Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) faster válasza tiv83us (#147) üzenetére


faster
nagyúr

A holland lányok nagyon nyitottak. Legalábbis Amszterdamban :)

(#152) Docci válasza tiv83us (#150) üzenetére


Docci
senior tag

Nézem.
''Masnapos vagyok mint a sz@r, de aze jo volt''

Ma ilyen állapotban mentél suliba?

Erőt s erényt!

(#153) aurum válasza tiv83us (#127) üzenetére


aurum
senior tag

en jobb oldali vagyok igy semmi bajom a zaszolval se mas magyar szimbolummal pl turul, arpadasav.

buszkeke a hazajukra. ugy konnyu buszekenek lenni, hogy a fejuk a homokban van....

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#154) tiv83us válasza Docci (#152) üzenetére


tiv83us
veterán

Ma nem volt szkuuul :D /yeah!/
Labor Day volt.../az ilyen ''szabadnap fele''/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#155) tiv83us válasza faster (#151) üzenetére


tiv83us
veterán

Foleg a kirakatokban...:)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#156) Club válasza tiv83us (#155) üzenetére


Club
őstag

Mél még mindig nincs?
Elküldöm galambbal, lehet hamarabb odaér:U

(#157) faster válasza tiv83us (#155) üzenetére


faster
nagyúr

Azok is, de az pénzes, én egy lánykollégium melletti sörözőben sokkal olcsóbban megúsztam. És tényleg sokkal könnyebb őket felszedni, mint Magyarországon.

(#158) aurum válasza tiv83us (#129) üzenetére


aurum
senior tag


hat az altalanositas az emberek sajatossaga... ugyanakkor a nyugdijak ertekenek kis vasarloertekert a vilagbankot tessek okolni.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#159) Docci válasza tiv83us (#154) üzenetére


Docci
senior tag

Labor Day :DDD

Majd csekkolom a méljeimet.

Erőt s erényt!

(#160) Drizzt válasza tiv83us (#154) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Május 1-je? :DD

I am having fun staying poor.

(#161) tiv83us válasza aurum (#153) üzenetére


tiv83us
veterán

Bocs de nem ertem mirol beszelsz...Miert lenne a fejuk a homokba? Egyszeruen nem foglalkoznak annyit a politikaval mint a magyarok. Es jol teszik, hogy nem ilyen szarsagokon torik a fejuket egesznap, hogy most ki mondjon le, meg melyik hidat zarjuk le epp ma....
En nem vagyok es nem is voltam semmilyen oldali, de ha en egy magyarzaszlos kituzot kitennek Magyarorszagon az ingemre, vagy felvennek egy piros-feher-zold nyakkendot, mindenki azzal jonne, hogy skinhead vagyok vagy kitudja milyen politikai csoport tagja.
Szerintem ebben semmi abnormalis es ''nevetseges'' hogy sok helyen latni amerikai zaszlot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#162) tiv83us válasza Club (#156) üzenetére


tiv83us
veterán

Jaja, ma reggel megkaptam, csak meg nem volt idom atnezni a dolgokat+ertelmes valaszt irni, mert egyenlore meg eszem az aszpirint meg iszom a tejet gallonszamra :D /tod milyen a masnap.../
Meg ma megnezem mi a helyzet a piacon es irok mailt ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#163) Club válasza tiv83us (#162) üzenetére


Club
őstag

OK ok, akkor odaárt.:)
Nem sürgős annyira, mivel uyge karácsonykor lesz aktuel, de akkor odaért.
Oké;)

(#164) Docci válasza tiv83us (#162) üzenetére


Docci
senior tag

1 gallon hány liter?
Láttam valahol,hogy a tejet 1 bazi nagy ballonban árulják.(több féle ízesítésben)
Aspirin+tej :)
Remélem a mail nem késik sokat.

Erőt s erényt!

(#165) Drizzt válasza tiv83us (#162) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ha én másnaposan tejet innék, akkor az ugyanazzal a mozdulattal a szőnyegen kötne ki...

I am having fun staying poor.

(#166) tiv83us válasza faster (#157) üzenetére


tiv83us
veterán

''lánykollégium melletti sörözőben sokkal olcsóbban megúsztam.'' LooooooOOOoooooL!
Ember, Te Amszterdamban fizetsz egy noert?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#167) tiv83us válasza Docci (#164) üzenetére


tiv83us
veterán

kb 4 liter.
Ja ez a menu masnap, aspirin+tej :D
Meg nem ert oda a mail?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#168) Bash válasza Docci (#164) üzenetére


Bash
őstag

1 US gallon = 3.78 liter

http://bashtravel.com/

(#169) Docci válasza Bash (#168) üzenetére


Docci
senior tag

Köszi.

Erőt s erényt!

(#170) faster válasza tiv83us (#166) üzenetére


faster
nagyúr

Ki mondta, hogy fizettem nekik? :D
Mod: Na, és felétek milyenek a nők?

[Szerkesztve]

(#171) Docci válasza tiv83us (#167) üzenetére


Docci
senior tag

Még nem.
Egyébként a havarokkal mi van?

Erőt s erényt!

(#172) Club válasza tiv83us (#167) üzenetére


Club
őstag

Csak még egy kérdés:
Esetleg Mac-et is tudnál hozni?
Az lenne a legkomolyabb:DDD
Mondjuk egy Powerbook.
Ebay-en néztem már.
Mélben leírom majd mit találtam;)

(#173) PrinczA válasza tiv83us (#127) üzenetére


PrinczA
őstag

Na ez (is) a baj ezzel az orszaggal neppel !!!
Nezz meg egy Romant, Szerbet, Szlovakot, buszke azza ami, a magyar + behuzza fulet farkat es ul itt, ...
Na mind1 meg ram is azt mondjak, hogy, pedig dehogy, csak nem itt szulettem (HU) es lattam 1-2 dolgot !!!

(#174) tiv83us válasza faster (#170) üzenetére


tiv83us
veterán

Sajnos el vannak hizva es 80%-ban igenytelenek. Magyarul az amerikai nok tobbsege csunya...:( /Vannal kivetelek!!!/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#175) tiv83us válasza Docci (#171) üzenetére


tiv83us
veterán

Ismerek egy par magyart, beszeltem veluk. Dolgozni jottek es folyamatosan fikazzak Amerikat es az amerikaiakat. En csak annyit mondtam, hogy senki nem kenyszeritett ra titeket, hogy ide gyertek...
Egyebkent vannak magyar es ami barataimm is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#176) tiv83us válasza Club (#172) üzenetére


tiv83us
veterán

ok, megoldhatjuk...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#177) tiv83us válasza PrinczA (#173) üzenetére


tiv83us
veterán

Mit mondanak rad? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#178) faster válasza tiv83us (#177) üzenetére


faster
nagyúr

Még jó, hogy nem ment el politikai vonalra a topik. :DDD

(#179) Docci válasza tiv83us (#174) üzenetére


Docci
senior tag

Ezért van neked is angol bnőd.(gondolom)
Elég gáz azért ez a helyzet.

Erőt s erényt!

(#180) faster válasza tiv83us (#174) üzenetére


faster
nagyúr

Ez szomorú, de egybevág mások tapasztalataival. Talán New York ebből a szempontból jobb lehet. Voltál arrafelé?

(#181) Docci válasza tiv83us (#175) üzenetére


Docci
senior tag

Oké
Na mesélj még valamit.(hirtelen kifogytam a kérdésekből)

Erőt s erényt!

(#182) tiv83us válasza faster (#180) üzenetére


tiv83us
veterán

Voltam mar tobbszor, arrafele teljesen mas.
California is az egyik kedvenc allamaim koze tartozik.
A jobb nok is a jobb /gazdagabb/ kornyekeken fordulnak elo gyakrabban...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#183) tiv83us válasza Docci (#181) üzenetére


tiv83us
veterán

Ok. En nekem meg elfogyott az aszpirin, ugyhogy azthiszem le kell dolnom, mert kezd durvulni a fejfajasom :D
ez mindenkinek szol!: Akinek nem inge ne vegye magara, de tenyleg hagyjuk ki ebbol a topikbol politikat plz! ;)

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#184) Docci válasza tiv83us (#183) üzenetére


Docci
senior tag

OK
Pihizzél.

Erőt s erényt!

(#185) Bash válasza tiv83us (#183) üzenetére


Bash
őstag

Majd ha kipihented magad, kiíváncsi lennék, hogy mi a véleményed a tampai/st. pete-i nőkről. :)

http://bashtravel.com/

(#186) tiv83us válasza Bash (#185) üzenetére


tiv83us
veterán

Oh yeah!! :DD
Egyenlore ennyit!
Na mentem dolni! See ya!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#187) mobal


mobal
MODERÁTOR

ez a jó gép + szar videokari nálunk a szomszédban is ismerős. aug. 20 voltam ausztria és a media marktban igaz ,hogy a gép 3.00 ee p4 meg ,hogy 512mb kingstne + 160gb hdd de mellé tettek valami pcx 5300 fx-et. gondolom az egy 5200 csak pci express. jah indtegrált hangkari. sajn ez van. magyarorszagon a legkelendőbb a cerka 2600 + radeon 9600 :D ahol dolgoztam ott legalabbis ez volt a sláger. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#188) #16741888 válasza mobal (#187) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szerintem még mindíg jobb ha egy 5200at raknak bele mert mindenki tudja hogy szar és ezért senkit nem basznak át (nagyon:))), nem úgy mint nálunk ahol belebasszák a 9600LE SE 32bites:) szart ami nem sokkal jobb mint az 5200 de többe kerül.

(#189) Digital válasza tiv83us (#116) üzenetére


Digital
addikt

Mint mondtam(írtam) Nem éppen érdekel a dolog,és nem akarok FLÉMELNI! Ez az én maszek kis véleményem!
Papsajt!:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#190) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Amcsi durva hely nem volt még szerencsém szerencsére kijutnom de szeretnék kimenni na ezt jól megaszondtam :D

tiv83us te magyarnak vagy amcsinak érzed magad inkább? :)

Phelps nagy sztár volt kinnt amcsiban? (én utálom mint a sz*rt Thorpe-nak drukkoltam és mikor együtt mentek nem tóm melyik számban de nyert Thorpe és happy voltam :). A férfi amcsi kosarasokról meg annyit, hogy megérdemlik, hogy kikaptak és rohadjanak meg. Eddig pedig amire a legjobban vágytam volna egy NBA meccs megnézésére de azok után amit itt raktak... nem tóm de sztem egy telt házas NBA meccsért 5-10-szer annyit kapnak mint amennyit az olimpiai győzelemért kaptak volna és ezért letojták köztük Kóbí meg Ónil is :(

Pedig a régi Dream Team : Pippen Jordan Johnson és Bird felépített valamit és ők azt most lerombolták :( tényleg amcsiban a kosarasokat, hogy kezlték? :(mármint a bronzérmüket?)

No meg még annyit, láttam filmet Al Caponéről arról a bizonyos Bálint napi mészárásról nc... Meg az alkohol tilalom .. te ezeket vágod különben tiv83us ?

Tényleg. hogy lehet állampolgárságot szerezni kinnt kell élni 7 évig? ha elveszek egy amcsi csajt akkor meddig kell kinnt együttlenni vele? nekem van egy haverom kettős állampolgár akkor ha ő kiköltözne véglegesen le kellene adnia a magyar állampolgárságot? :)

Na egyenlőre így ennyit így is fáj a fejed de folyt. köv. :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#191) tiv83us válasza Digital (#189) üzenetére


tiv83us
veterán

Engem nem zavar, csak kivancsi voltam mitol gondolod azt amit gondolsz.
Egyebkent orulok, hogy nem erdekel es megis leirtad a velemenyed :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#192) tiv83us válasza kíváncsi (#190) üzenetére


tiv83us
veterán

Hello!
En mindkettonek, mivel 18 evig Magyarorszagon eltem es ott is szulettem es meg egyenlore en is magyar allampolgar vagyok.
Viszont amerikainak is,mivel itt elek, ez a hazam.
Erdekes de nemsokmindenkit erdekelt itt kint az olimpia, ezaltal en sem lattam belole sokat. /Petofin keresztul hallgattam a neten/
Termeszetesen vagom filmeket, de a Szelid Motorosok es a Volt Egyszer Egy Amerika sem egy utolso darab!
Allampolgarsagot ugy lehet szerezni, hogy itt kell elned es hivatalos uton egyre feljebb jutnod. Anyumnak szerencseje volt, mert meg a rendszervaltas elott jott ki, igy ot mashogy fogadtak mintha egy demokratikus allambol jott volna. Igy o gyorsan megkapta a zoldkartyat, majd ra 7-8 evre eldontotte, hogy o allampolgar akar lenni. Le kellett tennie neki egy eskut+egy vizsgat /alapdolgok Amerikarol/
es kesz. Mostmar ez sokka nehezebben megy.
Ha elvennel egy amcsi csajt akkor eloszor kapnal egy ideiglenes Social Security Numbert /amivel legalisan dolgozhatnal/ majd egy ev utan megkapnad a veglegeset es 3 ev egyutteles utan kaphatnad meg a zoldkartyat. Onnan meg min 4 ev az allampolgarsag.

Nem kotelezo leadnia, ha nem akarja, hiszen a zoldkartyaval is szinte teljes jogu allampolgar vagy /kivetelek pl. :nem szavazhatsz, nem lehetsz allami alkalmazott (pl. rendor, titkosszolgalatos...stb) meg ilyen aprosagok/
Egyebkent mint mondtam, en ugy vagyok informalva, hogy a magyar-amerikai kettos allampolgarsag nem megengedett az USA-ban.
Egyebkent mar egeszen jol vagyok, ettem egy kis levest, az rendbe rakott :D

Tovabbi kerdesekre szivesen valaszolok!


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#193) Kraptor válasza tiv83us (#12) üzenetére


Kraptor
őstag

''tokom televan, azzal hogy mindenhol csak a politika folyik a csapbol, meg Orban+Medgyessy...stb''

Hát akkor nem a legjobb országot választottad, mert az se semmi ami most kinnt megy... Mabush vs Kerry, hehehe:)




[Szerkesztve]

(#194) tiv83us válasza Bash (#185) üzenetére


tiv83us
veterán

Mint mar emlitettem, gazdagabb kornyekek=jobb nok. /Florida pedig igen gazdag, St. Pete es Tampa pedig a legszebb varosok koze tartozik Floridaban legalabbis szamomra/
Floridai nok RuleZZ! :D
Voltal mar Hootersben inni+kajcsizni? Na minden pincercsajnak igy kene kinezni minden etteremben! :DD
Mikor Tampan laktam mindig oda jartunk. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#195) tiv83us válasza Kraptor (#193) üzenetére


tiv83us
veterán

Az lehet, hogy Magyarorszagon nyomjak az amerikai politikat is, de a hetkoznapi eletben egyaltalan nem erzedik es a tobbseg le is szarja a politikat.
Szerintem a fele azt se tudja ki a demokratikus meg ki a republikanus, Kerry vagy Bush? /Csekkold a rimet :DDD/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#196) Kraptor válasza tiv83us (#195) üzenetére


Kraptor
őstag

Errr...ez CNN amiről én beszélek, meg a többi USA media. A leszarással meg azért vigyáznék, mert elég nagy hű-hót kavart, hogy a Republikánusok NYC-ben tartották a találkozójukat, nem tudom már hányan, de azért elég szép számmal felvonultak. Na mindegy, csak megemlítettem.

(#197) aurum válasza tiv83us (#161) üzenetére


aurum
senior tag

te irtad, hogy nem tudnak semit masrol csak az usarol. akkor ugy buszkek a hazajukra, hogy nem ismerik az alternativakat, ergo a fejuk a homokban van.

regen jarhattal itthon, mert senki sem fog teged csesztetni magyar zaszlos nyakkendoert. a skinhedek meg mar kimentek a divatbol. most mar naczinak meg fasisztaznak, foleg a nilusi szekelyek.

szoval ha te teleraknad a boltodat magyar zaszloval vagy abbol vart kalapban jarnal, esetleg a temetoben a nagyapad sirja kis papirzaszlokkal boritanad be nem szolna senki es nem nezne senki skinhedenk. legfeljebb hulyenek.

ez a nagy mutatott hazaszeretet foleg diktaturakban van jelen. ezzel nem azt modnom, hogy az usa diktatura, hanem azt hogy ott az embereknek bizonyitani _kell_ a hazaszeretetuket es ez europai szemmel mar a nevetsegessegig fajult.



[Szerkesztve]

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#198) tiv83us válasza aurum (#197) üzenetére


tiv83us
veterán

Senki nem azert bizonyitja, mert kenyszeritik ra.
Nem azt irtam, hogy semmit sem tudnak semmirol csak USA-rol, hanem azt hogy nem tul tajekozottak.
Szerintem semmi nevetseges nincs abban, hogy ha egy amerikai a nagyapja sirjara amerikai zaszlot terit, vagy esetleg mert sok haz kertjeben kivan teve a zaszlo.
Egyebkent tavaly augusztusban voltam otthon, azt nemtudom, hogy a skinhead-ezes divat-e vagy sem, de ez valoszinuleg csak a magyaroknak nevetseges, hogy kifejezzek a hazaszeretetuket. /Mar akinek van.../
Biztos voltal altalanos+kozepiskolas (?), de ha nem akkor elmondom hogy mindenhol kotelezo volt egy marcius 15.-en kokardat kituzni, kulonben hazakuldtek...stb.
Itt senkinek nem szolnak kulon, hogy Julius 4.-en (a fuggetlenseg napjan) tedd ki a zaszlot, vagy esetleg egy kis jelvenyt.
Buszkesegbol teszik ki es nem kenyszerbol. Ha neked ez nevetseges, akkor orulok hogy jokat szorakozol rajta otthon es csapkodod a terdedet, mikozben egy amerikai filmet nezel...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#199) Digital válasza Digital (#189) üzenetére


Digital
addikt

De Te Magyar vagy(gondolom annak tartod kint is magad) :))
Amúgy szerintem kint is élnek normális emberek,és lehet hogy a véleményem a sok b@rom film torzitotta el!
No flame! :DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#200) gabesz82


gabesz82
senior tag

Nekem bátyám volt kint Los Angelesben 1999-ben és ő mesélt pár dolgot, például azt, hogyha ott valakinek van munkája és keres mondjuk havi 2000 dolcsit mint Ő is tette, akkor lehet azt mondani rá hogy megél simán, nem királyi módon, de megél és a 2000 dolcsi még szerintem átlag alatti kereset is ott kint. Mondta hogy ott Los Angelesben nagyon sok Mexikói arc van és a mexikói fiatalok tényleg olyan kocsikon járnak mint mondjuk a GTA VC-ben:D Ő például azt mondta, hogy a McDonaldsba ott kint általában a csórók járnak kajálni, csak nálunk ilyen nagy szó hogy ''húú mekibe kajáltam''! :) A tudatlanságot Ő is alátámasztotta, bement valami rohadt nagy áruházba és az egyik pultnál a nő kiszúrta hogy nem odavalósi megkérdezte honnan jött Bátyám mondja neki ''from Hungary'' erre a nő azt mondja neki, hogy hogy lehet az akkor hogy van egy kis akcentusa, hát pedig ''Hungary'' az egy északkeleti állam az USAban, és ez megtörtént :DDD De egyébként azt mondta, nagyon frankó ország, egyszer az ember életében el kell hogy jusson oda egész más világ... Ott Los Angelesben például kiröhögnek ha gyalog mész az út szélén, mert mindenki kocsival jár, rohadt nagyok a távolságok. Szóval tényleg jó ország csak meg kell tanulni ott élni, akkor nagyon tudja élvezni az ember...

PSN: Morfologus82

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.