Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) Colos1


Colos1
őstag

Na, így repül egy normális Messer.
Mondjuk a motort, ha igazi lett volna cserélhették volna utána, mert a gázkar ekkor még nem volt rendesen beállítva (még nem volt teljesen lineáris, és pici mozdulatra hirtelen nagy gázt adott), ezért légyszi ne vegyétek észre azt, amikor 12:00 fölötti propeller állásnál nagy gázt adok, és 3000 -ig pörög fel a motor :B :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9452) RG4L


RG4L
őstag

Ez innen kimaradt :))

War Thunder: Gelesztaa

(#9453) PAtr0n válasza Colos1 (#9451) üzenetére


PAtr0n
addikt

Uhh de jól tolod! Az tetszik, hogy azért átesésnél meg lehet azt fogni. De persze te nem most kezdted :)

RG4L:
A kis bálnatestű Raiden nagyon jó kis jószág. :K
Amúgy nekem is lesz 2 gold hamarosan, szóval nekem kábé. vasárnapig jó esténként szerdától. Szombat lehet nekem se, mert ki kell rúgni a hámból itt is :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9454) donmackó válasza RG4L (#9452) üzenetére


donmackó
őstag

Prémium fiókkal játszol hogy ennyit kapsz?

Más: Miért van az hogy patch óta a bombázó géppuskások akkor kezdenek el lőni, amikor az ellen már egészen a fenekemben van? Régebben már messzebbről elkezdet magot köpködni.

Release the cable hounds!

(#9455) BoB válasza donmackó (#9454) üzenetére


BoB
veterán

Ott középen felül az arany medál a prémiumot jelöli.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9456) Francia91 válasza RG4L (#9452) üzenetére


Francia91
veterán

Jah, mikor a kis Spitfire Mk Ia-val megyek, a Raidenek már keményebb diónak bizonyulnak, mint a németek és oroszok :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9457) RG4L válasza donmackó (#9454) üzenetére


RG4L
őstag

Ez még kevés is, mert nem volt már gép, amit tudnék fejleszteni.

War Thunder: Gelesztaa

(#9458) donmackó válasza RG4L (#9457) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor ez kb az átlag? Nekem még amikor volt 1 hónap prémiumom, akkor sem kaptam 50k-nál többet.

Release the cable hounds!

(#9459) RG4L válasza donmackó (#9458) üzenetére


RG4L
őstag

Normálisabb meccseken 50-90k körül szerzek, tankoknál kevesebbet.
Nem véletlen csücsülök már majdnem 16 millió silveren. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#9460) donmackó válasza RG4L (#9459) üzenetére


donmackó
őstag

Utalj át a nevemre egy keveset köszi. ;]

Release the cable hounds!

(#9461) RG4L válasza donmackó (#9460) üzenetére


RG4L
őstag

Sajna nem lehet :/

War Thunder: Gelesztaa

(#9462) donmackó válasza RG4L (#9461) üzenetére


donmackó
őstag

Valld be hogy csak smucig vagy. ;] Lehet hogy megint befizetek prémium fiókra. Csak én emlékszem rosszul vagy rében tényleg nem volt ekkora különbség a free és a prém díjazás között.

Release the cable hounds!

(#9463) BoB válasza RG4L (#9459) üzenetére


BoB
veterán

:Y

Megvetted már az összes kifejlesztett járműved, és ki is képezted rá a legénységet? (Kvalifikációt is ide értve)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9464) RG4L válasza BoB (#9463) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, néhánynál nincsen még expert crew vásárolva, mert nem használtam még annyira őket.

plusz ehhez még hozzátartozik, hogy nemsokára ki lesz fejlesztve a P51, M10, Firefly Mk.V (ha jól írom), T-44, Yak-15, stb. :)
lényegében repülőknél már csak Tier 5-öt fejlesztek, minden Tier 4-es megvan (1-2 kivétellel az új patch miatt)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9465) BoB válasza RG4L (#9464) üzenetére


BoB
veterán

Jó isten :D

Mennyi lejátszott csatád van?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9466) RG4L válasza BoB (#9465) üzenetére


RG4L
őstag

6000 körül

War Thunder: Gelesztaa

(#9467) Micsurin válasza RG4L (#9464) üzenetére


Micsurin
nagyúr

MKV FireFly ne írd mert megvadulók :D "The Sherman Firefly was a tank used by the United Kingdom in World War II" :U Itt meg USA mi ? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9468) munnergep


munnergep
senior tag

Itt mit nem értek? Szövegértelmezési gondjaim vannak.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9469) RG4L válasza Micsurin (#9467) üzenetére


RG4L
őstag

Ez e'

munnergep: ki kell nyírnod minden meccsen 5 játékost :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9470) BoB válasza RG4L (#9469) üzenetére


BoB
veterán

RB és SB módban csak kettő és felet :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9471) munnergep válasza RG4L (#9469) üzenetére


munnergep
senior tag

Afranc... azt hittem 3 alatt :D
Köszi!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9472) miazmá


miazmá
tag

Hali skaccok!

Valszeg láma kérdés, de lehet arcade módban fejleszteni /csökkenteni/ az újratöltési időt és ha igen hol?

(#9473) RG4L válasza miazmá (#9472) üzenetére


RG4L
őstag

Crew pontoknál reload speedre kell nyomatni :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9474) miazmá válasza RG4L (#9473) üzenetére


miazmá
tag

Ahh még sose vettem észre h több fül is van :W
Köszi! :R

(#9475) RG4L válasza miazmá (#9474) üzenetére


RG4L
őstag

Kérdezz bátran, ha van valami, biztos lesz valaki, aki gyorsan meg tudja válaszolni a kérdésed :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9476) D.Orion válasza RG4L (#9475) üzenetére


D.Orion
veterán

Remélhetőleg nem lesz rossz napom és kávé után fogom írni a választ. Akkor talán nem leszek én se bunkó paraszt. :DDD :B

(#9477) RG4L válasza D.Orion (#9476) üzenetére


RG4L
őstag

Ha már valaha ittál kávét, akkor azóta minden kávé után van o.O

War Thunder: Gelesztaa

(#9478) BoB válasza RG4L (#9477) üzenetére


BoB
veterán

Török kávéra gondolsz? :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9479) RG4L válasza BoB (#9478) üzenetére


RG4L
őstag

Nem, hanem kotyogósra :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9480) Micsurin válasza RG4L (#9469) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sorry , nekem a FyreFly-ról a tank ugrik be :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9481) PAtr0n


PAtr0n
addikt

RG4L, Francia91 készülök a goldozásra :D

És képesek voltunk még így is veszteni. Kábé 3 bombázót védtem szét, de mintha nem vittek volna bombát...

Ja, japán cannon-ok még mindig gyötrelmesen meglepetésszerűen viselkednek. Néha minden csak füstöl tőlük, valamikor instant kill, máskor meg nem elég a tár az ellenbe. De legalább a német cannon-ok jók. Most ezé menjek csak Ki-61-el? :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9482) Francia91 válasza PAtr0n (#9481) üzenetére


Francia91
veterán

Nem fog menni szombat este sem, vasárnap reggelre megyek tulórázni. Bevállaltam, mégiscsak 300% :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9483) PAtr0n válasza Francia91 (#9482) üzenetére


PAtr0n
addikt

Brühühű, akkor majd köv. hétvége, talán. Nekem vasárnaptól csüt reggelig meló, szóval tényleg max. jövő hét vége. Na igen, az a 300%-os booster silverből is elég jól tud esni. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9484) RG4L válasza PAtr0n (#9483) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem is oké, addigra szabad leszek ha minden igaz. :)
Bááár már van 2 GE Wager, a 3. nem tudom mikor jön, nem figyeltem. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#9485) PAtr0n válasza RG4L (#9484) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ohh addigra nekem 3 nem,de legalább 2 már megvan! Ha meg elbuknánk,aktiválok destroy 10 units-ot, vagy victory wagert. Azé jó hogy bevezették ezeket, a sok szar ellenére vannak jó dolgok is a játékban. Csak azt sajnálom, hogy nem figyeltem eléggé, és a fele áras 3 havi prémről lemaradtam :O

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9486) Francia91 válasza RG4L (#9484) üzenetére


Francia91
veterán

Jelenleg nekem is 2 Golden Wagerem van, meg rengeteg egyeb wager :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9487) superecneB


superecneB
őstag

Volt valami update ami a g2 tropot felturbózta?
Spitfire f mk ix fordultam 1 irányban egy g2-vel és nem tudtam lefordulni, vagy 8 kört mentünk full körbe és ugyan úgy fordult mint én.

(#9488) RG4L válasza superecneB (#9487) üzenetére


RG4L
őstag

Nem lehet, hogy full tankkal mentél például?

War Thunder: Gelesztaa

(#9489) Francia91 válasza superecneB (#9487) üzenetére


Francia91
veterán

Nemtom, de én elég sokat megyek mostanság Mk IX-szel, de a Messereket eddig gond nélkül lefordultam, mai is behúztam 2 G2 tropot így, leállt velem fordulózni a marhája :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9490) Micsurin válasza superecneB (#9487) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A gyerek akkor valamit nagyon szarul csinált :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9491) superecneB válasza Micsurin (#9490) üzenetére


superecneB
őstag

Mármint én csináltam szarul...
100%-on fordultam 260 km/h körül. Elképzelésem sincs hogy csinálta. De több már halott társ aki nézte is kiakadt rajta.
Mindegy, remélhetőleg csak valami bug volt, vagy valami speckó messernek kedvező magasság... Nem tudom mindenesetre nagy szopóroller mikor direkt belemész egy szituba mert tudod hogy előnyöd van abban a manőverben erre körbepisál egy szarabbul forduló géppel.

(#9492) Colos1 válasza superecneB (#9491) üzenetére


Colos1
őstag

SB -ben lehetséges, de nagyon nehéz. Landing flaps -al kell fordulni WEP -el, és folyton korrigálni, hogy ne akarja a gép átvágni magát jobb oldalra. Ez úgy néz ki, hogy szó szerint ráncigálod a joyt, és pillanatokra betaposod a pedált. Jó joystick beállítás kell hozzá, és baromira kell érezni a gépet. Azonban ha az ellenfélnek is jók a beállításai, és ő is érzi, akkor általában úgy végződik a manőver, hogy mindketten beleállunk a földbe :DDD

Ja, és nem bug, hanem jó Messer FM ;)

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9493) superecneB válasza Colos1 (#9492) üzenetére


superecneB
őstag

Hát ez sima realistic volt.
Tényleg jó a Messer, a G-2/trop különösen jó fegyverzettel, manőverezhetőséggel rendelkezik. A G-6 már nem...

(#9494) superecneB


superecneB
őstag

Nade BullsBlood ilyet írni...

(#9495) PAtr0n válasza superecneB (#9493) üzenetére


PAtr0n
addikt

A sima G2 meg még egy lapát az amúgy is jó /trop-hoz képest ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9496) munnergep válasza superecneB (#9494) üzenetére


munnergep
senior tag

Bocs, biztos oroszok ellen voltam :D
Amikor nem is felém néz a gépe és mégis szakad a szárnyam, vagy egyszerre 2 yakkal küzdök és a 3. leszed, akkor előjön belőlem a tapló paraszt, bocsi, nem vagyok rá büszke. :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9497) superecneB válasza munnergep (#9496) üzenetére


superecneB
őstag

Semmi gond, amúgy japán vs amcsi volt, vagy mint játékosokra haragszol az oroszokra?

[ Szerkesztve ]

(#9498) munnergep válasza superecneB (#9497) üzenetére


munnergep
senior tag

Az immortal yak-okra haragszom, mert annyi lőszer semmi másba nem kell mint beléjük.
Illetve ha bénázok és nem kellett megküzdenie az ellenek, hogy lelőjön, akkor is ő a hibás :D :D
De tegnap óta egyszer sem "mentek el otthonról", asszem többet nem fogok zsírparaszt lenni.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9499) John_Deere


John_Deere
tag

Üdvözletem!

Nemrégiben, pontosabban tavaly októberben vettem pont ehhez a játékhoz újonnan, játszottam vele casualban durván egy hónapig, de végül a játékot hagytam abba. Szegényt azóta sem vettem elő.

http://www.edigital.hu/Botkormany-(Joystick)/Logitech-Extreme-3D-Pro-joystick-p410429.html

Tökéletesen együttműködik a játékkal, dobozában, papírjaival eladó.

Ui.: Azért ide másoltam, mert tudom, milyen a játék, gondoltam, hátha érdekel valakit innen. :)
Kérésre délutántól saját képpel.

Ár: 9.000 + posta (debreceni átvétel játszik)

(#9500) frem1790 válasza PAtr0n (#9481) üzenetére


frem1790
tag

Nagyon fáintosak azok a japán canonok is! Öröm volt nézni, hogy szaggatta a yakokat! :DDD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.