Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9401) trisztan94 válasza PumpkinSeed (#9399) üzenetére


trisztan94
őstag

(#9400) Sk8erPeter : megelőztél :P

[link]

Más:

Valakinek vélemény erről a Drupal theme-ről?

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#9402) PumpkinSeed válasza Sk8erPeter (#9400) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Tényleg. Csak így este már nem tűnt fel, hogy milyen hülye vagyok. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9403) kenwood válasza trisztan94 (#9380) üzenetére


kenwood
veterán

wp eseten ez a kerdes nem nagyon kerul elo,mivel baromi kevesen fognak tarhelyet vasarolni,majd megbizni valakit penzert,h telepitsen neki egy blogmotort, es egy ingyenes themet,modositas nelkul.
altalaban aki enyivel is beeri ,az beregel a blog.hu-ra,vagy a wordpress.comra (utobbinal par dolcsiert sajat domained is lehet)

ha wordpressben normalis pageket akarsz (nem csak post,category oldalakat),kiszeded a felesleges blog-szeru widegeteket,sidebarokat.
hasznos,egymassal nem utkozo plugineket konfiguralsz, facebook comment lehetoseget biztositasz stb ,,
akkor mar reg nem par klikkelesrol beszelunk.

ez meg csak a "programozas resze" .
arculattervezes,logo,header image stb.. meg nem is volt,amit gyakran kulon grafikus csinal,egy kisebb vagyonert :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#9404) Sk8erPeter válasza trisztan94 (#9401) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem reszponzív, úgyhogy én kihagynám. Most már rengeteg reszponzív theme van.
Le is töltöttem, engedélyeztem (Drush-sal ez iszonyú gyors, ha majd Drupalozol, ne hagyd ki, must-have), hát elég furán néz ki tőle az oldal, nekem nem bejövős, mintha csomó elemre elfelejtettek volna stílust rakni CSS-ben.

Amúgy ma őket nézegettem, hogy egész jó reszponzív sminkjeik vannak (próbáltam mobilon, jól műxik):
http://www.devsaran.com/devsaran-drupal-theme
Persze van még csomó másik jóféle, csak ez most aktuális, kábé 1,5 órája néztem. :DDD

És most mi van, most meg már Drupalozol? :) Úgy váltogatod a projektjeidet, mint más a zokniját :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#9405) biker válasza trisztan94 (#9380) üzenetére


biker
nagyúr

Nem
A megrendelo oldja meg, kattingassa ossze, vagy fizessen amiert en kattingatok

De pelda: gyere, mosd le a kocsim.
Vizem van, mosni nem tudok, lemosod ingyen?

A vasarolt pro theme eseten is sokszor napokat finomhangolunk, es szimpla oradijat szamolunk, rateve kis tartalekot a "nem tudom ezt hogy kell" kerdeseknek a kov honapokra

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9406) GG888 válasza PumpkinSeed (#9399) üzenetére


GG888
senior tag

Akkor nincs semmi kerülőút?
azon kívül, hogy IE-n alapból nem rakok belső árnyékolást...
gondolom text-stroke, meg fill tulajdonságokkal hasonlóképp járnék, annak utána se nézek...

szerk: bocs, nem neked szántam :R

viszont hibádhoz meg annyi, illetve inkább kérdés, hogy ehelyett:

#valami:hover #valamipopup
ez
#valami:hover [B]>[/B] #valamipopup

van érdemi különbség?(fiddle-be ugyanaz az eredmény)

[ Szerkesztve ]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9407) CSorBA válasza GG888 (#9406) üzenetére


CSorBA
őstag

Első esetnél elem az elemen belül.
Második eset pedig szülő-gyerek közvetlen viszonyt is feltételez.

CSS Selector Reference

(#9408) GG888 válasza CSorBA (#9407) üzenetére


GG888
senior tag

köszönet és hála, igyekszem majd a a jót használni a projektek során

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9409) CSorBA válasza GG888 (#9408) üzenetére


CSorBA
őstag

Azért gyakorlat alapján legtöbb esetben nem szükséges a szülő-gyerek viszony selector használata. Szóval nem érdemes egy oldalt szigorúan ez alapján "beselectorozni", legtöbb esetben bőven elég az elem elemen belüli egyszerű megadás.
Ha kezdő vagy akkor általában a legfontosabb dolog, legalábbis a diákoknak ezt szoktam agyonismételni mindig:
1, Azonosító (html: id attribútum, css: #) - egy lapon egy darab (ugyanazzal a névvel), egy elemnek egy azonosítója
2, Osztály (html: class attribútum, css: .) - egy lapon lehet több is, egy elemnek lehet több is

(#9410) GG888 válasza CSorBA (#9409) üzenetére


GG888
senior tag

Köszi, cégnél kb. 80 oldalt gondozok, sajátokról nem is beszélve...

Muszáj volt már pár komolyabb dologba belevágnom, mert lassan mindent elfelejtek a cégnél...
Joomla 1.5 még az oldalak nagy része, abból meg, hogy foltozgatom az oldalakat, nem fejlődök.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9411) Phvhun válasza trisztan94 (#9391) üzenetére


Phvhun
őstag

Volt valahol nemrég egy vizszintesen és függőlegesen is középre igazító snippet, ami valami new york timesben is megjelent, annyira pofonegyszerű volt. tud erről valaki valamit? sehol nem találom.

szerk: [ez] így miért nem működik? Amikor a zöld szövegre megyek, akkor a fekete szöveg meg kéne nőjön.

szerk2: hogyen lehet megoldani értelmes együttműködést 2 ember között távmunkában? ha levélben jönnek a feladatok, akkor azok elvesznek néha, meg nehezen kereshetők ha már öbbszáz levél között kell turkálni.

[ Szerkesztve ]

(#9412) spammer válasza Phvhun (#9411) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudom, erre gondolsz-e: Absolute Centering in CSS - jsFiddle - meg a Flebox

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9413) Phvhun válasza spammer (#9412) üzenetére


Phvhun
őstag

ja ez az, thx

(#9414) biker válasza Phvhun (#9411) üzenetére


biker
nagyúr

trello.com, pivotaltracker és egyéb collaboration cuccok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9415) Soak válasza Phvhun (#9411) üzenetére


Soak
veterán

Pl jira hasznalataval.

(#9416) Phvhun válasza Soak (#9415) üzenetére


Phvhun
őstag

Elképesztő hogy mit művelnek ezek az atlassian-nál.
Ilyen mértékben teljeskörű és szinte tökéletes minőségű munkát elősegítő szolgáltatás csomagot még sosem láttam. Eddig a bitbucket-et használjuk gitelésre, nagyon meg vagyunk elégedve vele. Remélem hogy ez a jira megfelelő lesz.

(#9417) cucka válasza Phvhun (#9416) üzenetére


cucka
addikt

A jira jó és együttműködik rendesen a bitbucket-el, pl. egy bugnál látod a hozzá tartozó commitokat.
Komoly fejlesztéshez persze fizetni kell, hobbiprojekt méretű dolgokhoz szerintem elég az ingyenes csomag.

(#9418) Phvhun


Phvhun
őstag

Na egyébként az alapvető problémám az az, hogy itt nem csak fejlesztéshez kell az eszköz, hanem van hogy marketinges kutatás tervezéséhez, ami pl nem feltétlen ugy zajlik, mint egy szoftver készítése. Menetközben a feladatok gyakran változnak projekten belül is, szóval kicsit kaotikus a helyzet. Van hogy egyedül dolgozom, van hogy külsősökkel, akiket nem feltétlen lehet rávenni az aktuális project management eszköz használatára, meg ilyenek vannak.
Plusz ugye van 1000 féle eszköz, amiket végig kéne próbálgatni, de most pl tesztelem a pivotaltrackert, amibe bele lehet integrálni a campfire-t a dolgozók közti kapcsolattartásra, de ez ugye 2 külön gyártó, szóval keveredik a felhasználói élmény, más az UI, etc.. Tehát jobb lenne 1 tool, ami ellát mindent.
Most pl az asana-t használjuk, csak azzal is az a gond, hogy nem lehet benne rendesen kommunikálni, szoval arra meg ott a gmail, de ott meg elvesznek az utasítások néha, meg nem lehet asanában levelekre linkelni, amiben egyéb információk vannak a task befejezéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#9419) martonx válasza Phvhun (#9418) üzenetére


martonx
veterán

Mindjárt le leszek hurrogva, de Microsoft ökoszisztémát esetleg próbáltad? Ha abszolút nem játszik, akkor nem erőltetem, csak gondoltam hátha. TFS igen sokat tud.

Én kérek elnézést!

(#9420) GG888 válasza martonx (#9419) üzenetére


GG888
senior tag

PHP mail fv.-nél vagy HTML-t küldök vagy plainText-et igaz?

Vagy van altBody (vagy hasonló), mint egy PHPMailernél?

ha már itt tartunk akkor melyiket javasoljátok? mail() <--->PHPMailer

[ Szerkesztve ]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9421) fordfairlane válasza GG888 (#9420) üzenetére


fordfairlane
veterán

Vagy van altBody (vagy hasonló), mint egy PHPMailernél?

Nincs. A mail egy sima email transzport szolgáltatás. Kábé annyit tud, hogy a fejlécek paraméter mögé rakja a tartalom paramétert, és van külön bemenet a címzettnek, meg a tárgynak, így azt nem neked kell a fejlécparaméterek közé befűznöd.

Ez max plain textre jó, és már HTML tartalomnál is ismerned kell a módját, hogyan kell kódolni a tartalmat ahhoz, hogy a címzett rendesen megkapja. Ezért is használják a legtöbben a különféle mailer könyvtárakat.

Swiftmailer-t ajánlom, nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#9422) GG888 válasza fordfairlane (#9421) üzenetére


GG888
senior tag

Nincs gondom HTML email küldésével, de mivan ha valakinek a levelezője nem támogatja a HTML leveleket.
(tudom manapság ritka, de már céges környezetben is találkoztam ilyennel)
Kipróbálom majd ezt a swiftmailert, ha nem határidős munka lesz (vagy nem ennyire szűkös...)

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9423) Phvhun válasza GG888 (#9422) üzenetére


Phvhun
őstag

Erre van az, hogy egy levélben benne lehet a html alapú tartalom is, és a plaintext tartalom is kompatibilitási okokból. Azt ne kérdezd, hogy ezt hogyan lehet megvalósítani, mert még nem csináltam ilyet, gondolom swiftmailer tudja.

(#9424) GG888


GG888
senior tag

Bevetettem egy PHPmailert, azzal nincs is probléma, plaintextbe szövegként, meg html mailbe üzenetbe is szépen megkapja a regisztrált user felhasználó amit meg kell kapnia, viszont a formmal az űrlappal kapcsolatban problémába ütköztem.

if(isset($_POST['submit'])) {

if($_POST["ac"]=="sendmsg"){

$FORMOK = TRUE; // $FORMOK -->ha FALSE nem megy el a levél és hibát dob.
...validációs rész, nem fontos most....
<form method="post" action="<?php $PHP_SELF ?>" id="regForm" name="regform">

A gondom az, hogy ezt az egész regisztrációt index.php-ról nyitom, egy #dim nevezetű áttetsző hátterű div-be.

Ha hibás a regsiztráció, akkor a felhasználó nem látja mit rontott el, mert az index.php-ra irányítja vissza a form, a #dim meg persze nem nyílhat meg onload, csak ha újra a regisztráció gombra nyom.
(Természetesen az oldal újratöltése nélkül.)

Erre kéne valami megoldás.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9425) GG888


GG888
senior tag

Na közben egy olyanra gondoltam, hogy a levélküldés előtt, validáció után, meglesi ezt a $FORMOK változót a kód.
Ha false értékkel tér vissza, akkor kiiratok egy kis js-t

<script type="text/javascript">
document.getElementById("#dim").style.display = "block";
</script>"

Megnézzük mi lesz...

szerk: nem vált be :(

[ Szerkesztve ]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9426) GG888 válasza GG888 (#9425) üzenetére


GG888
senior tag

Működik tökéletesen, csak a régebbi regisztrációs rendszerben Toastmessage-eket használtak.
és valamiért a hibákkor bezáratták ezt az ablakot. ....
(validálás nem volt, el lehetett küldeni a regisztrálást, csak kiírta a hibát :((( )

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9430) Sk8erPeter válasza GG888 (#9424) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Ha hibás a regsiztráció, akkor a felhasználó nem látja mit rontott el, mert az index.php-ra irányítja vissza a form, a #dim meg persze nem nyílhat meg onload, csak ha újra a regisztráció gombra nyom."
Miért ne nyílhatna meg onload?

Amúgy ha ez valami Colorbox-szerű overlay-ben jelenik meg, akkor a style.display állítgatása nem jó megoldás, akkor az API-t kell használni. Bár úgy tűnt, valami saját megoldást használsz.

Az meg elég gáz, ha az echo $PHP_SELF helyesen működik, mert akkor a register_globals beállítás nincs kikapcsolva. Inkább $_SERVER['PHP_SELF'], de ez amúgy is tök felesleges az általad mutatott esetben, az action-attribútumban, amikor annyit akarsz csinálni, hogy ugyanarra a lapra irányítod az űrlapot - erre az a megoldás, hogy egyszerűen üresen hagyod az action-attribútumot:
<form action="" .....>

"a régebbi regisztrációs rendszerben Toastmessage-eket használtak"
Ezzel nincs is semmi gond. Kissé szebb módja az üzenetkiírásnak, mint a mezei alert()-ek használata.

Ha eddig nem tetted, validálj kliensoldalon IS, ne csak szerveroldalon, és akkor nem kell a lapnak újrafrissülgetnie egy elcseszett mező miatt. Mondjuk a Toastmessage plugin használatából feltételezem, van már valamilyen szintű validálás, csak akkor nem értem, hol jön a képbe a lap-újrafrissülés, amikor még nem volt sikeres a regisztráció. :) Plusz validálhatsz AJAX-szal is más jellegű adatokat (amik nem ilyenek, mint hogy ki van-e töltve egy mező), és ha minden oké, csak akkor küldöd el a formot a szervernek végleg, és dolgozod fel, majd esetleg frissíted újra a lapot bejelentkezve. De ha e-mail-megerősítés szükséges a regisztrációhoz amúgy is (ami nem hülyeség, sőt), akkor erre sincs szükség, egyszerűen elintézhető lap-újrafrissülés nélkül az egész.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#9431) GG888 válasza Sk8erPeter (#9430) üzenetére


GG888
senior tag

mert ha onload nyílna meg, akkor minden látogatónak az virítana a fejébe, amint felkeresi az oldalt.

JS validálás is lesz, egyelőre legyen funkcionális az oldal, aztán majd lehet ilyenekkel csinosítgatni, meg ajaxxal lekérni, hogy van-e már ilyen username.

E-mail validálás nincs, megrendelő nem ragaszkodott hozzá, én meg személy szerint utálom, hogy ha pl. le akarok tölteni valmait, akkor nem hogy be kell regisztrálnom, de még az aktiválómailt is kaparhatom elő.
regel, belép..elég gyors.

Nem colorbox.
van egy display:none divem, amiben benne van a regisztrációs form, meg minden kehe.
rgba (0,0,0,0.6) a background, z-index:9999 stbstb.
gombra kattkor display=block és ott is van mint egy popup. (azt mondták olyasmi legyen, mint a teszveszen, hát összedobtam egy ilyet)

Amit elfelejtettem az előbb megírni a kódba, hogy ezt használom.
$PHP_SELF = $_SERVER['PHP_SELF'];
Működik minden prímán már, mail is, adatbázisba is bekerül.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9432) Phvhun válasza Sk8erPeter (#9430) üzenetére


Phvhun
őstag

Privát üzi elolvasottságát meg tracking pixellel lehet megoldani, mert ph (még) nem szűri úgy mint a levelezőkliensek.

(#9433) Sk8erPeter válasza GG888 (#9431) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"mert ha onload nyílna meg, akkor minden látogatónak az virítana a fejébe, amint felkeresi az oldalt."
Őőő, feltételekről hallottál már? :D

"JS validálás is lesz, egyelőre legyen funkcionális az oldal, aztán majd lehet ilyenekkel csinosítgatni"
Máris elkezdted a csinosítgatást ezek szerint, anélkül, hogy a regisztrációs form rendesen működne. JavaScripttel dobálod fel az ablakot, de még nem tudod, hova írd ki az üzenetet, ennek így nem túl sok értelme van. :) Ha elkészíted a validációt, nyilván először mindig szerveroldalon készítsd el, JavaScript nélkül is hibátlanul működjön, és csak utána foglalkozz azzal, hogy először is megcsinálod a validációt kliensoldalon IS (nem pedig először feldobálod a formot!), és aztán azt, hogy hol dobódjon fel a regisztrációs form, na az már tényleg a csinosítgatás része. Szerintem ez a logikus sorrend, no de nem vagyunk egyformák. Meg a lényeg, hogy jól működjön (mondjuk pont ebben segít a megfelelő sorrend :P).

"E-mail validálás nincs, megrendelő nem ragaszkodott hozzá, én meg személy szerint utálom, hogy ha pl. le akarok tölteni valmait, akkor nem hogy be kell regisztrálnom, de még az aktiválómailt is kaparhatom elő.
regel, belép..elég gyors"

Igen, de gondolom vágod, hogy ennek meglehet a hátulütője is, hogy nem is gondolja annyira komolyan a regisztrációt a felhasználó. :) Mondjuk az is igaz, hogy nagyon egyszerű átmeneti email-címet létrehozni (http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html).

Ez a PHP_SELF remek, de tök felesleges, ahogy már írtam.

Sk8erPeter

(#9434) Sk8erPeter válasza Phvhun (#9432) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, hogy erre gondoltál itt, valóban, el is felejtettem, kreatív! :) (Vagy inkább rohadék módszer. ;]:DDD) Na de akkor ezt minden üzenetedbe bele kellene passzírozni. Mondjuk engem annyira amúgy sem izgat, ki, mikor látta a privátot, amit küldtem neki, majd válaszol, ha úgy tartja kedve. :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#9435) GG888 válasza Sk8erPeter (#9433) üzenetére


GG888
senior tag

én anno a mailinator.com -ot használtam, nemtudom azok élnek-e még...

Az meg nálam nem csinosítgatás, hogy csináltam egész pontosan 2 divet, 15 sor css-sel, és csak utána kezdtem el írni a formot :P

Annyi a különbség, hogy most előbb lett szép, mint a JS validáció (de szerintem maradok a ToastMessagenél, beleszerettem :D (az meg nem rondít végülis a formon, szóval nem vagyok se hátrébb se előrébb))

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9436) trisztan94 válasza GG888 (#9435) üzenetére


trisztan94
őstag

Megy meg a mailinator, meg is ujultak, fain lett :K

Szerk:
Hee, senior tag lettem ezzel a hszel :DD

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#9437) GG888 válasza trisztan94 (#9436) üzenetére


GG888
senior tag

Regisztrált
2006-02-01 16:35, azaz 2759 napja
és még mindig fanatik vagyok...ez a szomorú :D

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#9438) MasterDeeJay

Hali mindenkinek!

Weblapra keresek ingyenes akár flash akár html5 alapú mp3 és flac lejátszót.
Mindenképpen olyan kell ami teljesen automatikusan csinál playlistet ha a webszerverre új zenét rakok fel. Tehát ne nekem keljen a playlistet kézzel megcsinálni linkekből hanem a lejátszó "tudja" hogy az adott könyvtárban milyen lejátszható fileok vannak. (ez egy kis gép apache és mysql van)

Esetleg ugyan ilyen módon videót is tudna lejátszani az jó lenne.

Ötletek?

Köszi előre is! :R

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9439) trisztan94 válasza MasterDeeJay (#9438) üzenetére


trisztan94
őstag

Egy "zene" mappába berakod az összes zenét, majd php-val kigenerálod a linkeket oda, ahhol kell a zenelejátszónak..

google: list directory content php asszem első SO-os kérdésben van példakód

https://heureka-kreativ.hu

(#9440) MasterDeeJay válasza trisztan94 (#9439) üzenetére

Na ez az amit nem szeretnék, pont az a lényeg hogy ha valaki felölt valamit akkor egyből megjelenjen.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9441) trisztan94 válasza MasterDeeJay (#9440) üzenetére


trisztan94
őstag

A php generálás rögtön megjelenik, így minden frissítéskor az aktuális tartalom jelenik meg. valahogy így néz ki: [link]

https://heureka-kreativ.hu

(#9442) MasterDeeJay válasza trisztan94 (#9441) üzenetére

php generálásom eddig is volt fileokra gyárilag.
http://mcextreme.dyndns.info/kepek/new4/
tudom nem biztonságos de nincs olyan adat ami ne lenne publikus a szerveren

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9443) trisztan94 válasza MasterDeeJay (#9442) üzenetére


trisztan94
őstag

Hát akkor tudod, hogy hogy működik, miért nem jó így? :U

Ha valamilyen okból kifolyólag nem szeretnéd ezt, akkor biztos léteznek olyan (sztem flash) megoldások, amik rá állnak egy mappára, de azok backendje is valószínüleg php, mivel kliensoldalról nem tudsz hozzáférni a szerveren tárolt adatokhoz.

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#9444) MasterDeeJay válasza trisztan94 (#9443) üzenetére

Az lenne a cél hogy online lejátszható legyen a szám weblapon belül.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9445) trisztan94 válasza MasterDeeJay (#9444) üzenetére


trisztan94
őstag

Szerintem nem érted, hogy mire gondolok, itt egy gyorsan összedobott példa:

<audio controls>
<source src="horse.ogg" type="audio/ogg">
<source src="horse.mp3" type="audio/mpeg">
Your browser does not support the audio element.
</audio>

Így néz ki egy html5-ös zenelejátszó. Annyit kell tenned, hogy abból a mappából, amikbe a lejátszandó zenék vannak php segítségével kigenerálod az útvonalakat.. érted.

<?php
echo "<source src='$eleresi_ut' type='audio/tipus'>;
?>

Ez persze nem így néz ki, de a lényeg megvan..

https://heureka-kreativ.hu

(#9446) MasterDeeJay válasza trisztan94 (#9445) üzenetére

Jaaaaa!
Most már értem!
Már találtam is ilyet: [link]
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9447) trisztan94 válasza MasterDeeJay (#9446) üzenetére


trisztan94
őstag

:)

Arra figyelj a html5-ös zenelejátszóval, hogy minden böngésző más-más kiterjesztést támogat,így ha html5-öset akarsz berakni akkor konvertálgatni kell..

https://heureka-kreativ.hu

(#9448) MasterDeeJay válasza trisztan94 (#9447) üzenetére

Már kész is van!
Köszi! :R automatán csinál mindent, azaz php-val szedi ki a listád ahogy mondtad.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9449) Sk8erPeter válasza MasterDeeJay (#9446) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Alternatíva magára a lejátszóra (kissé kiforrottabb, konfigurálhatóbb):
http://www.jplayer.org/latest/demos/

Sk8erPeter

(#9450) Kommy


Kommy
veterán

Sziasztok van egy ismerősnek a webnode-nál egy ingyenes tárhelye, és szeretne rá egy fórumot, de ott nem megoldható, felajánlottam neki, hogy a tárhelyparkos oldalamon megcsinálom neki a fórumot, de úgy kéne, hogy ez az ő oldalán jelenjen meg. iframe-en kívül ez máshogy megoldható?

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.