Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Tithian válasza Xelo (#648) üzenetére


Tithian
őstag

Sok pénzre igazán akkor van szükség, ha lőfegyvereket használsz, a lőszer beszerzése drága mulatság, egy csak távolsági fegyverekkel harcoló karakternek szerintem max. alkudóképességre is szüksége lenne.
Még szerencse, hogy a közelharci fegyverek általnosan erősebbek :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#652) kapszi


kapszi
tag

Hát, a végén azért jól fog jönni,ha van valami csúzlid is, közelharcban lenyomnak különben,mint a bélyeget...
Amúgy a lóvé gyűlni fog magától egy idő után,csak el kell menni érte. Szerintem annyira nem gáz. Meg mindig el lehet adni valami hulladékabb pisztolyt,ha megszorulnál. :)

Göthös Gúnár Gedeon

(#653) Xelo válasza kapszi (#652) üzenetére


Xelo
addikt

Santa Monica utolsó küldijét csinálom mingyárt amikor robbantani kell.. sztem nagyon nehéz lesz Brujahhal.. max gyorsaság meg olyan villámló erő kombóval.. de ugy sem hiszem.. Ventrueval könnyü volt, odamentem és megnyomtam hogy ölje meg magát.. az a képesség.. de ezzel.. felnyomtam a fegyverhasználatot is 4re mert downtownban lesz rá szükség, mármint most szereztem egy elég jó puskát ami 30valahányat sebez és lehet hozzá töltényt kapni downtownban...

(#654) Nimrod válasza Nimrod (#620) üzenetére


Nimrod
addikt

Tökön döföm magam. Miért nem szól senki, hogy Asyleum és nem Abyss.:o

(#655) kapszi válasza Nimrod (#654) üzenetére


kapszi
tag

Még egy betűvel mindig hibázol: Asylum, nem Asyleum. Angolról lefordítva menedéket jelent kb.

Xelo: nem lesz az olyan nehéz, hidd el. Simán bementem Gangrellel is meg Malkavval is és nem történt semmi különös. Annyi a trükk,hogy el kell lopakodni hátul, meg rájukrobbantani a víztornyot,meg ilyenek.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#656) Vigneau válasza kapszi (#644) üzenetére


Vigneau
félisten

Végre egy pontos felsorolás. Kb. 2 hónapja tettem le a játékot, a memóriám már nem a régi... :O

Ui.: Hogy lehet ''szexelni'' a Malkáv csajjal az Asylum-ban?

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#657) Vigneau válasza Tithian (#651) üzenetére


Vigneau
félisten

Viszont ha Mercurio-t nem mártod be a Feneséges Hencinél - életben marad, akkor viszonylag jutányos áron adja majd a portékájkát... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#658) Xelo válasza Vigneau (#656) üzenetére


Xelo
addikt

ugy hogy csak jeanett maradjon meg.. mert csak vele lehet.. és kell csábitás képesség... és mindig csábitgatni.. és eljön a pillanat:D

(#659) kapszi válasza Vigneau (#656) üzenetére


kapszi
tag

Ahoz az kell, hogy Jeanette.hez kedves legyél,jó legyen a megjelenésed meg a hoteles küldetés után (The ghost haunts at midnight) neki kell adnod a nyakláncot. Másik gépen megvan,hogy a párbeszédeknél pontosan mit kell választani,hogy összejöjjön a dolog, de általában annyi a titok,hogy nyalizni kell neki,mint állat. Meg kint a folyosón lesz egy gyűrű,azt is elé kell dobni. Egy idő után magától felajánlkozik... :DD

Miért offba írtátok,ez a játékhoz kapcsolódó fontos információ...:DDD

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#660) Nimrod válasza kapszi (#659) üzenetére


Nimrod
addikt

(#661) kapszi válasza Nimrod (#660) üzenetére


kapszi
tag

Ja, nekem is ez van meg.
Mondjuk én enélkül hoztam össze a dolgot, meg is lepődtem,hogy mire készül a csajszika. :D

Göthös Gúnár Gedeon

(#662) Vigneau válasza kapszi (#659) üzenetére


Vigneau
félisten

Bakker! Tudtam, hogy a rosszabbik nőt hagytam meg... Végre egy ''nyomós'' indok, hogy újrakezdjem! Fel Torreádor, ''döfd le'' a ''bikát''! :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#663) kapszi válasza Vigneau (#662) üzenetére


kapszi
tag

Elsőre nekem is a Therese csajszi élte túl, tökre ki voltam akadva miatta, a másik sokkal szimpibb volt, pedig akkor még nem tudtam ilyeneket.
A Toreador érdekes választás, szerintem az egyetlen, amivel még nem játszottam. Sok sikert hozzá.

Göthös Gúnár Gedeon

(#664) Xelo válasza Vigneau (#662) üzenetére


Xelo
addikt

hajrá:) brujahhom nagyon mindenttudó karakter:) nem rég értem vele el dowtownba.. már részesedek a klubból egy csajszival ami napi 300$.. furcsa, hogy fire axem van, meg egy olyan puskám... az exe miért sebez ilyen 6-14ig amikor 20at kéne, és meg is van a hozzá való skillem? nahh mind1 ugyis puskával megyek azzal meg 40eket sebzek.. mondjuk ez is furi, jön a maffiózó csávó, fejbebaszom 40el, arrébszáll.. felál...:D
szerk: ja meg most nem az erejét erősitem hanem csábitás meg ilyesmik.. tök király ltt igy a brujahom:D mindenttudó.. erős is, jófej is, meggyőző is, fenyegető is, csábitó is..:D

[Szerkesztve]

(#665) Tithian válasza Xelo (#664) üzenetére


Tithian
őstag

A fegyverek sebzése élőkre annyi, amennyi a feltüntetett érték, természetfeletti lényekre a (fegyver lethality értéke + skill módosító - ellenség odavonatkozó soak értéke) formulával lehet kiszámolni a sebzést.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#666) Vigneau válasza kapszi (#663) üzenetére


Vigneau
félisten

Kiváncsi vagyok rá, mire lesz jó a ''csábítás nagymestere''... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#667) kapszi válasza Vigneau (#666) üzenetére


kapszi
tag

Amúgy végigjátszottad már valamikor? Vagy még csak az első körnél tartasz?

Göthös Gúnár Gedeon

(#668) Xelo válasza kapszi (#667) üzenetére


Xelo
addikt

én még nem és downtownban vok..

(#669) Nimrod válasza Xelo (#668) üzenetére


Nimrod
addikt

Én is. :DD
Csak nincs időm játszani. :O

(#670) kapszi


kapszi
tag

A patchet feltettétek,ugye? Különben lesz egy rész,aminél kiugrik a progiból,és az elég idegesítő,mert egy elég húzós küldetés végén csinálja ezt.
Itt a link hozzá:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#671) Nimrod válasza kapszi (#670) üzenetére


Nimrod
addikt

Hol van ez a rész? :F

(#672) kapszi válasza Nimrod (#671) üzenetére


kapszi
tag

Nem tudom,hogy el kéne-e árulnom,hiszen azzal lelövök egy poént.
De azért megmondom: a Leopold testvériséges küldetés végén (mikor egy öreg profot kell megmenteni tőlük) kiszáll a géjm,mikor be akarnál ugrani a csónakba.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#673) Vigneau válasza kapszi (#667) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, 1.5*. Újra kellett kezdenem, mert nem voltam valami ''meggyőző''. Kedvenc klánommal, a Brujah-val nyomultam. Nálam egyébként az 1.2 patch nem működött, tört a játékom, így maradt a jó öreg konzolos módszer. A megoldás miatt anno 1 hónapot pihent a játék... :O

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#674) Nimrod válasza kapszi (#672) üzenetére


Nimrod
addikt

Most néztem épp, hogy ezen kívül még két rész van a játékban, ahol hasonlóan kiugrik (lásd patch doksit).

(#675) kapszi válasza Nimrod (#674) üzenetére


kapszi
tag

Nekem csak ott ugrott ki. Bár ha utána van az a két másik rész, azt nem tudhatom. :D
Amúgy az,hogy ugrál,meg szaggat, azért van, mert kb 500 megát lefoglal magának a memóriából, ami mellett ugye még kell futni az oprendszernek is meg ilyenek.
vagy a tört alatt valami illegálist kell érteni? :B

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#676) Xelo


Xelo
addikt

nekem eredeti bloodlinesom van, 1.2es patchel és 1.4essel..

(#677) kapszi válasza Xelo (#676) üzenetére


kapszi
tag

Oké, én is erre gondoltam. Nem tudtam,hogy van már 1.4-es patch is. Mlg ilyet! :DDD

Göthös Gúnár Gedeon

(#678) Tithian válasza kapszi (#677) üzenetére


Tithian
őstag

Hivatalosan nincs, csak rajongók fejlesztgetik (sikeresen).

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#679) Nimrod válasza Xelo (#676) üzenetére


Nimrod
addikt

CDGalaxisban bagóért vesztegetik. Persze, hogy nem hagyhattam ki. ;]

Most épp Painkillerhez töltöm a patcheket, de a 300 megás patchen kiakadtam. :Y

(#680) Nimrod válasza kapszi (#675) üzenetére


Nimrod
addikt

Épp most olvastam, asszem 1.4 gigát swappel a gáma. Nekem akkor lassú egy picit, amikor kilépek az utcára, de ez csak pár másodpercig tart. Talán az átvezető töltögetés lehetne gyorsabb, de úgy vagyok vele, hogy elég neki az 512 megám. Ezt csak addig mondom, amíg nem sikerült beizzítanom a Painkillert. Ott majd kiderül, mire is elég 512 mega. ;]

(#681) Xelo válasza Tithian (#678) üzenetére


Xelo
addikt

igen:) nem okozott semmi hibát.. csak talán kicsit hülyébben ment.. hogy átmentem downtownba ujra előlről kezdte a mentéseket.. mármint az egész elejére menti ujra nem ahogy folytatódna.. de nem zavar..

(#682) Vigneau válasza kapszi (#675) üzenetére


Vigneau
félisten

Az illegális túl erős kifejezés, vegyük inkább ''biztonsági másolatnak''. ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#683) kapszi válasza Nimrod (#680) üzenetére


kapszi
tag

Szerintem az butaság, hogy 1,4 gigát swappel, ugyanis nekem giga rammal már semmi akadás nincsen és a töltögetés is nagyságrenddel gyorsabb,mint 512-vel volt előtte. Ha van feles öt perced, nyomsz játék közben egy Ctrl-Alt-Del-t és megnézed,mennyi memóriát foglal le. Annyit használ el magának swappel együtt. Nekem ez 500 és 550 mega között volt.

Vigneau-nak
Hamar feladtad, én elsőre nagyon amatőr módon fejlesztettem a karakterem, mégis sikerült végigvinni. Csak a Leopoldnál ne lépett volna ki, az nagyon lehangolt.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#684) Nimrod válasza kapszi (#683) üzenetére


Nimrod
addikt

Jó persze, azt tudni kell, hogy ezek a gyári értékek... és azok mindig nagyzolnak.

(#685) Vigneau válasza kapszi (#683) üzenetére


Vigneau
félisten

Egyes feladatoknál jól jött volna a meggyőzőképesség, de már minden pontomat elosztogattam. Úgy voltam vele, tiszta lappal indulok. Utána már jól sikerült a fejlesztés. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#687) Vigneau válasza tököscsávó (#686) üzenetére


Vigneau
félisten

Szerintem próbáld meg a konzolos módit! Lásd: Bővebben: link ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#688) kapszi


kapszi
tag

Nekem 1.2 patch után nem volt semmi gondom a játékkal. Nem értem,hogy van ez, hogy némelyik gépen működik, némelyiken meg nem. Ez így egy kissé gagyi.

Göthös Gúnár Gedeon

(#689) Vigneau válasza kapszi (#688) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem is csodálkozom, hogy a Troika beadta a kulcsot... :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#691) Vigneau válasza tököscsávó (#690) üzenetére


Vigneau
félisten

A lényeg, hogy sikerült! :C Akkor mostantól nyomás tovább... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#692) kapszi


kapszi
tag

Hát, ez eléggé favágó módszer,hogy visszamenn és utána újra. A legvégén volt egy hasonló élményem a játékban, majdnem hülyét kaptam, mikor nem akart kinyílni egy ajtó, ami be sem volt zárva...

Göthös Gúnár Gedeon

(#693) Nimrod válasza kapszi (#692) üzenetére


Nimrod
addikt

Én pl. nem is sűrűn szoktam menteni egy játékban sem. Jobbára csak, max. kettő vagy három elmentésem van egy játékban. Alone in the dark-ot (asszem még az elsőt) ott szúrtam el anno, hogy a kútba be kellett volna dobni egy érmét, amit nem tettem meg, de utána már nem lehetett visszamenni, elmentésem nem volt, kezdhettem elölről. :O
Ilyen itt is megeshet? :F
Quest screen-en tetszik, hogy a teljesítettnél egyből ott van, hogy túlélted a downtowni mészárlást. Lehet, hogy ebben a játékban fejetlen vámpírral is lehet játszani? :))
Apropó, a bevezetőben is látható nagydarab afrikai vámpírral meg kell majd ütközni? :F
Félek, hogy igen és van egy sanda gyanúm, hogy nem lesz sétagalopp.

(#694) kapszi válasza Nimrod (#693) üzenetére


kapszi
tag

Nem olyan lényeges a mentés,mint az alone in the darkban pl, ugyanis a küldetések teljesítése után mindig csinál autosave-et a játék,ha te nem mentesz,akkor is.
A kútbadobáshoz hasonló szituáció nem rémlik,de a párbeszédekre figylened kell,attól a végkifejlet is függhet akár.
De az afrikai vámpírkával nekem eddig 3féle befejezés során meg kellett mérkőzni. (Azt hiszem, amúgy 5 ''happy end'' verzió lehetséges.) Nem sétagalopp valóban. Pörzsölőt neki ezerrel, az sokat levesz belőle! ;]
Ha lenyomod,utána jön csak az igazi meglepi.;)

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#695) Nimrod válasza kapszi (#694) üzenetére


Nimrod
addikt

Autosave kicsit érdekes. Egyszer valamit elbénáztam (történetesen az elhagyott szellemházban a hátamra vettem egy liftet...) és vissza akartam tölteni. Majdhogynem a küldetés elejétől mentette el a gép. :DDD

(#696) kapszi válasza Nimrod (#695) üzenetére


kapszi
tag

Hát igen, az előző küldetés végétől kezdheted újra, ami legtöbb esetben elég régen véget ért és azóta elég sok dolgot csináltál...
Egy kicsit nehéz ám a lift még egy vámpírnak is. :DDD Házikóban megtaláltad a varázstárgyat? Valamelyik éjjeliszekrényben van egy faág,amitől kapsz plusz 1 defense értéket. (Weekapaug thisle vagy mi a franc a neve...)

Göthös Gúnár Gedeon

(#697) Nimrod válasza kapszi (#696) üzenetére


Nimrod
addikt

Elég sok mindent találtam arrafelé, a felének nem tudom a hasznát sem. Pl. egy döfőkarót is találtam (vagy mi a szöszt), amit fegyvernek nem lehet használni, de akkor mire lehet jó? :F
A kikötői gyilkosságnál, ahol a farkasember garázdálkodott (lehet is látni, amint a hegyen végigrohan) mi a teendő? A vért már elküldtem, a pénzt is megkaptam de az újságokban még mindig benne van a cikk. Akivel a raktár felrobbantásánál lehet összefutni, ő lenne a gyilkos? :F

(#698) kapszi válasza Nimrod (#697) üzenetére


kapszi
tag

Akivel a raktárnál találkozol,az nem farkasember, hanem egy Gangrel vámpír. A karót,amit a kikötőben találtál, el tudod vesztegetni pénzért annak a csávesznek, aki megkérdezi, hogy ki a fővámpír. (Ott van ő is a mólónál,asszem piros pólója van.)
A hulla meg a mólónál az egy nagyon összetett küldetés, el kell menned fejvadászkodni Kilpatrickhez (oda amúgy is mennél Lily-ügyben) és azon a szálon fognak előjönni a nyomok. Az egy nagyon hosszú sztori, Hollywoodban is lesz majd hozzá részküldetés. Semmi köze nincs a vérhez,az egy másik ügy.

Itt találsz végigjátszást,ha érdekel:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#699) Nimrod válasza kapszi (#698) üzenetére


Nimrod
addikt

Jah tényleg, beugrott, csak már régebben játszottam vele (nincs időm). :o
Kilpatricknél most ott tartottam, hogy kiszabadítottam az egyik emberét a darabolós emberkétől. De mit csináljak azzal a kézzel, amit ott találtam? :F

(#700) kapszi válasza Nimrod (#699) üzenetére


kapszi
tag

Edd meg! :DDD
Közelharci fegyverként lehet használni, ha nem tetszik, dobd el valamelyik sarokban.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.