Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) faber24 válasza Vigneau (#449) üzenetére


faber24
őstag

Hi!

Nekem patch után simán ment a game, a régi exe-vel...

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#452) Vigneau válasza faber24 (#451) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezeket mind megcsináltam, de nem használt. Lehet, vmi elkerülte a figyelmemet... Azért köszi a tippet, hátha bejön... majd szólok, ha jutottam vmire.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#453) faber24 válasza Vigneau (#452) üzenetére


faber24
őstag

Ha még nempróbáltad, próbáld ki azt a variációt, amit a #101-ben írnak, hátha az bejön...:))

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#454) Warhammer


Warhammer
csendes tag

Hali!

Amikor a Leopold Shociety küldetésnél vagyok(Mennyit szívtam a consolos résznél) egy mellékjáratban megtalálom Ast akinek Hollywoodban segítettem.Szegény elég rosszul néz ki.Egy ketrecbe van bezárva és 10 locpick kéne hogy kinyissam.Biztos van valami más mód arra hogy onnan kiszabadítsam???Ha tud valaki segíteni az tegye meg. :)

(#455) Vigneau válasza Warhammer (#454) üzenetére


Vigneau
félisten

Menj vissza a régi járathoz, majd haladj tovább arra, merre még nem jártál. Ölj meg mindenkit, s ahol a csónak, ott ugorj a vízbe, s addig keresd a kulcsot a meder alján, míg meg nem találod... én is csak akkor vettem észre, mikor már feltörtem a zárat (megvolt a 10-es lockpick szintem).:)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#456) Vigneau válasza faber24 (#453) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszi a tippet, amint hazaértem, ki is próbálom. Jó lenne már pontot tenni a játék végére!:):):)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#457) Warhammer


Warhammer
csendes tag

Thanks!

Már mindent körbejártam hogy szegény Ast kihozzam, de a kulcsot nem találtam sehol.Úgyhogy köszi!!

(#458) Warhammer


Warhammer
csendes tag

Találtam egy oldalt amely a jó kis vámpírjátékokal foglalkozik.
A Bloodlineshoz mutat képeket a magyarosításáról és még egy csomó jó dolog.

http://vampiregames.uw.hu/:))

(#459) Vigneau válasza faber24 (#453) üzenetére


Vigneau
félisten

Még1x köszi!
A tipp bevált, sikerült a művelet! Végre haladhatok tovább... :DD :DD :DD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#460) Vigneau válasza Warhammer (#457) üzenetére


Vigneau
félisten

Szívesen! Ha elakadnál a pálya végén a kilépés miatt, akkor pedig olvasd el, mit tanácsoltak nekem ezen az oldalon. Sok sikert a további játékhoz!

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#461) Parker


Parker
tag

Üdv srácok!

Hogyan kell megszerezni a vérfarkas vért a korházból Santa Monicában?
A sötétség hercegétől kaptam ímélben ezt a küldetést, ja és Brujah klánhoz
tartozom ha ez számít!

HELP PLZ!!!:0:0

blööööööeeeeeeee

(#462) Gregorius válasza Parker (#461) üzenetére


Gregorius
őstag

Asszem lent van a kórház pincéjében. Elég idegesítő tud lenni, mert kerülgetni kell az őrt (aki két távozásra felszólítás után rád lő) meg a mindenféle kamerákat. Auspex meg lopakodás sokat segít, de az sem árt, ha igen komoly a lockpick skill-ed.

Kérdés: a szaggatást végre megoldották, vagy nem érdemes rá várni? (lévén a Troika épp a napokban húzta le végleg a rolót)

(#463) Vigneau válasza Parker (#461) üzenetére


Vigneau
félisten

Üdv, Testvér! Én is az voltam. A kollégához annyit fűznék hozzá, hogy fent van az emeleten, nem a pincében. Egy páncélszekrényben, amit fel kell törni: az egyik PC vezérli a zárját, azt kell kikapcsolni. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#464) Vigneau válasza Gregorius (#462) üzenetére


Vigneau
félisten

Pár napja nyomtam végig a játékot. Szerintem ne várj a javításra, nincs értelme elodázni. Engem is csak a ''Society of Leopold'' féle bug hátráltatott... Az akadás meg nem is olyan vészes... :DD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#465) Gregorius válasza Vigneau (#464) üzenetére


Gregorius
őstag

Hát amikor utoljára végigtoltam, akkor idegesítő volt. Ha nem várható tisztességes javítás, akkor inkább még tovább jegelem a gémet, nincs kedvem bosszankodni... Marad a KOTOR2, az ottani szaggatásra legalább van workaround.

(#466) LukE válasza Gregorius (#465) üzenetére


LukE
veterán

mivel a troikat mar fel is szamoltak, eleg valoszinutlen a kozeljovoben javitas.

szerk: ugyan jatek kozben tobbet reseteltem a gepet, mint maskor 1 ev alatt, de alig csinaltam mast mig vegig nem toltam.

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#467) TakkerX


TakkerX
aktív tag

Hogy kell megcsinálni azt a kurva konzolos részt?! Elolvastam mit írtatok,de bszik működni!!! :(((
Valaki legyen szíves írja ide nekem le hogy hogyan a rákba kell ott kijutni a barlangból, hogy ne legyen crashTOdesktop, mert mindjárt meghülyülök!
Fenn van a 1.2 es patch.

Na még csak annyi hogy nekem nem eredeti a gém:U. Az számít vmit?Mármint a crash szempontjából?

Valaki írta hogy be kell írni hogy saveJohansen, de nekem arra azt mondja hogy hülyeséget írtam be!

köszi!

szerk: Ja meg ha beírom azt hogy changelvel2.... taxi landmark akkor azt nyomatja tökltés közben hogy BAD PLAYER LANDMARK

[Szerkesztve]

(#468) LukE válasza TakkerX (#467) üzenetére


LukE
veterán

allj a csonakhoz nagyon kozel, es pontosan (kéz szenzitív) gepeld be ezeket:
Ha nem nyirtad ki johansent-> SaveJohansen()
                                                    ^^kell a vegere a zarojel

Ha nem vagy nosferatu-> changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark

Ha nosferatu vagy-> changelevel2 la_hub_1 sewer_map_landmark

legalabbis ezt irtam le magamnak.
(krekk? nemtom, szerintem itt mindenkinek eredeti van, nem?)

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#469) TakkerX válasza LukE (#468) üzenetére


TakkerX
aktív tag

sikerült megcsinálnom!
de beugrottam a csónakba, és a SvaeJohansen részt kihagytam.

De mire levertem a ming Xiao-t azthittem agyvérzést kapok:D
A serif gyengus volt....

(#470) LukE válasza TakkerX (#469) üzenetére


LukE
veterán

xiao? szerintem nem volt olyan gaz.
serifet felszeleteltem, de mire a boreger verziojat is leszedtem, eltelt 1 kis ido. Foleg, hogy alig volt HPm mikor kivitt, es elfelejtettem sztimpakkolni magamat:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#471) TakkerX válasza LukE (#470) üzenetére


TakkerX
aktív tag

a seriff szinte nem vett le hp nekem, nemtom. milyen klánnal voltál? én brujah, pusztakézre gyúrtam vele, csak kicsit elcsesztem mert nem volt meg az 5-ös presence és potence:(
de a denevér izét a .44es magnummal szedtem le:) meg lőttek rá azok az emberek is ott. csak vlt az a két kissebb vámpír amik folyton idegesítettek!

szerk: xiao -nál elfogyott minden bloodpack-em

[Szerkesztve]

(#472) LukE válasza TakkerX (#471) üzenetére


LukE
veterán

bloodpack? ugyanmá:D korhaz es olasz haziko utan nem nagyon hasznaltam blood packot, gyult az magatol is. Monggyuk elotte sem igen, minek egyen az ember konzervet, ha van friss vacsi is?:D
obfuscate rulz, nagyon bamban neznek ki mikor nem tudjak, hogy hol vagy:D Altalaban eppen a hatuk mogott;] Sabbath epulet kipucolasa ezert nem tetszett, voltak vampirok, aki lattak. Leopold society (meg bach hata moge is ellopoztam:D), xing-nel a kiskardos csokak, es lacroix tornya viszont hatarozottan vicces volt. Igy utolag a csatornakon is inkabb csak vegig kellett volna rohanni lathatatlanul, tuti kevesebb ideig tart...
egyebkent malkavian, jo dumai voltak:DD
1 kis taktikazassal (meg vision of death es berzerk neha:D) siman lehetett verfudot nezni a sarokbol.

xiaoba belenyomtam ket flame packot, aztan ugraltam, es kapta a soretet, vision of death-eket es 5.56-os loszereket, es csak megfekudt:D

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#473) Vigneau válasza TakkerX (#469) üzenetére


Vigneau
félisten

Xiao-nál van egy kis ''progihiba''. Ha lopakodva mész hozzá, akkor nem támad meg. Mögé kell menni, és beleereszteni mindent, ami van. Bár az életerő csíkja nem jelenik meg, attól ő még sérül... Ez nem működik, ha egyből, vágó szerszámokkal esel neki... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#474) Vigneau válasza LukE (#472) üzenetére


Vigneau
félisten

Én a Malkávtól kifeküdtem. Muris a szövege, de egy idő után fáj a szemem tőle. Így maradtam a Brujah-nál. Talán egyszer egy Torreador-ral majd újra végig nyomom. :DD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#475) TakkerX válasza LukE (#472) üzenetére


TakkerX
aktív tag

előtte én se használtam egy cseppet se a bloodpackból:)

de ott megszoptam a xiao val. Milyen ez a malkavian? én most tremere csinálom, nemtom jó-e, majd elválik. szerintem faszás ez a játék csak nem volt nyrő a hl2 motorját használni. sokat töltöget miatta. bezzeg ha a cryenginnel készítik...vagy a painkillerével. szerintem sokkal nyerőbb lett volna. a grafikája így se vmi egetverő de szerintem ezeknél a játékoknál az másodlagos.

(#476) TakkerX válasza Vigneau (#474) üzenetére


TakkerX
aktív tag

miért fáj a szemed?

ja igen az feltűnt nekem is, csak nem tulajdonítottam neki jelentőséget mer nem tudtam miaz:D
ed mintha a serifnél is lettvolna ilíyen bug....

[Szerkesztve]

(#477) TakkerX


TakkerX
aktív tag

tényleg mi van ha a taxissal a végén a herceghez més vagy a tremere faszihoz(amelyiknek olyan trükkös a háza:D)?


én Rodrigezhez mentem

[Szerkesztve]

(#478) Vigneau válasza TakkerX (#476) üzenetére


Vigneau
félisten

A seriffnél nem tapasztaltam ilyet. Amint beléptem (akár lopakodva, akár nem), egyből nekem esett, kint meg hozzám dobálta a hullákat. A 2 segítője viszont nem sokáig idegesített. A SWAT-ot meg hagytam érvényesülni, csak jobb híján néha engem nyírtak. A ''bocik''... :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#479) Vigneau válasza TakkerX (#477) üzenetére


Vigneau
félisten

Rutinosan kipróbáltam mind2-t, a feladat ugyanaz, csak ''másképp'': Nines kívánsága: ölj meg mindenkit, a Tremere kérése: szerezd meg a szarkofág kulcsát, vagyis meg kell ölnöd Xiao-t, hiszen önként nem adja majd oda... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#480) kapszi válasza TakkerX (#477) üzenetére


kapszi
tag

A Tremere fickó elsuvasztja a koporsót valami raktárba, a herceg meg felrobbantja magát a szokásos módon.
Ha meg nem állsz oda senki mellé, akkor felmész, odavágod neki a kulcsot, robban, lent meg beintesz Ninesnak.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#481) TakkerX


TakkerX
aktív tag

há, értem na majd megpróbálgatom én is:)

(#482) kapszi


kapszi
tag

Az utolsó megoldáshoz csak véletlenül jutottam el, mert a Malkavita karakterem kicsit érthetetlenül dumált Káinnal és a végén már nem maradt más megoldás, csak egyedül menni. De ez a befejezés tetszett legjobban. :)

Göthös Gúnár Gedeon

(#483) Creator


Creator
csendes tag

Láma kérdés, a könyvet hogy kell használni? Vettem egy számitógépes és valami lövöldözős könyvet, de hiába nézegetem nem történik semmi, a research meg van hozzá. Hogy kell használni? Gondolom a hecker és a firearm képességet fogja növelni.

Gigabyte GA870A-USB3 - Phenom II X4 955 Deneb - GF GTS-450 - 4x2 Gb DDR3 - 2x160Gb Seagate SATA RAID0 - Cieftec 300W

(#484) LukE válasza Creator (#483) üzenetére


LukE
veterán

ha ramesz, akkor ott kell lennie egy READ gombnak.
ja, ha tul magas, vagy tul alacsony az adott skilled, akkor még/már nem tudod hasznalni.

A malkavianok meg nem kicsit orultek, ez tukrozodik a dumajukon, es a betutipuson is. Nekem bejott:) Bar utanna meg a normalis szoveg tunt furcsanak:D

A lopakdova kinyirom bug nekem a csatornakban jott elo tobbszor is a sokfeju nagy dogoknel. beletaraztam, es elsetalt mikozben tarat csereltem:D


tenyleg, olaszék haza es a csatornak nektek normalisan latszottak? Nekem valami nagyon durvan bugzottak a texturak, es neha semmit nem lattam, csak amit eppen frissitett, nagyon gyakran kellett ujra inditanim a progit hogy lassak is valamit:(

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#485) Creator válasza LukE (#484) üzenetére


Creator
csendes tag

THX! Akkor valószinü már tulhaladta a képeségem.

Gigabyte GA870A-USB3 - Phenom II X4 955 Deneb - GF GTS-450 - 4x2 Gb DDR3 - 2x160Gb Seagate SATA RAID0 - Cieftec 300W

(#486) kapszi válasza LukE (#484) üzenetére


kapszi
tag

Felrakva a patchet csak néhol volt zavaró bug. A csatornában van a legtöbb szerintem is, de azért olyannal nem találkoztam, hogy csak egy részt rajzolt volna ki. De van máshol is bibi.
Például a digók házában is van egy küldetés(beszélve az egyik partizó csajjal derül ki a dolog), de azt nem lehet megcsinálni, fel se veszi a listára, pedig sok infót beszereztem hozzá. Meg egy idő után a beszélgetők hangját se adta ki, csak a szövegaláírásokat.
Aztán bepipultam és kifektettem mindenkit. ;]

Göthös Gúnár Gedeon

(#487) TakkerX válasza Creator (#485) üzenetére


TakkerX
aktív tag

de kell hozzá research képesség is!

(#488) TakkerX válasza LukE (#484) üzenetére


TakkerX
aktív tag

miért miféle ez a malkavian? kipróbálom de csak hétvégén leszek otthon...

(#489) kapszi válasza TakkerX (#488) üzenetére


kapszi
tag

Idézet a Vampire: The Masquerade szerepjáték alapkönyvéből, ami alapján ezt a kis progit is készítették.
''Minden egyes Malkavita vámpír beszámíthatatlan...''
Kb így viselkednek a játékban is. Jó kis lökött szövegeik vannak. Az őrültségük némi bepillantást nyújt nekik a dolgok valódi természetébe, ezért könnyebben észrevesznek ezt-azt.
Pl. a végén egyedül Malkavitával derül ki a szövegből, hogy Káin a közelben szaladgál. A fő poént nem lövöm le, majd rájössz, ha megcsinálod vele. :DDD

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#490) LukE válasza TakkerX (#488) üzenetére


LukE
veterán

kb. mint kapszi irta. Rendes neveket nem is tudom, mert sajat hulye neveit hasznalja a rendesek helyett. (tippelj, ki lehet a ''jester'', ''black widow'' vagy ''doll'' es hasonlok)
Elejen felhalott ficko azzal kezdi, hogy ''Tejojeg, majdnem +doglottem, es most azt sem ertem, hogy mit mond a segitsegemre kuldott vampir'' :DD
font meg kb ilyen:Bővebben: link (kínatown, vámpír vadasz csajnak mondta)
mikor rajuk gyujtjak az erdot, kb. ''de en gyulekony vagyok:Y''

nehany durvabb grafikai bug: vezuviusz, folso szoba:Bővebben: link es csatornak, szivattyu haz:Bővebben: link
eloszor santa monica tengerpartnal volt gaz. Egyik textura kb ugy nezett ki, mintha valami random memoria teruletet rakott volna ki oda...
ez meg csak ugy poen (gammát, vagy valamit toljatok fol, nekem alig latszik normal fenyero mellett...)Bővebben: link :)


[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#491) kapszi válasza LukE (#490) üzenetére


kapszi
tag

Ezek a bugok elég durvák, nekem sose mutatott ilyesmit szerencsére...
Nem lehet, hogy a videókariddal van baja?

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#492) LukE válasza kapszi (#491) üzenetére


LukE
veterán

lehet, Ti4200, franctuggya milyen DX, valami regi driver, es legalabb fel eve nem toltam semmi fpst. De mashol semmi gond, vagy textura hiba, max leesik a frame rate 1 szamjegyure, pl. Bach elotti csarnokban obfuscate-el a rengeteg fenyforras miatt.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#493) kapszi válasza LukE (#492) üzenetére


kapszi
tag

Elvileg DX9 kell a játéknak és a Ti4200 8.1-ig támogatja. Szerintem tegyél fel újabb drivert, hátha összejön rendesen. Amúgy a Bachos rész eléggé bugzik, ha fellopakodsz, és a lépcső tetején kinyírod, akkor nem enged tovább pl...

Göthös Gúnár Gedeon

(#494) LukE válasza kapszi (#493) üzenetére


LukE
veterán

ja, tudom, de azert 1 jatek miatt nem veszek vga-t...
bach-nal nekem bug nem volt, csak eszmeletlen szaggatas. Kb. folyamatosan obfuscate-el (lathatatlansag) mentem, es ez grafikailag ugy nez ki, hogy a karakterem kb attetszo kocsonya, es ezen kivul az egesz terep be zoldul-torzul. Az utolso csarnokban meg rengeteg fenyforras volt, szoval ~2fps atlagba +volt:(
a lepcso tetejen miutan bele utottem 1-et, elteleportalt jo messzire, ugyhogy vegul lekempeltem, es nem volt vele gond(csak a csonakos, de az megoldodott a konzollal)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#495) kapszi


kapszi
tag

Én se mondtam, hogy vegyél vga-t. :)
Az obfuscate amúgy tudom, hogy milyen (zöldülés stb), azzal mentem fel a lépcső tetejére én is. Vicces volt, felmentem, mögéálltam és elkezdtem lőni Jaegerspassal, aztán addig állt ott, amíg ki nem feküdt... De utána nem tudtam kinyitni az ajtót a tudóshoz.
Kicsit dolgozhattak volna még a játékon. :(

Göthös Gúnár Gedeon

(#496) kapszi


kapszi
tag

Meg nekem jobban tetszik az ''offline'' változat, az eredeti rpg. Hangulatilag visszaadja valamennyire az élményt a bloodlines, de a sok töltögetés meg akadás lerombolja kissé az élvezhetőséget...

Göthös Gúnár Gedeon

(#497) LukE válasza kapszi (#495) üzenetére


LukE
veterán

dx9.valamennyi van font. Idonkent csak x perc utan jottem ra, hogy a VGA 125/420-on megy, mert annyira nem a grafika erdekelt.
ok, csak nem tudtam mivel jatszottal, tobbi fajta diszciplinait nem nagyon vagom...
bach-ba beleutottem nehanyat, aztan flash, es elteleportalt, ugyhogy maradt a tavcsoves, es nem volt vele gondom.
Tenyleg tele volt bugokkal, tobbszor reseteltem, mint maskor fel eve alatt, de szerintem megerte. Persze jobb lett volna bugok nelkul, jobb lett volna, ha tobbet tudnak eladni belole, jobb lett volna, ha ...

Egy rendes RPG szabadsagat, feelingjet kozel lehetetlen visszaadni gepen. Ha megis sikerul, tobb mint valoszinu, hogy eleg sok vasarlo belezavarodik, es a vege bukta lesz. Vagy tul bonyolult lesz a szkripteles, vagy egyszeruen nem vegeznek vele, es szep nagy bughalom marad kiadaskor is a jatekban. (fallouttal ha jatszottal, ott eleg nagy szabadsaga volt az embernek, rengeteg quest volt, de teljesen gonosz karakterrel joval kevesebb kuldetest hajthattal vegre, mint ''jo'' karakterrel, pedig lehetosegek ott is voltak, csak eleg sok nem lett befejezve. Es meg igy is maradt nehany bogar a kesz jatekban.)
najo8

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#498) TakkerX válasza LukE (#497) üzenetére


TakkerX
aktív tag

az drive hiba mikor a kép olyan csúnyás nekem is az volt hl2-ben új driver és eltűntek:)

Ahogy Kapszi mondja kevesebb töltögetés(mondtam már másik motor kellett volna hozzá) sokat javít a hnagulaton ha csak 2 mp lenne egy házból kijönni sztem 30% csökkenne a jatékidő! de mind1 már, ilyen de azért szertejük:D

Hú a fallaout1-2.... régi emnlékek.az volt az akkori kedvencem(még most is favorizálom)! pedig ott is aránytalanul nagy volt a töltési idő....

jópofa szövege van a malkaviannak:) akkor ha más karakterrel csinálom máshogy alakul a történet?
Miaz hogy a dolgok mögé lát? az kifejleszthető vagy klánra jellemző?csakmert van vmi skill ami ilyesmi hogy ''..to see hidden details'', ez van tremerénél is.

mégvalami: amikor bruhja val csináltam nem volt piros izé az emberek fölött tremerével van. miaz?

hú mennyit írtam:)

(#499) TakkerX válasza kapszi (#489) üzenetére


TakkerX
aktív tag

azéris megcsinálom vele:DDD

(#500) kapszi válasza TakkerX (#499) üzenetére


kapszi
tag

Reméltem is. :D

Göthös Gúnár Gedeon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.