Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Gregorius válasza Ivan15 (#950) üzenetére


Gregorius
őstag

Háát, én is megszenvedtem annó Malkavval, de ott legalább a 1-hit kill dementation jól működött (viszont elég gyorsan elfogyott a vér meg az utánpótlás). Ha elég jól kombózik az ember az ütésekkel, akkor meg lehet őket úgy sorozni, hogy ne tudjon visszaütni, vagy csak ritkán tegye.

(#952) Vigneau válasza Gregorius (#951) üzenetére


Vigneau
félisten

A Malkavian még mindig vonz, de jelenleg a Brujah után egy Gangrellel nyomom. Ha egyszer kijönne hozzá a teljes magyarítás, az nagyon jó lenne.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#953) kapszi válasza Vigneau (#952) üzenetére


kapszi
tag

Szerintem mindenképp próbáld ki. Nagyon mókás pl. mikor nekiáll társalogni a stoptáblával, a bölcsesség bugyborékoló szentélyének nevezi Bertram fejét stb. Naggyon jók a szövegei és egy idő után a diszciplínák is nagyon komolyak. Tömeghallucinációk, öngyilkosság, ámokfutás... mindre rá lehet bírni emberkéket. Asszem észrevetted, hogy elfogult vagyok. :D

Göthös Gúnár Gedeon

(#954) Vigneau válasza kapszi (#953) üzenetére


Vigneau
félisten

Ááá, fel se tűnt... ;)
Ami engem illet, én meg inkább az emberséges hentelés híve vagyok. Sosem ölöm meg az ártatlanokat, de a rosszakat kézzel, karddal írtom. Nem használok disciplinákat. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#955) kapszi


kapszi
tag

Hmm, feltettem a 3.3-as patchet és egész jó. Pl. nem emlékszem, hogy az inventoryban forogtak volna a cuccok alapból és némelyik láthatóan szebb is lett. Azért az ilyen apróságok is számítanak. :)

Göthös Gúnár Gedeon

(#956) Neil_X


Neil_X
csendes tag

Hi!
lenne egy fogós kérdésem:

amikor a logok után elindul a játék, nem látok tiszta képet, csak a csíkok rohangálnak fel-alá. de ha elinditok egy FRAPS-ot és shotolok a főmenü alatt, akkor tiszta, szép képet kapok a főmenüről.
Nem értem és megörűlök már tőle...marhára akarok vele játszani
valakinek van vmi ötlete?
(amúgy gondoltam arra is hogy valahogy megváltoztatom a felbontását a játéknak, de nem találtam ilyen opciót :( )

-d˘.ˇb-

(#957) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!
Megvettem az ehavi PCGURU-t ma :B
És ugye a teljes játék az a Bloodlines!
Nomost fel szeretném telepíteni és felmegy felrakom hozzá a patch-et is magyaritast szépen mindent aztán indítom a játékot kiírja h. loading... aztán pedig kidob a microsoft-os hibajelentést és befejezi a játék futtatását...
Ilyenkor mit csináljak?
Laptopom próbálkozok mert most csak az van itt nálam ... de az megfelel a követelményeknek!
XP SP2 -es Oprendszer stb...
Valaki help!!!

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#958) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sehol senki??? :O

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#959) Vigneau válasza Pocok9b (#957) üzenetére


Vigneau
félisten

Laptopon én még nem próbáltam. Nem lehet, hogy a VGA a ludas?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#960) Pocok9b válasza Vigneau (#959) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Most értem haza megpróbálom az asztalin ha nem megy akkot nemtom mi lesz :U
Előfordulhat h. a laptop a hibás amit nemhiszek de reméljük jó lesz :R

[Szerkesztve]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#961) kapszi válasza Pocok9b (#957) üzenetére


kapszi
tag

Ha jól emlékszem,nekem is volt ilyen. A rendszerkövetelményekben nem tudom mit írnak, de a DX9-es videókártya és 512M ram alatt ne is próbálkozz. Ahogy nézem,az asztali cuccodon már játszol vele, ha van normális vga drivered. :)

Igazából nem emlékszem,hogyan oldódott meg a dolog. Az tuti,hogy kell neki a lemez a játszódáshoz, de más nem nagyon jut eszembe.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#962) Pocok9b válasza kapszi (#961) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Szia!
Nemhinném h. a laptop hibája mert 1gb ram van benne T2050-es proci és Intel gma 945-ös vga ami teljesen dx9 kompatibilis!
De remélem az asztalin menni fog még nem jutottam el sajna odáig h. felrakjam :R

[Szerkesztve]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#963) kapszi válasza Pocok9b (#962) üzenetére


kapszi
tag

Ez esetben passzolok. Remélem,azóta megy. :D

Göthös Gúnár Gedeon

(#964) Amiga válasza Vigneau (#851) üzenetére


Amiga
csendes tag

Sziasztok! Én keresem a Bloodlines eredeti, dobozos és kézikönyves példányát, ha valaki tud ilyet, kérem írjon nekem ide: amiga600kukacfreemail.hu - persze azzal együtt, mennyiért adná el...

(#965) Lord_of_NRG


Lord_of_NRG
csendes tag

Üdv mindenki!
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, engem is érdekelne egy példány a játékból, eredeti, dobozos... vagy valami webshop ahol kapható még..
A címem: molleqkackukacfreemail.hu
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#966) Brutális eb válasza Lord_of_NRG (#965) üzenetére


Brutális eb
addikt

[link]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#967) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Elékszűlt ennek a hihetetlen hangulatú RPG-nek a magyarítása.
Tölthető:Innen
Megköszönni itt.:[link]
OLVASS el fájlt ELOLVASNI!!!
Telepítés előtt.
Respatchat rendszergazda módban futtatni.(HA kell)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#968) Lord_of_NRG válasza Brutális eb (#966) üzenetére


Lord_of_NRG
csendes tag

Hali, köszi a segítséget, ez valami letöltő oldal gondolom. Én jobb szeretem a hagyományos, kézzel fogható dvd-ket :) Ha valakinek van egy eladó példány írjon!

(#970) Hobbyt98


Hobbyt98
újonc

Olyan kérdésem lenne hogy nem jelent-e megy a játékhoz olyan kieg. amivel a többi klánt is kilehet próbálni. ééss esetleg nincs valami program amivel a karakterem kinézetét tudom formázni?

(#971) Vigneau


Vigneau
félisten

Annyi év után öröm volt eredetiben megszerezni ezt a gyöngyszemet. A magyarítás pedig csak hab a tortán. Nagyon élvezem, jó érzés újra játszani vele... :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#972) Vigneau válasza Vigneau (#971) üzenetére


Vigneau
félisten

Közben OS-t váltottam. Windows 10-el már nem hajlandó elindulni a játék. Ha tud valaki használható megoldást, annak nagyon örülnék. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#973) Vigneau válasza Vigneau (#972) üzenetére


Vigneau
félisten

A vampire.dll cseréje volt a megoldás. Nem semmi... :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#974) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A közelgő folytatás kapcsán elővettem én is újra a játékot, illetve egy másik örök kedvencemet is abból az évből, a Thief: Deadly Shadows-t. Brutálisan erős év volt a 2004-es, gyakorlatilag év elejétől a végéig folyamatosan jöttek a nagyobbnál nagyobb címek, de jó idők is voltak azok.
Mai szemmel nézve persze irtózatosan elavultak már ezek a játékok mind technikailag, mind gameplay tekintetében, illetve nem egy közülük már ugye mobilra is megjelent évekkel ezelőtt.
De én még mindig ugyanolyan jól szórakozok velük, mint annak idején.
Végig is tolom 1 gangrel meg egy malkavian karakterrel, illetve reménykedem hogy megéri majd a közel 16 évnyi várakozást a folytatás.
Illetve remélem, hogy nem ütközik a Cyberpunk 2077-el a megjelenés, mert az ugyanúgy beakaszthat majd ennek a játéknak, mint a Half-Life 2 az első Bloodlines-nak annak idején. Remélem legalább 2-3 hónap lesz a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#975) GAbre


GAbre
veterán

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt: Purple Pain Outfit and Eyewear dlc outfites kódjaim vannak,nem tudom még jók-e de ha valakinek kell dobjon rám pm-et.(Ingyen adom,még mielőtt valaki kövezni kezdene)

Avatar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.