Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) tiv83us válasza lao ce (#949) üzenetére


tiv83us
veterán

Aham. Akkor visszavonva a jokivansag, es bocs mindenkitol.

A magyar kultura feloldodasa ellen tegy valamit, ha igy erzed. Te jobban tudod.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#952) lao ce válasza tiv83us (#951) üzenetére


lao ce
aktív tag

nem akartalak vele bantani, csak megjegyzetem amit megjegyeztem.
en teszek amit tudok, legalabbis a szemelyes kornyezetemben.

nicht kompot

(#953) Perjel válasza tiv83us (#925) üzenetére


Perjel
tag

Szal 16 évesen mentél ki, és akkor már 2 éve egyedül laktál? 10-14 éves korodig volt az a bizonyos barátnő? Vagy 12-16? nem semmi :)

(#954) Dale


Dale
aktív tag

Csatlakozom, Happy Thanksgiving mindenkinek akit érint! Amúgy ez az ünnep-átvétel dolog engem is zavar egy kicsit, a Valentine Day nyilvánvalóan a virág-kereskedők importja. Asszem Mindenszentek eddig is volt, és jelenleg (még) nem Trick or Treat-ezünk errefelé szóval nincs minden veszve. Azt nem tudom hogy Apák Napja van-e Magyarországon, valahogy kétlem hogy hivatalosan létezne, pedig annak tényleg lenne létjogosultsága. Ennyi voltam mára, jó étvágyat a pulykához és élvezzétek az ünnepet meg egymás társaságát!

https://enginedesigns.net

(#955) Bash válasza tiv83us (#943) üzenetére


Bash
őstag

Én azért megköszönöm és viszont: Happy Thanksgiving!
Tipikusan családi ünnep, ilyenkor általában összegyűl papa mama unokák ésatöbbi és elfogyasztják az ünnepi pulykát.
Valami csoda folytán ma nem dolgozom, szerintem ez az első holiday szabadnapom, amióta itt dolgozom (1,5 év.) :) Úgyhogy én is szépen eltöltöm a napomat itthon egyedül. Az ünnepi vacsora engem is vár a melóhelyen, de minden valószínűség szerint kihagyom (az okokat nem részletezném). Még egyszer: Happy Thanksgiving! és ne foglalkozz azokkal, akik lehurrogtak, én értékelem a gesztust!

http://bashtravel.com/

(#956) Integra válasza Bash (#955) üzenetére


Integra
titán

jó sok karácsonyotok van:) HT:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#957) L@@-Yosh válasza lao ce (#949) üzenetére


L@@-Yosh
tag

''Haza és haladás''

Én mondjuk várom már a trick or treat-et honföldön is :D

Ez mit jelent? :F Happy Thanksgiving Boldog hálaadást? mert ezt még nem hallottam :)

[Szerkesztve]

Sztem AMD a tutti!

(#958) tiv83us válasza Perjel (#953) üzenetére


tiv83us
veterán

Igen, tulajdonkeppen igazi ''teenager szerelem'' volt. De a maganeletem ne firtassuk tovabb :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#959) tiv83us válasza lao ce (#952) üzenetére


tiv83us
veterán

''Ha Romaban vagy elj ugy mint a romaiak'' ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#960) tiv83us válasza L@@-Yosh (#957) üzenetére


tiv83us
veterán

Happy Thanksgiving = Boldog Halaadast!
Szoval jol tudod :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#961) tiv83us válasza Integra (#956) üzenetére


tiv83us
veterán

Tulajdonkeppen ez itt ''nagyobb kaliberu'' unnep mint a Karacsony.
Szoval olyan mint Magyarorszagon a Karacsony.
Huhh, bocs ha hulyen fogalmazok de most ertem haza a 14. ora utan, felig zombi vagyok...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#962) tiv83us válasza Bash (#955) üzenetére


tiv83us
veterán

Jol esik, hogy legalabb Te ertekeled /attol fuggetlenul, hogy egy orszagban elunk/.

De hogy en mekkorat szoptam ma a csaladokkal, eletemben ennyi embert meg nem szolgaltam ki...Es penzt azt nem lattam belole, mert ugye gyerekek nem isznak 20 dollaros koktelokat. Szoval forro csoki, dietas kola, jegkrem es a tobbiek. Magyarul loszart sem kerestem :D Huhh, megyek is benyelem a borocskamat es alszok, mert holnap kezdodik az egesz elorol /meg 2 nap...:U/
Szoval Happy Thanksgiving!


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#963) Bash válasza tiv83us (#962) üzenetére


Bash
őstag

Nálunk meg most eléggé slow. Egész héten csak téblábolok össze-vissza, este meg csak poshadok az irodában. Végülis annyira nem bánom, easy money, néha ez is kell. Az idő is kezd kellemesre fordulni, éjszakánként már az ablakot is ki lehet nyitni. :)

http://bashtravel.com/

(#964) tiv83us válasza Bash (#963) üzenetére


tiv83us
veterán

Remelem ma mar elhuznak tolunk a f*szba :)
Mar szetdolgoztam az agyam es meg mindig 1200 szemely tartozkodik a szallodaban.
A bar akkor kezd slow lenni, ha ez a szam lecsokken 3-400-ra. Szoval van meg mit gyalulni. De foleg az bosszant, hogy mindenki vizet ker, meg forro csokit es igy aztan nem keresek szart sem...
Egyebkent nalunk mar fagy, tegnap ejjel mikor jottem haza mar 33F fok volt...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#965) lao ce válasza tiv83us (#959) üzenetére


lao ce
aktív tag

elj ugy, de ne valj romaiva. :)

szerk:
egyebkent egyreszt itt is fagy masfelol meg a szomszedotok vagyok - csak mondom.

[Szerkesztve]

nicht kompot

(#966) tiv83us válasza lao ce (#965) üzenetére


tiv83us
veterán

Te vagy az mexikoi gyerek? :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#967) lao ce válasza tiv83us (#966) üzenetére


lao ce
aktív tag

ja, en vagyok a mexikoi kertesz aki a szomszedban lakik :)

nicht kompot

(#968) tiv83us válasza lao ce (#967) üzenetére


tiv83us
veterán

Az a csako nemhiszem, hogy kertesz vagy ha megis az akkor nemtudom gereblyezesbol hogy futja neki $30.000 -es kocsira...:U
Kolcsonadhatnad egy korre. /Egy igen uj Dodge Durango/ :D

Hol is laksz amugy pontosan?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#969) lao ce válasza tiv83us (#968) üzenetére


lao ce
aktív tag

az csak 25k :) de nem szeressem ezeket a batarokat, szoval ulj be nyugodtan mikor latod hogy a hazam elott parkol... mondjuk egy mazda rx8 nem lenne rossz, de azt nem adnam kolcson... amugy amerika feszkes kozepen vagyok ohioban.

nicht kompot

(#970) tiv83us válasza lao ce (#969) üzenetére


tiv83us
veterán

Es mit csinalsz Amerika feszkes kozepeben?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#971) lao ce válasza tiv83us (#970) üzenetére


lao ce
aktív tag

melozok... lehet mast is csinalni itt? :)
te hol vagy?

nicht kompot

(#972) tomcs


tomcs
őstag

ket kerdesem lenne, az egyik:

angolul a * karaktert hogy hivjak? evftarsakkal szoba kerult es nem tartottuk valoszinunek hogy ''star'' lenne bar inkabb az mondja meg aki tudja

a masik inkabb az amerikabol jottem topikba passzolna de most ez van itt. latogat vki haza mostansag / par honapon belul? kene 1 cf slotba valo memory stick pro vagy multi kartaolvaso, lehetoleg teljes meretu memory stickre.

ebay tele van ilyesmivel meg shopot is talaltam olyan 10-30$ korul lattam. magyarorszagon meg a letezeserol se tudnak :(

(#973) tiv83us válasza lao ce (#971) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert ne lehetne mast csinalni...? :F
Asheville. Kis 120ezres porfeszek NC-ben.
Holnaputan megyek Londonba, utana Florida, majd vissza ide...
Huhh.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#974) tiv83us válasza tomcs (#972) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja, legalabbis a telefonom eztmondja, mikor hivom a hangpostam, hogy ''Enter your passcode, then press star''

Te tudsz az ebay letezeserol, akkor miert nem rendeled meg? :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#975) lao ce válasza tiv83us (#973) üzenetére


lao ce
aktív tag

o..ha valaki milliomos es nem kell dolgoznia gondolod hogy pont itt telepedik le? :)

ha jol emlekszem, charlotte-ban egyszer voltam, pontosabban a repuloteren

nicht kompot

(#976) tomcs válasza tiv83us (#974) üzenetére


tomcs
őstag

paypalra magyar nem regelhet, penzatutalas+posta meg biztositas nelkul is joval tobb lenne mint maganak a cuccnak az erteke. postaban sajnos nagyon nem bizom. egyszerubb, olcsobb es biztosabb lenne ha valaki tudna segiteni.

(#977) lao ce válasza tomcs (#972) üzenetére


lao ce
aktív tag

hivjak meg asterisk -nek is.

nicht kompot

(#978) tiv83us válasza lao ce (#975) üzenetére


tiv83us
veterán

Amikor fatert mentem minden kb minden honapban meglatogatni Floridaba, mindig az Asheville-Charlotte, Charlotte-Tampa jaraton mentem, szoval en is megfordultam ott egy parszor. /Jo barja van a repternek, jo kis azsia-tipusu pincercsajokkal :D/

Amugy nem szereted Ohio-t?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#979) tiv83us válasza tomcs (#976) üzenetére


tiv83us
veterán

Magyarorszagra nemtudom meg hogy megyek-e, lehet leragadunk Londonban.
Hat vegulis nekem van PayPal accountom...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#980) lao ce válasza tiv83us (#978) üzenetére


lao ce
aktív tag

aranyos kis repter, de sajnos nem tudom a reszleteket ejjel 11 volt kb, a tengerentuli jarat kesve szallt le nyban es arra volt az atszallasos atiranyitasom... csak azert emlitettem mert ez az egyetlen egy kis nc-i emlekem.

ohioval nincs bajom, inkabb talan kicsit az nem szerencses hogy en is itt vagyok benne. de, peldaul ha talalnek egy autoversenypalyat a kornyeken amin civilek nyomhatjak akkor mindjart jobb lenne kicsit a kedvem :)
szoval lenyegeben nem tudom hogy rossz vagy jo, mert nem eltem meg mashol amerikaban.

nicht kompot

(#981) tiv83us válasza lao ce (#980) üzenetére


tiv83us
veterán

Feltetlen aldozz egy kis lovet, mert nagyon jo helyek vannak orszag szerte.
Itt az orszag kozepen tenyleg semmi sincsen, de a partokon /Florida, California L.A./ vagy akar NY is nagyon bulis hely. Addig en is ugy voltam vele, hogy itt vagyok a semmi kozepen, nagy autopalyak, bevasarlokozpontok, gyorsettermek, csilli-villi minden, de nem tul mozgalmas.
Aztan raaldoztam egy par ezer dolcsit es korbe mentunk az Allamokon es hat hihetetlen elmeny volt, pedig mar jopar eve volt es meg 21 sem voltam /szoval szinte semmilyen bulis helyre nem engedtek be.../

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#982) lao ce válasza tiv83us (#981) üzenetére


lao ce
aktív tag

hat, az biztos hogy meg kell osmerni az ember haza tajat, az ugy is illik meg logikus is. tervben van egy-ket nagyobb ivu korbeszaglaszas, ha nem is buli-kozpontu, de azert az elvarasok nagyon nagyok.

nicht kompot

(#983) _Blank_ válasza tiv83us (#981) üzenetére


_Blank_
aktív tag

szeva Tiv!
Irigyellek nagyon hogy amerikában élsz, nekem is ez a vágyam. Majd talán egyszer. Még bőven nem vagyok elkésve vele. Ennek a párezerdolcsis kirándulásnak szívesen olvasnám az állomásait. :))

(#984) tomcs válasza tiv83us (#979) üzenetére


tomcs
őstag

Bővebben: link

egy ilyen kis izet szeretnek, az ara se sok meg nem is nagy hogy cipelni kelljen. csak jo lenne ha lenne vki aki jon es nem gond neki.

(vagy ez mar off ide, szedjem elo a masik topikot?)

(#985) tiv83us válasza _Blank_ (#983) üzenetére


tiv83us
veterán

Ok, de azthiszem errol majd csak akkor irok ha visszajottem Angliabol. Holnaputan mar megyunk es meg elotte ketszer 12 orat le kell huznom a meloban.

ui:Magyarorszag is faja hely, csakhat full politika amit en ruhellek, de most ebbe ne menjunk bele :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#986) tiv83us válasza tomcs (#984) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem gond, megrendelem, add meg a cimed emilben es elkuldom. A tobbit meg lerendezzuk mailben.
Csak akkor most szolj, hogy kell-e mert akkor megrendelem, mert utana megyek dolgozni, utana 2-3 hetig tavol leszek. Ugyhogy megrendelem, 24 orassal kihozzak, aztan holnaputan feladom, vagy odaadom anyamnak hogy adja fel.

ui: tiszta vicc, hogy a postakoltseg itt az USA-n belul dragabb, mint maga a cucc...


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#987) tomcs válasza tiv83us (#986) üzenetére


tomcs
őstag

kuldok mailt

(#988) _Blank_ válasza tiv83us (#985) üzenetére


_Blank_
aktív tag

persze természetesen, nem sürgős:)

(#989) kíváncsi válasza tiv83us (#986) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Én is szerettem volna valamit régen írtam mailt neked és mondogattad, hogy majd írsz de nem, nem mintha lenne bármi jogom pattogni de azért szarul esett. Annyit írtál volna legalább, hogy nem.....

#839. ''csak'' egy Spursos Rodman mezt szerettem volna ...

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#990) kíváncsi válasza kíváncsi (#989) üzenetére


kíváncsi
senior tag

#808 ''Mailt megkaptam, majd valaszolok egy kicsit kesobb mert most kegyetlen szet vagyok csuszva'' na de mindegy ne is firtassuk.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#991) _az válasza tiv83us (#986) üzenetére


_az
senior tag

Most találtam meg a topicot hehe...
figyu, áll még a szitu, hogy jössz ''haza'' karácsonykor? HOZZÁ NEKEM OCCSÓN ÓKLI SZEMÜVEGET!!! :DDD OTT FÉLÁRON VAN BAKKER!!! valami jó rx-et :DDD még kiválasztom a modellt valamelyik nap :DDD:DDD:DDD

az

(#992) tomcs válasza _az (#991) üzenetére


tomcs
őstag

ezt inkabb tegyuk at az ''amerikabol jottem'' topikba, mindjart felhozom. nekem kifejezetten apro dologra van szukseged, meg neked is, szal nem lenne nagy nyug behozni. posta nem tudom mennyit kerne el erte de ha mondjuk ketto egyutt lenne akkor kb feleannyit az biztos

Bővebben: link -- itt az emlitett topik

[Szerkesztve]

(#993) _az válasza tomcs (#992) üzenetére


_az
senior tag

thx, nem is ismertem eddíg az t a totyikot

namost arra gondolsz, hogy monnyuk valaki ott megveszi a cuccokat, majd 1 csomagban elküldi? nem is hangzana olyan rosszul... persze előbb azért széjjel nézek itthon is :D

az

(#994) tiv83us válasza tomcs (#992) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem, ez a topik nem egyenlo azzal, en nemtudok mindenkinek kuldozgetni mindent, foleg amiert rohangalni kell.
Ha valaki jart mar valaha az Allamokban, az jol tudja ha venni akarsz egy alsogatyat akkor azert minimum 35-40 percet autokazni kell, mert kurva nagyok a tavolsagok.
Szoval senki ne pipuljon be ram, mert nemtudok viragmintas zoknit kuldeni, vagy esetleg USA feliratu porcelan vazat.

tomcs:mail ment.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#995) tiv83us válasza tomcs (#984) üzenetére


tiv83us
veterán

Megrendeltem, teljes nevedet legyszives kuld el mailben. Koszi.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#996) _Blank_ válasza tiv83us (#995) üzenetére


_Blank_
aktív tag

hejja Tiv, most Londonból írsz?;)

(#997) acer_ válasza tiv83us (#995) üzenetére


acer_
aktív tag

irtam neked mailt, az e-bay dolog folytatasaval..

(#998) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hajj ól!

Tiv baba meg van már? :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#999) tiv83us válasza kíváncsi (#998) üzenetére


tiv83us
veterán

Milyen baba? :F :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1000) tiv83us


tiv83us
veterán

Eloszor is Boldog Ujevet Mindenkinek, kicsit ''uppolom'' a temat, ugyanis szerdan utazok Los Angelesbe egy hetre ''nyaralni'' es sok-sok-sok keppel kivanok hazaterni /mar megvettem a fenykepezombe az 512MB-s memcsikartyat :D/
szoval mar nagyon varom es remelhetoleg akit erdekel a nyugati oldal, annak sok-sok erdekesseggel tudok szolgalni majd.

Addig is egy baromi jo kep, amit ki fogok nyomtatni es felfogok szogelni minden egyes villanoszlopra az utcankban ;]

Bővebben: link



[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.