Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) yerico válasza Dilikutya (#217) üzenetére


yerico
senior tag

''azért ez így nem teljesen helytálló. normandia is sokat dobott a dolgon...''

Lényegében semmit sem jelentett, max 1-2 hónappal rövidebb idő alatt ért véget a háború. A szovjeteket akkorra már nem lehetett feltartóztatni, a 44 júniusában megindított szovjet offenzíva agészen a német határig visszavetette a Wermacht csapatokat.
Az amcsiknak a két világháborúban együttvéve sem volt akkora vesztesége, mint a polgárháborúban!!!

Az atombomba ledobása pedig kifejezetten bosszúállás volt, és egy újfajta fegyver tesztelése embereken. Semmi köze sem volt a háború mihamarri befejezésének a gondolatához.

(#302) yerico válasza yerico (#301) üzenetére


yerico
senior tag

upsz, bocs, de nem olvastam a 282-t. Téma részemről zárva.

(#303) Dilikutya válasza tiv83us (#294) üzenetére


Dilikutya
félisten

ott hibáztál, hogy úgy tüntetted fel, mint ami jó. na mind1. ezért ha külön topikot nyitok hogy mindezt kitárgyaljuk, tutira ki is bannolnak. fenyegettek már meg vele engem ha jól emlékszem:D de f*ck Bush, a Grand Canyon és a Yellowstone akkor is gyönyörű. a Yellowstone-ban vannak azok az óriás mammutfenyők meg a megkövesedett erdő? most nem otthon vagyok, nem tudom megnézni, egy könyvben ezek nekem mind megvannak. meg a Niagara se kutya.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#304) Kraptor válasza faster (#300) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát ahhoz szerintem sok pénz kell, egy milla biztos. Vagy csinálhatjátok busszal, de az nagyon getto(getho).

(#305) Kraptor válasza faster (#293) üzenetére


Kraptor
őstag

A one-way az drágább, mintha ugyanoda vinnéd vissza.

(#306) Kraptor válasza Dilikutya (#303) üzenetére


Kraptor
őstag

Yellowstone-ban gejzirek vannak megy kénes bugyborékok. A szép nagy mammutfenyők, a nagyon szépek azok Washingtonban(állam) vannak.

(#307) faster válasza Kraptor (#304) üzenetére


faster
nagyúr

A buszt inkább kihagynánk. Akkor már inkább autóvásárlás. Nem tudom, mik a megkötések, remélem nem kell sokminden hozzá (itt főként iratokra gondolok).

(#308) Dilikutya válasza yerico (#301) üzenetére


Dilikutya
félisten

mondták hogy fejezzük be:D amúgy az hogy nyitottak még egy frontot, igenis sokat jelentett. 44 júniusában sztem még Ororszország területén folyt a háború, persze lehet rosszul tudom. bár Ororszország megtámadása egyértelműen hibás döntés volt katonailag. az igaz hogy nem volt annyi veszteségük, de gondolj bele, ez nem is az ő háborújuk volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#309) Dilikutya válasza Kraptor (#306) üzenetére


Dilikutya
félisten

OK akkor rosszul emlékeztem. tényleg rémlik valami a gejzirekről is. és a megkövesedett erdő?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#310) Avicularia válasza tiv83us (#38) üzenetére


Avicularia
veterán

írtad hogy az államotokban tövény tiltja az orális szexet
ezt hogy ellenőrzik,dugás közben betör az OSZEK (orális szexet ellenörző kommandó) és leellenörzik hogy törvényileg engedélyezett helyre iktattad a lompost? :))

(#311) Digital válasza tiv83us (#236) üzenetére


Digital
addikt

Hááát nemtom,de Te biztos jobban látod! Kedvenceim a fekás filmek(kemény repper bünözős):DD Melóhelyen főnök-beosztott viszony milyen? Itt Szegeden egy bizonyos cégnél nagyon nem érdeklik a fentieket mi van a lentiekkel :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#312) LordX válasza Avicularia (#310) üzenetére


LordX
veterán

www.dumblaws.com :D

Pl. ''Arizona felett tilos kidobni repülőgépből jávorszarvasokat'' :)

(#313) Avicularia válasza LordX (#312) üzenetére


Avicularia
veterán

nevetséges
amcsi korlátolt törvények :)
bár a svédeknél meg olyan van hogy maradjunk a jávorszarvasoknál hogy nem szabad őket alkohollal itatni
ennek biztos valami értelme,de repülőből ki a f@sz dobálna ki jávorszarvasokat

(#314) DaSilva válasza LordX (#312) üzenetére


DaSilva
senior tag

''Detonating a nuclear device within the city limits results in a $500 fine.''

:C :))

huss, fohászom száll feléd

(#315) Docci válasza DaSilva (#314) üzenetére


Docci
senior tag

:DDD:DDD:DDD:DDD

Ez nagyon ott van!

Erőt s erényt!

(#316) Docci válasza tiv83us (#299) üzenetére


Docci
senior tag

Megkaptam az emilt.
Tényleg eredeti magyar termék.Ja és mi lett vele. :)
Na ha kialudtad magad mesélj valamit.(biztos történik ott valami extra dolog)

Erőt s erényt!

(#317) Dilikutya válasza LordX (#312) üzenetére


Dilikutya
félisten

na igen, ez is Amerika, a korlátlan lehetőségek hazája ;]
Michigan-ben nem lehet vasárnap kocsit eladni...:D
Nevadában bajuszos férfit nem csókolhat meg nő (férfi igen?:DDD )
Tenesse-ben tilos lasszóval halat fogni... én inkább kitüntetném, aki ezt meg birja csinálni :D
Texasban tilos bölényt lőni a hotel 2. emeletéről (ha jól értem :D )
Texasban be van tiltva a Encyclopedia Britannica mert le van irva benne hogyan lehet sört csinálni :)
Ohio-ban tilos bálnára vadászni vasárnap. a többi nap miértnem?:D:D
szintén Ohio: tilos berugatni a halakat.
Ohio, Marion város: tilos fánkot enni és háttal visszafele menni az utcán...:) Colombus-ban pedig tilos kukoricapelyhet árusitani vasárnap...
és még sok ilyen van... hihetetlen :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#318) LordX válasza DaSilva (#314) üzenetére


LordX
veterán

500$ csak a bünti? :DD Ha ezt Bin Laden tudná :))

(#319) Dilikutya válasza DaSilva (#314) üzenetére


Dilikutya
félisten

ööö ez melyik állam is? :D:D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#320) DaSilva válasza Dilikutya (#319) üzenetére


DaSilva
senior tag

Chico, California

A top 25-ben persze nincs benne, ott olyan hülyeségek vannak, hogy tilos az orális szex meg mittomén. észkombájn amerikaiak nem értik, miért vicces. csomót végignyálaztam és messze ez volt a legjobb

huss, fohászom száll feléd

(#321) DaSilva


DaSilva
senior tag

''The penalty for jumping off a building is death.''

New York

huss, fohászom száll feléd

(#322) DaSilva


DaSilva
senior tag

Ú gyerekek megtaláltam az überbrutált:

''You may not fart in a public place after 6 P.M. on Thursdays.''

:DD :DDD :C

huss, fohászom száll feléd

(#323) Dilikutya válasza DaSilva (#322) üzenetére


Dilikutya
félisten

miért pont csütörtök:F:D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#324) L3zl13 válasza DaSilva (#321) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha ez így van akkor a basejumpereket kivégezhetik? :F

New Yorkban van halálbünti?

Aki hülye, haljon meg!

(#325) L3zl13 válasza DaSilva (#322) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Na ez melyik állam?

Aki hülye, haljon meg!

(#326) DaSilva válasza L3zl13 (#324) üzenetére


DaSilva
senior tag

hát ha igaz ami itt a honlapon van. a fingós az Florida volt asszem.

huss, fohászom száll feléd

(#327) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Én azt halottam, hogy a kinti magyarok utálják azt aki kimegy... Eleinte elszörnyedtem rajta de elgondolkoztam ezen. Tényleg vannak olyanok akik kimennek és ráakaszkodnak az ott élőkre és ez elég gáz. Valaki kiépített egy magának valamit de ettől függetlenül sztem segíthetne egy éppen kiutazott embeerkének persze nem egy vadidegennek hanem akivel találkozik és esetleg összehaverkodik.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#328) DaSilva


DaSilva
senior tag

na még egy utolsót

''It is illegal to predict the future.''

Yamhill, Oregon

huss, fohászom száll feléd

(#329) VÁMpír válasza DaSilva (#326) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Na most én is ezeket olvasom.
Félve kérdezem, ez ugye csak vicc?

(#330) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

''You may not fart in a public place after 6 P.M. on Thursdays.''


nem tudtam mit jelent a fart én kultúr kölök vók :) de találtam egy jó szót itt a szótárban : sparrowfart - vagyis verébfing milyen szó már :DD

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#331) Kraptor


Kraptor
őstag

Ezek a törvények általában nincsenek érvényben. Régen hozták őket és nem szüntették meg őket.

Viszont a szexuális témájuakat betartatják. Elég prűdek. Arizonában nem lehet kapni műfarkat, mert tiltva van. Most hoztak valahol valami törvényt, hogy nem lehet erekciód publikusan. Valamikor megbüntetnek olyanért, ha valami trágár szó van a polódra írva, pl FUCK, stb. Volt egy srác akit a zsernyák 500 dolcsira megbüntetett.. Azért senki nemfog megbüntetni, ha 6 után fingassz egyett, de mondjuk ha leülsz egy padra és elkezdessz sörözgetni mindenki szeme láttára, akkor már igen.

[Szerkesztve]

(#332) Dilikutya válasza VÁMpír (#329) üzenetére


Dilikutya
félisten

ez véresen komoly:) több helyen olvastam már ilyeneket. a honlapon néhány mellett egyébként szerepel, hogy már hatályon kivül helyezték. de sokat még nem, bár ezeket meg sztem a kutya se ismeri már, szal nyugodtan f***hatsz egyet csütörtökön este 6 után is :C:C:C:C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#333) Digital


Digital
addikt

Na picit uppolom a témát!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#334) Docci válasza Digital (#333) üzenetére


Docci
senior tag

:)U*S*A:)

Erőt s erényt!

(#335) Digital


Digital
addikt

Mesélne valaki(aki kint él) a motorosokról?Milyen gépek a menők...stb

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#336) #16741888 válasza Digital (#335) üzenetére


#16741888
törölt tag

:C Így van engem is nagyon tudna érdekelni.:))

(#337) tiv83us válasza Digital (#335) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem kotelezo a bukosisak :DDD
Komolyra forditva a szot, aki latta a Szelid motorosokat, az eltudja kepzelni :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#338) tiv83us


tiv83us
veterán

Az otthoni hirekbe mutattak Frances-t? Eleg szep munkat vegzett Floridaban...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#339) I_Am válasza tiv83us (#338) üzenetére


I_Am
veterán

Csak előzeteseket láttam, vannak esetleg fényképeid a ''munkálkodásáról''?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#340) tiv83us válasza I_Am (#339) üzenetére


tiv83us
veterán

Sajnos en nem Fl allamban vagyok, szoval sajatkezu kepekkel nemtudok szolgaltatni.
Csak tegnap neztuk a barban a kivetiton, hogy a manusz eloben kozvetitett esokabatban, es korulbelul ugy jart a pofazacskoja, mintha 260km/h-val motorozna szellel szemben sisak nelkul...:DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#341) xuldar válasza tiv83us (#340) üzenetére


xuldar
őstag

Banyeg, először nem tudtam, ki az a Francis, valami sorozat/tömeggyilkosra gondoltam a ''munkálkodása'' után. De ez a pofazacskós mondat helyretett, nagyon jól fogalmaztál :)) Még szerencse, hogy errefelé nincsenek hurrikánok. Van Magyarországnak előnye is :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#342) tiv83us válasza xuldar (#341) üzenetére


tiv83us
veterán

En Floridaban eltem egy evig, es csak arra vartam, hogy jojjon mar egy hurrikan mert annyira szeretnek latni egyet...Erre most elkoltozok a hegyekbe es egyertelmu, hogy 1 honapon belul ket kib@szott nagy hurrikan sopor vegig Floridan :(((
Ez az en formam...
Az elozot talan Charlie-nak hivtak ha jol emlekszem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#343) xuldar válasza tiv83us (#342) üzenetére


xuldar
őstag

Róla hallottam, de addig örülj, amíg nem tapasztalsz meg egyet. Én csak NY mellett voltam 2 hetet, és örültem, hogy nem találkoztam eggyel sem. Annak viszont kevésbé, hogy a 2 hét alatt csak egyszer volt fogcsikorgató hideg, hóviharral, és ez a 2 nap közül az egyikre esett, mikor bementünk a Citybe...
Kívülről poénosnak nézhet ki egy hurrikán, belülről már nem hiszem :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#344) tiv83us válasza xuldar (#343) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem a poen kedveert, egyszeruen csak latni szeretnem milyen. Egy munkatarsam meselt rola, hogy milyen komoly, mikor mesz az autopalyan es az utmenti tablak proognek a sajat tengelyuk korul, meg haztetok repkednek itt-ott...
Persze nem a kozepeben, csak hogy erezzek belole valamit. Egy termeszeti csapas vegulis, de engem akkor is vonz hogy lassak egyet eloben.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#345) xuldar válasza tiv83us (#344) üzenetére


xuldar
őstag

Biztosan éreznéd, és élveznéd, ahogy a szél úgy lebegtetné a pofazacskóidat, mintha sisak nélkül motoroznál 260km/h-val :DDD

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#346) tiv83us válasza xuldar (#345) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem buli :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#347) Docci válasza tiv83us (#338) üzenetére


Docci
senior tag

18:30-as híradót néztem és abban mutattak a Frances-ről felvételeket.
A speed limit 25mph tábla 60 fokos szögben dölöngélt a Stop tábla meg 90 fokban volt már.(utcákon meg víz mindenhol)
A pálmafák elég jol bírták a sarat. :)

Erőt s erényt!

(#348) xuldar válasza Docci (#347) üzenetére


xuldar
őstag

Mekkora kötsög már ez a Francis, hogy nem tartja be a sebességkorlátokat. Őt bezzeg nem meszelik le a fakabátok :DDD:)):DDD

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#349) Digital válasza tiv83us (#337) üzenetére


Digital
addikt

ENNNNYI????????:(:(:( Picit bővebben?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#350) tiv83us válasza Digital (#349) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne haragudj, de sok infoval nem nagyon tudok szolgalni. Itt is megvannak a b@szott nagy chopperektol kezdve mindenfele mocik, de kb ugyanaz a valasztek mint Mo.-n. Nalam a furcsasag ebben a temaban abban nyilvanul meg, hogy nem egy 70-80-90(!!!) eves motoros megszallottat ismerek...

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.