Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megvan a hivatalos megjelenés:

November 26.

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#2) LukE válasza Drizzt (#1) üzenetére


LukE
veterán

tuggyuk:)
[/B] inkabb, nem?:)



[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hardwireden új tréler.

I am having fun staying poor.

(#4) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hardwired!!!

A játék korábban, NOVEMBER 16-án jön!!!

I am having fun staying poor.

(#5) Gregorius válasza Drizzt (#4) üzenetére


Gregorius
őstag

A k. életbe, már megint nem hagynak dolgozni :D

(#6) Drizzt válasza Gregorius (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Engem meg tanulni!!! Nahát!!! :DD

I am having fun staying poor.

(#7) Gregorius válasza Drizzt (#6) üzenetére


Gregorius
őstag

Öööö mondtam már? Főállású egyetemi hallgató vagyok (néhány mellékállással).

[Szerkesztve]

(#8) zetecR válasza Drizzt (#3) üzenetére


zetecR
addikt

Vak vagyok.
Hol van az a trailer?

(#9) Drizzt válasza Gregorius (#7) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szintén, de egyelőre még nem vagyok mellékállásban dolgozó...
Majd 2-3 év múlva...
Így elsőben húzós lenne.

I am having fun staying poor.

(#10) Drizzt válasza zetecR (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem tudom, amióta megváltozott a hw engine...

I am having fun staying poor.

(#11) Trak válasza Drizzt (#4) üzenetére


Trak
addikt

Akárhogy nézem, én november 19.-ét látom időpontnak.
16.-án a HL2 jön.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#12) Drizzt válasza Trak (#11) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jabocs, énis 19-et akartam írni...

I am having fun staying poor.

(#13) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Eccsém. Banyek! Egy napon jön a HÁLFLÁJF KETTŐVEL!
november 16-án

I am having fun staying poor.

(#14) Drizzt


Drizzt
nagyúr

MÁS: igencsak királyos az új tréler, de az az 1 perc nem tudom, miért foglal olyan sokat.

Jó lessz e.

I am having fun staying poor.

(#15) Legolas válasza Drizzt (#14) üzenetére


Legolas
senior tag

A virágboltban már kapható :)

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#16) tr00p3r válasza Legolas (#15) üzenetére


tr00p3r
őstag

confirmed :C

(#17) Drizzt válasza Legolas (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tudom, már jön is tőlük.

I am having fun staying poor.

(#18) Frigo


Frigo
őstag

Én már beszereztem egy virág boltból de sehogy se tudtam életet lehelni bele ,inkább megvárok egy késöbbi rilízt.

(#19) Grentsó válasza Frigo (#18) üzenetére


Grentsó
tag

Jah, én is ötleteket várnék, hogyan lehet szórabírni...

Should any questions arise, please feel free to contact the brick wall in front of you.

(#20) vjannus


vjannus
aktív tag

Nekem nagyon bejön nem aza tipikus ölős az eleje ;)

(#21) Grentsó válasza Frigo (#18) üzenetére


Grentsó
tag

Végül a Virtual DAEMON Manager legújabb verziója (v3.47) megoldotta
a problémám, esetleg próbáld ki.

Should any questions arise, please feel free to contact the brick wall in front of you.

(#22) Xelo


Xelo
addikt

Én is virásárustól szedem... Ilyen véres virágokat még nem láttam:D Ja És Mindenkinek szól:(magamnak is persze...:D) NO OFF!!:P

(#23) Xelo


Xelo
addikt

Milyen a híres HL2 motor? Hogy szuperál?? Valamit mondjatook mááár!! Van 1 olyan érzésem hogy holnap a suliban nem fogok nagyon tudni figyelni...;)

(#24) Legolas


Legolas
senior tag

Nekem működik! Bár én nem játszottam vele, csak öcsém.

Amúgy HL2-ből van már warez verzió?

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#25) Drizzt válasza Legolas (#24) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem, s nem is lesz... :DDD

I am having fun staying poor.

(#26) Legolas válasza Drizzt (#25) üzenetére


Legolas
senior tag

De már van! :)

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#27) maniac


maniac
senior tag

Na hella mindenki!

Akkor leirnam tapasztalataimat:
Szoval a karakter generalas mar nagyon ott van - olyan mint a jagged alliance-ban: Lehet ugy hogy kerdesekre valaszolsz, es megcsinalja neked a legfontosabbakat, es lehet ugy hogy a karakterlapodat magadtol toltod ki. Nos en generalaskor nosferatu lettem amit nem szeretek. Na mind1. Szoval jo ronda lettem legeloszor es az emberek menekultek elolem :). Aztan csinaltam egy rendes karaktert magamnak. A jatek tortenete igen jo, van a fo szal, valamint csomo mellekkuldetes - most a mellekkuldetesekkel vagyok nagyon elfoglalva. Amivel nem vagyok megelegedve az a source nevezetu szornyuseg. Az egy dolog hogy latszik hogy a hl1 engine tovabbfejlesztett verzioja, de hogy meg lassu is az nagyon nagy melletrafalas. Na szoval mondom hogy mik a gondjaim a grafikaval: A texturak hagynak kivanni valot - enyhen szoval. Kb. ugyanolyan szintu texturak vannak mint a CS 1.6-ban vagy a CS:source-ban (tehat nem vagyok elkapraztatva, mint a doom3-ban alkalmazott texturaktol) - itt egyebkent a kornyezetre gondolok. A polygonok mennyisege sem valami hu de magas - de ezt felroni nem lehet, ugyanis a karakterek polygon szama, es texturai is igen kimagasloak - doom3 azert ebben jobb :( (ott ugyanis a kornyezet is nagyon ki van dolgozva). A fegyverek amiket lattam szinten kozepszinten vannak kidolgozva. Na akkor terjunk at arra amitol a mindenki a padlot fogta , es a valve is csak azt mutogatta alt.: igen a shaderekrol van szo. A shaderek nagyon jol levannak programozva, pl ablakuvegek, azonban a hot nem programoztak le - es igen megint 1 dolgot fogok mondani: Doom3. A motor viszont nagyon lassu a doom3 motorhoz kepest - igen most lehetne mondani hogy nagy nyilt terek stb, de higyjetek el hogy a doom3 a kulso terek eseteben is gyorsabb ahogy eszrevettem - a kulso terek a belso terektol a jatekokban csak polygon es textura mennyisegben kulonboznek, tehat a source motor nagyon gyenge lett sztem a shadereket leszamitva mert azok gyonyoruek. A hangok ott vannak, adjunk ra 8 pontot a tizbol, az arnyekok is fogjuk ra hogy szepek. Igazat megvalva, ha olyan gyors lenne a gepemen 800*600*32-ben ilyen grafikaval mint a doom3 1024x768*32-ben akkor azt mondanam hogy fogjuk ra jo a motor. De sajnos ez a source engine lassu is, meg csunyacska is - a shadereket leszamitva. Szoval sajna ez nem jott be. A jatek maga pedig nagyon szuper, kivancsi lennek doom3 motorral mit tudtak volna kihozni belole :).

osszevetve:
grafika: 7/10
hangok: 8/10
hangulat: 10/10
zene: 10/10
design: 9/10 (a tortenet kidolgozassa, a korites stb...)
osszhatas: 88%

doom3:
grafika: 9/10
hangok: 10/10
hangulat: 9/9
zene: 8/10 (habar csak 1 szam van benne :) )
design: 10/10
osszhatas: 92%

(#28) Xelo válasza maniac (#27) üzenetére


Xelo
addikt

Nállam a Doom3 nem szólt nagyot. Biztos jobb lesz nálla a Bloodline. Legalábbis remélem.
Már rakom föl. Nemsoká irok véleményt!

(#29) Xelo


Xelo
addikt

Hella. Nahh kipróbáltam. Első benyomásom: nagyon szép grafika, második: ez egy bughalmaz, harmadik: hogy lehet továbbjutni az elején mituán kiszivtam a vérét a csákónak, utána lövöldözés hallatszik. És utánna hova mennyek?

(#30) Xelo


Xelo
addikt

Rájöttem...:D Amikor az a kis ajtó ikon megjelenik megkell nyomni az e betüt és lám...:D

(#31) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

nekem nem igazán jött be...a graf nem nagy szám,és elég nagy hozzá a gépigény....azért még viszem,hátha megjön hozzá a kedvem:D

az elején az az űbervámpír amikor kinyírta a három csávót,a két megidézett farkassal meg a varázslattal,na akkor néztem mondjuk:D

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#32) Xelo


Xelo
addikt

Hát ez a játék valami atom. Igaz még csak a tutorial után tartok, de valami hatalmas. Most valami santa monicát kell megtalálnom. Az holvan?

(#33) maniac


maniac
senior tag

Mikor az a feladat, hogy kessel szet kell vagnom a kepeket, azt hogy csinalom meg? A 4 kepen megjelenik egy vedoaura vagy nemtudommi a karakteremnek meg lemegy a hpja es a vertartaleka is, ha belevagom a kest, ha mind a 4-t megkeseltem (ami nem latszik) a csaj visszakuldd hogy megkene csinalnom :-/

(#34) DarkSavant válasza maniac (#33) üzenetére


DarkSavant
csendes tag

sorrendben kell megvagdosni a képeket
elöször ahogy bemész a föajton a bal oldali azután az átlosan szemben lévött majd a fö ajto melleti másikat és anegyedik azt már tudhatod

Its Good To Be Bad ....

(#35) Paranoxer


Paranoxer
csendes tag

Valaki segítsen már plz. Nekemis az ölembe potyant a fent említett játék, de sehogy nemakar futni. Feltettem, dx et is, cd1 beteszem, elindítom, és ekkor kiírja h tegyem be az 1es cédét. Olvastam vmi info fájljában, hogy 4x esen kéne megírni a 1es cédét alkoholba 2/3 safediscel de úgyse megy. Emulátorral meg esélytelen mer indításnál aszonnya elöbb távolíccsam el az emulátor progikat. Akinek van 5lete ne tarts magában mer már naon kíváncsi vok! :))

Most kérdezed vagy mondod?

(#36) Gregorius


Gregorius
őstag

Örömmel kipróbálnám, ha nem ugatna vissza a Windows Installer, hogy ''csak'' win95, win98, winnt, win2k, winxp platformokon hajlandó elindulni (win2k3-on nem megy) :(((. Most azzal fogok próbálkozni, hogy virtuális gépben telepítem és kézzel viszem át a rendszerbe a registry firkálásokat, a setup.ini buherálás meg hasonlók már csődöt mondtak.

[Szerkesztve]

(#37) Xelo


Xelo
addikt

Hali. Ez egy isten játék, valami félelmetesen magával ragadó. Sztem a legjobb klán a Gangvalami. Erős, jó varázslatokat tud... Én most mentem be a BloodBank-ba és ott megöltem az őröket, elvettem a kulcsokat és ott mászkáltam. Csak aztán megszivtam, még jó hogy mentettem. Mert kimentem és kellet vért szívnom de meglátta az a táblával ugráló pacák elrohant a rendőrökhöz erre vagy 6an rámjöttek.....

(#38) Xelo


Xelo
addikt

Meg egyszer ugy szartam el 1 küldit, hogy elkellet menni egy hapihoz és vele dumálni. De én enyhén szólva csúnyákat mondtam neki... Erre 3haverjával rámjön, de szerencsére 2fegyvernélkül 1 meg bunkóval volt. Kinyiffantottam őket könnyedén. De mondjuk utánna kellet egy kis vért szívni.

(#39) Wildmage


Wildmage
senior tag

ááá $@$@%%@. Mondja már el nekem valaki, hogy lehet azt kikapcsolni, hogy harcnál a seggnézős 3rd person kamerára kapcsoljon a game! Plz. Megőrülök tőle. :(

(#40) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, holnap, vagy holnapután végre meglesz... Majd nyilatkozok egy szépet...

I am having fun staying poor.

(#41) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, jó-e vagy nem-e? Kinek hogy tetszik? Remélem, még ma kifejtem én is a véleményem...

I am having fun staying poor.

(#42) Wildmage válasza Xelo (#37) üzenetére


Wildmage
senior tag

Ganglerek azok, de messze nem a legjobbak. :)
Egyébként meg nemtom ki játszott a játék alapját képző hagyományos szerepjátékkal, de ez a nyomába se ér. :D Le van butítva nagyon. A domination-nak pl. asszem az 1-es szintű diszciplinája a parancs, amivel a rutinos szerepjátékosok tudják, hogy mennyit lehet szopatni. ;)
Ezen kívül van az őserő, gyorsaság, szívósság diszciplina is, ami tulajdonképpen általánosnak tekinthető, tehát mindenki megtanulhatja. (Én még az elején járok nagyon, de ha jól gondolom, akkor csak a klándiszciplinákat tanulhatják meg a karaktereink. :( )
A Sabbat klánjai egyébként elég gyilkos dolgokat képesek művelni. Nem lett volna rossz, ha őket is lehet választani az elején. Pl. ott az Assamita bérgyilkosklán a csend diszciplinákkal, vagy a Tzimische az ezertesttel (ha akarom 3 méteres szörny leszek magasabb szinten vagy a homlokodat az álladig lehúzom csontformázással... és ez még csak a 3. és 4. szinítű dolog volt) Ja és a Lasombrak az árnyjárásáról még nem is beszéltem, amivel gyakorlatilag köddé válhatnak és akkor CSAK a napfény és talán a varázslatok árthat nekik.
A Camarilla klánjaiban inkább csak vicces és hasznos diszciplinák vannak, mint harciak.(pl. auspex)
Ha minden úgy lenne, mint az eredeti játékban, akkor a Tremere-ek lennének messze a legütősebbek a jelenleg választható karakterek közül. Ezek a fickók eredetileg varázslók voltak, de elkapták valahogy asszem épp a Tzimische ősatyát és a vérével vámpírokká tették magukat. Na ezért aztán gyakorlatilag dzsihádot hirdetett a Tzimische klán a Sabbattal a háta mögött ellenük. Ez elől ''menekülve'' jutottak el a Camarilla-hoz, ami megtűri őket, mert nagyon komoly varázslatokat tudnak. (!) Még ebben a játékban is -ahol le vannak butítva- már a 2. szintű diszciplinám hatására is elkezdenek a srácok vért hányni körülöttem, amíg szétütöm őket. Most meg már gyűjtök a Bloodshield-re... :D

Kis művelődésnek: Bővebben: link (hiányos a kézikönyv, ami fent van)


[Szerkesztve]

(#43) Wildmage


Wildmage
senior tag

Ha valaki tudja hogyan lehet bejutni a santa monicai vérbank hűtőjének belső kamrájába, akkor az ne tartsa magában! Bent van állítólag a jövendőbeli ghoulom. :D

(#44) Gregorius válasza Wildmage (#43) üzenetére


Gregorius
őstag

A jövendőbeli ghoulod a földszinten van az 1. kórteremben, a főbejárat közvetlen közelében. A kis aranyos. (Szép dolog felvágni az ereket és pazarolni a drága kaját...)
Nézz alaposan körbe a hűtőszinten, egy papírfecnin (vagy kompjúterben? nem emlékszem, elég jó a hacking skillem, úgyhogy az is lehet) ott van a kód a számzárhoz.

(#45) Gregorius válasza Gregorius (#36) üzenetére


Gregorius
őstag

Jut eszembe, akinek hozzám hasonló problémája volt, jobb ha szólok: már terjengőzik a neten az ''OS fix''.

(#46) Wildmage válasza Gregorius (#44) üzenetére


Wildmage
senior tag

Ohh, thx. Én adtam egy csajnak vért, hogy jobban legyen, de aztán asszem lekoptattam vagy valamiért otthagytam és már sehol senki, csak a Malcolm doki egy fickóval asszem. Jól meg is csapolom a dokibácsit mindíg, amikor arra járok. :D

(#47) Gregorius


Gregorius
őstag

Úgy néz ki, engine-hiba a szaggatás:
Bővebben: link

(#48) Gregorius válasza Wildmage (#46) üzenetére


Gregorius
őstag

Fogsz majd újra találkozni a csajszival a belvárosban. Ott, ahol az egyes számú segget kell(ene) nyalni.

(#49) Wildmage válasza Gregorius (#48) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nemtom nálatok hogy van a dolog, de nálunk a Tremere klánban a régens nem igazán bírja a fickót és én inkább őt választanám, ha esetleg egyszer választani kéne a seggek között. :D

(#50) Gregorius válasza Wildmage (#49) üzenetére


Gregorius
őstag

Azért írtam, hogy kellene. Ahogy megy előre a sztori, egyre nagyobb seggfej lesz az ürge (mint az itthoni politikusok :D). Kivétel nélkül mindenki utálja. Mondjuk részemről a Régenssel sem nagyon szimpatizálok - túl konzervatívak a nézetei - de egyelőre még nem kellett ellene ténykednem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.