Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Logan_M


Logan_M
csendes újonc

Van egy személyes sztorim a cikkhez.

Párom hó végén zsebében annyi pénzzel hogy egy heti bevásárlást szűkösen meg tud oldani összetörte az Oppo Reno hetesét mielőtt a gari vagy a törlesztő lejárt volna. Mondtam neki hogy adja oda, még a héten megcsinálom (sajátomat is darabokból raktam össze egy héttel a sztori előtt.) ha jön addigra alkatrész én meg odaadom neki a régi redmi note 9-m addig. Nem nem mert a szoftvergarancia is el megy meg így meg úgy, menjünk be gyorsan a vodához, ő ki akar hozni egy újat, törlesztőre. Kérdezi tőlem milyen legyen, az csak másnap lesz raktáron, jó mi van raktáron? Az ügyintéző egyből azzal kezdte a felsorolást hogy Redmi 13 pro 5G. "ÚÚÚ akkor azt kérném", azért esett rá a választás mert "úúú ez tudja az eszimet már, há az amit te mondtál az nem tudja (redmi note 11 pro 5G+) meg izé ebben 512 giga van a másikba meg 128" meg nehogymár egy napig törött telefonja legyen, há mi van ha tovább reped addig, nem érdekli hogy csak egy sim kártyája van ami fizikai, ha valamiért nem elég a 128 akkor lehet bővíteni, az hogy olcsóbb az amit mondtam, Esim *&#$@˚! Kimondhatatlanul sajnáltam amikor rájöttem hogy egy eladó könnyebben meg tudja győzni mint a párja aki műszaki ágon tanul. És nem lehet csakúgy kihozni amíg törlesztesz (érthető szerintem) szóval az akkor elérhető leg fullosabb csomag, mindegy hogy az is 15 Mátyás de neki kell a telefon, akkor azt a csomagot ki akarta hozni nekem, mindegy hogy az élvonalnál van már egy amivel meg vagyok elégedve. Azzal nyugtatott le hogy "tessék, itt a SIM, tudsz már korlátlanul ötgézni az új telefonoddal :DD "

Egy szónak is száz a vége, fölöslegesen hozott ki egy 470000 forintos telefont tik tok nézésre meg discordozásra, korábban apjának kihozott egy 120ks telefont akinek tényleg csak arra kell hogy elérjék (ő mondta, nem én) és szerintem nem ő volt az első és utolsó ilyen. Meg hány embert lehet hallani akik azzal jönnek hogy de drága a törlesztő/egészben megvenni és egy galaxy S vagy a legujjabb A szériás telefonjuk van facebookozásra meg telefonálásra. Az operátorokat okolom nem a vevőket ilyenkor. Nem értenek hozzá, halják a TVben meg látják a plakátot hogy ez a tuti aztán vesznek valamit amire nincs is annyira szükségük. kb olyan mintha egy Bentleyt vetetnél valakivel bevásárolni, jó, meg lehet tömni de egy Suzuki is jó arra

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.