Hirdetés
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Meggyi001: Mágneses vízálló GPS nyomkövető - 1 hetes felhasználói vélemény
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- sziku69: Szólánc.
- D@reeo: OlvasóMester - vágólap felolvasó alkalmazás
Aktív témák
-
Marvinyo
aktív tag
Sziasztok! 1 napja használok windows 7-et (64bites ultimate) viszont két dolog zavar, ebben kérném a segítségeteket:
1) Az operációs rendszer nyelve angol, viszont nem sikerül sehogysem magyarrá tenni (Winupdate nem talál semmilyen nyelvi csomagot). Van valami hely (a microsoft oldalát néztem, ott nem találtam), ahonnan esetleg le lehet tölteni a magyar nyelvi fájl-t?
2) Alaplapra integrált hangkártyám van, és szaggat/recseg/akadozik a hang. Alaplapi hangkártya driver feltéve, de ez sem segít a dolgon
(Gigabyte EP43-DS3) Valakinek van valami ötlete? ("Rendes" hangkártyát nem tudok venni, az alsó kategória pedig (<10k) tudomásom szerint ugyanannyit tud, mint az integrált alaplapi, így arra nem szeretnék kiadni pénzt)A válaszokat előre is köszönöm.
Aktív témák
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Microsoft Office 2024 Home Business dobozos
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- LG 27UP850K-W - 27" IPS LED - 3840x2160 4K - DisplayHDR 400 - USB Type-C - AMD FreeSync
- Lenovo L14 Ryzen 5 4500U Refurbished - Garancia!
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 66921Ft+ÁFA
- Dell Latitude 5300 13,3" FHD IPS touch, i5 - i7 8665U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
(Gigabyte EP43-DS3) Valakinek van valami ötlete? ("Rendes" hangkártyát nem tudok venni, az alsó kategória pedig (<10k) tudomásom szerint ugyanannyit tud, mint az integrált alaplapi, így arra nem szeretnék kiadni pénzt)