Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Látom nem sok windows mail használó van itt :)
Azért én megkérdezném, hogy miért van az, ha fb-ról kapott értesítő mailt szeretnék megnyitni, akkor azt írja ki, hogy a windows live működése leáll.
Ha más e-mailt nyitok, akkor hibátlan.
Ötlet?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#252) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok!

Most álltam át Thunderbird-ről Windows Live Mail-re, mert a Thunderbird-ben valamiért a törölt levelek csak úgy eltűntek, nem találtam meg a Törölt elemek mappában, hiéába be volt állítva, hogy törlésnél oda helyezze a leveleket.
Na már most úgy néz ki, tudok küldeni és fogadni leveleket, kipróbáltam, meg jönnek is a levelek, de valamiért szinkronizálásnál ezt írja ki:

Nem küldhetők vagy fogadhatók üzenetek a következő fiókban: T-online (......[itt a nevem van]). A(z) „Trash” mappa fejléceinek letöltése nem fejeződött be. Nem sikerült kijelölni a(z) „Trash” üzenetet az IMAP-kiszolgálón. Próbálja frissíteni a mappalistát, azután próbálkozzon újból a művelettel.

Kiszolgáló válasza: Mailbox doesn't exist: Deleted Items.Trash
Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu'
Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCCD2
Protokoll: IMAP
Port: 143
Biztonságos (SSL): Nem

Mi lehet a probléma?

(#253) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#252) üzenetére


Gabesz87
addikt

Előzőre senki?

(#254) szabiii válasza Gabesz87 (#253) üzenetére


szabiii
csendes tag

sziasztok
lehalt a dózer ügyfelem gépén, de le kell róla szednem a leveleket, főleg a címjegyzéket.
az OE -nél ugye ehhez az AddressBook.wab-ot kell menteni, ennél a 'csodálatos' levelezőprogramnál viszont nem találtam semmit, de még a neten sem...
valaki tudja, hogy melyik fájlban tárolja a címjegyzéket ez a csoda?
köszi!

BGA javítás - tápkör hiba felderítés - notebook alaplapok - alkatrész adok/veszek - adatmentés - 0-24h support

(#255) jackal79


jackal79
aktív tag

Sziasztok!
Windows Live naptárat, hogy tudnám a Google Calendar-al szinkronizálni?
Előre is köszi a válaszokat!

(#256) kispx válasza jackal79 (#255) üzenetére


kispx
addikt

Ha jól olvastam Outlook nélkül csak egy irányban tudsz szinkronizálni és Outlookkal pedig már mindkét irányban lehetséges.

(#254) szabiii
"From what I was able to find, they are located in C:\Users\UserName\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts\{b5f3929f-ba60-4632-ad4e-b602b1c8e007}\DBStore

There is a contacts.edb file in there."

[ Szerkesztve ]

(#257) vlevi


vlevi
nagyúr

Úgy látom, nincs itt túl nagy tolongás, de azért ideírom a panaszomat, hátha valaki tudja a megoldást.
WLM-t használok, a legfrissebbet (2012-es verzió (Build: 16.4.3503.0728) ), Win8-on, Gmailhoz, IMAP kliensként.
Kezd az őrületbe kergetni, hogy elég sűrűn pittyen egyet-egyet, hogy új levelem jött, és a kis ikon is jelzi. De nincs új levél.

[ Szerkesztve ]

(#258) GrandS


GrandS
senior tag

Be lehet állítani a Live Mail-t, hogy az Outlook címjegyzékét használja?
Az Outlook Expressnél be lehetett az Internet Explorer Programok fülén.

Ez meg Windows-7, Live Mail és Outlook 2010 és olyan gépről kell átszednem az anyagot, ahol a levelek OE-ben voltak, a Névjegyzék meg Outlookban. Egyenként beimportáltam, csak a Live Mail nem látja ao Outlook címjegyzékét.

(#259) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Hasonló lenne a kérdésem mint az előző HSZ-ben, a vállalati exchange kiszolgálón lévő leveleket be tudom állítani Live Mail alatt IMAP-ként?

És ha igen mit kell tudnom hozzá?

Köszönöm!

Let the Zone take me if I am.

(#260) Lipton


Lipton
őstag

Win Live Mail-t használok már nagyon rég óta, de a kimenő levelekre nem tudok rendes szabályt csinálni.
Azt szeretném, hogy ha a levéé XY-nak megy, akkor rakja a Elküldött/XY könyvtárba a levelet.

(#261) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Gyors kérdésem lenne: Live Mail, IMAP, de csak kb. 30 napra visszamenőleg látszanak a levelek. Hol lehet azt beállítani, hogy mekkora mennyiség vagy mettől látszódjanak

Üdv.

ferikek

(#262) peu407


peu407
senior tag

Sziasztok!

A Windows Live Mail-ben hogyan lehet a törölt emaileket visszaállítani?Találtam egy programot a Windows Mail Recovery-t,nagyon jó,mappánként megtalálja a törölt leveleket,de sajnos kis híján 14ezer-be kerül.Tud valaki segíteni nekem egy kevésbé sokba kerülő megoldással?

(#263) Gabee8


Gabee8
csendes tag

Sziasztok!
Én Windows Live Mail 2011-et használok Vista alatt.

Kérdésem a következő hogy miért nem küld levelet nekem a freemailes címről?
Fogadni fogad gond nélkül.
Korábban küldött most nem a beállítások a következők:
Pop3:freemail.hu
Smtp:freemail.hu
Bejelentkezés egyszerű szöveges hitelesítéssel.
A kiszolgáló hitelesítést igényel.
Kimenő levelek 25-ös port.
A hiba ez:
A kapcsolat a kiszolgálóval megszakadt.
Tárgy 'dfdfdf'
Kiszolgáló: 'freemail.hu'
Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCC0E
Protokoll: SMTP
Port: 25
Biztonságos (SSL): Nem
Hiba a szoftvercsatornában: 10060
A válaszokat előre is köszönöm!

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#264) kispx válasza Gabee8 (#263) üzenetére


kispx
addikt

A Freemailnek nincs SMTP szervere, tehát küldeni nem tudsz róla. (Csak webes felületen.) Ha az internetszolgáltató adott meg SMTP szerver címet akkor azt írd be oda.

Ha nem akkor javaslom egy gmail-es vagy egy hotmailes címről küldj levelet :)

[ Szerkesztve ]

(#265) Gabee8 válasza kispx (#264) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Köszi.

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#266) szabiii válasza kispx (#256) üzenetére


szabiii
csendes tag

még nem köszöntem meg, de most megteszem: KÖSZÖNÖM SZÉPEN! Boldog Karácsonyt! :)

BGA javítás - tápkör hiba felderítés - notebook alaplapok - alkatrész adok/veszek - adatmentés - 0-24h support

(#267) HIJ


HIJ
őstag

Hali!

Azt hogy tudnám kikapcsolni Live Mailbe, hogy a mellékleteket ne nyomtassa az emaillel együtt? Most ha kapok egy mailt, amihez tartozik pl egy kép, akkor azt is nyomtatja vele. Amivel alapba nem lenne gond, de arányába összenyomja a képet, hogy ráférjen a lapra és ezzel együtt az email szöveges részét is lekicsinyíti.

(#268) pilóta


pilóta
nagyúr

Szeretném újratelepíteni a gépet és a fiókjaimat és leveleimet megmenteni.
Exportáltam is szépen mindent. Egy másik gépen mondom kipróbálom akkor, hogy működik-e és nem!
Importálnám a fiókot, de csak ennyit ír: Az importálás hiba miatt megszakadt.
Az lehet a baj, hogy az exportálás Win7, az importálás meg Xp alól menne? A LiveMail ugyanaz elvileg nem? Egy NAS-ra lett exportálva, de ha felmásolom az exportált mappát az Xp-s gépre, akkor is ugyanezt csinálja...

Más levelező esetleg tudja kezelni ezt? Thunderbirdnél sem találok olyat, hogy exportált fiókot importáljon be, csak a meglévő livemailból akar importálni, de abban meg nincs ugye semmi...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#269) pilóta válasza pilóta (#268) üzenetére


pilóta
nagyúr

A leveleket viszont minden gond nélkül importálja csak a fiókokat nem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#270) pilóta


pilóta
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy pontosan hol tárolja a fiókok beállításait?
Hátha felülírom vele a másik gépen lévőt, és akkor meglennének azok is...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#271) Fire/SOUL/CD válasza pilóta (#270) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Registryben ha minden igaz, egész pontosan itt
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Live Mail

Ha ezt az egészet(Windows Live Mail-en állva) exportálod REG fájlba a registry editorral, akkor átvíve a másik gépre a RAG fájlt és ott futtatva elméletileg meglesznek a fiókbeállítások.
A jelszavakban nem vagyok biztos, hogy tárolja-e a registryben, de ahhoz meg futtasd ezt [link]. írkáld fel, vagy nyomtasd ki stb amit listáz.
Ha a REG-es dolog működik, akkor csak a jelszavakat kell majd megadni a fiókokhoz.

UI: Outlook esetén ez teljesen működő eljárás, természetesen máshol vana registry bejegyzése, mint a WLM-nek.
Értelem szerűen addig nehogy letakarítsd az eredeti gépet, amíg meg nem győződtél róla, hogy tényleg átkerültek rendesen a fiókadatok és rendesen lehet fogadni/küldeni levelet stb stb.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#272) pilóta válasza Fire/SOUL/CD (#271) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, megpróbálom, szerdán bemegyek megint.

Kár, hogy ehhez nincs olyan, mint a thunderbirdnél, hogy egy kis segédprogi átrak mindent...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#273) Fire/SOUL/CD válasza pilóta (#272) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Van ilyen progi, ami több kliens közt tudja ide-oda "konvertálni" a levelezést, de jelszavakat azok sem szoktak átmenteni, "csak" az account egyéb adatait.
Amit tudok javasolni, hogy próbáld ki, az az ingyenes MailStore Home® – Free

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#274) pilóta válasza Fire/SOUL/CD (#273) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, megnézem majd. :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#275) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

Pár napja nem jelenik meg a kis boríték új levél érkezésekor, hangjelzés sincs, csak simán letölti és kussol.
Semmi beállításom nem változott, egyszer csak elkezdett sztrájkolni.
Se POP se IMAP üzemmódban nem jó.

Van erre valami megoldás?

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#276) Yeffy válasza Jamesb2 (#275) üzenetére


Yeffy
veterán

érdekes... szerintem mentés után egy újrahúzás megoldhatja a problémádat... talán...

én is kérdeznék egyet: új gépre felpattintottam a Live Mailt, és nyomtatáskor egy kb fél-3/4 cm-rel kevesebbet nyomtat a levél bal oldalából...

volt már újrahúzás, nyomtatódriver frissítés, minden. és nem működik.
máshonnan dokumentumokat, tesztoldalakat hibátlanul nyomtat a gép.

ha a nyomtatás fülön, a nyomtatók alatti beállítás részen változtatom a méret%-ot, akkor is ilyen marad...

2011-es és 2012-es verzióban is csinálja.

tipp esetleg valakinek?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#277) Yeffy válasza Yeffy (#276) üzenetére


Yeffy
veterán

valaki esetleg? :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#278) Jamesb2 válasza Yeffy (#277) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Itt nem fog válaszolni senki.
Idén te vagy az első aki írt. :)

Nekem is él még a probléma. Minden más levelezővel működik, ez nem jelez...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#279) Yeffy válasza Jamesb2 (#278) üzenetére


Yeffy
veterán

igaz, nem is néztem...
jó, hogy van a topik... :U

mondom, én legyalulnám, és újratenném, hátha ...

bár itt sem segített rajta, szóval... :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#280) Jamesb2 válasza Yeffy (#279) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Már tizenötször megpróbáltam, nem jó.

Most SeaMonkey megy, ezzel oké, de nem tetszik.
Nameg nem szeretem mikor valami nem tökéletes...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#281) Yeffy válasza Jamesb2 (#280) üzenetére


Yeffy
veterán

sajnos nincs más ötletem...
mondanám az oprendszer reinstallt, de én se csinálnám meg csak ezért...
meg ki tudja, h akkor is jó lenne-e...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#282) Jamesb2 válasza Yeffy (#281) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Igaz hogy Windows 8, de eddig rendesen működött. Szilveszter előtt kezdett sztrájkolni...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#283) Yeffy válasza Jamesb2 (#282) üzenetére


Yeffy
veterán

ja, win8? azt meg még abszolút nem használtam, számomra idegen, nem is óhajtom egyelőre.

akkor sajnos én passzolom... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#284) GrandS


GrandS
senior tag

Az .xlsx -> _xlsx problémára nincs még megoldás? :O

(#285) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Van valakinek ötlete arra, hogy a gmailről érkezett levelek miért 3x jelennek meg az olvasatlan levél mappában?
Win7 ulti x64
Live mail 2012

Köszi!

(#286) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Lenne egy olyan problémám,hogy vlki túl sokszor jelentkezett be az e mail címemre helytelen jelszóval,mostanára meg már nem tudok mit csinálni mert nem enged be sehogyan sem...

Facebook-om is ezen az email címen működik,és rengeteg ismerősöm is van,nagyon gázban leszek ha nem fogom tudni helyrehozni az egészet. Hatalmas segítséget kérnék,ha tudtok segíteni,nagyon-nagyon megköszönném!

:R

(#287) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Létrehoztam egy nevem@sajátdomain.com címet az outlook.com rendszerben.
Hogy tudok hozzáadni egy név2@sajátdomain.com fiókot?
Nekem úgy is jó, ha külön fiók jön létre, de még jobb lenne, ha ugyanabba apostaládába jönnének a levelek.

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#288) Bici válasza Bici (#287) üzenetére


Bici
félisten

MEgoldottam.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#289) TechN7ne válasza TechN7ne (#286) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Valaki?! :O :(

(#290) BigManus válasza TechN7ne (#286) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Látogass el erre az oldalra, a többi értelemszerű...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#291) TechN7ne válasza BigManus (#290) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm! Viszont a Régio/Ország opcióban se Magyar nincs,sem Budapest :F

(#292) BigManus válasza TechN7ne (#291) üzenetére


BigManus
addikt

Én még nem használtam ezen opciót, csak tudom, hogy itt kell megoldani...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#293) TechN7ne válasza BigManus (#292) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rengeteget segítettél,soha nem jöttem volna rá,örök hála és köszönet! :R

(#294) BigManus válasza TechN7ne (#293) üzenetére


BigManus
addikt

;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#295) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, azt hol lehet beállitani hogy első inditáskor ne csak az olvasatlan hanem az összes üzit leszedje a postafiókombol, köszi a választ

(#296) joe-ker


joe-ker
senior tag

Üdv mindenkinek!
T-online-os vagyok csináltam egy gmail.es email címet,hogy lehet beállítani a Live Mail-ben,hogy tudjak küldeni levelet erről a címről.
Lekérni lekéri a leveleket de küldésnél hiba.
Előre is köszi!
Ui.: Csak az írjon aki használ ilyet tippek nem kellenek!

(#297) reggimon válasza joe-ker (#296) üzenetére


reggimon
csendes tag

https://support.google.com/mail/troubleshooter/1668960?hl=hu#ts=1665018,1665137,2769074

(#298) thomasa


thomasa
senior tag

Hello!
Kis segítséget kérnék.
Windows mail-t használnék, xp-win7 váltás miatt az outlook expresst átemeltem.
Minden ok, küld-fogad. DE,
Ha van az asztalon egy kép, és küldés levél mellékletként-re kattintok, akkor Microsoft account regisztráció ablak felugrik, anélkül nem engedi átemelni a mailbe a képet, illetve ha átemeli, mert mégsemezem az acc reget, akkor hibát ír ki küldéskor.
Ok, Regisztráltam a MS accountot, utána már nem ugrik fel, de a címlista teljesen üres, és ha beírok egy email címet, akkor megint nem küldi el.
Szóval ez a kép átemelés miért ilyen nyűgös? XP-ben semmi kérdés nem volt, becsatolta levélnek, és már küldhettem is.

(#299) katt777


katt777
félisten

.iaf fiók állományokat hogyan tudnék Outlookba exportálni? Utóbbi nem képes importálni mást, csak a sajátját. :W Névjegyeket sem tudom átvinni. :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#300) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy Windows Live Mail esetében hogyan lehetne megcsinálni azt, hogy IMAP protokollt használva az elküldött üzeneteket nem a helyi gépre menti el hanem felszinkronizálja a szerverre?

Ez nem történik meg és nagyon bosszantó tud lenni. Sajnos az üzenetszabályok csak POP3 esetében működnek.

Előre i köszönöm a választ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.