient: rfc822;info@okhost.eu
Action: failed
Status: 5.7.1
Diagnostic-Code: smtp;554 5.7.1 Service unavailable; Client host [65.55.111.105] blocked using dnsbl.sorbs.net; Currently Sending Spam See

Leválküldésnél mostanában ezt dobálja , Thunderbird alatt is meg az Opera Mail-ben is :( mi ez?

(#138) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok, most ismerkedem a Live Mail-lel, lenne pár kérdésem:

- hol lehet beállítani, hogy hány percenként keressen új leveleket?

- ha új levél érkezik, akkor a tálca értesítési területen a kis live mail ikon mellett lesz egy levél, mutatva, h új üzenet érkezett. Hogyan lehet beállítani, hogy dobjon fel egy értesítőt is és/vagy adjon hangjelzést?

- tálcáról el lehet tüntetni a program ikonját? Csak az értesítési területen szeretném látni.

Köszi előre is!

(#139) saramate


saramate
csendes tag

Kedves hozzáértők, segítség!

Ma fontos frissítésként megjelent a gépemen a WML 2011 és az első levélírásnál kiderült, hogy eltüntette a névjegyalbumomat. Van mód ennek visszaszerzésére/visszaállítására? Windows 7-tel és korábban is WLM-lel dolgoztam, e érteni persze nem értek hozzá.

Próbálkoztam a Windows help centeren, de ott azt írja nem vagyok bejelentkezve, majd a visszaküld a bejelentkező lapra, ahol meg azt írja már bejelentkeztem. Úgyhogy ott nem sokra megyek.

Előre is köszönöm az ötleteket!

(#140) Met


Met
nagyúr

WLM 2009-ben 2 mail fiók van beállítva, nem lehet megoldani, hogy CSAK a tárolómappák látszódjanak és a bejövő levelek a beérkezett üzenetekbe kerüljenek?
Mert így most mindkét fióknak van beérkezett mappája.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#141) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Windows mail 11 nek akar üzenetet küldeni (gmail fiókom van) mindíg hibát ír ki mi lehet a gond? ha kell linkelek képet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#142) Gorneck válasza Met (#140) üzenetére


Gorneck
titán

Gyorsnézet kompaktnézet? Bár egyik se igazi megoldás...

Gorneck#1239

(#143) Met válasza Gorneck (#142) üzenetére


Met
nagyúr

Sehogy se akar eltűnni, elég zavaró mert rendben, hogy ha új levél van akkor látom de azon gondolkozni, hogy vajon melyik fiókban van ha válaszolni akarok rá...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#144) Gorneck válasza Met (#143) üzenetére


Gorneck
titán

Azon gondolkodni? A fióknak megfelelő mappába teszi...a fiókot meg úgy nevezed el ahogy akarod és így látható, hogy melyikre is érkezett...

Gorneck#1239

(#145) Met válasza Gorneck (#144) üzenetére


Met
nagyúr

Igen, de azt kitökölni, hogy a már olvasott mail melyik fiókban van.
Nem tudom miért kell túlbonyolítani azt ami már jól működött idáig...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#146) Gorneck válasza Met (#145) üzenetére


Gorneck
titán

Gyorsnézeteknél van egy ilyen lehetőség nálam...:

Szal mégis csak van megoldás...jól emlékeztem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#147) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy volt már erről szó, ebben az esetben sorry. Kérdésem a következő, formázott aláírást csak htm vagy html fájlként lehet beállítani ebben progiban?

Válaszokat előre is köszönöm.

i9 / 4080 / 32"

(#148) Hedgehog87


Hedgehog87
csendes tag

Hali!

Valaki help...

Van egy laptopom és át akarok térni windows mailből (Vista) vissza outlook ba, miként leeht megoldani, mindenféle fennakadás nélkül, mint pl. jelszó bekérése minden egyes mail átmásolása esetén.

Köszönöm a segítséget.

(#149) McKane


McKane
senior tag

sziasztok

most raktam újra a gépet, windows Live mail-t akarom használom /a windows live csomaggal eggyütt jött le/ ehhez kellene valami beállítási lehetőség,hogy tudjam használni a gmail-t a windows live mail-el.
valami beállítási dolgokat tudtok adni?

(#150) sfdrakex válasza McKane (#149) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

gmail oldalán szerintem le vannak írva, ugyanúgy kell beállítani mint bármelyik másik levelező progit. Itt van hozzá leírás.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.