Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21801) Timyyy


Timyyy
őstag

Van bármelyik boltban Veszprémben kirakva samsung galaxy s10 széria? Nem szeretnék látatlanba rendelni, Győr meg csak ebből az okból messze van....

(#21802) csibor


csibor
őstag

Veszprém digi, utp kábel. Ennyit tudok. Tudtok ajánlani valami olcsó, de jó routert? Gondolom Mi router 3 már kevés lenne.

(#21803) cigam válasza csibor (#21802) üzenetére


cigam
félisten

Mekkora csomag? Nálad mit jelent az olcsó?
Látatlanba az Asus RT-AC66 minden igényt kielégít.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21804) csibor válasza cigam (#21803) üzenetére


csibor
őstag

Baràtom semmit sem ért hozzá. Jelenleg Netgear wgr614 van neki, ezt kéne költséghatékonyan lecserélni.

(#21805) Male válasza csibor (#21804) üzenetére


Male
nagyúr

Most, hogy haladnak az optikára átállással... a legolcsóbb kivárni, akkor úgyis kap egy routert hozzá a szolgáltatótól... már ha nem kényszer a csere most.

(#21806) anaqer válasza csibor (#21802) üzenetére


anaqer
veterán

Nálam TP-LINK C1200 ketyeg kb. két éve... nincs rá panaszom, ennyi pénzért szerintem egy teljesen vállalható "bedugod osz' megy" megoldás.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#21807) csibor


csibor
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek! Megvárja az optikai kábelt. Ideiglenesen kapott TP link 941-est.

(#21808) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Eladó Resident Evil 2 Remake steam kulcs, csak Veszprémben nálam személyes találkán átvehető és aktiválod a steam accountodra. Ár: 6000 Ft!

Öreg vagyok már bohócnak!

(#21809) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

Xbox One S vagy X (erre hajlok inkább) konzolt keresek Veszprém megyén belül.
Gari legyen rá.
PÜben jöhetnek az ajánlatok.

Köszönöm!

(#21810) berik


berik
csendes tag

Sziasztok!

Balatonfüreden vagy környékén keresek jóféle AM3 vagy AM3+ alaplapot. Phenom II X6 1100T mellé.

Hajrá Magyarok! Hajrá STARS!

(#21811) MasterDeeJay

Lakást válltottam (Veszprém Márc 15 utca 10 emeletes ) és beköltözés után közölték hogy a tárolót nem használhatom mivel nem tartozik a lakáshoz és adjam le a kulcsát. Az előző tulajnak volt a tárolója több mint 10 évig és végig fizette is a költségét. Ennek a kulcsát kaptam meg és ezt kellene visszaadnom, pedig költözéskor már tele is pakoltam.
Az adás vételibe ugyan le van írva hogy az alapító okiratban lévő helységekkel vettem a lakást. Viszont az alapító okiratot megmutatták ahol bizony nemhogy az én lakásomnak de semelyiknek nincs tároló leírva.
Sajnos vesztésre állok mivel a földhivatali bejegyzésben sincs szó tárolóról.
A lényeg az hogy nem tudom bizonyítani hogy enyém lenne a tároló de azt igen hogy 10+ évig az előző tulajé.
Mi ilyenkor a teendő?

Másik hogy hol a fenébe kapok wc ajtót panelba? 65x200-as méretű, mindenhol csak ennél nagyobb van. Az előző tulaj harmónikaajtót szerelt fel ami kissé fura, hiszen wc-n nem szeretném a tevékenységemet szeretném megosztani a családdal, sem az azzal járó szagokat és hangokat szóval kell egy ajtó!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21812) Male válasza MasterDeeJay (#21811) üzenetére


Male
nagyúr

Ha külön fizetett érte havi díjat, akkor szerintem max megegyezhetsz rá, hogy te is fizeted tovább.
(Tudtommal máshol is van, ahol ezeket bérelik csak a lakók, mert kevesebb van belőle, mint a lakások száma... hogyha erről van szó, akkor a kérdés, hogy a bérleti jogot átvetted-e, vagy lecsaphatott rá más közben.)

A tárolónak szerintem szerepelnie kell benne... vagy az, hogy közös tulajdon, vagy az, hogy a lakásokhoz tartozik, de valaminek kell lennie róla... ha valóban semmi nincs róla, akkor meg hát becuccoltál, kulcs nálad, dumálhatnak felőled amit akarnak...
(Más típusú épület, de amikor megvettem a lakást, akkor nekem is azzal jött a közös képviselő, hogy ehhez a lakáshoz nincs pince... aztán az egyik szomszéd megtalálta az enyémet mégiscsak, ki volt rá írva az ajtó száma 30 évvel ezelőtti festékkel... így lett... viszont itt is közös tulajdon, csak a lakók használhatják ingyen, és persze mindenkinek jutott "saját".... persze a teljes területnek kb a fele mindenféle egyéb helység ott, amihez 1-2 lakónak van csak kulcsa, szóval vannak egyenlőbbek régről :) )

[ Szerkesztve ]

(#21813) MasterDeeJay válasza Male (#21812) üzenetére

Fizetni kell érte, az nem is lenne gond. Csak most ha nem adom vissza akkor jogi útra terelik a dolgot. Kb negyed annyi tároló van mint lakás és ennek megfelelően harc van érte.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21814) ArmanD. válasza MasterDeeJay (#21813) üzenetére


ArmanD.
őstag

Ez a tároló nehéz ügy kérelmet kell beadnod és ha lakást veszel vagy öröklöd szüleid után sem fogod megkapni az addig használatban lévő tárolót, mi 11 éve lakunk itt a Halleba és még nincs tárolónk az igény be van adva és ha mosolyog rád a szerencse és nincs olyan aki korábban beadta az igényét mint te akkor kb 5-10 éven belül vagy max 15 éven belül lesz tárolód vagy lefizetsz valakit és korrupt módon hozzájutsz egyhez itt ilyen farkastörvények uralkodnak a Vp-i lakótelepeken.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#21815) MasterDeeJay válasza ArmanD. (#21814) üzenetére

Hát akkor bizony buktam. Az zavar igazán hogy már félig teleraktam. Meg most költöztem be így a lista alján indulok. Az viszont gáz hogy nem a lakáshoz kötődik hanem tulajhoz és válltáskor elveszik. :W
Pedig mondtam hogy fizetnék érte...
Bezzeg az előzö lakáshoz meg volt több tároló is ingyen. (Haszkovó 21)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21816) RpPRO


RpPRO
őstag

2x8, esetleg 4x4 giga 1600-os ramot keresnék. Nem brutálgyors, de nem is a lomha kategória kellene. Most 9-9-9-24 van.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#21817) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy Veszprémben - vagy nagyon a környéken - tudtok-e ajánlani (saját, vagy közeli hozzátartozó/ismerős) tapasztalata alapján beültetést (implantáció) profin végző fogorvost, akinek tényleg megvan már a szükséges, vonatkozó rutinja, felszereltsége, stb.

_Zs_

[ Szerkesztve ]

(#21818) doc válasza __Zs__ (#21817) üzenetére


doc
nagyúr

Az egyetemmel szembeni fogorvost nagyon tudom ajanlani. Nekem is volt tervben implantatum, vegul alapos atbeszeles utan mas megoldast valasztottam, szoval szemelyes tapasztalatom nincs magarol az implantrol, de minden masban profi, szoval meglepne ha pont az nem menne neki profi szinten :)
Nem kimondottan olcso, de jol dolgozik, es meglepo, de az elore adott idoponthoz kepest maximum par perc csuszas van.

(#21819) __Zs__ válasza doc (#21818) üzenetére


__Zs__
tag

Köszönöm a visszajelzést!
Az EuroDental-ra gondolsz? Csak azért kérdezem, mert a Google alapján van az Egyetem utcában egy másik fogorvos is.

(#21820) doc válasza __Zs__ (#21819) üzenetére


doc
nagyúr

igen, ok azok. a honlapjuk kokorszaki, nagyon tre, de a rendeloben mar komoly a technika :)

(#21821) _kovi_


_kovi_
aktív tag

19" 4:3 és 19" wide monitorok eladó. (HP illetve Acer)

(#21822) vashal


vashal
tag

Hello
Keresek megvételre molex tó 6pin PCIe átalakítót.

Keresek még olcsó Tápot 12 centis centivel.

(#21823) anaqer


anaqer
veterán

Van valakinek a környéken fölös Radeonja...?
Teljesítményileg kb. valahol az R7 260 szintjén, de minimum 2GB-s.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#21824) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sziasztok

Valakinek nem lenne esetleg eredeti IPhone lightning kábele jó áron eladó?

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#21825) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!

Utp kábel krimpelő fogót nem tudna valaki kölcsön adni egy napra?

(#21826) cigam válasza csibor (#21825) üzenetére


cigam
félisten

Ha el nem felejtem, és be tudsz jönni érte, akkor igen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21827) csibor válasza cigam (#21826) üzenetére


csibor
őstag

Persze. Reggel 7 körül, vagy este 19 körül.

(#21828) cigam válasza csibor (#21827) üzenetére


cigam
félisten

7 körül még úton vagyok, de otthagyom a TV-ben, és 19 óra felé jöhetsz érte, kolléga odaadja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21831) MasterDeeJay

C64-hez keresek videó kábelt, lehetőleg 8 pin din-eset. (monitorjával akarom összekötni)
Valamint érdekel minden ami c64-es.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21832) Timyyy


Timyyy
őstag

Van egy eladó DJI Osmo 2-m, talppal, pár órás használattal... 30K.

(#21833) cigam válasza MasterDeeJay (#21831) üzenetére


cigam
félisten

C64+1541+"8pólusú" videó kábel érdekel? Kipróbálva, működik mindkettő.

---

2x8(esetleg 2x4)GB DDR3-1600-as, asztali PC-be való memóriát keresek.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21834) MasterDeeJay válasza cigam (#21833) üzenetére

A c64-em 8 pólusu (c64c az új modell), a monitorba pedig 3rca megy. (1702-es monitor)
Gondolom ehhez az kell.

A 1541 nem kell, inkább cartridge-ek. Wizard of worra vadászok.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21835) cigam válasza MasterDeeJay (#21834) üzenetére


cigam
félisten

Legeyszerübb, ha rendelesz 1-et ebay-ről. pl. [link].

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21836) MasterDeeJay válasza cigam (#21835) üzenetére

Oké!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21837) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Sziasztok.
A házgyari uton levo piac meddig van ma nyitva? Koszi

Üdv, Gabesz

(#21838) Hybryd


Hybryd
tag

Sziasztok!
1TB SATAIII Seagate 7200rpm vinyó valakinek? 100/100, tele lett.

(#21839) beczl


beczl
csendes tag

ELKELT!!!

Ingyen elvihető helyhiány miatt:

1x Samsung 42" Plasma TV 2009-es modell, még a nehezebb két emberes fajtából. A távirányitója nem mindig működik. főleg számitógépről HDMI-n keresztül volt használva. 2x HDMI, 1x PC, 1xSCART, 1xHeadphone stb... Dobozban, Kábel, távirányitó, hálózati kábellel és talppal együtt.

1x Lenovo Thinkvision L2440p 24" 16:10 monitor tallpal, de hálózati és egyéb kábelek nélkül. Teljesen működőképes, a bekapcsoló gombja kicsit kontaktos, többször meg kell nyomni be illetve kikapcsoláshoz.

Ha kellenek érte jössz és elviszed. Semmit nem teszek félre, nem viszek sehová. Cipelésben sérv miatt segiteni nem tudok.

Értelemszerűen aki elöbb jön érte azé.

[ Szerkesztve ]

So many assholes.... So few bullets...

(#21840) doc válasza beczl (#21839) üzenetére


doc
nagyúr

irtam privit :)

(#21841) cimabue


cimabue
tag

Sziasztok, van egy eladó ASUS GTX960-as kártyám, ha érdekel valakit [link] ára: 25k. A gyerekek játszós gépébe szántam, de nem fér bele :DDD

(#21842) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Nincs valakinek egy ASUS 19V-os töltője? SOS-ben kéne.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21843) MasterDeeJay

Keresek:

RS485-USB átalakítót

775-ös 4 magos Xeon procit a legolcsóbban lehetőleg matricázva nutolva.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21844) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

30-ért érdekelne valakit egy 1050Ti? Gari nincs sajna.

(#21845) MasterDeeJay

Kis panaszkodós poszt:
E-on tényleg ekkora trágya vagy csak engem szívatnak...
Vettem egy lakást még januárban azaz cseréltem kicsiről nagyobbra, nagyjából jól ment mindent ügyvéddel, bankkal stb. Kértem meghatalmazást a cserepartneremtől hogy eljárok az ügyeiben, és akkor nem kell neki is jönni hanem intézek mindent. Meghatalmazás egy sima kézzel írott papír, aláírva. A többi papír nyomtatott de 2 tanúval stb...
Na akkor végigjártam a szolgáltatókat, víz, vksz is simán ment, gáz is, meglepően gyorsan. Jött az eon, aki persze nem fogadta el a meghatalmazást, mondom pesti az eladó nem ér rá lejönni (ki akarja adni a lakást). De van átjelentő papír azt kitöltöm mindkét fél részére és aláíratom az mehet másolva/scannelve is, de nem kell bemennem és intézhetem neten.
Így hát beküldtem neten, nagy csönd több hétig majd visszaigazolás. Na ez mégsem annyira vészes. Aztán eltelt pár hét nem küldik a szerződést...Ja mert nem csinálták meg...beküldöm újra és kérik újra ugyan azon papírokat mint eddig...oké akkor mégegyszer....Pár hétre rá küldik a szerződést....Hurrá vééégre.
És egy papírt hogy telefonon nem tudtak elérni és nem tudták leolvasni az első óraállást. De most jönnek pénteken legyek otthon. (okés feleségem otthon lesz)
Hmm lehet rosszul adtam meg valamit, szegények. Bementem az eonba tegnap és a telefonszámom jól van megadva. Oké akkor biztos nem volt térerő mindegy, de szeretném hogy akik jönnek hívjanak fel előtte mert nincs kaputelefon. (megsemmisült a felújításban) és a nevem sincs kirakva.
Ügyintéző mondja hogy nem tudja hogy megkapják-e a telefonszámom mert külső cég csinálja.
Akkor adjon egy telefonszámot ahhoz a céghez felhívom őket hogy hogyan jutnak be. Nem tud adni mert nem tudja melyik cég fog menni....He?
Persze a szerződéshez meg kell hogy megnézzék nincs-e beavatkozás a mérőn meg leolvassák a kezdő állást (amit megadtam korábban)
Ekkora rakás szart, próbálok segíteni hogy bejussanak és fingjuk sincs ki fog jönni, nem tudják értesíteni sem. :(((

Aztán ahova költöztem ott is van egy pár idióta pl:
Tárolót el akarják venni, beleegyeztem hogy aki kéri azéra lecserélem szívesen persze nem jelentkezett. Pofára adják annak ellenére hogy a lakáshoz volt 84 óta. Jó jó papír nem igazolja sajnos tehát részben jogos, de most kuss van, nem keres meg senki én sem megyek pofonért hogy miért nem adtam le a kulcsot. Írásban keressen ha akar valamit. Na persze van egy eszement aki az autógumit a tárolók folyosójára döntögeti le rendszeresen, így kell egy pár perces kemény pakolás hogy a 8 autógumit elrakjam az útból ha be akarok jutni a tárolóig. (ki van írva többször hogy ne pakoljon oda aki odapakol azt mégis, megy a háború) Aztán az unatkozó nyugger komunista picsák akik megszólnak minden szarért (kutyát miért a liftben viszem le? miért dobjam ki az erkélyről hátha előbb leér?). Meg az az elmebeteg aki nem bírja ki hogy már a liftben ne gyújtson rá rendszeresen. Szétveri valami idióta a szárazvezeték szekrényét és telerakja szeméttel, simán volt egy műbroki is odadobva. A bejárati ajtót is szétcseszik. De tökre érdekes hogy a nagyja a lakóknak látszólag teljesen normális, lehet csak pár beteg van és az csinálja a bajt.
Hála az égnek a közvetlen szomszédok normálisak és nem zajonganak, az előző helyen az alattam lakó norvég család rendszeresen csinálta a balhét, élőben ment a barátokközt mordor edition. Fojtogatás, dugás, rendőrök...Tényleg miért nincsen a haszkovón brooklyn kályha? Az adna egyfajta hangulatot a dolgoknak.
A rengeteg kutyaszarról nem is beszélve, én érzem magam hülyén hogy összeszedem a sajátom után.
Aztán a kevés parkolóról nem is szólok. Meg az a hozzá nem értő aki a dupla körforgalomnál nem volt képes megoldani a gyalogos forgalmat valami felül vagy aluljáróval.
Na ez legalább kijött most nyugi lesz egy darabig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21846) Male válasza MasterDeeJay (#21845) üzenetére


Male
nagyúr

Az EON az ilyen... azt bírom, hogy új szerződés: netről letolt a PDF, kitöltöm, vagy 10 helyen írjam be ugyan azokat az adatokat rajta, kinyomtatom, majd az ügyintéző elveszi, begépeli kinyomtatja, kopp ugyan olyan adatlapra, mint amit bevittem, és aláírhatom... ( Ja, és a kedvenc, hogy persze elégepelte, a shiftet tovább tartotta nyomva, és így a címemben a perjel helyett 6-os van, ami ugye pont a házszám után van szóköz nélkül, tehát még értelmes is így, csak nincs ilyen házszám az utcában :D ...azért idetaláltak. A másik, amikor leolvassák a H-tarifás órát... első évben elcseszték, második évben a leolvasó becsöngetett, hogy segítsek már neki, hogy most melyik szám mi az órán... persze így is elrontotta, így ebben az évben is vita az ügyfélszolgálattal, majd számla javítás, stb. ).

A többi részre meg: csodás... de legalább jobban érzem magam, hogy nálunk nem ez megy :)

(#21847) ArmanD. válasza MasterDeeJay (#21845) üzenetére


ArmanD.
őstag

A tárolót leirtam azt el fogod bukni úgy készülj

Öreg vagyok már bohócnak!

(#21848) MasterDeeJay válasza ArmanD. (#21847) üzenetére

Sajnos tudom, de kivárok amíg nem írnak róla levelet rendesen. Én szóban megegyezésre nem fogom visszaadni önként.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21849) ArmanD. válasza MasterDeeJay (#21848) üzenetére


ArmanD.
őstag

Én 13 éve vettem lakást a Halleba tároló ugye nem jár eleve is kevesebb van mint lakás, 10 éve be van adva a kérelem tárolóra, sajnos nem olyan rég a felső szomszédom elhunyt akinek van tárolója egy fiáról tudunk és hallottunk lakásfelújitást is a hónapokban felettünk és az Ő tárolójukat fogjuk megkapni, amiről elmondtam nem örökölhető!, de sajnos a hagyatéki tárgyalás lezártát meg kell várnunk utána tudja a ház biztositani számunkra. Kb. igy működik ez az egyik eset.

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#21850) MasterDeeJay válasza ArmanD. (#21849) üzenetére

A normális az lenne hogy igazságosan elosszák a tárolókat aki igényt tart rá, arányosan a lakás méretével számolva, persze nem ingyen hanem nm áron arányosan fizetve. Ha meg túl sokan tartanak rá igényt akkor legyen drágább, akinek kell majd fizet érte. Szemetet így nem fognak tárolni. Ha meg nem akarja fizetni akkor visszaadja. Háznak legalább lesz pénze, amúgy is ráférne egy felújítás.
Nem ez a pofa alapú kihalásos akármi, ez senkinek sem jó.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.