Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) SRII


SRII
őstag

Gondolom sokakat kikészít a reklám, engem kifejezettem zavar túlzásnak tarom, és ha egy adón reklám van akkor elkezdek zongorázni és már nem térek vissza arra a csatornára amit eddig néztem.
A legzavaróbb az mikor a film közben annyi reklámot raknak bele ,hogy a reklámok össz perce több mint maga a film!
A minap néztem egy magyar csatornán egy filmet(ha jól emlékszem viasat) a film közben 9 reklámot számoltam meg, nehéz volt megállni, hogy ne zongorázzak tovább de túléltem, azért 6-8 perces 9db reklám egy másfél órás film alatt már túlzás.

A legbosszantóbb az mikor reggelizem , és bedobja a kib...tt hüvelygomba reklámot, vagy a körömgomba, vagy épp a betét mely mindent elszív percek következnek!
Uram bocsáss ez már undorító, sőt hétvégén gyerek műsor közben is leadják, és a legbosszantóbb az mikor megyek az iskola előtt és a kicsik ordítják a kislányoknak ,hogy "folyatsz? miért nem használsz betétet" és az mikor kiabálják a fiuk "gombás pin-ju" az már tényleg sokkot okoz!
Ezzel azt érték el nálam, hogy addig nézek egy csatornát, műsort míg nincs reklám utána már nem kapcsolok vissza.
A reklám hangról meg ne beszéljünk, van rá topik, de megemlítem, mert ekkora szarságot ,hogy a reklám hangja nagyobb mint a film ez már tényleg olyan erőszakos, erőltetett, rátukmálós, hogy a tornán dugnám le a reklámját.
Egyszóval undorító,hogy megvettem a tv-m, fizetem a csatornákat, fizetem az áramot, és nem nézhetek azt amit akarok mert a reklám megölni minden tv-s percem!
Letöltöm, amit megszeretnék nézni már ott tartok sajna!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.