Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) tiv83us válasza kíváncsi (#650) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtudom mi a meno, kulonosebben nem kovetem a telefondivatot. Neke valami Motorolam van, asszem V60 vagy V66 :F
Nem dragak, ha elofizetessel veszed. Amugy nem eri meg./Mar ha nem elofizetsz hanem kulon veszel/
Egyebkent altalaban hetvegen teljesen ingyenes a telefonalas az egesz USA-n belul /mobiltelefonon, vezetekesen mindig ingyenes.../ es asszem nalunk reggel 8-tol este 8-ig nem ingyenes, a ket ido kozt pedig igen. Amugy en minden honapra kapot 200 ingyen percet es boven kihuzom, szoval telefonszamlat nem fizetek csak elofizetest, havi 30 dolcsit.

Az amcsi nok valoban szeretik a terepjarokat es altalaban tenyleg divatok mostanaban a terepjarok es a pick-up truck-ok.
A tuningolt Hondakban altalaban mindig mexikoi ul, az egyeb tuningolt amerikai muszkli kocsikban amerikai feher gyerek, a 6000-es V8 20 eves Cadillac-ben feka,
az egyeb oreg olcso amerikai kocsikban pedig kelet-europai :D
Terepjarokban pedig nok.

Nemtom mit adnak hozza, nem szoktam kajalni Mekiben csak nagyon neha.
Akkor is quarter-pounder szenyot :D /Nagyon csoves hely a Meki.../

Nem vettem meg Q3-at es irodam sincs, reven hogy barpultos vagyok, nem manager :D Illetve van egy kis iroda a barpult mogott /ez kb egy 15meter hosszu
barpult L alakban/ odajarunk be munka utan meginni egy sort, vagy epp munkakozben kajcsizni.

A doglegyek kiirtva. Amen. :D


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#652) kíváncsi válasza tiv83us (#651) üzenetére


kíváncsi
senior tag

huhh thx :)

És ma már akkor mentél dolgozni? :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#653) tiv83us válasza kíváncsi (#652) üzenetére


tiv83us
veterán

4-re megyek /nalatok akkor este 10 lesz ;)/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#654) tiv83us


tiv83us
veterán

Swarzenegger megmondta a frankot :DD
Bővebben: link

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#655) _Stef_ válasza tiv83us (#651) üzenetére


_Stef_
csendes tag

Szia!

Eddig passzívan olvasom (immar 3 napja), és nagyon érdekeset írtál eddig. A képeket Én is várom nagyon... :)

Eddig nem volt szó a lakásról. Ha jól tudom, kint az USA-ban nem dívik annyira az, hogy saját lakása legyen valakinek, hanem inkább bérelnek (asszem ez 50%).
Tudod, M.O.-n mindenki saját tulajdonnal akar bírni, mivel annyi a bérlés, hogy az már elkeserítő az itteni bérekhez képest. :(
Tényleg így van? Mennyire nehéz lakást találni? Ez utóbbi alatt azt értem, hogy ha elköltözöl egy másik városba, akkor ott könnyen találsz Neked megfelelő színvonalú/árú lakást? Egyáltalán mennyibe kerül ez?

Stef

U.i: egy ugyanilyen topic jó lenne, csak éppen Angliáról....

[Szerkesztve]

(#656) tildy válasza tiv83us (#630) üzenetére


tildy
nagyúr

Gondolkodunk abban is...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#657) ptiboy válasza _Stef_ (#655) üzenetére


ptiboy
senior tag

akkor nyiss egyet :D

egyébként ott a nemvéletlen a bérlés, mivel többet keresnek az emberek,
nálunk meg a minimálbérből ki se jön 1-2 normálisabb lakás pl pesten ahol 90-100 között mozognak a normálisabb lakások..
erről ennyit

:)

(#658) gege71.hu válasza tiv83us (#20) üzenetére


gege71.hu
addikt

Meg nem olvastam a topikot vegig, de ez teccik: ''Miert nem rendelsz egy amaerikai uzleten keresztul?''

Sajat peldamon: mert szinte lehetetlen vegigjarni.
En pl egy kamerat szetettem volna rendelni tavaly. Talaltam is uzletet ami Europaba szallit. Sot asmerikai ismeros is lett volna(legyen a neve Jimbo) aki itt volt akkor Taszaron (Kaposvar mellett). Elgondolasom szerint en odaadtamvolna a penzt dollarban Jimbonak aki a neten keresztul megrendelte volna az o amex kartyajat (vagy akarmit) hasznalva.
IGEN AM csakhogy az arut csak es kizarolag oda szallitjak ahova az amexes kartya tulaj aka. Jimbo bejelentett lakcime van, amely vhol ugyebar Ny NY vagy mittomen mi volt.
Szal igy bukott a mutatvany pedig kb fele annyiba jott volna ki az a minidv.
De hat ez mar csak igy megy en inkabb maradok ''kalandvagybol'' itthon, barmennyi szarsag is van.
no offense.. :D

Jahh a masik amiert nemigen lehet rendelni ill rizikos:
Mert a ''KOCSOG MAGYAR POSTA'' elelmes alkalmazottai gyakran megdezsmaljak a kulfoldrol erkezo kuldemenyeket...
szarhazi tarsasag. Ezert jon/jott ide ilyen keson ebbe az orszagba az EBAY pl...holott mart mindenhol van szinte (Cseho. Lengyelo. stb)..
Mi csomagellopkodasban is jeleskedunk :)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#659) kíváncsi válasza gege71.hu (#658) üzenetére


kíváncsi
senior tag

SZiasztok!

abban a postás dologban van valami :( :O nekem is jött múltkor egy pakk és rá 5 nappal kaptam levelet arról, hogy megjött. Mit csinálnak ennyi deig ott a cuccal?? :(

Tiv Kerry vagy Bush áll nyerésre?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#660) Bash válasza kíváncsi (#659) üzenetére


Bash
őstag

Bush vezet valami 10 körüli %-kal.

http://bashtravel.com/

(#661) Integra válasza Bash (#660) üzenetére


Integra
titán

szopás...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#662) _Stef_ válasza gege71.hu (#658) üzenetére


_Stef_
csendes tag

Nekem a Barátom volt kinnt 6 hónapot NY-ban (Rego park környéke), és a 2 kislányának küldött haza pakkot, benne radír, toll meg ilyenek, nem nagy érték, csak a poén kedvéért küldte, hogy kapjanak a gyerekek valamit... Szóval a vámon felbontották a csomagot, és kb. a fele mennyiség ért haza.
Ez akkor derült ki, mikor hazetelefonált, és kérdezte a gyerekeket, hogy mit kaptak, és nem volt meg minden!
Az kizárt, hogy a gyerekek eldugták volna, mivel a feleség nyitotta fel a dobozt.

Úgyhogy, nagyon király VÁM van itten... :C

Tanulság: hazafele 2x annyit hozott, hogy legalább a fele hazaérjen.

Stef


[Szerkesztve]

(#663) tiv83us válasza _Stef_ (#655) üzenetére


tiv83us
veterán

Orulok, hogy tetszik a topic :D

Nem divat a sajat lakas /haz/ az teny. Sok-sok apartman-komplexum van, ahol igen jo arakon ki lehet fogni szep apartmant /arat nem tudok irni, mert szobatol kezdve meg attol is fugg, hogy milyen allam/milyen kornyeken vagy.../.
Egyebkent szep nagy hazakat is lehet berelni jo arakon.
Az amerikaiak fiatalok is altalaban hazakat berelnek kozosen.

Kereset/kiadas viszonylatban mindenkepp elfogadhato...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#664) #54715584


#54715584
törölt tag

ki vagyok bukva, akadva, heeeeeelp!!!
tegnap találtam jó kis verbatim cd-t, amit már 1 éve keresek, sima cd-r, de úgy néz ki, mintha bakelit lenne... ez a verbatim bigital vynil cd-r :)
odakint 80 Ft darabja, 25 dbos csomag almost 10 dollár :))
gondoltam rendelek rögtön vagy 100 db-ot...én kis naiv...usaból postaköltség + 33 dollár... tök gáz... a német oldalon volt ez a cd, viszont nem lehetett rendelni, de azért a site magyar volt... a magyar oldalakon 2(!) óra keresés után akadtam rá egy helyen, ahol viszont 400 Ft volt egy db... ez nem igazság... :((( :)

(#665) tiv83us válasza gege71.hu (#658) üzenetére


tiv83us
veterán

Bocs, nemtudtam hogy ilyen macaras.
En altalaban ha kartyaval neten rendelek, akkor megkerdezi hogy ugyanarra a cimre szallitsak-e mint ahova a szamlat allitjak ki.
Mondjuk ez az USA-n belul van.

A mocskos kocsog postaval meg egyetertek, olvasgattam a torteneteiteket es nem akarom teleirni a topicot azzal, hogy velem 4 ev alatt hanyszor fordult mar elo, hogy nem ert oda /meg a fele se.../

Szemetmodon kiveszik /foleg a penzt.../ osszeturjak, kiveszik ami nekik /nem/tetszik es jol megqjak vammal aztan hagy kapja meg a szerencsetlen...

Sokaig ezen gondolkoztunk, hogy mikor Mo.-rol adnak fel nekunk csomagot, vagy levelet, hogy lehet hogy kb 1/3 vagy 1/4 ido alatt itt van, mint ha mi adnak fel Mo.-ra?
Hat persze, mert itt a postasokat lecsukjak a gecibe 50 evre ha lopnak, nem ejnye-bejnyeznek...
/BTW. itt azert sincs olyan, hogyha nem vagy otthon akkor otthagynak nalad egy cetlit, hogy ''gyere be a postara, ha atakarod venni a csomagodat...'' itt otthagyjak az ajtod elott, mert ez termeszetes, hogy senkinek nem fordul meg a fejeben hogy lenyuja onnan.../

Egyebkent tenyleg nagyon megbasznak a lopasert...ha csak egy csokit emelsz le a boltbol es elkapnak, orok eletedre nem fogsz elhelyezkedni egy normalis munkahelyen se akarmennyi diplomad van, mert minden komolyabb helyen a munkaltato lekerei a rekordodat es ha ottfigyel, hogy loptal az nem tul nyero. /A lopas orokeltedre ottmarad.../

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#666) kíváncsi válasza tiv83us (#665) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Ez kellene itt is. Tényleg igaz, hogy betörnek a saját lakásodba tulajdonodba akkor akár le is lőheted a betörőt?

képek mikor lesznek?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#667) tiv83us válasza kíváncsi (#666) üzenetére


tiv83us
veterán

Igaz. /Onvedelemnbol/

Mar van egy par, csak meg nem kaptam meg a vegleges regisztraciomat a tarhelyemre, addig pedig nem rakhatok fel 5MB-nal tobbet...:( /Azontak 72 ora, ez volt 4-5 napja.../


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#668) _Stef_ válasza tiv83us (#667) üzenetére


_Stef_
csendes tag

Már Én is nagyon várom a képeket...

Nem lett volna jobb egy másik szerveren regisztrálni? Ahol a regisztráció sokkal gyorsabb és egyszerűbb?


(#669) tiv83us válasza _Stef_ (#668) üzenetére


tiv83us
veterán

Tudsz egyet? /cimet/ :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#670) Perjel válasza tiv83us (#665) üzenetére


Perjel
tag

Azért megnézném, ha a bronxban is otthagynák a csomagot az ajtó előtt. (Vagy más ''jó'' helyen, mind1). És hogy meddig maradna az ott.

(#671) balkoger válasza tiv83us (#665) üzenetére


balkoger
tag

Nekem is voltak kalandjaim a postaval aztan miota nalunk is van UPS ,DHL azota szerintem nem gaz ,mert ha ezeken keresztul kuldesz csomagot akkor neha meg vam sem kell ,hiszen belso lancon keresztul tortenik a szallitas ,az persze egy masik kerdes ,hogy milyen aron ,hiszen kb 50% felarral kell szamolni. Nekem a legkivallobb szallitasi forma a kontener volt ,autok es egyebek minden belefert egy bizonyos mennyiseg sulyra ment,aztan kobmeterre ,de egy komplett kontenert is megvehettem 1300-1500 dolcsiert.A tovabbi ugyeskedes mar csak a kapcsolatokon mulik.

(#672) balkoger válasza Perjel (#670) üzenetére


balkoger
tag

Miert te ismered az ottani kornyeket ,mert nekem otthagytak az ajtom elott es nem nyult senki hozza!!!!!

(#673) balkoger


balkoger
tag

Termeszetesen elore megbeszelve ,mert mindent csak szemelyesen vehetsz at elvileg ,amugy pedig ,ha apartmanhazban lax akkor van porta es portas is ,vagy gondnok akiknel otthagyjak a cuccost ha meghatalmazod oket!

(#674) tiv83us válasza Perjel (#670) üzenetére


tiv83us
veterán

:DD
Voltal mar Te Bronxban?
Akik ott laknak azok biztos tudjak a modjat, hogy kapjanak csomagot de a FedEx-en kivul senki sem igazan hagy cetlit az ajtodnal...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#675) tiv83us válasza balkoger (#672) üzenetére


tiv83us
veterán

Na megeloztel :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#676) balkoger válasza tiv83us (#675) üzenetére


balkoger
tag

Na igen a FedEx-et kihagytam

(#677) balkoger


balkoger
tag

Egyebkent visszaterve Perjel uzenetere en a botanikus kert mellett laktam gyonyoru kornyeken es senki sem szereti a getto kornyeket meg a fekak sem ,egyszer sem ereztem magam veszelyben ,Pest bizonyos reszei sokkal szarabbak,ja az autonkhoz sosem nyultak hozza es nem kellett attol tartanom ,hogy lelonek miatta.

(#678) tiv83us


tiv83us
veterán

Nekem Bronx kifejezetten tetszett. Nem csak az alapjan kell elkepzelni amiket a filmekben mutatnak, hogy mekkora ''getto''.

Termeszetesen NY-ban is van olyan varosresz ahol ejszaka nem szallnek ki a kocsibol, de ilyen ugyanugy van a vilag minden reszen. New Yorkban annyi ember lakik mint egesz Magyarorszagon es hasonlitsd ossze a bunozest, pedig az a 10 millio ember nem egy Magyarorszagnyi helyre van szetszorva hanem egy varosba vannak surun.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#679) balkoger válasza tiv83us (#678) üzenetére


balkoger
tag

Na es merre jartal?

(#680) balkoger válasza tiv83us (#678) üzenetére


balkoger
tag

Mosholu nev ismeros?

(#681) tiv83us válasza balkoger (#680) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtudok Neked most utcaneveket mondani, de ugy igazabol utoljara tavaly nyaron jartam be. Mondjuk ezt sem igazan mondhatnam, mert a felet sem lattam igy sem a varosnak /max a buszrol.../ de fokent a belvarosban kobaszultunk. Emlekszem rohadt nagy tuzijatek volt, eppen juli 4.-e volt.
Egyebkent voltam a Madam Tussaud waxmuzeumban, Central Park, Empire State Building, WTC helye...Coney Island Brooklynban termeszetesen a magyar etteremben es meg sok-sok helyen. Igazabol Brooklyn kozepen laktunk egy hotelben es minden ejszaka megindultunk ejszak NY-bol at Harlem, Bronx, Manhattan, Brooklyn.
Szep hely, csak ne lenne olyan k*rva budos egy-ket helyen ahova kib*sszak a szemetet az utcara...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#682) kíváncsi válasza tiv83us (#681) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hi all!

a WTC helye nagyon durva az a Ground Zero ugye? olvastam 7 emeletnyi mély ez igaz? mit fogak oda építeni? milyen magyar étterem van ott?

Láttam egy filmet Harlemről és ott a Discovery forgató stábját akik kocsiban ültek megdobálták kővel. Azt nem értem ha nem bántják őket akkor miért csibészkednek? :(

Tényleg tudom nem szeretik a négerek a ni**er szót ami érthető is de megkérdezhetem, hogy a nigga a ni**er?

Tiv te, hogy hívod a WC-t WC vagy the loo? ma tanultunk megint egy csomó amerikai-angol szót majd kérdezgetlek :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#683) tiv83us válasza kíváncsi (#682) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat eleg szep ''medence'' volt a helyen, azthiszem mara mar feltoltottek.

Elofordulhat, de egyebkent ez eleg nagy divat hogy befizetnek egy sztorira. Magyarul adnak 20-20 dolcsit a fekaknak, hogy dobaljak meg a kocsit, mi meg halalra remulve-reszketve-halasapadtan ulunk az autoban. :(
Azert ennyire nem durva.

A ''nigga'' az a szleng ''nigge''r es a ''néger'' is azt jelenti es ugyanugy megertik es leverik a fejed erte :D

Hat en Restroom-nak vagy Bathroom-nak hivom illetve Men's es Lady's room,
nem nagyon hasznalnak ra mas szot, WC-t plane nem :D
/Meg loo-t sem hallottam soha/
Kerdezz nyugodtan, mostmar nyugodt vagyok, atmentem a 3. vizsgamon is :DD


Always Outnumbered, Never Outgunned

(#684) kíváncsi válasza tiv83us (#683) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Milyen vizsga? EZ azért :( :Bővebben: link környékbeli házak mennyire sérültek akkor?

Tényleg amcsi lakosságnak hány %-a feka? Ú láttam múltkor egy nagyon jó feka csajt az americansingles.com-on :D ezen az irányítószámon : 10021 :D

Tényleg nekem volt egy feka oszttársam általonosban elég szép volt fél feka volt csak de nem mertem járni vele mert rossz volt ahogy néztek minket az emberek az utcán mostmár bánom, hogy ez zavart :( te próbáltad már fekával? vannak nagyon szépek : főleg a fél illetve negyed fekák. Beyonce-t ismered ő se rossz :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#685) tiv83us válasza kíváncsi (#684) üzenetére


tiv83us
veterán

Semmi kulonos csak a suli :D

Hat ez a kep elegge regi, meg itt fustol az egesz...
Jopar haz leomlott a WTC korul, de azokat mar addigra evakualtak. Hala az egnek en nem Amerikaban tartozkodtam mikor ez megtortent..

Elegge hulyeseg volt amiatt nem jarni vele, dehat altalanos suli ugyhogy megbocsajthato :D
Kb 1 hettel ezelott hozzaszolasomban elmeseltem hogy volt egy feka bnom is, de mar nem akarom ennyire feszegetni a maganeletem. /Amugy nem rossz...kicsit ''mas'' de nem rossz :D/

Ismerem Beyonce-t, bar nem szemelyesen. Mondjuk egyszer talalkoztam vele Tampan az Ice Palace-ban /bazi nagy jeghoki csarnok/ volt koncertjuk amin ott voltam, aztan a parkoloban elkaptam, de a testorok beraktak oket a kocsiba aztan szevasz /ez meg 2001-ben volt, akkor meg Destiny's Child-os volt/

ui:amugy nemtom mennyi feka lehet, kb 15-20% ?? Nemtom, ez is valtozik allamonkent, varosonketn, falvankent.
]

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#686) kíváncsi válasza tiv83us (#685) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Milyen suliba jársz? Harvard Universityre? :DD vagy esetleg a Yale Universityre? :DD

sry nem láttam azt a hozzászólásod :I

Én tutti ki fogok próbálni egy fekát nem amerikai de brazíl de egyre megy jó kis capoeirás bige :D

tényleg kinnt sokan űzik capoeirát?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#687) tiv83us válasza kíváncsi (#686) üzenetére


tiv83us
veterán

Csak egy sima egyetem. :)

Sokan uzik a capoeirat? Az mi? :D /azt tudom, hogy valami brazil dologgal van kapcsolatban/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#688) kíváncsi válasza tiv83us (#687) üzenetére


kíváncsi
senior tag

hi!

itt vannak kis múvik meg pár dolog róla Bővebben: link. Minek tanulsz?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#689) tiv83us válasza kíváncsi (#688) üzenetére


tiv83us
veterán

Wow, komiszan nez ki :D

Halozati technikusnak. Na athesszelem ez a capoeira-t vagy mit. Lehet holnap megyek Braziliaba? Van most igy is sok akcios jegy, mert a hurrikan miatt megint vesztenek egy csomo lovet a legitarsasagok. Irany Brasil! :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#690) kíváncsi válasza tiv83us (#689) üzenetére


kíváncsi
senior tag

LoL minden rosszban van valami jó :DD

Tiv hány éves korban érdemes kimenni Amcsiba? 21 év alatt még kiskorú vagy igaz? egyedül tartózkodhatsz ott ?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#691) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Amcsi egyetemre nehéz felvételizni ? vagy csak stex kell hozzá?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#692) tiv83us válasza kíváncsi (#690) üzenetére


tiv83us
veterán

Erdemes? Hat szerintem 18-100-ig :D
Tulajdonkeppen a 21 ev az a ''Drinking Age'' tehat ezalatt nem engednek be egy szorakozohelyre sem, nem adnak piat. Aminel meg ez az eletkor szamit, pl a hitelkartyanal, autokolcsonzes. De igazabol hivatalos ugyeket mar 18 evesen intezhetsz.
Hogy mi kell egy felvetelihez?

Tudas+penz! Jo sok mind a kettobol :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#693) kíváncsi válasza tiv83us (#692) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia mennyi monej az egytem egy évre?

SOk tudás :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#694) RAM válasza tiv83us (#460) üzenetére


RAM
őstag

Madonna pl. rabbikkal szentelte fel a színpadot.
Azt mondják az amerikaiak zsidók, mert pl. miért védik annyira Izraelt. Zsinagóga van sok?

Csak tisztán

(#695) tiv83us válasza kíváncsi (#693) üzenetére


tiv83us
veterán

Sok az amerikai baromarcu, de aki mar egyetemet elvegez az nagyon hulye nem lehet, mert tenyleg kurva nehez. Es ez meg nem is egy Yale.

Nekem $1200/felev

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#696) tiv83us válasza RAM (#694) üzenetére


tiv83us
veterán

Vannak zsidok is mint mindenutt mashol. Se tobb se kevesebb mint masutt.
Templom az sok van, de van vagy 50 fele vallas amit vallanak en mar ezen nemtudok eligazodni. De azt mindenkepp tulzas lenne ugy mondani, hogy az amerikaiak zsidok...


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#697) kíváncsi válasza tiv83us (#696) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Lol az nem sok. Bele gondolva,hogy van mikor egy hónapban 4000-et keresel :) meg gondolom szüleid is kipótolják :D

Tényleg 18 évesen milyen munkát lehet vállalni odakinnt ami jól fizet?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#698) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Bazze most láttam jön a Jay :(

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#699) Bash válasza kíváncsi (#698) üzenetére


Bash
őstag

Hurricane Jeanne, és megint erre tart: Bővebben: link
Puerto Rico-n már két embert meg is ölt.

http://bashtravel.com/

(#700) kíváncsi válasza Bash (#699) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia akkor sry kicsit félreértettem a nevét :|

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.