Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Nimrod


Nimrod
addikt

A Blood Hunt résznél járok, taxival menekülés és az egylethez csatlakozást választottam. Most merre? Mert végigjátszásban tök más van. :F

(#802) Nimrod válasza Nimrod (#801) üzenetére


Nimrod
addikt

Hopp, megvan. Mindjárt vééége. :DD

(#803) Vigneau válasza Nimrod (#802) üzenetére


Vigneau
félisten

Ügyi vagy... :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#804) Nimrod


Nimrod
addikt

Ééés vége! :DD
Csatlakoztam a Camarillához és még csak meg sem haltam a vége, happy end.
De asszem egyhamar nem fogok nekiesni megint. Talán pár év múlva leporolom és Gangrel-lel végignyomom. Sajna ez a baja ezeknek a játékoknak. Végigvitted és annyi. :(

Egy jótanács a konzolos cheathez. Ne játék közben írjuk be a kódokat, hanem egy esc-el menjünk ki a menübe, itt hívjuk meg a konzolt, írjuk be a kívánt kódot, majd konzol le játékba vissza. Ellenkező esetben kimaradhatunk a játékból. Egyébként épp azt néztem, hogy eddig kétszer szállt el bug miatt (két bug log-ot találtam), szóval nem is vészes. De pl. a telefonálás az valami nagyon gáz grafikailag. Beszélget a kezével, amiben hol van telefon, hol nincs. :Y

(#805) Nimrod


Nimrod
addikt

Egy pár dolgot viszont nem láttam a játékban. Pl. a borító hátoldalán szereplő cowboy-kalapos csajszit. :F

És valamerre láttam egy trailer-t vagyx screenshotot, ahol Jeanette volt, de tök más helyen (nem az Asylum-ban).

[Szerkesztve]

(#806) Vigneau válasza Nimrod (#804) üzenetére


Vigneau
félisten

Bug, bug, bug... ez a játék pont a bugmentességéről nem volt ismert... :O Azért ettől függetlenül jó kis játék. Én várom a következő részt, hátha lesz egyszer...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#807) Nimrod válasza Vigneau (#806) üzenetére


Nimrod
addikt

Azért ez még mindig elviselhetőbb egy bug, mint amikor egyszercsak lefagy vagy kilép és már ezer éve nem mentettél. :(

(#808) Nimrod


Nimrod
addikt

Egyébként meg akartam mutatni, hogy melyik helyszínekre gondolok, de úgy látom, hogy már nincs a CDGalaxis árlistáján, pedig néhány hónapja ott vettem, vagy csak én vagyok vaksi (ugyanis ott be vannak scannelve a borítók is). :F

(#809) kapszi válasza Nimrod (#808) üzenetére


kapszi
tag

A Jeanette-es képet én is kerestem. A helyszínt megtaláltam,de a csaj sehol nem volt. (Amúgy olyan a kép,mintha Garynél lenne.) Meg a játék honlapján volt még pár ilyen kép,amit nem igazán lehet hová tenni,de sebaj, az élmény megvolt. :D

Göthös Gúnár Gedeon

(#810) Nimrod


Nimrod
addikt

Ki volt az a nő, akivel Hollywoodban lehet összefutni a bemártott kávézó környékén? :F

(#811) kapszi válasza Nimrod (#810) üzenetére


kapszi
tag

Az a nő Samantha,aki felismer téged,mert halandó életed során barátok voltatok,vagy mi a fene... És valahogy ártalmatlanná kell tenni,mieéőtt eljut a telefonhoz,különben Masquerade violation,mert elvileg titokan kell tartanod a létezésed is,ugyanis a hivatalos verzió szerint minimum eltűntél,de lehet,hogy meg is haltál. És azt a vámpírovicsok nem szeretik,ha megtudnak róluk valamit.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#812) Vigneau válasza kapszi (#811) üzenetére


Vigneau
félisten

Én a meggyőzésem vetettem latba, nem akartam szegényt megölni. Rájött, hogy csak hasonlítok arra a pacákra, akit ő ismert az én arcommal.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#813) Nimrod


Nimrod
addikt

Na pl. ez hol van a játékban? :F

Bővebben: link

(#814) Nimrod


Nimrod
addikt

Ez a másik:
Bővebben: link

(#815) Nimrod


Nimrod
addikt

Erről a helyről lemaradtam. Merre lehet ez?

Bővebben: link

(#816) kapszi válasza Nimrod (#815) üzenetére


kapszi
tag

Egyedül a második nincs benne a játékban, atöbbit tudom,hol vannak. :D
A VV-s kép ott,ahol először ad küldetést,a Gargoyle meg a gargoyle-os küldetésnél (ki gondolta volna?) :DDD

Göthös Gúnár Gedeon

(#817) Nimrod válasza kapszi (#816) üzenetére


Nimrod
addikt

Melyik a VV-s kép? És ki ad küldetést? :F
A gargoyle-os küldetés nekem kimaradt, biztos mellékküldetés.

Chinatownban, amikor kijövök az egyik épületből (már nem tudom, kitől), akkor egy bejátszáson látható, amint pár alak rohan egy épületbe a vállukon egy másik alakkal. Ha bemegyek abba az épületbe, ahova rohantak, akkor megtalálom a cipelt alakot, holtan és a fel lehet venni a szemeit. Annak van értelme? Egy szobával arrébb pedig egy démonvadász kislány van, aki valami démon felkutatását bízza ránk. Ott merre vagy hova kéne menni, mert erre a küldetésre nem találtam végigjátszást.


Amire még nem jöttem rá egyértelműen, hogy amikor az anarchistákkal próbálok békét kötni, akkor ki küldi a farkasembereket? LaCroix csapdája?

(#818) Vigneau válasza Nimrod (#817) üzenetére


Vigneau
félisten

A Gargoyle-s küldetést Isaac adja Hollywood-ban. A Gargoyle-t egy kínai színházban találod, Neked csak az a feladatod, hogy győzd meg a kőszörnyet, álljon mellétek, különben meg kell vele küzdened, ami nem semmi feladat...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#819) Vigneau válasza Nimrod (#817) üzenetére


Vigneau
félisten

Cápadémon: keresd a halas raktárat a város végében, a többi már a Te dolgod. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#820) Vigneau válasza Nimrod (#817) üzenetére


Vigneau
félisten

VV a harmadik kép, ő a táncos Toreador, aki a night klubban dolgozik, Hollywood-ban.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#821) Nimrod válasza Vigneau (#818) üzenetére


Nimrod
addikt

A seriff után pite. :DDD
A leírás alapján a swatosok segítenek kinyírni a seriffet, úgyhogy ne bántsam őket. Ennek ellenére egy szál swatos próbálta eltalálni azt a nyamvadékot. :))
A megvilágítás (reflektor a tetőn) ott jó valamire? Próbáltam bekapcsolni, de valami mindig a nyakamon volt.

(#822) Vigneau válasza Nimrod (#821) üzenetére


Vigneau
félisten

A seriff nem bírja a fényt, fr@nkón megégeti. Nekem nem tartott túl sokáig ez a segítség, de nagyon hasznos tud lenni. A gargoyle nekem nagyon a közepe tájékán volt, akkor még nem voltam olyan erős, így maradt a meggyőzés...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#823) Nimrod válasza Vigneau (#822) üzenetére


Nimrod
addikt

Én cheattel minden tulajdonságát felnyomtam a karakteremnek, de pusztakézzel nem volt olyan hű de erős. A végefelé nagyon sok vér kellett már.

(#824) Vigneau válasza Nimrod (#823) üzenetére


Vigneau
félisten

Én nem igazán harcoltam puszta kézzel. Maradtam a jó öreg és bevált katanánál. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#825) Nimrod válasza Vigneau (#824) üzenetére


Nimrod
addikt

Na jó, de azt csak Chinatown-ban lehet szerezni (elvileg).

(#826) Vigneau válasza Nimrod (#825) üzenetére


Vigneau
félisten

Lehetséges, addig viszont kéznél volt a tűzoltó balta... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#827) Vigneau válasza Vigneau (#826) üzenetére


Vigneau
félisten

Vagy inkább tűzoltó fejsze... Ebbe mindig belegabalyodom. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#828) Nimrod válasza Vigneau (#827) üzenetére


Nimrod
addikt

Fejsze. Én is azzal kergettem mindenkit, a lőfegyverek semmit sem értek.

(#829) Vigneau válasza Nimrod (#828) üzenetére


Vigneau
félisten

De csak akkor, ha nem tudod jól használni őket. Ami a lényeg, a skulót pótolni kell, míg a fejsze örök életű.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#830) Vigneau válasza Nimrod (#828) üzenetére


Vigneau
félisten

Amúgy én se a lőtudományomra áldoztam az értékes pontokat. Sőt, még varázsolni se tudtam. Kézi harc, vágóeszközös harc, hack-kelés és zárfeltörés. Ezeket a tulajdonságokat fejlesztettem főleg.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#831) Nimrod válasza Vigneau (#830) üzenetére


Nimrod
addikt

Én cheattel mindent maxira nyomtam, de lőfegyverek terén még így is gyengus volt és a varázslás is elég sok vért vett el.

(#832) Vigneau válasza Nimrod (#831) üzenetére


Vigneau
félisten

Biztos, hogy a csít tényleg működött is? Ha minden maxon, akkor bizony igazán ''ellenállhatatlannak'' kellett volna lenned... Legalábbis azt hinné az ember. :F

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#833) Nimrod válasza Vigneau (#832) üzenetére


Nimrod
addikt

Én is ezt hittem, de bizony a vége felé keményen kapkodtam befele a vérzacsikat. :(
Pl. a csatornában bele lehet botlani egy nagy darab valamibe, aminek nyitva a hasa (később még párba bele lehet futni, de először ki lehet kerülni és nem muszály vele harcolni). Egyszerűen nem bírtam közel menni hozzá . Suicide-al nyírtam ki őket végig. ;]
De van amire alig használt a suicide, pl. azokra a lábatlan ugráló szörnyekre. Azok ellen legjobb a puszta ököl/balta volt. ;]

(#834) Vigneau válasza Nimrod (#833) üzenetére


Vigneau
félisten

Az a dög 3 emberből tevődött össze, ha jól emlékszem. Fú, de utáltam a csatornában mászkálni... :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#835) Nimrod válasza Vigneau (#834) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem csak te utáltad... :(((
Emiatt lehet, hogy nem is fogom egyhamar újra leporolni a játékot.

(#836) Vigneau válasza Nimrod (#835) üzenetére


Vigneau
félisten

Van benne valami. A ''félelmetes'' részeket egyik játékban sem szeretem. Ezért nem is kínlódtam a RTCW-el sem.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#837) kapszi válasza Nimrod (#817) üzenetére


kapszi
tag

Na szóval, Chinatownban nem azt a faszit találod meg, akire gondolsz, ez egy másik sztori. Akit cipeltek a videóban, az az éttermes kínai lánya, és őt meg kell menteni a jakuzáktól.
A szemes sztori az az öreg boltos kínaihoz kapcsolódó küldetés, kaphatsz érte 2 XP-t meg néhányszáz lóvét. De ha nagyopn érdekel, olvasd el a végigjátszásban.

Göthös Gúnár Gedeon

(#838) Vigneau válasza kapszi (#837) üzenetére


Vigneau
félisten

Fura egy dolog volt ez a szemes küldetés. De a 2 pont, az 2 pont...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#839) Vigneau


Vigneau
félisten

Minden vér kiszívódott, vagy feljött az örökös nap? De leült ez a topik... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#840) Nimrod válasza Vigneau (#839) üzenetére


Nimrod
addikt

Én amióta végignyomtam azóta nem vettem le a polcról. Semmi kedvem megint a csatornában kóborolni. :(((

(#841) Vigneau válasza Nimrod (#840) üzenetére


Vigneau
félisten

A csatornát én se szerettem, de a szexet a malkáv csajjal ki kéne egyszer próbálni... Ha már írta valaki. Legalább ez lehet egy kis motíváció. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#842) Nimrod válasza Vigneau (#841) üzenetére


Nimrod
addikt

Kössz, de inkább maradok az élő embereknél . :DDD

(#843) Vigneau válasza Nimrod (#842) üzenetére


Vigneau
félisten

Oké, de ez így extravagánsabb lenne... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#844) kapszi válasza Vigneau (#841) üzenetére


kapszi
tag

Nem olyan nagy szám, csak szövegelnek, aztán elsötétedik a kép és van néhány nyögés...

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#845) Nimrod válasza kapszi (#844) üzenetére


Nimrod
addikt

Patch nincs hozzá? :D

(#846) kapszi válasza Nimrod (#845) üzenetére


kapszi
tag

Nem tudok róla, hogy lenne. :DDD

Göthös Gúnár Gedeon

(#847) Vigneau válasza kapszi (#844) üzenetére


Vigneau
félisten

Jaj, csak ennyi... :( Akkor nem is töröm magam vele.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#848) Adeeon


Adeeon
csendes tag

:(:(
Üdvözlet!!

A segítségeteket szeretném kérni.

Az a problémám, hogy rendesen felteszem a játékot és egyszerűen akármit csinálok nem jön be a kép, de a hang megy alatta.

hallom a menü zenét meg ha jobban figyelek akkor hogy a menü gombokon ott mászkálok de kép nincs, az elején a videók sem jönnek be. :(:(

Egyszerűen hihetetlen számomra. A régi gépemen ment az újon nem nemvágom.

Régibe volt egy Sima Ati 9600-osom(AGP).
Most van egyGigabyte Geforce 6800-am (PCI-Express-es).

Már próbáltam más driverekkel régebbivel újabbal, de semmi.

Tanácstalan vagyok:((:((

:(:(:(

Várom a segítő válaszokat.
Köszönöm.

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni.'' By: Robert Frost

(#849) Adeeon


Adeeon
csendes tag

Wááááááááááááá

A képfrissítés.
Jelentem a progival megoldva. RefreshForce.

Köszöntem bye

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni.'' By: Robert Frost

(#850) Vigneau válasza Adeeon (#849) üzenetére


Vigneau
félisten

Apró kis hiba, de nagyon bosszantó tud lenni. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.