Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) tiv83us válasza kíváncsi (#650) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtudom mi a meno, kulonosebben nem kovetem a telefondivatot. Neke valami Motorolam van, asszem V60 vagy V66 :F
Nem dragak, ha elofizetessel veszed. Amugy nem eri meg./Mar ha nem elofizetsz hanem kulon veszel/
Egyebkent altalaban hetvegen teljesen ingyenes a telefonalas az egesz USA-n belul /mobiltelefonon, vezetekesen mindig ingyenes.../ es asszem nalunk reggel 8-tol este 8-ig nem ingyenes, a ket ido kozt pedig igen. Amugy en minden honapra kapot 200 ingyen percet es boven kihuzom, szoval telefonszamlat nem fizetek csak elofizetest, havi 30 dolcsit.

Az amcsi nok valoban szeretik a terepjarokat es altalaban tenyleg divatok mostanaban a terepjarok es a pick-up truck-ok.
A tuningolt Hondakban altalaban mindig mexikoi ul, az egyeb tuningolt amerikai muszkli kocsikban amerikai feher gyerek, a 6000-es V8 20 eves Cadillac-ben feka,
az egyeb oreg olcso amerikai kocsikban pedig kelet-europai :D
Terepjarokban pedig nok.

Nemtom mit adnak hozza, nem szoktam kajalni Mekiben csak nagyon neha.
Akkor is quarter-pounder szenyot :D /Nagyon csoves hely a Meki.../

Nem vettem meg Q3-at es irodam sincs, reven hogy barpultos vagyok, nem manager :D Illetve van egy kis iroda a barpult mogott /ez kb egy 15meter hosszu
barpult L alakban/ odajarunk be munka utan meginni egy sort, vagy epp munkakozben kajcsizni.

A doglegyek kiirtva. Amen. :D


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.